Inferno barbar

Odpovědět
Likvidator
Quill Rat
Příspěvky:34
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Likvidator#2617
Re: Inferno barbar

Příspěvek od Likvidator » 15.06.2012, 04:44 hod.

Jak tak koukam, tak kazdej se stara jen o vit/all resistance a ignoruje dalsi staty jako melee damage reduction, elite reduction, +armor,+block. Bohuzel hra je nastavena tak, ze act 1 inferno v pohode projdete bez smrti a staci vam k tomu 500-550 resisty all (se shoutem) armor kolem 87-9k s all buffama,45k hp, nejakej ten health regen, dobrej stit a ostatni staty muzete ignorovat.
Pak se ale killne Butcher, jde se act 2 a najednou mobove davaj damage 3x-4x vyssi nez akt 1 a tady uz bohuzel se musi kombinovat staty tzn. melee reduction, elite reduction, +block,+armor a jeste navysit resisty.
Takze myslet si, ze resisty jsou vsechno je podle me nesmysl. Act2 uz potrebuje aspon 15-20% melee reduction a solidni block chance s max absorbaci.

ps: ja hraju hc, takze n a softcore to bude asi trochu jinak

Sandy
Quill Rat
Příspěvky:11

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Sandy » 15.06.2012, 11:27 hod.

cal3b píše:
Sandy píše:Tak moje staty : 32k HP, 10.3k deff, 33k dps, a resisty vsechny nad 750. act 2 celej vpoho, ale beliaha nedam sam. act 3 sem ted zacal, sem nekde na 3 a uz to nedavam :) Kamos se ted vysral na WD a jede monka, tak o vikendu snad zase popolezem :)
Máš 2h?
nee, 1h a stit

Uživatelský avatar
Mmariner
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mmariner#1388

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Mmariner » 15.06.2012, 15:32 hod.

Tak jsem konečně prošel druhej act taky;)) až překvapivě lehce najednou.. to jsem měl na sobě ješt svoje farmící prsteny a pohoda..
Mno a mám teť 42k hp, 9k armor s warcry
all rezisty jsem měl 500-600 max s warcry
dps 15,5k
blokchance 8% helma + 18% štít
A jinak nic víc extra... Jo ještě jeden malej stat, na kterm spíš pracuju do budoucna. Gaťe mi dávaj zatím 90 lph a mám nějakej regen/s asi 200 tak mě to v boji healuje kolem 200-300 /s.
Jinak jsem to mohl jít s kámošema i v partě (2x range dps), pak odešli, tak jsem to došel sám, ten pískovec šel na druhej pokus.. Belial asi na sedmej.. mám svůj vychytanej build.. jedu bez revenge, vadí m ten zvuk;)) tak že asi vše, třeba to někomu pomůže...

jidas
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jidas#2102

Re: Inferno barbar

Příspěvek od jidas » 15.06.2012, 19:15 hod.

ACTII docela procházka, ale některé elitky už dávají zabrat
44k hp
all rezist. 500/600
dps 28k dvourucka
armor 8000
damag red. 72%
utok za sekundu 1,96
life per hit 380
vse v zakladu, kdyz pouziji war cry, je to vice:)
dlouho jsem pouzival jednorucku dps 19k v zakladu+legendary stit, ale ted jsem teprve ok:)
80% elitek v actII dávám: přijdu,pouziju Wrath of the B........, vykostim a odejdu:)
dalších 20% elitek už musím nějak běhat a řešit:(
http://us.battle.net/d3/en/calculator/b ... YbV!cZZccZ
pasivni skills dám někdy Pound of Flesh misto Weapons Master

Tyrion
Quill Rat
Příspěvky:19

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Tyrion » 15.06.2012, 23:50 hod.

ohladom toho rendu , ked sa pouzije viac krat po sebe refreshne sa tym len jeho ucinok alebo sa to stackuje?

undos
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Inferno barbar

Příspěvek od undos » 16.06.2012, 07:07 hod.

neviem kde robim chybu ale mam rezist s bufom 900> na vsetkom, armor cca 8k, dmd 11k, zivot 40k, standart defense build a proste act 2 problem, mam jednorucku a stit... life steal 0... e este block 8% helma, 20% stit... kde mozem robit chybu?

jidas
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jidas#2102

Re: Inferno barbar

Příspěvek od jidas » 16.06.2012, 09:23 hod.

undos píše:neviem kde robim chybu ale mam rezist s bufom 900> na vsetkom, armor cca 8k, dmd 11k, zivot 40k, standart defense build a proste act 2 problem, mam jednorucku a stit... life steal 0... e este block 8% helma, 20% stit... kde mozem robit chybu?
problem bude asi dps 11k, to je hrozne malo

Uživatelský avatar
Zmener
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McZmener#2115
Bydliště:Praha

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Zmener » 16.06.2012, 15:19 hod.

undos píše:neviem kde robim chybu ale mam rezist s bufom 900> na vsetkom, armor cca 8k, dmd 11k, zivot 40k, standart defense build a proste act 2 problem, mam jednorucku a stit... life steal 0... e este block 8% helma, 20% stit... kde mozem robit chybu?
Dps bude problém. Já nevím jak vy, ale nosit štít na barbarovi je podle mého názoru chyba. Já vím že akt 2 je problém a tak dále...o tom víme všichni. Mám taky problémy ve 2 aktu, nějaký eq už jsem koupil, ale pořád to není nic moc, ale jedno vím jistě. Se štítem nikdy hrát nebudu, protože je to proti typu postavy. Abych si ho vzal jen kvůli tomu, abych ten 2 akt jen tak tak přešel, to je nesmysl. Mám dve jednoručky, uvažuju o koupi 2h, ale jedno vím jistě. Můžeš mít rezisty, hp apod kolik chceš, ale jakmile nemáš dostatečnou dmg, tak taky moc šanci nemáš.
Obrázek

Uživatelský avatar
Mmariner
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mmariner#1388

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Mmariner » 16.06.2012, 16:06 hod.

15k dps z jednoručky, štít s ňákejma statama +block chance.... vypadá to u mě asi takto.. bílé mobky z druhého actu np, nebudu je řešit.. potkáš elitky - berserk s runou na dmg - máš vtuto chvíli 40k dps, pustíš earthquake, kterej má 2000% weapon dmg z tvého momentálního 40k dps. Ground stomp na pul do ohňě a elitky sou v řiťi... já jsem prošel druhej act v celku v klidu.. vynechal jsem snad dva/ti packy.. to spíš,že by to byla ztráta času. Když si ty staty uďěláte bez schieldu, tak np. 2x one hand taky půjde, či obouručka....

edit: jen si nejsem jistej u earthquake jestli to je počítáno z weapon dmg tak ta proměna nemá vliv.. budu to muset někdy testnout

Sandy
Quill Rat
Příspěvky:11

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Sandy » 16.06.2012, 21:03 hod.

Mmariner píše: edit: jen si nejsem jistej u earthquake jestli to je počítáno z weapon dmg tak ta proměna nemá vliv.. budu to muset někdy testnout
dej pak edet :) taky by me to zajimalo jak to s tim je

undos
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Inferno barbar

Příspěvek od undos » 17.06.2012, 08:35 hod.

ok, tato kombinacia je ok, chcem sa spytat este, pokial pojdem na dve zbrane, je ok, ked tie zbrane maju cca 740dmg bez hit life a armor cca 5k, rezisty cca 400 a life okolo 40k. spolu dmg 19k bez buff,... block mam cca 8% mele reduction nic...

Uživatelský avatar
JokerLuk
Wraith
Příspěvky:145
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Joker#2578

Re: Inferno barbar

Příspěvek od JokerLuk » 17.06.2012, 17:31 hod.

Může mi někdo vysvětlit, v čem je shield tak nepostradatelný? :D Block chance není nijak závratná, i když se dá vytáhnout, tak stejně block amount mi přijde dosti malý. Armor a resisty se z toho štítu dají oželet ne? Momentálně zvažuji, opětovné přeijítí do dual wieldu (LoH) nebo Two-Handed...co byste doporučili? Štít jsem pořižoval na začátek inferna, jelikož jsem se dočetl, jak to bez něj nejde. 1. act pohoda a na 2. musím právě upgradovat equip.
Díkec

head
Quill Rat
Příspěvky:30

Re: Inferno barbar

Příspěvek od head » 18.06.2012, 19:03 hod.

Potrebujes vic penez na gear.
potrebujes
str
vit
all resist
crit sanci
crit dmg
Hodne dobrou 2h zbran
Pokud nema clovek desitky a mozna i stovky milionu(pri dnesnich cenach) je lepsi jet 1h+stit.

I jen vybava s 1H+stit pro act2 prijde na cca 100mega.
Pro 2H to bude jeste vic.

Smasher
Quill Rat
Příspěvky:10

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Smasher » 18.06.2012, 20:34 hod.

A kde vlastne zarabate tolke prachy? Lebo ja som resskilloval prvy act podla toho navodu co tu bol (v skratke: zadat si Q na wardena nabrat 5x valor, zabit wardena a zabit butchera) a teraz farmim druhy act ze si davam vsetko od zaciatku po maghdu a tie goldy zarabam asi tak rychlostou max 100k za hodinu... a teraz som v tretom acte

Uživatelský avatar
JokerLuk
Wraith
Příspěvky:145
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Joker#2578

Re: Inferno barbar

Příspěvek od JokerLuk » 18.06.2012, 22:38 hod.

100M za výbavu pro 2. act? Možná jsem naivka, ale myslím, že do 30 bych se v pohodě vlezl.
Edit: Vážně i do těch 5 ;)
Naposledy upravil(a) JokerLuk dne 19.06.2012, 03:15 hod., celkem upraveno 1 x.

Skru
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Skru#2143

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Skru » 18.06.2012, 22:40 hod.

Já jsem prošel act 2 s výbavou do 5M. Tank spec, vysoké resisty, armor, life on hit. A dps okolo 9k. Přeskočil jsem jen některé ranged packy se špatnými mody

kalusak222
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:kalusak#2547

Re: Inferno barbar

Příspěvek od kalusak222 » 18.06.2012, 23:39 hod.

Tak si říkám sem na začátku act 3 a mám za celou hru 3M :D kde mám sehnat 30m na dobrou výbavu to je mi fakt záhadou :D

head
Quill Rat
Příspěvky:30

Re: Inferno barbar

Příspěvek od head » 19.06.2012, 11:02 hod.

Taky nevim jak to lidi delaj.

Bud si farmej s DH ve 3 a 4 actu a tam padaj veci co se daj prodat v aukci za miliony.Nebo celej den cumej do aukce a kupujou levny veci a pak se je snazej prodat draho.

Normalnim farmenim s barbarem v 1 actu se neda vydelat tolik milionu.

Artii
Quill Rat
Příspěvky:37
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Artii#1984

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Artii » 19.06.2012, 13:53 hod.

Nevim kde berete takovy cisla na koupi eq pro a2 staci nakoupit modraky s perfect jednim statem a 70+- all res takhle sem koupil 5 veci kazdou za 200k + neco sem nafarmil v 1 actu a prosel sem 2a s 1k res 33k hp 12k dps az na nejaky invurnelable miniony v pohode

Uživatelský avatar
JokerLuk
Wraith
Příspěvky:145
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Joker#2578

Re: Inferno barbar

Příspěvek od JokerLuk » 19.06.2012, 14:15 hod.

head: Jedu jen barba a v 1. actu mi padl belt, který jsem prodal za 4M :)

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“