Hell - jak na immune monstra?

Odpovědět
Volph
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Hell - jak na immune monstra?

Příspěvek od Volph » 05.06.2012, 07:30 hod.

Čao, včera jsem si projížděl 2. act na hell a narazil jsem na modráky mušky, který kolem sebe měly pořád žlutou bublinu = immune. Máte nějaký triky, jak na ně? Musel jsem je proběhnout a jít dál, jenže pak jsem narazil na další monstra, který zase byly imunne. Rád bych je zkosil, ale follower je na p**u a nemám tucha, jak jinak je sundat.

Dík za odpovědi
Obrázek

Snowfist
Gorebelly
Příspěvky:320
BattleTag:Shawes#2825

Re: Hell - jak na immune monstra?

Příspěvek od Snowfist » 05.06.2012, 07:45 hod.

heh tak včera jsem na tom byl stejně jako ty, 2act hell a dostával jsem pěkně na pr*el, snazil jsem se je sundat v jedné jeskyni, ale prostě to nešlo, možná za 2hodky bych je postupne dal - jediné co trochu platilo byl nějaký plošný dmg aby jsi dával i tomu co nemá tu bublinu a je většinou krytý těma imune - takže něco jako blizzard, meteor + venom hydru, ale rikam je to fakt na dlouho...jinak jsem fakt zvědavý jak to pujde dál, 2act.hell jsem poprvé pocítil že je to fakt těžký :))

Volph
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Hell - jak na immune monstra?

Příspěvek od Volph » 05.06.2012, 07:48 hod.

jj, první šel jak po másle, ale ty imunne mobové ve druhym mi dávaj celkem na pr*el :).

Jenže teď si budu muset nedobrovolně dát tak měsíc od d3 pauzu :(. Na new ntb mi přestala fachat skoro celá prostřední řada kláves. Bych se po*hcal :(. Nevíte někdo, jak je to v Alze s reklamací, resp. jak dlouho trvá? Nemaj tam možnost zapůjčení jinýho ntb? :)
Obrázek

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Hell - jak na immune monstra?

Příspěvek od AlterEgo » 05.06.2012, 08:08 hod.

Volph píše:Čao, včera jsem si projížděl 2. act na hell a narazil jsem na modráky mušky, který kolem sebe měly pořád žlutou bublinu = immune. Máte nějaký triky, jak na ně? Musel jsem je proběhnout a jít dál, jenže pak jsem narazil na další monstra, který zase byly imunne. Rád bych je zkosil, ale follower je na p**u a nemám tucha, jak jinak je sundat.

Dík za odpovědi
Tu bublinu (shielded) maji jen na urcitou dobu a nahazuji si ji periodicky, tak kdyz chvili pockas, tak jim spadne a muzes je normalne likvidovat nez si ji zas nahodi.
Po nejake chvili to vetsinou vychazi, ze nektere bublinu maji a jine ne, tak jen staci stridat cile a nejak to pustupne zabit.

Pak tam je jeste druha bublina, kterou maji minioni od rare a jmenuje se invulnerable minions, coz je daleko vetsi oser na zabijeni hlavne u mobu, kteri maji chovani nastavene, ze krouzi kolem postavy.

Snowfist
Gorebelly
Příspěvky:320
BattleTag:Shawes#2825

Re: Hell - jak na immune monstra?

Příspěvek od Snowfist » 05.06.2012, 08:47 hod.

@alter: myslím že měl na mysly ty imune, shielded se ještě dají když jim to jednou za čas spadne, ale imune jsou u tebe a ten bez bubliny většinou vzadu, takže single target se dáva pěkně napikaču :) jinak každopádně bych zkusil požádat o náhradní notebook, ale jestli ho dostaneš, tak to určitě nebude žádné dělo...fakt smůla :/

Volph
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Hell - jak na immune monstra?

Příspěvek od Volph » 05.06.2012, 08:48 hod.

AlterEgo píše: Tu bublinu (shielded) maji jen na urcitou dobu a nahazuji si ji periodicky, tak kdyz chvili pockas, tak jim spadne a muzes je normalne likvidovat nez si ji zas nahodi.
Po nejake chvili to vetsinou vychazi, ze nektere bublinu maji a jine ne, tak jen staci stridat cile a nejak to pustupne zabit.

Pak tam je jeste druha bublina, kterou maji minioni od rare a jmenuje se invulnerable minions, coz je daleko vetsi oser na zabijeni hlavne u mobu, kteri maji chovani nastavene, ze krouzi kolem postavy.
Právě že jsem se s nima honil dobrých 5 minut a furt bublina. Nebo jsem blbě koukal ;). Třeba zmizela jen u jednoho z nich, ale byl schovanej mezi ostatníma. Nevim, ale celkem jsem si u toho okousal nehty :).
Obrázek

Volph
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Hell - jak na immune monstra?

Příspěvek od Volph » 05.06.2012, 08:49 hod.

Snowfist píše:@alter: myslím že měl na mysly ty imune, shielded se ještě dají když jim to jednou za čas spadne, ale imune jsou u tebe a ten bez bubliny většinou vzadu, takže single target se dáva pěkně napikaču :) jinak každopádně bych zkusil požádat o náhradní notebook, ale jestli ho dostaneš, tak to určitě nebude žádné dělo...fakt smůla :/
no už jsem tam volal a ani Alza, ani ASUS nepůjčujou. To bych se zblil. Měsíc čekat... Co já budu bez diabla dělat?! :D
Obrázek

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Hell - jak na immune monstra?

Příspěvek od hami » 05.06.2012, 22:49 hod.

si na tom podobně jak já :)
přines jsem si novej noťas z alzy domů a nefachala správně grafárna
teď čekam :cry:
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Hell - jak na immune monstra?

Příspěvek od AlterEgo » 06.06.2012, 06:05 hod.

Snowfist píše:@alter: myslím že měl na mysly ty imune, shielded se ještě dají když jim to jednou za čas spadne, ale imune jsou u tebe a ten bez bubliny většinou vzadu, takže single target se dáva pěkně napikaču :) jinak každopádně bych zkusil požádat o náhradní notebook, ale jestli ho dostaneš, tak to určitě nebude žádné dělo...fakt smůla :/
Pise modre, tak tim asi myslel elity a to mohli byt jedine shielded. Invulnerable minions se generuje jen u rare mobu.

Uživatelský avatar
Drooz3R
Quill Rat
Příspěvky:28
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Drooz3R#2872

Re: Hell - jak na immune monstra?

Příspěvek od Drooz3R » 07.06.2012, 05:55 hod.

No u shielded stačí počkat a pak je pokosit když to zmizí. Invurneable jsou jen minion, u těch ta bublina nemizí ale jejich boss ji nemá vůbec, takže by neměl být problém je zabít s trochou trpělivosti. Osobně mám víc problém s jinejma schopnostma (molten, mortar, fire chains)
ObrázekObrázek

Commik
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Commik#2250

Re: Hell - jak na immune monstra?

Příspěvek od Commik » 19.06.2012, 13:36 hod.

Mne sa na ne osvedčil Arcane orb s Celestial Orb Runou + Shock Pulse s Piercing Orb Runou plus ešte odporúčam pasívny paralysis, alebo Temporal Flux, ale asi skôr ten paralyz, keďže arcane power ti stačí tak na dva orby. A Tak isto som presedlal na Archona s improved Damage. Taktiku dopurúčam najskôr ich dostrieľať ako sa dá tak aby si ich dal na jeden archon ku koncu, pretože ako náhle prepneš na archon už nie je uniku, keď ta uzavrú.

Uživatelský avatar
Tominator
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Hell - jak na immune monstra?

Příspěvek od Tominator » 22.07.2012, 21:24 hod.

A neni to nahodou tak, ze zlta immune bublina je permanentne kym nezabijete zlteho sefa elitiek, potom stit spadne a mozte dorazit kumpanov. Zeleny stit spamuju elitky po nejakom case ked dostanu hit.

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Hell - jak na immune monstra?

Příspěvek od v0kurka » 22.07.2012, 22:21 hod.

nevím, čemu říkáš bublina. ale bublinu mají obvykle monstra se schopností zpomalovat střely.

immune minion jsou výhradně žlutí, to je pravda, ale opticky se ten affix poznat nedá. jakmile zabiješ hlavního, automaticky umřou všichni, dorážení kumpánů se nekoná.

zelenej štít je shielding, což znamená prakticky nesmrtelnost po dobu zapnutého štítu. zapínaj to a vypínaj víceméně náhodně, nejspíš to moc nesouví s útoky na ně směřovanými.

Uživatelský avatar
Tominator
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Hell - jak na immune monstra?

Příspěvek od Tominator » 23.07.2012, 15:39 hod.

Ano mas pravdu vtom ze skapu aj ostatni ked umrie boss. To sa mi tam asi priplietla dalsia skupinka ze som si myslel ze sa im len zrusi stit... beriem s5. Ale to ze je zbytocne mlatit tych s bublinou je hadam zrejme.

Asi lepsie raz vidiet ako 100x pisat.
Invulnerable - permanentna bublina do zlta
http://www.youtube.com/watch?v=rawZqC1rVV8

Shielding - prerusovana bublina do zelena
http://www.youtube.com/watch?v=QnjBQ3cNboc

Slow time - bublina jak bublina nie?
http://www.youtube.com/watch?v=y8K3UDtdsUI

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Hell - jak na immune monstra?

Příspěvek od Grammator » 27.07.2012, 04:20 hod.

AlterEgo píše:Tu bublinu (shielded) maji jen na urcitou dobu a nahazuji si ji periodicky, tak kdyz chvili pockas, tak jim spadne a muzes je normalne likvidovat nez si ji zas nahodi.
Po nejake chvili to vetsinou vychazi, ze nektere bublinu maji a jine ne, tak jen staci stridat cile a nejak to pustupne zabit.

Pak tam je jeste druha bublina, kterou maji minioni od rare a jmenuje se invulnerable minions, coz je daleko vetsi oser na zabijeni hlavne u mobu, kteri maji chovani nastavene, ze krouzi kolem postavy.
mám dojem (jen dojem), že ji nahazují jednak periodicky, ale i když dostávaj do tlamy, třeba ještě snad nikdy sem nedokázal pořádně pocuchat shielding cluster arrowem (kterým dám inf wardena za 2-3s, ve full hře za 5), kdežto channeling skilly (disintegrate, rapid fire) je kolikrát sundám aniž by shielding vůbec nahodili... možná mám jen ten pocit..
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Thulle
Gorebelly
Příspěvky:301
BattleTag:Thulle#2682
Bydliště:War Thunder

Re: Hell - jak na immune monstra?

Příspěvek od Thulle » 27.07.2012, 06:27 hod.

Mám zbraň -14 lvl req. a s insanity runou mám na barbovi 40k dps. Rush a všechno padá, poškozením se dá counterovat cokoliv.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Wizard“