Hlavná vlastnost v INF.: ALL resists++

BulharskyFan
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zambezzi#2794
Hlavná vlastnost v INF.: ALL resists++

Příspěvek od BulharskyFan » 06.06.2012, 16:51 hod.

Nemusíte myslet na build bezprostředně po startovaní Inferno, protože budete pocitít, že items s ALL RES.jsou klíčovější ... Jestli nemá ALL RES. > 700-750 a armor > 4200, žadný build nebude pracovat pro Vás. To jsem sam uviděl.
Jedno 850 dps nebo vysší weapon + magic itemky s INT. a ALL Res.můžete snadně koupit si. Potom začněte přemýslit o build :)

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Hlavná vlastnost v INF.: ALL resists++

Příspěvek od Alfajk » 06.06.2012, 17:18 hod.

by me zajimalo kdes na to prisel,mam 0 resisty a jsem zaparkovanej pred diablem 4A inferno a vse jsme prosel a zabil(belial,azmodan a spol)

wizard nejvic tezi z pure int + aspd + crit chance a +crit damage,nic vic

bud to zabiju driv nez to ke me dojde(jako ze diky blizzardu nedojde) a nebo umru

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Hlavná vlastnost v INF.: ALL resists++

Příspěvek od Reve » 07.06.2012, 08:57 hod.

taky to tak vidim...podle me proste u wizarda s rezistama nezmuzes nic..je uz jedno jestli chcipnes na dve nebo na tri rany

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Hlavná vlastnost v INF.: ALL resists++

Příspěvek od Quetak » 07.06.2012, 09:09 hod.

Takhle wiza hraju, takovýho ironmana. S energy armorem už sem se dostal na 8,8 armor a 1k resisty. Sice dps trochu slabší 24,5k se štítem, ale stačí to. Hold podřizuju itemy buildu s disintegratem s kterym musim pár ran ustát a celkem se to daří, A1 a A2 elity už většinou ustojim i face to face bez utíkání. A moc se těšim na nerf blizzu, to pak bude už i A3 a A4 procházka růžovou zahradou bez umírání.
BulharskyFan: nenech se odradit, určitě to tak hratelný je a když nechceš bejt skleněná panenka, kterou zabije každej fallen když se k tobě dostane tak nic jinýho nezbejvá.
Akorát je velká nevýhoda v tom, že sehnat itemy který potřebuješ je hodně těžký nebo hodně drahý, když už něco kupuju tak to stojí tak 2-5M.

Trhanec
Wraith
Příspěvky:182
BattleTag:Trhanec#2317

Re: Hlavná vlastnost v INF.: ALL resists++

Příspěvek od Trhanec » 07.06.2012, 10:11 hod.

Disintegrate pořád můj nejoblíbenější spell, ale musel jsem ho momentálně odložit, protože nemám k tomu eq. Ale do budoucna s tím určitě počítám a až budu solventnější, tak si koupim eq z aukce nebo si ho postupně nafarmim. Zatím musim kitovat přes blizzard s piercing orbama.

Aveee
Fallen Shaman
Příspěvky:69

Re: Hlavná vlastnost v INF.: ALL resists++

Příspěvek od Aveee » 07.06.2012, 10:23 hod.

btw, neni nahodou inteligencia na Resisty ? Tzn ak hra niekto Wizarda, tak busi Inteligenciu, tak ako pise Alfajk, asi nehrozi aby mal 0 resist :)

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Hlavná vlastnost v INF.: ALL resists++

Příspěvek od sklb » 07.06.2012, 13:56 hod.

Hej no 100 int 10 resist takze ani pri 3k int to nebude ziadna slava.
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlavná vlastnost v INF.: ALL resists++

Příspěvek od hami » 10.06.2012, 16:46 hod.

dle přibližných výpočtů 300 :D
což udělá desítky procent dmg. redukce
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Hlavná vlastnost v INF.: ALL resists++

Příspěvek od kojot » 10.06.2012, 16:58 hod.

Tak při INT 2000 je DMG redukce od lvl 60 monster z resistů 40%, při INT 3000 je to 50%. 2000 INT ještě nasbíráš, ale 3000 pochybuju. Lepší je se zaměřit přímo na +All res.
Obrázek

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Hlavná vlastnost v INF.: ALL resists++

Příspěvek od sklb » 10.06.2012, 22:49 hod.

Aj keby si mal z int 500 resist, stale to je na wiza malo. :p
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Leetcha
Fallen Shaman
Příspěvky:71

Re: Hlavná vlastnost v INF.: ALL resists++

Příspěvek od Leetcha » 11.06.2012, 10:48 hod.

All resist za wizarda je nesmysl... max do nejakyho spectral blades buildu kde si hrajes na melee:D

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Hlavná vlastnost v INF.: ALL resists++

Příspěvek od Quetak » 11.06.2012, 10:53 hod.

Je to nesmysl a pak každej břečí že ho v A2 sundaj včelky jednou ranou....se svym resist gearem vydržim 4 plný salvy a jen se jim směju. Podle mě je blbost říkat, že je něco je nesmysl, vše je použitelný na něco a záleží co od tý postavy člověk očekává a jak ho baví hrát (ne spectral blade melee build nejedu ;) )

Leetcha
Fallen Shaman
Příspěvky:71

Re: Hlavná vlastnost v INF.: ALL resists++

Příspěvek od Leetcha » 11.06.2012, 11:33 hod.

Quetak píše:Je to nesmysl a pak každej břečí že ho v A2 sundaj včelky jednou ranou....se svym resist gearem vydržim 4 plný salvy a jen se jim směju. Podle mě je blbost říkat, že je něco je nesmysl, vše je použitelný na něco a záleží co od tý postavy člověk očekává a jak ho baví hrát (ne spectral blade melee build nejedu ;) )
tvuj dmg? :dead:

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Hlavná vlastnost v INF.: ALL resists++

Příspěvek od Quetak » 14.06.2012, 08:34 hod.

Leetcha píše: tvuj dmg? :dead:
teď 27k. Když potřebuju tak přehodim tři itemy a mam 34k.

Leetcha
Fallen Shaman
Příspěvky:71

Re: Hlavná vlastnost v INF.: ALL resists++

Příspěvek od Leetcha » 15.06.2012, 17:31 hod.

no tak proc nemit 45K a sundat je na dva sig spelly

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Hlavná vlastnost v INF.: ALL resists++

Příspěvek od Quetak » 18.06.2012, 14:40 hod.

Leetcha píše:no tak proc nemit 45K a sundat je na dva sig spelly
To je sice pravda, ale pak vidim v praxi když hraju s kámošem co má dh a má 3x tolik dps než já, že se zase 3x tak často válí na zemi a občas mívám pocit, že to zabíjim sám (dh je papír tak to možná není ideální porovnání,ale...). Tohle mě prostě neláká, dps jo, ale ne na úkor přežití, časem se na těch 50k taky dostanu, jen to bude trvat dýl (od začátků progressu zvedám vše souběžně, neměním vyšší dps za resisty ani naopak, vždy se snažím aby se zvedlo vše-dps,resisty,armor,hp- když už upgraduju equip)

Uživatelský avatar
zumik
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zumik#2114
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlavná vlastnost v INF.: ALL resists++

Příspěvek od zumik » 18.06.2012, 21:05 hod.

Quetak: Já to dělám stejně jako ty. Sice nemám tak masivní dmg, ale zase se mi hraje v pohodičce. Ikdyž ACT2 na infernu jsem prozatím odložil, mrtvej jsem hned a nikoho nezabiju :-D.

Reitak
Gorebelly
Příspěvky:254
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reitak#2702
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlavná vlastnost v INF.: ALL resists++

Příspěvek od Reitak » 19.06.2012, 08:59 hod.

rezisty potrebuju hlavne meele classy. videl som typka (monk), co mal 1400 rezistov, 9k armor a len 16k HP, 18k dmg a kosil to jak hovado, nikto mu nic nerobil. vysoky dodge, armor a rezisty, ... urobia svoje

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Hlavná vlastnost v INF.: ALL resists++

Příspěvek od Quetak » 19.06.2012, 10:01 hod.

Reitak píše:rezisty potrebuju hlavne meele classy. videl som typka (monk), co mal 1400 rezistov, 9k armor a len 16k HP, 18k dmg a kosil to jak hovado, nikto mu nic nerobil. vysoky dodge, armor a rezisty, ... urobia svoje
1400 už je krása, to mám skoro když je v partě monk s mantrou na resisty a je hooodně znát, pak už mi to přijde jak kdybych byl někde na hellu podle toho kolik ty potvory ubíraj :)

Uživatelský avatar
Mongy
Quill Rat
Příspěvky:6
BattleTag:Mongy#2785

Re: Hlavná vlastnost v INF.: ALL resists++

Příspěvek od Mongy » 19.06.2012, 10:38 hod.

No u mna to vyzera tak, ze budem musiet nafarmit prachy na Inferno ACT I. Kedze v druhom akte si nejako neviem skoro ani skrtnut (DPS mam 20k/30k HP/ ale dmg reduction len +/- 50% - padam na 2-3 rany). Cize podla vas k akym resistom by som mal mierit? a taktiez priblizne DPS a HP kolko by som mal dat.

Thx za rady
----------------------------------------
Team Blood. Nothing Else Matters

Odpovědět

Zpět na „Wizard“