Inferno barbar

Odpovědět
Hromotlk
Quill Rat
Příspěvky:30
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hromotlk#2838
Re: Inferno barbar

Příspěvek od Hromotlk » 05.06.2012, 07:46 hod.

trd skusam build podla tohoto videa a musim uznat ze je super

Video:
http://www.youtube.com/watch?v=XSxwug0m ... re=related

Build:
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... beV!aZccaa


pekne je natomto builde ze stale udrzujete nejaky def buff na sebe a pritom ste vsade

pacho
Fallen Shaman
Příspěvky:76

Re: Inferno barbar

Příspěvek od pacho » 05.06.2012, 08:47 hod.

Matysp píše:ahojky lidičky,
pařím na infernu(tam už je to pro mě masakr :D),a potřeboval bych poradit s mým buildem-http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... ZYh!bYacaY
Předem děkuji za vaše rady,co byste změnili atd..:-)
Skús sa neuraziť, zamyslieť sa a snáď aj si čo to prečítať o barbarovi. Je tu kvantum buildov, nazorov, nápadov, diskusie a ty si poskladáš toto?
Nebudem ti odpovedat, ale dam ti par otazok.
Frenzy-speed 15%, preco?
Wrath of the Berseker - ako to ide s uhybaním? Funguje dobre?
Unforgiving - to nemyslíš vážne?
Ako si sa dostal na Inferno?

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: Inferno barbar

Příspěvek od marian_r » 05.06.2012, 09:36 hod.

AlterEgo píše:
head píše:Bohuzel barbar je jasne a bez diskuze nejhorsi a nejslabsi charakter na inferno.
Potrebuje snad 10x lepsi gear nez treba takovej demon hunter aby vubec byl schopnej farmit act2.
Sem zvedavej jak to blizzard chce opravit, protoze tohle je opravdu hruza.
Barbar je na tom lip nez monk.
Ja mám barbara a syn monka, takže niečo o tom vieme.

Ja hrám viac hodín a nie som schopný ísť do act 2, syn tam farmí.
Ja musím kupovať drahé All Res itemy, synovi stačia akékoľvek lacné s 1 resistom.

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: Inferno barbar

Příspěvek od marian_r » 05.06.2012, 09:37 hod.

Hromotlk píše:barbar nieje natom vobec zle ... treba si to chvilu odtrpet s stitom a potom ked bude lepsi gear tak to pojde urcite rychlejsie ako DH, monk, wizard atd.


napr. s takym Demon huntrom davam kazdu druhu ranu za 100k ale co z toho ked je rare boss portovaci a da ma na jednu ranu.

Barbarom tankom maximalnu hitku dam za 40k a to je asi kazda 10 ale zas si kludne mozem stat namieste (treba mat aspon 10k armoru a 300resist v act1) .... v act2 to len vynasobte 2
To by som fakt chcel vidieť.

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Inferno barbar

Příspěvek od AlterEgo » 05.06.2012, 09:56 hod.

marian_r píše: Ja mám barbara a syn monka, takže niečo o tom vieme.

Ja hrám viac hodín a nie som schopný ísť do act 2, syn tam farmí.
Ja musím kupovať drahé All Res itemy, synovi stačia akékoľvek lacné s 1 resistom.
Mam oba chary v act 3 s porovnatelnym equipem, tak o tom neco vim.
Syn se jeste patrne nedostal do faze, kdy musi kupovat itemy, ktere maji resist all + samostatny rezist, kde uz na tom zase byva lepe barbar, ktery to shoutem zvedne vsechno o 50% toho co ma.

Avenger
Quill Rat
Příspěvky:39
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Avenger#2285

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Avenger » 05.06.2012, 10:36 hod.

Alterego , nezabúdaj na Monkovu pasivku .. One with everything.. je oveľa lacnejšie zamerať sa na jeden resist, ten maxovať a pasivkou dorovnať zvyšné resisty ako na barbarovi valiť z aukcie all resist itemy a potom si ich hodnotu zvýšiť o 50% shoutom(ak teda vôbec dotyčný mieni použiť runu na resisty).

Každopádne Barbara by som nevymenil za nič, aj keď je to skutočne náročné :)

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Inferno barbar

Příspěvek od AlterEgo » 05.06.2012, 11:14 hod.

Avenger píše:Alterego , nezabúdaj na Monkovu pasivku .. One with everything.. je oveľa lacnejšie zamerať sa na jeden resist, ten maxovať a pasivkou dorovnať zvyšné resisty ako na barbarovi valiť z aukcie all resist itemy a potom si ich hodnotu zvýšiť o 50% shoutom(ak teda vôbec dotyčný mieni použiť runu na resisty).

Každopádne Barbara by som nevymenil za nič, aj keď je to skutočne náročné :)
Na tu pasivku nezapominam, ale Ty zapominas, ze az budes skladat treba 800 rezistu do act 3, tak plati to co jsem psal, ze i s tou pasivkou potrebujes itemy, ktere maji resall+nejaky jednotny rezist, ktery maxujes.

Uživatelský avatar
Ravenwolf
Fallen Shaman
Příspěvky:66

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Ravenwolf » 05.06.2012, 11:45 hod.

Tak tak jednoznačně souhlasím s AlterEgem ale vraťme se k barbarovy.

Před chvili Krip( profesional ) zabil s barberem Beliala na hardcore.....

měl cca 800 alll resy s buffem, 54k hp, 9k damage 10k armor s buffem.

Měl jen 17% block chance...

Ale měl skoro 27% meele redukci a 600 life per hit.

Použil tenhle build: http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... Rk!!aaZcbc passivky jsem zapomněl.
Bratři naše činy v životě se odrazí ve věčnosti!

Postavy
Softcore:
Raven - barbar lvl 70(67+)

tomson
Quill Rat
Příspěvky:4

Re: Inferno barbar

Příspěvek od tomson » 05.06.2012, 12:15 hod.

tiež som akurát dokončil beliala na inferne s týmto http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... ebU!aaZcZc
9k dps, 900 rezistov, 700 life on hit, 45k HP, 24% blok, 8600 armor

nejaký veľký problém som nemal, len to dlho trvalo, ináč normálne nemávam Ignore pain a Leap ale Earthquake a Charge

ono hlavne u beliala to nie je iba o číslach, ale pri tej tretej fáze aj o tom ako sa dokážete uhýbať

no a keď som hrdinsky vykročil do 3 aktu takto vybavený, tak ma dával každý trash

mako
Quill Rat
Příspěvky:1
BattleTag:mako#2327

Re: Inferno barbar

Příspěvek od mako » 06.06.2012, 08:28 hod.

Caute ja mam Barbara DMG 11K , 35K HP, rezist max 100,
Inferno I ACT je celkom v pohode az kym nenatrafis na bandu "vysoko vzdelanych priser" co maju 3 tituly pred menom a 3 za menom, a to je brutal peklo, niektore fakt nejdu spravit a jedine sa im nejako vyhnut ale restartnut ACT. S barbarom kde sa musi priblizit k nejakej tlupe VORTEX, CHAIN, VAMPIR, HEAL LINK tak som dole za 3 sekundy a to tam vletim s IMUNITY a hned na nich pustim EARTQUAKE zoberem im pol energie (uz ako mrtvola) a ked sa respavnem a utekam tam seci su na FULL HP.
Ale asi jhe to dobre lebo posledy ACT na HELL bol sialene lahky, ten srac pred Diablom siel dole za 10 sekund asi a Diablove sproste reci o tom ako ma da dole ma iba rozosmiali. Ale inferno to vidim na par mesiacov ak vobec. Nejaka RANGE postava to ma asi lahsie predpokladam.

Uživatelský avatar
Ravenwolf
Fallen Shaman
Příspěvky:66

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Ravenwolf » 06.06.2012, 09:28 hod.

Belial padl na infermo na Act III můžu zase gearovat... ale věřím že mi postačí sehnat jen nějaký pořádný life per hit a nějak to půjde.
Bratři naše činy v životě se odrazí ve věčnosti!

Postavy
Softcore:
Raven - barbar lvl 70(67+)

Uživatelský avatar
Tomita
Quill Rat
Příspěvky:22
BattleTag:Influ#2149

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Tomita » 06.06.2012, 10:02 hod.

A nebo nekopíruj klasické buildy. Nemám life per hit, nemám life regen, nemám revenge, nemám overpower - nemám heal a stejně dávám siegebreaker runy v průměru za 12 minut s 5ti stackama, přičemž neumírám a neskipuju elity.

Čímž byl chtěl říct, ať nepropadáte všeobecné panice, že "meleečka" sux.
Progress: a3 farming
Staty: 950 allres, 38% block, 57k hp, 24k dmg

Uživatelský avatar
Mmariner
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mmariner#1388

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Mmariner » 06.06.2012, 12:17 hod.

Včera jsem prošel kus actu2, s rezisty puze 200-300 i s warcry.. když dam kousek dám možná celý.. to pak ale warcry možna ztracenej slot u tech co maj vysoky all resist.

Jinak ja revenge taky nejedu;D proti elitkam, pouzivat aoe dmg je pitomost.

edit:už jsem měl gear 600-800 all resist ale chyběli mě tam jiný staty a nedošel jsem nikam..
Naposledy upravil(a) Mmariner dne 06.06.2012, 13:04 hod., celkem upraveno 1 x.

Hromotlk
Quill Rat
Příspěvky:30
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hromotlk#2838

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Hromotlk » 06.06.2012, 12:28 hod.

poprosil by som o video ako si to davate bez revengu a na single hitky

nech sa nieco priucim :)

Stormtouch
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Storm

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Stormtouch » 06.06.2012, 12:39 hod.

tomita: nechci na tebe neak utocit..ale mohl bys nam sem hodit naky tvoje videjko ,ppr.aspon par screenu. zda se mi ze tahas kocku az nechutne silne za ocas!resp ze si trosku vymyslis...napises ze litas bez shieldu a trow s 2h... a ze v aktu 3, davas runy pod 20min s peti stakama a nechcipas a neskipujes... ja sleduju nespocet steamu svetovejch hracu.... a kamo...ty ses asi nejlepsi na svete =D a nebo nas tahas za fusekle =) nikdo z nich si opravdu v aktu 3 s barbarem s 2h nepobiha ja stalone a nebasti elitky k snidani jak tu popisujes ty.. a kdyz uz nic hod nam sem screen s ttema statama co si popisoval vys, rad bych videl kde si pri 900resall a 50khp vzal 21k dmg.. dekuji

Uživatelský avatar
Tomita
Quill Rat
Příspěvky:22
BattleTag:Influ#2149

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Tomita » 06.06.2012, 14:47 hod.

S 2h jsem se stejnou taktikou probehl druhej akt, do tretiho aktu sem 2h vymenil za 1h a stit (pasivky + skilly jsem nemenil). Zkousel jsem behat 3akt s two-handou a je to vcelku jedno, akorat se mi nechtelo davat prachy za 1500+ zbran (mam 980 jednoruc). A ano davam runy pod 20 minut, konkretne asi za 10-12 minut (a neni problem pokavad natahnu 1-3 packy elit/championu).

To, ze nekdo streamuje neznamena, ze je dobrej hrac. Naopak ja jsem presvecenej, ze o nejlepsich barbarech nikdo nevi, protoze nechtej aby jejich taktiky kopirovali ostatni.

Nejake videa a screenshoty jsem udelal, tak az bude cas - mozna i uploadnu. BTW screenshot ceho vam mam uploadnout?? Koukal jsem na forka, streamy a reddit a vyslovene muj zpusob boje zatim nikdo neprezentoval - coz je hlavni duvod, proc se mi to nechce zverejnovat. Jednomu kamosovi barbarovi jsem to ukazal, neco si z toho odnesl, ale obecne mi rek, ze to neni uplne jednoduchy na nauceni.

http://imageshack.us/photo/my-images/543/statyd.jpg/

(bez diakritiky pisu, kdyz mam lehce upito)
Progress: a3 farming
Staty: 950 allres, 38% block, 57k hp, 24k dmg

pacho
Fallen Shaman
Příspěvky:76

Re: Inferno barbar

Příspěvek od pacho » 06.06.2012, 17:25 hod.

Tomito +1
Páčia sa mi tvoje názory.

Hijack
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Hijack » 06.06.2012, 19:21 hod.

Tomita to ma pekne poskladane :) ...

Wgod
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wgod

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Wgod » 06.06.2012, 19:30 hod.

Ravenwolf píše:Belial padl na infermo na Act III můžu zase gearovat... ale věřím že mi postačí sehnat jen nějaký pořádný life per hit a nějak to půjde.
A3 není o Life per hit, ale o block chance a block amount, čili sehnat štít tak s 25+% block šancí a 4k+ block amount, The helm of command, Justice lantern.. Jinak resistem a armorem už moc nevylepšíš, dále max melee dmg reduction..

lukas1135
Wraith
Příspěvky:149
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LukasSVK#1365

Re: Inferno barbar

Příspěvek od lukas1135 » 06.06.2012, 19:42 hod.

Dnes som hral s jednym barbarom v acte 3 inferno
build mal takyto
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... ebX!cZaccZ

vsetko tankoval celkom v pohode az na par extremnych elite packov

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“