OBTIZNOST INFERNA

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Calmah
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od Calmah » 09.06.2012, 10:47 hod.

Treba restartuj hru a spawnou se ti tam jiny mobove?

Uživatelský avatar
Vlkodlak
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vlkodlak#2994

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od Vlkodlak » 09.06.2012, 11:27 hod.

borgir píše:Ja osobne si davam pauzu a cakam na nerf, alebo mozno sa na tuto hru uplne vykaslem,ked vidim ze tu v podstate nic okrem farmi itemov nie je.
O čem to ma podle tebe byt? Abys daval nejvyšši obtižnost bez větši namahy a lepšiho gearu?

Naopak by měli by nerfnout huntery a masivně boostnout všechny bosse.

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od Reve » 09.06.2012, 17:58 hod.

Calmah: Tak zaprve timto zpusobem to resit nechci, spsi prijit na to jak na ne...a za druhe tam byli stejnak aji podruhe

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od sklb » 09.06.2012, 19:00 hod.

blizzard kuzlo mas?
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
noxxxx
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Gambáč#2929

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od noxxxx » 10.06.2012, 05:42 hod.

Zdravím lidi .. Já osobně teď farmím inferno s DH...
První act úplně no problemo.. (Dneska jsem kamarádovy(Barbar) pomáhal zabíjet Butchera v Infernu a dali jsme ho s přehledem na první pokus...
Druhej act už byl ve dvou o dost horší... když jsem si druhej act soloval tak ani elitky mně nějak víc nerozčilovali ( ale ve dvou to už bylo hardcore )... za solo jsem si v klídku sám došel v infernu k Belialovy a tam se mi začalo potit čelo :shock: myslím si že equip nemám úplně nejhorší ... ale ten Belial to je hnus velebnosti!!! zkoušel jsem zhruba tak 100 pokusů na solo a 30 pokusů v partě a musím říct že jsem se tam zasekl a za boha se nemůžu dostat dál.. :{
A nejvíc mně polejvá ledovej pot když si pak z nudy najedu youtube.. jak si lidi v klídečku toho Beliala solujou ani flašku nezmáčknou :lol: Asi jsem na tohohle bosse fakt lama :{ jinak elitky nevynechávám (ale je pravda že ne vždycky to jde :) viz scr


Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Optimismus je způsoben nedostatkem informací...

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Gamb ... o/27483715

Uživatelský avatar
Mastrix6
Quill Rat
Příspěvky:39
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mastrix#2316

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od Mastrix6 » 10.06.2012, 14:38 hod.

Ja jsem tedka uvizl na Rakanothovi ve 4. actu, po patchi je pro solo Wizarda opravdu nezabitelny pokud bych nemel aspon 80k dps...
" Everyone dies. Sometimes we must return to finish what we started ! "

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od Alfajk » 10.06.2012, 15:19 hod.

to je ciste nejlehci boss pro wizarda,nahodis sparklinga a hydru a uz jen behas...

Uživatelský avatar
noxxxx
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Gambáč#2929

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od noxxxx » 14.06.2012, 06:13 hod.

Tak už jsem se taky konečně hnul přes Beliala :) Ale ty skupinky v třetím aktu mi přijdou jako horší než celej Belial :)) HP mám 23k a DPS 100262,39
Optimismus je způsoben nedostatkem informací...

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Gamb ... o/27483715

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od Majky_majk » 14.06.2012, 07:00 hod.

Já jsem zatim teda jen konec prvního aktu (nicméně jsem akt 1 profarmil už asi 15x)... ale musim říct, že hra tady pro mě ztratila asi zbytek zábavnosti. Nevim, jestli mam ještě vydržet do druhého. Jsem wizzard, DPS mam se skillama kolem 30k. Víceméně všechno procházim levou zadní, neelitní potvory jdou jak na běžícím páse. Elitky, když se urodí kombinace, musim dávat na několik pokusů...

... co mě ale štve, je ten celkovej styl hry. Nic, ale vůbec nic rozumného mi nepadá. Jsem dávno LVL 60, ale nikdy mi nepadla žádná setovka, legendárka, vlastně ani nic, co bych měl na sobě nebo se dalo nějak dobře prodat. Můj nejlepší prodej v AH (mimo přeprodeje koupených věcí) byl meč za 80k. Takže je jen "nafarmim" goldy a letim do AH... tam 30min hledám vhodnej item a koupim. Ani s pěti stackama NV (a sám mam ještě MF + 26%) mi prostě nepadá nic zajímavého.

Druhá věc, co mě štve je vyváženost. Zatímco běžné potvory tavim jednu za druhou a hra není absolutně žádná výzva a podobá se spíš nějaké arkádě. Pak přijde nějaká skupina, která kombinuje rychlost, házení ohně, je na začátku LVL a jedu je na 20-30 pokusů. Takže vejš jít stejně nemůžu, než si přichystám lepší vybavení :-(.

Tak to asi dneska už ukončim... HELL mě ale docela ještě bavil.

Baglik
Gorebelly
Příspěvky:283
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:baglik#2817

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od Baglik » 14.06.2012, 08:02 hod.

Tak počkej až přejdeš do 2 actu tam začíná pravá zábava :twisted:
Naposledy upravil(a) Baglik dne 14.06.2012, 08:02 hod., celkem upraveno 2 x.

Trhanec
Wraith
Příspěvky:182
BattleTag:Trhanec#2317

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od Trhanec » 14.06.2012, 08:02 hod.

Co se týče itemů, tak si počkej na patch, budeš moct nadropovat nejlepší itemy i v actu 1, sice s menší šancí, ale půjde to..
Co se týče tý druhý části, to nemá ani cenu komentovat.. asi ta hra není pro tebe, protože takhle to v diablu prostě funguje, normální moby nic a elitky prostě výzva. Tak to má být. Jo ještě jedna věc.. Zajdi si do druhýho actu a budeš zas plakat, že i běžný moby tě dávaj jak nic. Act 1 je ultra easy.

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od Majky_majk » 14.06.2012, 09:28 hod.

Nechci, aby to vyznělo jako pláč nad "easyností" a1 .... kdybych chtěl, mohl bych už v a2 dávno být.

Spíš mě jen štve ten nevyrovnanej model. Vybavení, které by mě poslalo dál nepadá. Nepřátelé jsou supereasy a jet akt 15x je už fakt šílená nuda. Championi jsou taky v pohodě, ale někdy se urodí taková kombinace, že člověk umře 30x za sebou.

Takže ve výsledku člověku fakt zbývá jen farmaření stále dokolečka, abych nasbíral dost peněz na AH itemy pro další akt. Kdyby byly mobové alespoň nějaká výzva, tak neřeknu. Ale v A2 (kde třeba ta výzva jsou) bych zase dojel na první úrodě od champů a elit.

Ale to jen trochu povzdech. Přijde mi, že by si to zasloužilo mnohem více vyladit. Prolítnout level stylem "roztavim pohledem vše, co se hne" a pak hned u vchodu v levelu 2 narazit na superrychlou regenerující molten partu, kde člověk nemá kam zdrhnout.... to prostě není rozhodně úplně ono. Zvláště když má člověk NV5 a nechce se mu restartovat hru.

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od Kubis » 14.06.2012, 09:37 hod.

Majky_majk píše:Takže ve výsledku člověku fakt zbývá jen farmaření stále dokolečka...
No a co jinýho si od hry jako je Diablo čekal ??? :wave:

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od Majky_majk » 14.06.2012, 09:42 hod.

Helljovany píše:No a co jinýho si od hry jako je Diablo čekal ??? :wave:
Jako... samozřejmě je to asi pravda.

Ale jak říkám, dostalo mě to právě do fáze, kdy už mě hra nebaví... takže nebudu porkačovat. Vrátim se za pár měsíců, až tu bude PVP a patche a uvidíme. Třeba znova i rozehraju alta.

Jenže, kdyby tohle bylo postavené trochu lépe, mohl jsem na inferno projít ještě 3 náročné akty a hra by mě stále bavila.... nudící fáze by přišla až potom. To je celej ten povzdech.

Ale to nechci, aby vyznělo jako nějaká turbo kritika... inferno je spíš takovej bonus. Jen mohl být trochu lépe zpracovaný.

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od TrackThor » 14.06.2012, 09:54 hod.

no bejt tebou tak si hru zkusim po patchi co teď bude, měli by změnit obtížnosti aktů, aby to bylo stupňovitě, takže si myslim, že si pak v druhým aktu zahraješ
Obrázek

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od Alfajk » 14.06.2012, 10:27 hod.

jenze vy porad nevidite rozdil mezi farmenim a "farmenim"

majky ma pravdu,nuda se v D3 dostvuje zhruba 10x rychlejc nez v D2

v D2 clovek farmil,a itemy padaly...tady clovek muze tak mozna farmit goldy a potom nakupovat v AH,protoze sance,ze mu dropne neco uzitecnyho je rovna nule,z inferno diabla me droply 450 armor kalhoty bez statu se socketem a 2x 200dps weapon,to me fakt dorazilo

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od Majky_majk » 14.06.2012, 10:39 hod.

Alespoň nejsem sám, kdo má podobný názor... to je přesně to, o čem mluvim.

V D1 a D2 mě nejvíce bavil ten moment, kdy člověku vypadl žlutej předmět.... a člověku se zatajil dech. Co to asi bude? Co se dnes urodí? To je i to, co mě "nutilo" v D2 farmařit. Člověk měl z každého předmětu radost a reálnou šanci, že to za chvilku oblékne a půjde testovat. Většinou jsem ani nevydržel a musel portálem jít identifikovat do města.

S D3 tenhle pocit vůbec nezaznamenávám. Předměty zásadně identifikuju až ve městě, byť bych to mohl dělat už v dungeonu. Prostě jen vypadla další věc, za kterou dostanu pár stovek. Prostě mě to ani nezajímá, protože už mám do předu víceméně jistotu, že to bude brak v nejlepším možném případě na AH, v lepším případě obchodníkovi.

Do LVL 60 člověk alespoň řešil EXP, ale když teď po 60 člověk neřeší exp ani věci... tak už toho v té hře moc nezbývá. Sbírat peníze není adrenalin. Souboje sice občas jsou, jenže jejich výsledkem jsou stejně věci za pár stovek prodané u prodejce... takže člověka rychle omrzí i tohle.

Třeba včera jsem si to uvědomil, když jsem v dungeonu rozbil na dálku nějakou rakev a vypadl z ní žlutej předmět. Ta první zaznamenaná emoce nebyla radost, ale to, že se mi tak daleko pro něj vůbec nechce jít a jestli ho tam nenechat. Sebral jsem ho... a řekl jsem si, že to asi nemá smysl a šel "zakonzervovat postavu". Mimochodem... dostal jsem za ten předmět asi 300 gold.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od Alfajk » 14.06.2012, 11:05 hod.

za poslednich 14 dni me nepadlo ale vubec nic,prvni akt projitej nescetnekrat,parkat treti akt u azmodana/siegebrieakera,neco v pony levelu a jediny co z toho mam jen 15 veci v truhle a 10 v aukci,vsechny +- stejny "dobry",tech 10 lezi v aukci uz druhej den za ceny okolo 25-80 000g a neprodava se vubec nic

jestli je to to,co si vyvojari predstavovali,tak dekuji,nechci...tohle si muzou hrat sami,jentak mimochodem,diablo ma prumerny hodnoceni od hracu 4/10...asi to nebude jen muj a majkyho nazor,ze to proste stoji za prd...

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od TrackThor » 14.06.2012, 12:14 hod.

tak nemůžeš čekat, že se ti prodaj věci z prvního aktu, já teď farmim poníky, sice jsem trochu nespokojenej co tam padá, ale jsem za to i rád, protože pak by aukce byla hrozně přeitemovaná, na čtvrtej akt si ještě netroufnu, ale pár věcí 0,5M+ tam taky padlo, těch už sem prodal aspoň 6 + kuš za 3M (kterou jsem ještě podhodnotil, podle toho jak se rychle prodala)
Obrázek

Uživatelský avatar
Ghann
Wraith
Příspěvky:116
BattleTag:Saigon#2424

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od Ghann » 14.06.2012, 12:56 hod.

Bych se ani moc nedivil kdyby ty imba itemy na AH tlačil samotný Blizzard :D Hraje nás to asi 8 , všichni běháme 3. akt a výše a ty itemy prostě nepadají ani tam ... :D Tak vážně nevím co si o tom myslet :) Jinak k tomu hodnocení hráču ... tak jak mě hra bavila ze začátku tak momentálně mě už nebaví vůbec . Prostě není žádná motivace hrát . AH = Fail a celý tento drop systém . Hlavně z těch bossu jak už někdo psal . Člověk se sním trápí 10 minut a odměněn je 3ma modrýma itemama s hodnotou 0 :D

Odpovědět

Zpět na „Obecně“