Technické problémy

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Silblade
Wraith
Příspěvky:134
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Silblade#2187
Re: Technické problémy

Příspěvek od Silblade » 06.06.2012, 11:10 hod.

Rawen: Hmm, mobilní verze. Myslíš, že to pošlape na starým Sony Ericsson w810i? :D Jako novej mobil si kvůli tomu určitě kupovat nebudu. Mimoto na foru psali, že byli hacknuti i ti s authenticatorem, takže to se mi zdá trochu helpless.
Obrázek

ngshkflck
Quill Rat
Příspěvky:31

Re: Technické problémy

Příspěvek od ngshkflck » 06.06.2012, 11:16 hod.

Silblade píše:Rawen: Hmm, mobilní verze. Myslíš, že to pošlape na starým Sony Ericsson w810i? :D Jako novej mobil si kvůli tomu určitě kupovat nebudu. Mimoto na foru psali, že byli hacknuti i ti s authenticatorem, takže to se mi zdá trochu helpless.
never vsemu co se na forech pise, ofiko vyjadreni bylo ze hacknuty byly jen ucty bez Authenticatoru. aplikace je to jen pro androin, iphone apod. ale na xzone prodavaj klicenku za nejakej mrzkej peniz

ti z nas co uz o jeden acc prisli na authenticator nedaji dopustit

Uživatelský avatar
MrNoFace
Quill Rat
Příspěvky:34

Re: Technické problémy

Příspěvek od MrNoFace » 06.06.2012, 12:00 hod.

Never vsetkemu co sa pise na forach, ale urcite never oficialnym vyhlaseniam blizzardu ;)

Uživatelský avatar
Silblade
Wraith
Příspěvky:134
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Silblade#2187

Re: Technické problémy

Příspěvek od Silblade » 06.06.2012, 12:31 hod.

200 Kč. Mno objednal jsem si to a dnes si to asi vyzvednu. Jako nechci, aby se toto opakovalo. By mě zajímalo, jak se do mýho účtu nabourali, jak se dostali přes heslo a sms protect. Mimoto jsem zjistil že ve friend listu byli nějací "Recent players" a nemohl jsem je ze svýho listu dostat. Nahlásil jsem report a ať jdou k čertu. Vsadím obě postavy na to, že to byli známí hackera, kterej se naboural do mýho účtu. "Náhodou" jsou to oba monkové a můj monk byl vyrabovanej dohola. Mimoto v achievmentech mi přibyl "Join cooperation game", což já se zatím nepřipojoval. Takže je to jasné, jak to proběhlo: hack, dal si do listu svoje kamarádíčky, vyházel všechny věci z truhle, svlíkl monka do naha, posbíral všechny věci z aukce, které se mi vrátili a vrazil to všechno do chřtánu obou monků, kteří si to buď schovali, nebo z toho craftili nebo to jednoduše prodali na aukci... mg, mohl bych pracovat v Krimiálce Anděl.:D :D
Obrázek

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: Technické problémy

Příspěvek od marian_r » 06.06.2012, 12:41 hod.

SMS PROTECT neexistuje.

bubak
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Technické problémy

Příspěvek od bubak » 06.06.2012, 15:32 hod.

kojot píše:bubak: Reinstal systému nemá se zárukou nic společnýho...
Pokud tam nahraji jinačí systém než tam byl ihned propadá reklamace...

Uživatelský avatar
Pana_Ruplahlava
Gorebelly
Příspěvky:387
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ruplahlava #2727

Re: Technické problémy

Příspěvek od Pana_Ruplahlava » 06.06.2012, 15:36 hod.

bubak píše:
kojot píše:bubak: Reinstal systému nemá se zárukou nic společnýho...
Pokud tam nahraji jinačí systém než tam byl ihned propadá reklamace...
lol kde si to kupoval, to jsem ještě nikde, opravdu NIKDE neviděl! Takovýmu prodejci bych se vyhl obloukem...
Nemám rád lidi, co hledají problémy jen proto, aby mohli žvanit.
Smiřte se s tím.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Technické problémy

Příspěvek od kojot » 06.06.2012, 15:52 hod.

bubak: I kdyby si prodejce takový podmínky stanovil (což nechápu a ještě jsem se s takovou zhovadilostí nesetkal), tak když naformátuješ disk, tak se ti automaticky po prvním spuštění nainstaluje původní systém, který máš v počítači, takže ni měnit nebudeš :) .
Obrázek

Uživatelský avatar
Pana_Ruplahlava
Gorebelly
Příspěvky:387
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ruplahlava #2727

Re: Technické problémy

Příspěvek od Pana_Ruplahlava » 06.06.2012, 15:55 hod.

@kojot: na to bacha... neformátovat, některý formátovací hračky Ti smažou i tu partišnu se zálohou. Radši nabootovat z biosu na tu zálohu a formátovat to z ní...
Nemám rád lidi, co hledají problémy jen proto, aby mohli žvanit.
Smiřte se s tím.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Technické problémy

Příspěvek od kojot » 06.06.2012, 16:01 hod.

Tak mě je to jedno že :) . Já kupuju PC zásadně bez OS, ten si pak seženu za pětinovou cenu přes firmu... Takže je mám všechny na DVD.
Obrázek

Uživatelský avatar
Pana_Ruplahlava
Gorebelly
Příspěvky:387
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ruplahlava #2727

Re: Technické problémy

Příspěvek od Pana_Ruplahlava » 06.06.2012, 16:03 hod.

no jo... taky jsem ten typ: co si nesložíš nemáš... ale dělal jsem nějakou dobu IT servisu a říct někomu ať to naformátuje by byla osudová chyba... radši ať to udělá ten automat co už má natáhlej na disku :)
Nemám rád lidi, co hledají problémy jen proto, aby mohli žvanit.
Smiřte se s tím.

vasakucera
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Technické problémy

Příspěvek od vasakucera » 07.06.2012, 00:55 hod.

Nemůžu spustit hru! Hází mi to chyby jako Failed to update tools. , nebo An unexpected error occurred while updating required files.please try again.
Nevíte někdo co to jako má být.Už mě docela štvou ! Nechápu proč musíme být neustále připojení na netu ,je s tím pořád nějaký problém. Člověk si zakoupí hru a pak když chce jít hrát ,před zapnutím řeší problém jestli se mu vůbec spustí nebo naskočí chybová hláška!!
Dík za pomoc. :)

Stery11
Fallen Shaman
Příspěvky:83

Re: Technické problémy

Příspěvek od Stery11 » 07.06.2012, 11:02 hod.

Mam problém s uploadovani patche přes wifi. když spustim diablo,tak mi to napíše že nejsem připojenej k internetu, že si mám zkontrolovat připojení. Todle mi píše, jenom když mám uploadovat patch-stahovat nějakych par mb. Jakmilie, to stahnu ( musím přes připojení kabelem ) tak to už přes wifi normálně spustim i zahraju si, nevítě někdo, co mám dělat abych to mohl stahovat i přes wifi?!
prosím, napiště pM,děkuju

Smash
Quill Rat
Příspěvky:39

Re: Technické problémy

Příspěvek od Smash » 07.06.2012, 17:48 hod.

Co to je zas za hovadinu ten eror 3007. Net bezi normalne a vyhodi mi error a odpoji ma s tym ze moj client bol disconected. Stale stratit 5 x valor buff je uz fakt otravne. Ma niekto podobny problem?

Xkryspin
Wraith
Příspěvky:191

Re: Technické problémy

Příspěvek od Xkryspin » 08.06.2012, 08:55 hod.

Stery11 píše:Mam problém s uploadovani patche přes wifi. když spustim diablo,tak mi to napíše že nejsem připojenej k internetu, že si mám zkontrolovat připojení. Todle mi píše, jenom když mám uploadovat patch-stahovat nějakych par mb. Jakmilie, to stahnu ( musím přes připojení kabelem ) tak to už přes wifi normálně spustim i zahraju si, nevítě někdo, co mám dělat abych to mohl stahovat i přes wifi?!
prosím, napiště pM,děkuju
Možnosti jsou:
1) Blbě nastavený firewall (pro wifi to máš zakázáno, jinde povoleno, nebo blokuje některé porty)
2) Blbě nastavený AP - filtruje některé porty, které jsou potřeba (nebo je forwarduje někam jinam)
3) Ještě něco dalšího :)

Zkus:
1) nastavit downloader ať nepoužívá peer-to-peer
2) restartuj windows do safe mode with networking - a zkus to odtamtud

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: Technické problémy

Příspěvek od Kubis » 08.06.2012, 09:35 hod.

Měl bych dotaz. Když si zkopíruju DIII na flashku a v práci si jí strčim do PC a zapnu hru, hra si nejspíš zapíše něco do registrů (nebo i nějak jinam??). Je tu někdo kdo ví kam a co si hra zapisuje, abych to mohl smazat když skončim?

Uživatelský avatar
Ali209
Quill Rat
Příspěvky:49
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ali#2525
Bydliště:Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: Technické problémy

Příspěvek od Ali209 » 08.06.2012, 09:45 hod.

Smash píše:Co to je zas za hovadinu ten eror 3007. Net bezi normalne a vyhodi mi error a odpoji ma s tym ze moj client bol disconected. Stale stratit 5 x valor buff je uz fakt otravne. Ma niekto podobny problem?
Oficiálni "pomoc" od Blizzu zde: http://eu.battle.net/support/en/article/error-3007.

Případně se doporučuje připojovat k internetu přímo; bez použítí routru.

Návod na řešení pro routry TP-LINK:

Step by step guide for those having trouble:
Navigate to http://192.168.1.1/ in your browser.
Login name: admin and your password will be whatever you set it as. If you haven't set the password before (you really should) type admin for that also.
Click the buttons for Advanced Setup > NAT > Port Triggering on the left side.
Click Add.
Click the small circle next to "Custom Application" and type Diablo III.exe into the box.
On the first line fill in every text box with 1119 and select TCP/UDP on both drop-down lists.
On the second line fill in the text boxes as follows: 6881, 6999, 6881, 6999. And again select TCP/UDP from both drop-down lists.
Click Save/Apply at the bottom.
You should probably restart your router now (Management > Reboot on the left side), I'm not sure if it's needed but you might as well.

Pro ostatní routry vytvořit virtuální NAT sekce pro porty 80; 1119; 6881 až 6999 v režimu TCP/UDP.

EDIT: Ještě novinka:

Verify that the Secondary Logon Service is Enabled
The Secondary Logon service must be enabled for Diablo III to install and run. Depending on your version of Windows, you should be able to navigate to this service with one of the following methods:

Start > Control Panel > Administrative Tools > Services
Start > Control Panel > System and Security > Administrative Tools > Services

If the service is disabled in your Windows, please change it to Automatic. Be advised that some security programs (such as AVG) can potentially be turning this service off. If the service becomes disabled again after you've switched it to automatic, you will need to configure your security program to stop disabling the service.

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: Technické problémy

Příspěvek od marian_r » 08.06.2012, 11:06 hod.

Helljovany píše:Měl bych dotaz. Když si zkopíruju DIII na flashku a v práci si jí strčim do PC a zapnu hru, hra si nejspíš zapíše něco do registrů (nebo i nějak jinam??). Je tu někdo kdo ví kam a co si hra zapisuje, abych to mohl smazat když skončim?
Registre som nekontroloval, ale zapisuje konfiguráciu do "Moje Dokumenty". Urob si bod obnovy a potom rollback. :lol:

michal.
Quill Rat
Příspěvky:2

Re: Technické problémy

Příspěvek od michal. » 09.06.2012, 14:55 hod.

ahoj a pardon za neznalost mam demo klic ucet vytvoren ale login nejde verze hry
Starter Edition demo jeste nebezi nebo jsem lamka:(( dekuju za odpoved

Uživatelský avatar
Pana_Ruplahlava
Gorebelly
Příspěvky:387
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ruplahlava #2727

Re: Technické problémy

Příspěvek od Pana_Ruplahlava » 09.06.2012, 15:07 hod.

Napiš prosímtě s interpunkcí co máš za problém... Tohle fakt nejde pochopit :)
Nemám rád lidi, co hledají problémy jen proto, aby mohli žvanit.
Smiřte se s tím.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“