Patch 1.0.3 Design preview

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
sura7
Quill Rat
Příspěvky:22
Re: Patch 1.0.3 Design preview

Příspěvek od sura7 » 20.06.2012, 20:12 hod.

Kam na gobliny na act1 ?? 2 act na infernu nedavam, moc chcipam a pri cene oprav....... silenost

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Patch 1.0.3 Design preview

Příspěvek od sklb » 20.06.2012, 20:18 hod.

old tristam, dark cellar
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
Rusty333
Wraith
Příspěvky:114
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Rusty#2388

Re: Patch 1.0.3 Design preview

Příspěvek od Rusty333 » 20.06.2012, 20:21 hod.

No nevím, teď jsem tam byl tak 15x a po goblinovi ani stopa. Že by tak obrovskej unluck nebo ho dali pryč?

Adams158
Quill Rat
Příspěvky:25

Re: Patch 1.0.3 Design preview

Příspěvek od Adams158 » 20.06.2012, 20:22 hod.

parádní patch jsem nadmíru spokojen

kaharin
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Patch 1.0.3 Design preview

Příspěvek od kaharin » 20.06.2012, 22:05 hod.

Jak muze nekdo rict ze to je paradni patch ? zahrejte se akt 2 inferno s DH a uvidime kdo to tu jeste napise ze je to fajn patch .....

peca77
Quill Rat
Příspěvky:27
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:peca77#2235

Re: Patch 1.0.3 Design preview

Příspěvek od peca77 » 20.06.2012, 22:18 hod.

Já už to po patchi nevypínám jinak než Alt+F4 v pony lvl :D Hraju DH a už mám posledních 80k na opravy :shock: Vypadá to, že dám D3 k ledu dokud nebude PvP :wave:

Udělal jsem si barbara, protože mě baví, od konce 2. actu to bylo nehratelný i s 850+ resistama, ok DH byl OP udělal jsem si DH. Když mě začal bavit DH tak nerf a zas je nehratelnej DH :lol: Kromě garantovaného 1 rare z elite atd nevidím žádnou změnu k lepšímu >:'(

Wolfchant
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Patch 1.0.3 Design preview

Příspěvek od Wolfchant » 20.06.2012, 22:38 hod.

Tak musím uznat Blizard opět za perlil sice monstra nedavaj takovou DMG ale ani ja a to jsem zkoušel jak s DH tak i s Monkem před patchem jsem si v klidu daval aspon act 1 inferno dneska to bylo děs lituju že jsem dal 1300 za takovou hru no a ti co tady pišou že patch je super tak by mě zajimalo v čem

Uživatelský avatar
satik
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Satik#1911
Kontaktovat uživatele:

Re: Patch 1.0.3 Design preview

Příspěvek od satik » 20.06.2012, 22:44 hod.

kaharin píše:Jak muze nekdo rict ze to je paradni patch ? zahrejte se akt 2 inferno s DH a uvidime kdo to tu jeste napise ze je to fajn patch .....
Hraju s DH inferno poniky a myslim, ze je to fajn patch :)

Uživatelský avatar
Crackonos
Fallen Shaman
Příspěvky:89
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Cr4ck0n0s#1547

Re: Patch 1.0.3 Design preview

Příspěvek od Crackonos » 20.06.2012, 22:50 hod.

Hrůza jako přežiju ten aspd že snízili a ostatní koniny ale ty opravy to si dělají prd.l? Předtím jsem si pěkne farmil siegebreakera na infernu s 5 valorem, samozřejmně jsem parkrát umřel než jsem ho dycky nabral ale nikdy se mi nestalo že bych šel z toho do mínusu, a teďkom? no comment.... jsem seklý ve 1-2 acte ve kterých padá hov.o takže fakt nevím co mám dělat. Asi se dám na celodenní přebarvování banneru :-D možná to bude i více zábavnější.
Obrázek
https://www.youtube.com/watch?v=8tFKHd5s0LA GR 55 4ppl
Nabíráme nové členy do ViP klanu
http://www.diablofans.cz/forum/viewtopi ... 16&t=11020
Nabíráme nové členy do ViP klanu

Smash
Quill Rat
Příspěvky:39

Re: Patch 1.0.3 Design preview

Příspěvek od Smash » 21.06.2012, 00:05 hod.

Je nejaky goblin aj v act 2?

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Patch 1.0.3 Design preview

Příspěvek od Drakkari » 21.06.2012, 01:14 hod.

patch super, opravy v pohodě stále přebiju, neumírám, necpu se totiž tam kde na to nemám a hraju a farmím si v actu 2, ve trojce jsem dnes párkrát ripnul ale ty opravy me zahnaly zpet a uz je to okey ve dvojce :)
to že s NV padaj rarky z každýho packu je super, docela často padnou i 3 kousky, lahůdka, v actu 2 se pak krásně farmí ilvl 63 protože ho udělali lehčí tak všechno padá samo, act 3 si nedávám ale jak tak pozoruju, budu tejden farmit act 2 a ono to napadá a pujde to. jinak bossiky uz nechodim vubec nemaji smysl, radeji vysmejcim mapu a nafasuju si plnej bagl rarek :)
výborné, výborné :D jeste mi udelali radost s gemama, mel jsem spoustu tech sutru co staly 30k za vylepseni ted to stoji stovku a hnedle jsem mel nekoli +50int sutru + usetrenych nekolik milionu a nazpet litr dps co mi vzali z ias
haleluja lidi hrajte rozumně a chce to myslet a nebýt blbec to pak jen zbejvá jít brečet na forum, ta hra není o tom farmit co nejvýš, ale o tom farmit tam kde na to mám a nechcípu! amen adios

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Patch 1.0.3 Design preview

Příspěvek od ReptileSVK » 21.06.2012, 06:05 hod.

No mne sa ten patch celkom pozdava:
Act 2 je uz konecne lahsi, ale aj tak nemam na to ho davat (witch doctor). Proste tie drahe opravy to znemoznili :D Kedze uz je nejaka sanca ziskat item level 63 aj v akte I tak je to pohoda. Treba farmit a nieco skvele raz urcite padne.

mikis.m.s
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Majkysek#2137

Re: Patch 1.0.3 Design preview

Příspěvek od mikis.m.s » 21.06.2012, 07:05 hod.

Zajímavé... Já mam DH a a jsem spokojenej. Jel jsem na HP a LpS. Bylo to tezky, ale po patchi si davam act 2 uplne v poho... Mam 50k HP a preziju minimalne 2 rany vsude. Dale mam 2400 Life per second a moovement speed 25. Sice jen 30k DPS, ale s tim speedem a HP ukituju vse sice to trva dyl ale jen tak neripnu. Za 6sekund kitovani mam minimalne zpatky pul zivota. Mam k tomu 1000 life on hit. Hraje nekdo neco podobneho? Je fakt ze s tim nedavam Beliala, ale v poho farmim 2.act.

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Patch 1.0.3 Design preview

Příspěvek od lulinak » 21.06.2012, 07:17 hod.

tak jsem vcera zkousel asi hodinu jet s patchem a dojmy - nic moc, predtim Act I Inferno s wizardem lvl60 relativne bez prolbemu s DPS 15000 a po patchi mam najednou jen 10000, at jdou do haje, minus 50 procent.... jinak pocitove je Act I trochu tezsi, predmety najednou nevypavaj skoro zadny (predtim s NV i tri zluty z potvor ted jen jedna) a ceny za opravy kolem 13 tisic, cili alespon za me je to teda docela darda a dost lidi je nastvanych, neco jako s Errorem 37... zluty potvory s inv. minions maji skutecne trochu min zivota, ale zatim jsem neprisel na to jestli jde zabranit pokud umru aby se nelecily, bo je opruz kdyz k nim prijdu po par vterinach a maji opet vsechny plno.... v podstate i ten blbej DPS 15000 jsem mel jen diky predmetu s DPS 1100 z aukce, jinak jsem doted nenasel nic, co by mi davalo alespon polovinu z toho, asi smula... bude to jeste dlouhy a proste farmit a farmit, anebo cekat az se to na aukci trochu srovna, ted je to s temi boty co tam automaticky obchoduji skoro nepouzitelny, a i kdyz se tam snazim prodat solidni predmety lvl 60 za blbych 10 tisic stejne nulovy zajem....

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Patch 1.0.3 Design preview

Příspěvek od ReptileSVK » 21.06.2012, 07:20 hod.

lulinak píše:tak jsem vcera zkousel asi hodinu jet s patchem a dojmy - nic moc, predtim Act I Inferno s wizardem lvl60 relativne bez prolbemu s DPS 15000 a po patchi mam najednou jen 10000, at jdou do haje, minus 50 procent.... jinak pocitove je Act I trochu tezsi, predmety najednou nevypavaj skoro zadny (predtim s NV i tri zluty z potvor ted jen jedna) a ceny za opravy kolem 13 tisic, cili alespon za me je to teda docela darda a dost lidi je nastvanych, neco jako s Errorem 37... zluty potvory s inv. minions maji skutecne trochu min zivota, ale zatim jsem neprisel na to jestli jde zabranit pokud umru aby se nelecily, bo je opruz kdyz k nim prijdu po par vterinach a maji opet vsechny plno.... v podstate i ten blbej DPS 15000 jsem mel jen diky predmetu s DPS 1100 z aukce, jinak jsem doted nenasel nic, co by mi davalo alespon polovinu z toho, asi smula... bude to jeste dlouhy a proste farmit a farmit, anebo cekat az se to na aukci trochu srovna, ted je to s temi boty co tam automaticky obchoduji skoro nepouzitelny, a i kdyz se tam snazim prodat solidni predmety lvl 60 za blbych 10 tisic stejne nulovy zajem....
to si mal 15 000 dps so zbranou 1100 dps? clovece trocha vrazaj aj do inteligencie, kedze si wizzard!

Trhanec
Wraith
Příspěvky:182
BattleTag:Trhanec#2317

Re: Patch 1.0.3 Design preview

Příspěvek od Trhanec » 21.06.2012, 07:27 hod.

Mě se líbí jak tu půlka lidí fňuká.. Zvykli jste si na víkendový hry, který za dva dny dohrajete a pak je smažete z disku. Diablo 3 má zabrat trochu víc času a nemá to být tak, že si infernem projdete s rukou v prdeli. Před tím jsem měl s wiznou attack speed 2.82, po nerfu sotva 1.8, tak jsem akorát vyměnil trochu gear, koupil two hand a jsem na dps skoro jako před tim. Změnil jsem lehce build a no problema, farmim act 1 protože na dvojku ještě nemam. Tak farměte tam kde máte a nebudete chcípat.

nabuch
Quill Rat
Příspěvky:47

Re: Patch 1.0.3 Design preview

Příspěvek od nabuch » 21.06.2012, 07:31 hod.

Zdar já sem s patchem nadmíru spokojen :) hraju witch doctora po prvním zapnutí sem přišel o 15k dmg, tak sem si řek ze to sem teda v prdeli :) spadlo mi dps z 54k na 39k. Před patchem sem si v klidu soloval act2 zkoušel sem i act3 ale to byl docela unreal, fakt sem ho nějak nedával. Ale ted :) act 2 si dávám snad i ještě lip jak predtim což me překvapilo kdyz sem přišel o 15k dmg a act 3 si ted uz dávám taky, ale občas se stane ze některý elite packy jsou na me moc. Ale celkove proste si dávám oba akty podstatne lip jak před patchem. Samozřejmě inferno. No a ty opravy to je jedina věc co je po patchi nepříjemná :) plne rozbitej platím cca 50k

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Patch 1.0.3 Design preview

Příspěvek od lulinak » 21.06.2012, 07:36 hod.

jojo, inteligenci mam tusim kolem 1000 a v podstate skoro kazdej predmet mi ji pridava, nepouzivam pasivni skill na plus 15 procent k light damage, proste jsem nejak neprisel cim mam DPS zvednout, bo predmety nepadaj, jednorucni davaj polovicni DPS a ani orb s plus 100 inteligence to nevyrovna tak ted musim pouzivat tu obourucni z aukce, nezbejva nez farmit a farmit, ale pokud ani na aukci nevidim o moc lepsich predmetu nez mam tak toho asi moc nevyfarmim, inu kdyz tu ctu jak mate 50k DPS s wizardem ...tak nechapu jak jste to udelali :-) jinak odvozovani celkove damage kouzla od predmetu je postaveny na hlavu, mala krehka kouzelnice kvuli tomu musi behat s obourucnim kladivem co je vetsi nez ona, by me zajimalo co autori huli.....

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Patch 1.0.3 Design preview

Příspěvek od Nekronaut » 21.06.2012, 07:47 hod.

Já tedy jedu za DH zatím jen hell act3, ale patch mě nijak neomezuje. DPS mám pořád stejné a armor věci jsem si na AH proměnil za přibližně stejné + resisty. Ty mám teď všechny okolo 250, hp 35K. Naopak ty resisty mi slušně helpli...

Každopádně jde imho jen o změnu strategie výbavy a skillů a to že každý mohl furt dokola chcípat a bylo mu to jedno mě štvalo. S novou cenou za opravu už se to naštěstí nevyplatí.

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Patch 1.0.3 Design preview

Příspěvek od sklb » 21.06.2012, 07:53 hod.

Nekronaut píše:Já tedy jedu za DH zatím jen hell act3, ale patch mě nijak neomezuje. DPS mám pořád stejné a armor věci jsem si na AH proměnil za přibližně stejné + resisty. Ty mám teď všechny okolo 250, hp 35K. Naopak ty resisty mi slušně helpli...

Každopádně jde imho jen o změnu strategie výbavy a skillů a to že každý mohl furt dokola chcípat a bylo mu to jedno mě štvalo. S novou cenou za opravu už se to naštěstí nevyplatí.
;p imho pockaj do inferna
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“