Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět

Hlasování: bavi vas diablo3 ?

ano, odohral som viac ako 200 hodin
34
37%
ano, odohral som menej ako 200 hodin
15
16%
nie, odohral som viac ako 200 hodin
30
33%
nie, odohral som menej ako 200 hodin
13
14%
 
Celkem hlasů: 92

Xkryspin
Wraith
Příspěvky:191
Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Xkryspin » 22.06.2012, 12:26 hod.

Každá hra se někdy dohraje. Vem si třeba Deus Ex - po 15 hodinách dohráno. Důvod hrát znovu - možná jednou. Zaklínač? Dobrá dohráno 2x ... snaha po dohrání tam něco dělat ? A co probůh ? Stalker ... dtto... Mass effect, ok prolítl sem si planety kde sme nebyl... zahráno 3x ... fajn.
.
Všechny tyhle hry ale byly pořád daleko pod 60 hodinama co sem prozatím investoval do jediné postavy v D3...
.
Popravdě - já v D2 když sem zabil baala na hell tak jediný důvod mého pobíhání bylo shánění gearu pro moje další postavy ... snaha dostat se na lvl 99 mě nějak nepotkala.

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od sklb » 22.06.2012, 12:27 hod.

Ono by bolo celkom fajn keby to je jak v d2, ze proste zapnem si treti akt tam poharvim most a siegebreakera, odtial portnem do dvojky kde zabijem magdu atd. d2 to malo, d3 to neviem z akeho dovodu nema.. Snad v buducnosti. Nikto z toho nepotrebuje mat mmorpg, ale sloboda aka bola v d2 by tomuto titulu moc prospela, nalinkovane kvesty po 1893x su neni to prave orechove.
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Omerta
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Omerta

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Omerta » 22.06.2012, 12:27 hod.

DH lvl 60 - Inferno všetko
Wi lvl 60 - Inferno všetko
WD lvl 60 - Inferno všetko
Monk a Barb - leveling...

Tak to jsem zvedavej co budes dělat až budeš mít po pár měsících hraní všech 5 postav který vlastně maj všechny skilly takže se nebudou muset specifikovat na nic dycky se ty skills jen přehodí no a bude to velká nuda, nebudeš muset rozjíždět nový postavy. Nebude se resetovat ladder nic. No prostě mrtvá hra... Ne jako d2 který jede dodnes.
Cain: Tell me everything u remember stranger. Every detail.
Tyrael: Falling. Fire.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Alfajk » 22.06.2012, 12:30 hod.

nevidim jedinej duvod pro nezustat u "stary hry byly lepsi",kdyz proste byly...dodnes (a prave ted) hraju hry z playstation 1 protoze to je vyzva,jsou to hry kde clovek musi neco umet a za chyby se plati a nebo treba oldschoolovky jako fallout a dalsi ...ne jako hry dneska,ktery jsou za 4 hodiny dohrany(viz vsechny ty cody,battlefieldy a vse ostatni
to samy plati i o diablu d2 > d3

zakladni nedostatek D3 je v tom,ze kazdej umi vsechno...v D2 potkals 3 druidy a kazdej umel neco jinyho,tady potkas 5 monku a bude jeden jako druhej

Omerta
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Omerta

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Omerta » 22.06.2012, 12:36 hod.

Alfajk píše:nevidim jedinej duvod pro nezustat u "stary hry byly lepsi",kdyz proste byly...dodnes (a prave ted) hraju hry z playstation 1 protoze to je vyzva,jsou to hry kde clovek musi neco umet a za chyby se plati a nebo treba oldschoolovky jako fallout a dalsi ...ne jako hry dneska,ktery jsou za 4 hodiny dohrany(viz vsechny ty cody,battlefieldy a vse ostatni
to samy plati i o diablu d2 > d3

zakladni nedostatek D3 je v tom,ze kazdej umi vsechno...v D2 potkals 3 druidy a kazdej umel neco jinyho,tady potkas 5 monku a bude jeden jako druhej
sklb píše:Ono by bolo celkom fajn keby to je jak v d2, ze proste zapnem si treti akt tam poharvim most a siegebreakera, odtial portnem do dvojky kde zabijem magdu atd. d2 to malo, d3 to neviem z akeho dovodu nema.. Snad v buducnosti. Nikto z toho nepotrebuje mat mmorpg, ale sloboda aka bola v d2 by tomuto titulu moc prospela, nalinkovane kvesty po 1893x su neni to prave orechove.
+2

Přesně, Fallout 3 sem už taky po druhý nezapnul a jedničku i když spíš dvojku a její MEGAMOD bych si klidně zahrál kdykoli.
Prostě v D2 si vzali to nejlepší z D1 a přidali hodně věcí. V D3 si nevzali snad vůbec nic až na 4 barvy gemů a udělali to prostě po svym, což pro masy neni problém ale skalní fanoušci zabrečej. Jo vlastně si vzali eště něco, ale z úplně jiný hry. Goblina z Golden Axe co se musel kopat do PR DELE aby z něj vypadli lahve :D Ten mě ale uznávam pobavil dost. A eště ta Alieni matka na konci
Cain: Tell me everything u remember stranger. Every detail.
Tyrael: Falling. Fire.

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Nekronaut » 22.06.2012, 12:42 hod.

Omerta: Naprostý souhlas! Fallout 2 byl a asi už navždy zůstane mou nejoblíbenější hrou. Ale když se vrátím k D3, já víceméně čekal přesně tohle a tudíž nejsem ani moc zklamán. Trend je jasný a v rámci trendů je ještě D3 celkem obstojná záležitost. Proto jsem taky hlasoval, že mě baví, což je zatím pravda. To že se snad některé věci vyvinou k lepšímu v dalších úpravách se dá čekat, ale zázraky to určitě nebudou...

Omerta
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Omerta

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Omerta » 22.06.2012, 13:22 hod.

Jako rozhodně má d3 potenciál to neřikam, když se přidaj runy nějaky gemy jewy víc uniků nebo prostě udělat něco s bílejma předmětama. To jsem taky nepochopil co tam dělaj když se nedaj na nic použít... Já se na to těšil jak blázen, ale čekla jsem víc prostě...
Cain: Tell me everything u remember stranger. Every detail.
Tyrael: Falling. Fire.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od kojot » 22.06.2012, 13:27 hod.

Alfajk píše:zakladni nedostatek D3 je v tom,ze kazdej umi vsechno...v D2 potkals 3 druidy a kazdej umel neco jinyho,tady potkas 5 monku a bude jeden jako druhej
To chce čas. Jako já chápu, že jste začali hrát D2 někdy po 5 letech, kdy už byly vymyšleny stovky buildů. Na začátku to tak ale nebylo (stejně jako teď v D3). Každá postava měla 1-2 buildy, který jel každej. Postupem času se i v D3 začne jezdit víc naprosto odlišnejch buildů. Stačí se podívat třeba i na SC2 (ikdyž je to trochu mimo), ze začátku se třeba v PvP nejezdilo nic jinýho než 4gate. Teď jsem ho neviděl ani nepamatuju. Chce to prostě čas, než lidi přijdou na to, že jsou i jiný buildy, který jsou zábavnější a třeba i silnější...

Omerta: Runy nebudou. Víc unikátů bude časem. O jewelech pochybuju. V D2 toho ze začátku byla tak desetina, co tam je teď...
Obrázek

Omerta
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Omerta

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Omerta » 22.06.2012, 13:33 hod.

kojot píše:
Alfajk píše:Jako já chápu, že jste začali hrát D2 někdy po 5 letech, kdy už byly vymyšleny stovky buildů.
CO to bylo za debilní kec?
Cain: Tell me everything u remember stranger. Every detail.
Tyrael: Falling. Fire.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od kojot » 22.06.2012, 13:49 hod.

Uklidni se hlavně :) . Podle toho co píšeš to tak fakt vypadá. Píšeš o runách, jewelech, atd., což v D2 od začátku nebylo. Navíc mi přijde, že bys chtěl, aby D3 bylo datadisc na D2. Ty herní mechanismy prostě museli změnit, jinak by to dneska už nikoho nebavilo a navíc by všichni nadávali, že udělali D2 s novou grafikou. Pokud chceš, aby bylo D3 stejný jako D2, tak to prostě nebude. Když chceš hrát D2, tak ho hraj, ale necpi ho do D3. D2 bylo taky naprosto odlišný od D1...
Obrázek

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od sklb » 22.06.2012, 13:57 hod.

imho bude toho o vela viac aj v d3, ale budu chciet za to kes
1. via dlc ( otvor si dalsi slot v truhle, chces socket do zbrane? 1 euro)
2. via datadisky
Nemam ziadny dovod si mysliet nieco ine. CEO blizzard activison Kosick to uz ukazal na serii Call of duty kde mu nerobilo problem predat pol roka pred vydanim mw 3, rocny upgradovaci balik do mw 2 za par desiatok eur. + chces 2 nove mini mapy? zaplat 5 euro u neho funguje uz peknych 6 rokov.
Clovek aj ked zapne Diablo a sledoval jeho vyvoj tak vie ze kopec veci odstranili, ale oni ich neodstranili preto lebo boli zle, ale preto aby ich mohli v buducnosti pridat za $$. :)
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od sgtmajfoley » 22.06.2012, 14:10 hod.

Omerta píše:DH lvl 60 - Inferno všetko
Wi lvl 60 - Inferno všetko
WD lvl 60 - Inferno všetko
Monk a Barb - leveling...

Tak to jsem zvedavej co budes dělat až budeš mít po pár měsících hraní všech 5 postav který vlastně maj všechny skilly takže se nebudou muset specifikovat na nic dycky se ty skills jen přehodí no a bude to velká nuda, nebudeš muset rozjíždět nový postavy. Nebude se resetovat ladder nic. No prostě mrtvá hra... Ne jako d2 který jede dodnes.
No musim podotknut ze mám nahraných 300 hodín, takže asi tak 8-) normalny hráč ktory si zahra obcas alebo kazdy den 2 hodiny, tak tomu to vydrzi viac... a tym inferno všetko myslim, to že iba bossov som dal, jedine za WD som to presiel cele... Wizzard je farma alebo bossovia, DH to iste...nemal som ani quest urobeny zaciatocny v acte 1 a uz azmodan, siegebreaker a par dalsich dole. Takze do toho sa este pekne pustím.

Alfajk píše:nevidim jedinej duvod pro nezustat u "stary hry byly lepsi",kdyz proste byly...dodnes (a prave ted) hraju hry z playstation 1 protoze to je vyzva,jsou to hry kde clovek musi neco umet a za chyby se plati a nebo treba oldschoolovky jako fallout a dalsi ...ne jako hry dneska,ktery jsou za 4 hodiny dohrany(viz vsechny ty cody,battlefieldy a vse ostatni
to samy plati i o diablu d2 > d3

zakladni nedostatek D3 je v tom,ze kazdej umi vsechno...v D2 potkals 3 druidy a kazdej umel neco jinyho,tady potkas 5 monku a bude jeden jako druhej
neviem ako CoD mám všetky, BF všetky...tam ide o multiplayer ty to bereš iba asi ako singleplayer...jasne ked ich máš iba stiahnute...ja som napriklad BF3 vobec neprešiel ale mam nahratych 200 hodin v multiplayeri. Podobné čisla aj v CoDčkach... či už si zapnem hocijaky diel CoD alebo BF stále zabavia.

Ked to beres tak, tak Diablo 2 sa dalo prejst za 5 hodin...cize je to podla teba odpad??? :)

sklb: oni plánuju pridať ten volný režím ale neskor

BTW myslím si, že nie hry idu dole vodou ale komunita, teraz nič ine nevidíte ako to, že všade ludia iba kritizujú všetko, pritom sa vobec vyvoju hier a vsetkemu okolo toho nerozumeju :)

A Fallout bola super seria, najviac ma bavil Fallout Tactics i ked si stale myslim, že Jagged Alliance > Fallout (najmä JA2 tu mám stale nahodenú a prejdenu asi 20 krat :D)
Naposledy upravil(a) sgtmajfoley dne 22.06.2012, 14:18 hod., celkem upraveno 2 x.
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Alfajk » 22.06.2012, 14:13 hod.

sgtmajfoley píše: Ked to beres tak, tak Diablo 2 sa dalo prejst za 5 hodin...cize je to podla teba odpad??? :)
jestli das vsechny obtiznosti a 99 lvl za 5 hodin,tak ses fakt dobrej

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od sgtmajfoley » 22.06.2012, 14:17 hod.

Alfajk píše:
sgtmajfoley píše: Ked to beres tak, tak Diablo 2 sa dalo prejst za 5 hodin...cize je to podla teba odpad??? :)
jestli das vsechny obtiznosti a 99 lvl za 5 hodin,tak ses fakt dobrej
Stačí prejsť hru iba raz... :) jedna obtiažnosť a je to..načo lvl 99??? :wave: tak isto bereš aj ty tie hry čo si vymenoval. Načo hrať hru znova na achievy, skryte veci, odomknut zbrane, special ops napriklad v CoD...vyssie obtiaznosti..atd.
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Uživatelský avatar
Red Eagle
Fallen Shaman
Příspěvky:97
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Red Eagle » 22.06.2012, 14:25 hod.

Viac ludi tu spomenulo Fallout,ja som fallout nikdy nehral.Raz som skusil nejako ma to ale nebavilo.. Ja som skor fanusik Jagged Alliance 2. to je pre mna top hra co sa tyka RPG. Proste tak si púredstavujem hru s fantastickou replayabilitou. replayabilita je to co D3 nema. Do jagged Alliance 2 sa este aj v sucasnosti kazdy mesiac robia updaty ktore pridavaju nove zbrane itemy atd.
Diablo 2 malo tiez replayabilitu a bola to super hra ktoru hram dodnes ale D3 je proste sklamanie,preco je tomu tak o tom som tu uz vela krat pisal.
Best Games na PC :
1: Rome Total War
2: Diablo 2
3: Jagged Alliance 2
4: Heroes of Might a Magic III.
5: Fifa 11

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od sklb » 22.06.2012, 14:32 hod.

Trosku sme to tu zoftopicovali, ale prave dnes som narazil na hru v ktorej vidim obrovsky potencial. Jedna sa o modifikaciu Arma 2 an styl zombie apokalypsy.
Je tam 250km2 obrovsky ostrov s mnozstvom miest a vela zombikov, clovek ma len jeden zivot a postava sa mu uklada a prenasa medzi serverami. Kazdi musi dodrziavat pitny rezim, jedlo, strieda sa tam noc a den a je tam vsetko co by dobra hra mala obsahovat. :p
video: http://www.youtube.com/watch?v=-wJgqEnDJqQ
oficialna stranka : http://dayzmod.com/
Takto to vyzera ked firma mysli na zakaznikov a da im do ruk nastroj ktory z ich hry spravi nieco viac. Kto vie o co vsetko herny svet prisiel kvoli tomu ze d3 nema editor. ;/
E: i/y
Naposledy upravil(a) sklb dne 22.06.2012, 14:55 hod., celkem upraveno 1 x.
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Alfajk » 22.06.2012, 14:44 hod.

u hodne her vzniklo hodne modu,ktery jsou sami o sobe lepsi a hranejsi nez samotna hra...to nanestesti u D3 nehrozi

Omerta
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Omerta

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Omerta » 23.06.2012, 21:56 hod.

kojot píše:Uklidni se hlavně :) . Podle toho co píšeš to tak fakt vypadá. Píšeš o runách, jewelech, atd., což v D2 od začátku nebylo. Navíc mi přijde, že bys chtěl, aby D3 bylo datadisc na D2. Ty herní mechanismy prostě museli změnit, jinak by to dneska už nikoho nebavilo a navíc by všichni nadávali, že udělali D2 s novou grafikou. Pokud chceš, aby bylo D3 stejný jako D2, tak to prostě nebude. Když chceš hrát D2, tak ho hraj, ale necpi ho do D3. D2 bylo taky naprosto odlišný od D1...
Jak můžeš vůbec takhle random vyslovit kec že hrál někdo d2 teprve po pěti letech když prostě vůbec nevíš? To neni jen o runách. D2 bylo D1 x 4 akty víc rozsáhlejší. D3 je prostě jen nová hra od blizzu. Taky že hraju furt d2 ale čekal jsem že budu hrát d3 a jelikož to neni tak zábavný tak to sem cpát budu.

E: je to pokračování omg...
E2: který prostě neni pro fandy diabla ale pro lidi co to nikdy nehráli...
Naposledy upravil(a) Omerta dne 23.06.2012, 22:33 hod., celkem upraveno 1 x.
Cain: Tell me everything u remember stranger. Every detail.
Tyrael: Falling. Fire.

Uživatelský avatar
Deef
Gorebelly
Příspěvky:221
BattleTag:Deef#2671
Bydliště:Ried im Innkreis
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od Deef » 23.06.2012, 22:26 hod.

Hlasoval som za nebavi pretoze prechazdam raz denne complet 1Act ( vsetko zabijem otvorim rozkopem prejdem proste viac sa uz neda od Falen Star) trva mi to asi 4 hodiny a okrem 500k goldov najdem velke H.A tie 63ky stoja za druhe H.Ked mi padne nieco usefull tak ma to zase zacne bavit inak musim vypit aspon 3 piva a pustit si dnb aby som sa namotal :-) Chyba tam tretia moznost : hra ma bavi, nebavi ma farmit mesiac na gear do 2 actu

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Anketa -> bavi vas diablo3 ?

Příspěvek od kojot » 24.06.2012, 06:49 hod.

Omerta píše:Jak můžeš vůbec takhle random vyslovit kec že hrál někdo d2 teprve po pěti letech když prostě vůbec nevíš? To neni jen o runách. D2 bylo D1 x 4 akty víc rozsáhlejší. D3 je prostě jen nová hra od blizzu. Taky že hraju furt d2 ale čekal jsem že budu hrát d3 a jelikož to neni tak zábavný tak to sem cpát budu.

E: je to pokračování omg...
E2: který prostě neni pro fandy diabla ale pro lidi co to nikdy nehráli...
Ty jsi čekal, že bude D3 4x rozsáhlejší než D2? Tao by byl fakt extrém a byla by z toho asi nejdelší hra na světě. D3 trvá dohrát na nejvyšší obtížnost delší dobu, než D2LoD. Mě osobně to stačí. To, že to není zábavnější, než D2 je tvůj názor. Mě to zábavnější příjde.
To, že je to pokračování neznamená, že to musí být stejná hra v nové grafice...
Já jsem fanda Diabla a D1 i D2 jsem hrál dlouhý roky a D3 je přesně pro mě.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“