DH inferno build

Odpovědět
Johnax
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
DH inferno build

Příspěvek od Johnax » 18.06.2012, 11:34 hod.

Ahoj uvedu zde svůj inferno build,který používám již od Hell obtížnosti a zatím funguje veleice dobře . V prvním aktu inferna jde s ním většina elit dát v pohodě ( až na určité kombinace) hatred regenerace je zde dle mého názoru velmi dobře řešena stějně jako CC.

Zde je můj build http://us.battle.net/d3/en/calculator/d ... bec!ZaaZcb

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: DH inferno build

Příspěvek od Alfajk » 18.06.2012, 12:26 hod.

neco takovyho jsem teda fakt jeste nevidel,s tim bych asi hrat nedokazal...ale kdyz te to bavi...kazdopadne jsou i efektivnejsi buildy

Johnax
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: DH inferno build

Příspěvek od Johnax » 18.06.2012, 16:38 hod.

Já se pro inspiraci tady na ty efektivní buildy kouknul a nvm no ty variace s tim companionem a pasti co imobilizuje pouze jednu jedinou potvoru jsem taky v rámci testování zkousel a moc me to tedy nezaujalo

Johnax
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: DH inferno build

Příspěvek od Johnax » 18.06.2012, 16:40 hod.

V mém buildu jde hlavně o CC a ne o dps asi jako jeden z mála používám evasive fire, který se však lze používat jak jako hatred regeneration ( btw mnohem lepší než bat companion ) , tak jako úhybný maanévr

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: DH inferno build

Příspěvek od AlterEgo » 18.06.2012, 17:20 hod.

Johnax píše:V mém buildu jde hlavně o CC a ne o dps asi jako jeden z mála používám evasive fire, který se však lze používat jak jako hatred regeneration ( btw mnohem lepší než bat companion ) , tak jako úhybný maanévr
Na inferno ti to elitni packy a rare mobove s minionama vysvetli, ze cc neni ta prava cesta. Bohuzel Blizzard a jeho smysleni no.

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“