diablo vs rock

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
setklaf
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:palo#1255
Bydliště:slovenko dolný kubín
diablo vs rock

Příspěvek od setklaf » 16.06.2012, 14:18 hod.


Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: diablo vs rock

Příspěvek od Alfajk » 16.06.2012, 14:28 hod.

bohuzel,je to az moc "true story",aby to bylo vtipny,spis je to k placi...

lukas1135
Wraith
Příspěvky:149
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LukasSVK#1365

Re: diablo vs rock

Příspěvek od lukas1135 » 16.06.2012, 14:29 hod.

bohuzial su to strasne somariny od diablo haterov

Uživatelský avatar
Pana_Ruplahlava
Gorebelly
Příspěvky:387
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ruplahlava #2727

Re: diablo vs rock

Příspěvek od Pana_Ruplahlava » 16.06.2012, 14:48 hod.

Kód: Vybrat vše

PvP is coming soon.
 Who cares about offline single player mode. Yes, it's a little inconvinient but if you have dial up it's your fault.
 Not hard? Have you played after Normal Act 2?
 Graphics are hardly relevant, but for your info it's good(though that's just a personal opinion) and at least I don't have to buy a monster machine to play it.
 Not like you have more than 3 friends. Oh snap. But really, you complain about not being able to play single player, now you want to have a 40-man raid?
 And I'm going to assume influenced by WoW is a bad thing in your head...
 No it's not P2W. You can perfectly get by without spending a penny after the initial buy.
 Not enough game modes? It is facking Diablo. You knew what you were getting. It's THE dungeon crawl hack and slash. It doesn't need more game modes. You bought it because you wanted to murder waves after waves after waves of monsters.
Nemám rád lidi, co hledají problémy jen proto, aby mohli žvanit.
Smiřte se s tím.

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: diablo vs rock

Příspěvek od sklb » 16.06.2012, 15:03 hod.

Pana_Ruplahlava píše: Not hard? Have you played after Normal Act 2?
;pp toto mu nevyslo.
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: diablo vs rock

Příspěvek od Alfajk » 16.06.2012, 15:12 hod.

a s
And I'm going to assume influenced by WoW is a bad thing in your head...
failnul jeste vic,on to snad povazuje za klad...

Uživatelský avatar
Pana_Ruplahlava
Gorebelly
Příspěvky:387
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ruplahlava #2727

Re: diablo vs rock

Příspěvek od Pana_Ruplahlava » 16.06.2012, 15:17 hod.

no nic, další fail topic... evidentně vás D3 neba a blizz je banda lidí co nic neumí... mějte se tu a hezky česky si tu nadávejte :)
Nemám rád lidi, co hledají problémy jen proto, aby mohli žvanit.
Smiřte se s tím.

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: diablo vs rock

Příspěvek od sklb » 16.06.2012, 15:23 hod.

Pana_Ruplahlava píše:no nic, další fail topic... evidentně vás D3 neba a blizz je banda lidí co nic neumí... mějte se tu a hezky česky si tu nadávejte :)
Sam si si to vyprovokoval s tym hate na hate nepodlozenym nazorom :p
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

TristanTzara
Fallen Shaman
Příspěvky:86

Re: diablo vs rock

Příspěvek od TristanTzara » 16.06.2012, 16:52 hod.

Jo dobrý :D , akorát Diablo III by dopadlo špatně i ve srovnání s lidským exkrementem, tak špatná hra to je :{

ScouterSVK
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ScouterSVK#2291

Re: diablo vs rock

Příspěvek od ScouterSVK » 16.06.2012, 17:06 hod.

Diablo 3 je skvelá hra nechápem čo proti nej všetci maju PVP tam bude len treba trochu trpezlivosti.

Houp
Wraith
Příspěvky:169

Re: diablo vs rock

Příspěvek od Houp » 16.06.2012, 17:08 hod.

Mně to připomnělo tohle video : http://www.youtube.com/watch?v=lU9ZvQDS1eE

:)

TristanTzara
Fallen Shaman
Příspěvky:86

Re: diablo vs rock

Příspěvek od TristanTzara » 16.06.2012, 17:26 hod.

No takhle si představuju typickýho blizz fanboye. Takovej nenáročnej jednodušší človíček, kterýmu ke štěstí stačí hrát si s kamením (nebo Diablo III).

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: diablo vs rock

Příspěvek od Alfajk » 16.06.2012, 18:01 hod.

TristanTzara píše:No takhle si představuju typickýho blizz fanboye. Takovej nenáročnej jednodušší človíček, kterýmu ke štěstí stačí hrát si s kamením (nebo Diablo III).
neasi...je uplne hrozny s jakym odpadem jsou dnesni "hraci" spokojeny...potom se ale nikdo nemuze divit,jakym smerem se veskerej herni prumysl ubira,uz je to tak rozjety,ze bude hur a hur,viz degradace wowka,COD,diabla a dalsich 95% vsech her,co vysli v poslednich 4-5 letech

DURiN
Fallen Shaman
Příspěvky:84

Re: diablo vs rock

Příspěvek od DURiN » 16.06.2012, 18:33 hod.

No ja si na Starcraft 2 nestěžuji a jsem velký fanda této serie SC2. Blizazrdu se celkem SC2 povedl i když HotS tam už moc radostí neskáču ale je to o zvyku taky byl velký propad mezi SC:BW a SC2 člověk si zvykne.

Co se týče D3 tak já už to nějak neřeším občas tu mrknu jak se lidi dostali daleko a jak se vede na Aukci. Jinak D3 je pro mě hrozná kravina nehratelná na infernu mě to přestalo bavit pro mě škoda peněz.

Někoho to baví ale tak dobře pro nás že vychází takové blafy a dobry pro ženy :D Muži aspon budou vice pracovat a více se věnovat ženským než sedět pořád u kompu :D :green: ( to posledni neberte vážně sranda najdou se tu lidi co to nepochopí a budou mě brát za slovo)

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: diablo vs rock

Příspěvek od Alfajk » 16.06.2012, 18:46 hod.

starcraft totiz patri do tech zbyvajicich 5% her,co za neco stojej

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: diablo vs rock

Příspěvek od sklb » 16.06.2012, 20:39 hod.

DURiN píše:No ja si na Starcraft 2 nestěžuji a jsem velký fanda této serie SC2. Blizazrdu se celkem SC2 povedl i když HotS tam už moc radostí neskáču ale je to o zvyku taky byl velký propad mezi SC:BW a SC2 člověk si zvykne.
V pripade Starcraftu je, ale vtip v tom, ze Blizzard v nom realne takmer nic vazne nemenil. Akurat graficku a technicku stranku. Princip a mechanizmy hry su rovnake ako boli v 98 a to je len dobre.
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

DURiN
Fallen Shaman
Příspěvky:84

Re: diablo vs rock

Příspěvek od DURiN » 16.06.2012, 22:01 hod.

Čemu říkáš téměř nic nezměnil ??? Těžíš Mineraly a Gass a jsou tam 3 rasy jinak je to překopany. Hlavně BW byl více o macro game. Tady je to urychleny.

Třeba D3 podle mě neudělali mechanismus takový primitivní prostě se jim s tím nechtělo dělat a stejně dosáhli svého bez řešení složitého mechanismu sterým se by museli piplat. Nechce se mě moc věřit že hra se tak dlouho vyvíjela tak dlouho testovala a nakonec tam skoro nic není. Plno věcí se dodělává a podobně.

Já tu hru hanit nebudu nebaví mě pořád být kamenovaný ale pro mě náročnějšího hráče je to nedodělaný polotovar bez mechanismu zábavného hraní.
Jen by mě zajímalo kdy tak vyjde Warcraft 4 možná by to bylo dělany na SC2 engine.

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: diablo vs rock

Příspěvek od sklb » 17.06.2012, 08:57 hod.

DURiN píše:Čemu říkáš téměř nic nezměnil ??? Těžíš Mineraly a Gass a jsou tam 3 rasy jinak je to překopany. Hlavně BW byl více o macro game. Tady je to urychleny.
Hej je to rychlejsie (co dnes nie je?;p) , ale tie principy su rovnake. Ziadna vyrazna zmena ako napr. pri warcrafte, ze pribudli hrdinovia a expi atd. Dokonca aj s jednotkami bolo narabane velmi opatrne a nepridavali len tak "hala bala".
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

DURiN
Fallen Shaman
Příspěvky:84

Re: diablo vs rock

Příspěvek od DURiN » 17.06.2012, 10:30 hod.

Tak ono to je progamer hra kde se točí miliony vem si za pevní místo na turnají maji třeba 50 000,- Euro a pak ty místa a částky jsou kaskádovitě dolu. Takže Blizzard musel něco udělat nebo by se lidi na to vyprdli a hrali SC:BW

Je to jiná komunita vem si kolik balanci si hráči vymrčeli a Blizzard hned balancoval. Hlavně komunita na SC2 tam člověk kritizoval diskutoval o taktice a o hře co se mě nelíbí a byla to jiná úroveň máš v podpisech ligy a hry tak víš s kým máš tu čest. Taky SC2 není moc pro děti. Tady řekneš kritiku a hned na tebe naletí jak supy a mažou blokují, nadávají a urážejí.

Uživatelský avatar
Red Eagle
Fallen Shaman
Příspěvky:97
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: diablo vs rock

Příspěvek od Red Eagle » 17.06.2012, 11:18 hod.

DURIN Mas pravdu. Na jednej strane toto ich chovanie chapem viem ze su tu prevazne deti a od 10 rocneho rozmaznaneho fanboya ktoremu rodicia kupili Diablo III nemozes cakat ze bude poznat co to je pojem vlastny nazor konstruktivna kritika alebo respektovanie nazoru druheho cloveka. Ale na druhu stranu aj napriek tomu len krutim hlavou nad tym aky exoti sa tu obcas najdu vid. still-alive a pod. Najvacsi problem Diabla III je to ze je tvorcovia to v jeho pripade ,,zabalili,, a rozhodli sa ze to nebude hra ako D2 a D1 cize hra viac menej pre dospelych pri ktorej treba pouzivat hlavu proste bude to hra hlavne vyslovene len pre deti. Cim D3 degradovali na arkadu.
Best Games na PC :
1: Rome Total War
2: Diablo 2
3: Jagged Alliance 2
4: Heroes of Might a Magic III.
5: Fifa 11

Odpovědět

Zpět na „Obecně“