Boss fighty - který považujete za nejtěžší a proč?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.

Hlasování: Který boss byl nejtěžší?

Butcher
9
5%
Belial
98
51%
Azmodan
1
1%
Diablo
41
21%
žádný, jsou to ořezávátka
25
13%
manželka / přítelkyně / manžel / přítel
17
9%
 
Celkem hlasů: 191

Uživatelský avatar
Silblade
Wraith
Příspěvky:134
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Silblade#2187
Re: Boss fighty - který považujete za nejtěžší a proč?

Příspěvek od Silblade » 26.05.2012, 21:31 hod.

No je pravda, že kolikrát zafuním námahou mnohem víc u rare bossů a jejich poskoků než u samotných act bossů. Stačilo mi na normalu naběhnout do chumlu goatmenů s dvěma rare bossy, rozdal jsem několik ran, jednou jsem použil potion, podruhý monkův heal, třikrát to kolem mě sborově zamečelo a udupali mě kopytama než bys řek kozel.:D :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Spyro
Fallen Shaman
Příspěvky:95
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Spyro#2728

Re: Boss fighty - který považujete za nejtěžší a proč?

Příspěvek od Spyro » 26.05.2012, 21:46 hod.

Na Hellu mi dal nejvíc zabrat Rakanoth, DH s 25K HP, ale přesto mi dával IK tím svým blinkem. Chcípl jsem u něj snad 20x, až pak se mi podařilo dokonale synchronizovat jeho útok se Smoke Screenem (není to zas tak těžké, stačí vědět, že ho dává vždycky po vyvolání minionů).

Takový Izual šel napoprvé solo i v coopu, Diabla jsem zabil až na 4. pokus, ale zase jsem byl level jenom 58.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Boss fighty - který považujete za nejtěžší a proč?

Příspěvek od HELLERcz » 28.05.2012, 06:31 hod.

Po včerejšku beru jako největšího protivníka (na obtížnosti HELL) samotného Diabla. Ten smyk nám dal zabrat (hráli jsme ve dvou, oba málo HPček a low resisty a armor).

Ostatní bosse dáváme s přehledem, ale právě Diablo tam jsme umřeli snad 30x a nakonec jsme si zavolali na pomoc Barbárky :)

(ale Rakanoth a Izual nejsou taky vlastně nudní, člověk si musí dávat bacha na ty jejich přepadovky, tak to je holt, když máme prozatím málo HP a vysoký dmg .))
Obrázek

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: Boss fighty - který považujete za nejtěžší a proč?

Příspěvek od Tapeworm » 28.05.2012, 12:27 hod.

Hraju HC a prošel jsem zatím pouze normal. Hraju Witch Doctora z akt bosssů byl asi nejhorší Belial. Butcher byl za WD úplně v pohodě, Belial byl mazec nebejt skillu Spirit walk tak sem tam tuhej. Chvilku to trvalo, ale šel k zemi. Po dobu boje 3x vyčaroval ty fajnový zelený kaluže :).
Azmodan nebyl nejmenší problém padl dříve než byla podlaha plná těch louží naštěstí. Do louže jsem nešlápl, ale doražel jsem ho a už ani nebyl vidět na obrazovce jak byl daleko ode mne. Ještě chvilku a nebylo by kam těm kalužím uhybat na NM nevím jak to dopadne :)
Diablo byl hodně o běhání, ale dalo se to. Nejtěžší u Diabla byla druhá fáze. Ne ani tak Diablem jako takovým ten mi naopak přišel ve druhé fázi nejslabší, ale absencí těch léčivých studánek, které tam ve druhé fázi nejsou nebo jsem je nenašel a na HC jsou dost klíčové.
Izual byl v pohodě alespoň na normalu pro WD.

Zásluhu na tom má také to, že jsem některé lokace a bossíky několikrát opakoval k nafamení EQ. Na HC se hraje prostě jinak trochu více s rozmyslem takže jsem šel na bossíky silnější než kdybych hrál SC a prostě bych to zkusil.

Jak už se tu píše i na normálu mi častěji zavařili skupinky rare potvůrek než akt bossové.

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Boss fighty - který považujete za nejtěžší a proč?

Příspěvek od Quetak » 28.05.2012, 14:38 hod.

Když nepočítám A4 kde sem na inf ještě pořádně nebyl tak jednoznačně belial na inferno, hlavně druhá fáze kde vyvolává moby, solo asi 150 pokusů a jednou sem se dostal do třetí fáze kde jsem samou radostí hned chcíp, nakonec sme ho dali v coop barb + 2xwiz specnutí na crowd control (blizzardy, wave of force, frost novy, barbar hlavně na kopání addů aby nám je udržel od těla), ale i tak to bylo hrozně těžký.

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Boss fighty - který považujete za nejtěžší a proč?

Příspěvek od Garn » 28.05.2012, 14:38 hod.

Včera padl Belial na Inferno ve 3 lidech (2x WD, 1x DH) na 4. pokus. Thx to Impossible & LG. Kluci ví jak tuto hru hrát. ;)
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Wizi
Quill Rat
Příspěvky:35
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wizi#2979

Re: Boss fighty - který považujete za nejtěžší a proč?

Příspěvek od Wizi » 28.05.2012, 17:16 hod.

Inferno Belial padl par dni zpatky solo na prvni pokus, vazne nevim proc to dela vsem problemy.. DH se SS by mel vsechno s prehledem sundavat. Samotnej Belial pak ve 3. phase lehnul jeste tesne nez stihl hodit poprve meteority.

Docela se bojim ve 4. aktu Iskatu, to bude asi HC

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Boss fighty - který považujete za nejtěžší a proč?

Příspěvek od Quetak » 28.05.2012, 17:34 hod.

Iskatu je vpohodě za wiza, blizzard, wave of force, explosive blast s runou ze bouchá za 2,5s tam kde si ho vycastil a pokytujes to dokola, za 4min dole bez větších problémů. Včera sem ho farmil asi 10x a padaj z něj občas pěkný modráky. To rakanoth je větší oříšek s jeho íkáčkama...:/

Uživatelský avatar
Aragorn
Gorebelly
Příspěvky:329
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Boss fighty - který považujete za nejtěžší a proč?

Příspěvek od Aragorn » 28.05.2012, 22:47 hod.

Tak po půl hodině, kdy se mnou Hell Izual vytíral podlahu, na to kašlu dneska (přes 12 smrtí - Frozen je strašná prasárna a to jak praští do země a i na dálku mi dá při 30k life skoro instant kill taky netěší, kdyby aspoň bojoval sám, ale co se dá od zrádce čekat no :) ). 3 stacky NV k ničemu, Mythic potiony zrovna v Bastionu nikdo neměl a ještě ke všemu ten fight trvá vetšinou do doby kdy už má cca pod 1/4 life (pak už tam je moc monster, Tyrael tam je spíš na okrasu a mně už se blbě schází cooldowny a life lahvička)...holt když se daří, tak se daří. No holt asi v Nebi budu trochu farmařit.
D2R FanaZealer lvl 96 (SC SSF, bez runových slov)
Hledá do grálu - už 'jen' Tyraels Might 8-)

Uživatelský avatar
Chadzi
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Chadzi#2987
Bydliště:ČR

Re: Boss fighty - který považujete za nejtěžší a proč?

Příspěvek od Chadzi » 05.06.2012, 01:37 hod.

Nejvíc mi dal asi zatím pokaždé zabrat Diablo, ale jsem teprve v 3. aktu na hell. Naopak nejlehčí se mi pokaždé zdál Belial, teď na hellu padnul rychleji než na normal a bez jediné smrti, troufám si říct, že padnul nejrychleji ze všech bossů.

Uživatelský avatar
st.ranger
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:stranger#2818

Re: Boss fighty - který považujete za nejtěžší a proč?

Příspěvek od st.ranger » 05.06.2012, 08:44 hod.

Jednoznačně Belial. Nejvíce mě štvou ty jeho fáze a při smrti je třeba to celé opakovat. Nejčasněji umírám ve finální podobě, kdy zaklesne pařáty do země a objevují se zelené výbušné kruhy. Jinak ostatní jsem dal na jeden zátah, momentálně jsem v 1. aktu na Hell s WD a už to začínám nedávat.
Decepticon Justice Division
Crusader
Barbarian
Monk
Wizard
Demon Hunter

Achievements: 7780

Uživatelský avatar
LizardWizard
Wraith
Příspěvky:113
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Papin#2195

Re: Boss fighty - který považujete za nejtěžší a proč?

Příspěvek od LizardWizard » 05.06.2012, 09:27 hod.

me nejvic prudil Rakanoth... dycky dal priskok a instant kill :D

Holat
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Boss fighty - který považujete za nejtěžší a proč?

Příspěvek od Holat » 05.06.2012, 11:03 hod.

Mě dělal nevětší problém Diablo,protože jsem ho jakoby zabil dvakrát.

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Boss fighty - který považujete za nejtěžší a proč?

Příspěvek od sgtmajfoley » 05.06.2012, 14:09 hod.

Jednoznacne Belial a potom Izual (Rakanoth s niektorymi postavami)

Najlahsi je naopak Azmodan, na normal ho dáte už na lvli 15 a dokonca sa dá dať s niektorými klasami na lvi 25 aj na Nightmare. Jednoduche vyhybanie sa a iba čistá DMG, raz začas zničit demon gate a nechať si záchranné skilly na kaluže krvi...nič viac.
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

KALIS3K
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Boss fighty - který považujete za nejtěžší a proč?

Příspěvek od KALIS3K » 05.06.2012, 14:10 hod.

Nejtezsi je urcite Belial a i Diablo me delal trochu potize
Obrázek

Hrobokop
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: Boss fighty - který považujete za nejtěžší a proč?

Příspěvek od Hrobokop » 05.06.2012, 22:18 hod.

Prosim vás je normální že na inferno u butchera když mu uberete k pulce hoří celá podlaha?? a ne že chvilku ale dlouho :D to jako nemam nárok ustát

LordKiller
Adviser
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Boss fighty - který považujete za nejtěžší a proč?

Příspěvek od LordKiller » 05.06.2012, 22:25 hod.

je, pižláš to tam moc dlouho a pán bačr si přitopil pod kotlíkem, že až toho vetřelce obludnýho sejme, tak su něco dobrýho uklohní...
zjednodušeně, enrage :)

Hrobokop
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: Boss fighty - který považujete za nejtěžší a proč?

Příspěvek od Hrobokop » 05.06.2012, 22:57 hod.

jojo už mi to došlo :p musel sem koupit stafku (monk) a uklohnil sem ho než se stihl zblaznit :D nu a co nevidiiim 2 akt a instant dostavam kazdy druhy krok :D ja se z toho zblaznim dal už sam asi těžko :)

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Boss fighty - který považujete za nejtěžší a proč?

Příspěvek od ReptileSVK » 06.06.2012, 07:53 hod.

Belial - na hell ma daval tymi vybuchujucimi kruhmi aspon 50x
Diablo - toho som dal na prvu supu aj na Hell, tu skor robil problem jeho poskok rakanoth s tym jeho teleportom (hned smrt-asi mam malo armoru a HP)

teraz som na inferne a neviem dat butchera. zapali celu miestnost a som vybaveny. to mam ma kolko DPS aby som ho dal v limite? 50K+ ??

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Boss fighty - který považujete za nejtěžší a proč?

Příspěvek od kojot » 06.06.2012, 10:01 hod.

S asi 20k DPS jsem ho dal na ten Achiev do 2 minut.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“