rady pro úplné nováčky

Odpovědět
biggpete
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
rady pro úplné nováčky

Příspěvek od biggpete » 18.06.2012, 09:54 hod.

Jako úplný novic bych chtěl požádat někoho zkušenějšího jak postavu barbara postupně vytvářet. Projel jsem forum , ale většina hráčů tu píše o Hellu a podobně. Já bych spíše ocenil i ten začátek :)

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: rady pro úplné nováčky

Příspěvek od Kubis » 18.06.2012, 10:02 hod.

Asi proto, že až na Hell dojde snad každej nováček :) neboj se toho a prostě hraj :)

Uživatelský avatar
Peckoslav
Minion of Destruction
Příspěvky:878
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peckoslav#2167

Re: rady pro úplné nováčky

Příspěvek od Peckoslav » 18.06.2012, 10:37 hod.

ze začátku to fakt není žádná věda - můj 7mi letý syn hraje jen s tím co najde a už je na konci 1.aktu, anglicky neumí, občas mu pomůžu vybrat správné vybavení a skill, ale hraje to úplně sám. :D

Až někde na hellu začne opravdu přituhovat, zatím prostě hraj a časem na to přijdeš sám. Díky tomu, že je možné si skilly nastavit pokaždé jinak, tak si můžeš zkoušet různé varianty a styly hraní během normalu a nightmare ;)
Obrázek
Od konce září 2015 jsem zpět a teprve se tu rozkoukám :D

Uživatelský avatar
Lucifer
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kalousek#nereknu

Re: rady pro úplné nováčky

Příspěvek od Lucifer » 18.06.2012, 10:50 hod.

Barbar je fakt ty prvni obtiznosti hodne jednoduchy, proste co nejde silou jde jeste vetsi silou. Takze investovat hlavne do sily, do life on hit, osvedcil se mi "elective" mod a na jedne kryse "cleave" (na rubani skupinek) a na druhe "frenzy" (na odolnejsi jednotlivce). Ignore pain, revenge, war cry, earthquake - ale to je jen muj nazor a muj styl hrani - nemusi byt ten nejlepsi nebo ten co by zrovna tobe vyhovoval.
Obrázek

Skru
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Skru#2143

Re: rady pro úplné nováčky

Příspěvek od Skru » 18.06.2012, 11:05 hod.

Já jsem sice s barbarem už v infernu 3 actu, ale rozjel jsem si znovu HC barbara, tak bych měl být v obraze. Napíšu ti alespoň pár postřehů na normal a nightmare:)
Nejlepší fury generátor je cleave s první runou, bílé moby nemají moc životů a pocleavuješ je hned. Na bossy jsem přehodil na frenzy+sidearm runu. Z fury spenderů jsem měl snad jen wrath of the berserker na bossy. Dál se ti bude hodit leap na nějakou mobilitu a stomp na plošný stun. Zatímco na vyšších obtížnostech se bez revenge skoro neobejdeš, na normal+NM je to jen takový doplněk.
Oblíkej si všechno co má vit, str nebo obojí:) Pokud chceš něco kupovat z AH, tak se dívej po levných zbraních. Nic drahého, stejně to za 5 lvlů vyměníš. Od cca 15 lvlu se dívej po zbraních se socketem(nejlíp už rovnou s červeným šutrem), od cca 30 lvlu se můžeš dívat i po zbraních se sníženým lvl requiement. Mají vyšší ilvl a tedy většinou i větší dmg nebo staty.

johnyrk
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: rady pro úplné nováčky

Příspěvek od johnyrk » 04.08.2012, 21:05 hod.

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... ZbY!bZbaaZ
tohle je můj momentální build, se kterým jsem projel normal obtížnost.
nějak nemůžu najít, jak přehodit skilly z jiných stromů, radši bych měl wrath of berserker místo furious charge.

má někdo nějaké poznatky k tomuhle buildu?

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: rady pro úplné nováčky

Příspěvek od Petros » 04.08.2012, 21:28 hod.

Options / Gameplay / Elective Mode

johnyrk
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: rady pro úplné nováčky

Příspěvek od johnyrk » 04.08.2012, 21:58 hod.

Petros píše:Options / Gameplay / Elective Mode
díky :)

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“