Tutorial: Jak správně farmit ACT I Inferno

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Romadur
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Tutorial: Jak správně farmit ACT I Inferno

Příspěvek od Romadur » 04.06.2012, 13:46 hod.

Zdravim a pozdravuju
Proč je tento způsob tak skvělí? Odpověď je jednoduchá. Metoda pokus a omyl spolu s vedením podrobných statistik se ukázala jako nejvíc efektivní, i když někdy pěkně frustrující a otravná. Neodvažuji se tvrdit, že je tato metoda dokonalá, nebo dokonce nejlepší, věřím tomu, že existuje ještě lepší nebo rychlejší způsob. Pokud ale jen slepě farmíte ACT I jak se vám zrovna zlíbí budete efektivitou tohoto návodu mile překvapeni

Co budete potřebovat?
Vskutku toho není mnoho. Pokud jste již první act bez větších problémů prošli tak jste připraveni. Pokud ještě máte problémy a příliš mnoho umíráte nebo vám zabíjení elitních packů dělá obtíže, nezoufejte, až naberete nějaký equip půjde to jak po másle. Tento způsob je nejvíce efektivní když neumíráte vůbec, maximálně 1 - 2x za run (opravy jsou celkem drahé a umírání prodlužuje čas na run - tohle je farma né progress :))

Výnos a časová náročnost
Tady opravdu záleží hlavně na štěstí které je navíc spojeno s MF a GF bez NV bufu. Obecně by ale jeden run neměl trvat déle než 1h 30 min a výnos by se měl pohybovat někde mezi 80 - 150k (nepočítám věci které střelíte na aukci)

Obecné rady
Nenechte stát na kameni kámen! Většinou je rozbíjení sudů, obracení podlahy nebo hledání ve stojanech na zbraně otravné a mnohdy zbytečné, jenže pak ejhle a z pod podlahy vytáhnete legendární zbraň a ze stojánku za zbraně setové daibo :)

Vždy prolezte celou mapu. kouzlo diabla je právě v tom, že nikdy nevíte co je za dalším rohem.

Nevzdávejte se! Někdy se může stát, že narazíte na elitní pack který bude extrémně obtížný na zabití, možná budete dlouho umírat než ho nakonec udoláte ale obnovení NV buffu a možnost hezkého dropu za trochu nervů vždycky stojí.


Farma
Nastavte druhou část 9 kapitoly (The Imprisoned Angel - The Cursed Hold)
Použijte portál do The Festering Woods .Zde najdete 4-6 elitních packů. Prolezte celou mapu, spusťte event a navštivte oba ''dungeony''

Poté použijte portál do Cemetery of the Forsaken. Zde je to o štěstí, nicméně je tu obvykle jedna rare elitka, málokdy i boss. Do krypt jít můžete, ovšem v poměru čas/výnos to moc nedoporučuji

Nyní se přesuňte do The Royal Crypts. na aukci si nakupte levný gear co má velký gold find (tato část je opravdu jednoduchá, v cestě vám bude stát jen pár kostlivců) a obraťte celou mapů vzhůru nohama až ke trůnu krále Leorica.
Z dlouhodobého hlediska se nákup GF gearu ve spojení s 5x NV buffem rozhodně vyplatí.

Pak se přesuňte do Leoric's Manor. Jděte ven směrem na nádvoří, v cestě vám bude stát 1 - 3 (vyjímečně kdy 4) packy elitek

Po pročištění Leoricova sídla jděte do Halls of Agony lvl1, opět obraťe celou mapu vzhůru nohama, na drop a elitky je tato zóna celkem štědrá, stejný postup opakujte ve druhém patře.

Poté na vás čeká The Cursed Hold, jeho vyčištění nezabere mnoho času, narazíte na 1 - 3 elitní packy a po osvobození na vás čeká The Warden který má s plným NV buffem garantovaný plný loot (min 7x modrák a 2x rare)

Zbývající část je již naprosto jednoduchá, vyčistěte poslední zbývající patro, dobijte si NV buff a hurá na řezníka zvaného bůčka :)

Závěrem
Doufám, že jsem vám alespoň trochu pomohl, stálo nás to opravdu hodně mravenčí práce, porovnávání statistik a různých možností, otlačené prsty, nervy v kýblu, bezesné a probdělé noci :) Přineslo to ale i spoustu zábavy, zlata, lootu a velké zadostiučinění :)

S pozdravem
-Romadur

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Tutorial: Jak správně farmit ACT I Inferno

Příspěvek od ZOMB » 04.06.2012, 15:15 hod.

ahoj,
určitě to někomu pomůže, i když hodně lidí tohle zná, jde vidět, že sis s tím dal práci, ale jednu věc ti nemůžu odpustit...
Proč je tento způsob tak skvělí?
...promiň, ale tahle pravopisná chyba je jako pěst na oko, když jsem ji viděl, tak jsem váhal, zda vůbec pokračovat, a přemýšlel jsem nad tím, jestli tohle nepsal náhodou nějaký osmiletý kluk...
jenom říkám, že kromě obsahu by to mělo taky hezky vypadat ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Romadur
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Tutorial: Jak správně farmit ACT I Inferno

Příspěvek od Romadur » 04.06.2012, 15:18 hod.

sakra, mam tam pravopisnou chybu... tak to si zasloužim ukamenování

edit: pro disgrafika bohužel není tak snadné udržet vzhledný a bezchybný pravopis...

Uživatelský avatar
satik
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Satik#1911
Kontaktovat uživatele:

Re: Tutorial: Jak správně farmit ACT I Inferno

Příspěvek od satik » 04.06.2012, 15:25 hod.

Romadur píše:sakra, mam tam pravopisnou chybu... tak to si zasloužim ukamenování

edit: pro disgrafika bohužel není tak snadné udržet vzhledný a bezchybný pravopis...
Taky me to prastilo do oka, od toho tu mas editaci :)

Uživatelský avatar
Ghann
Wraith
Příspěvky:116
BattleTag:Saigon#2424

Re: Tutorial: Jak správně farmit ACT I Inferno

Příspěvek od Ghann » 04.06.2012, 15:26 hod.

A já zase nechápu rýpaly co se pořád naváží do pravopisných chyb :D Má to pěkně napsané , přehledné , tak nevím vo co go ... jinak k tomu rozbíjení sudu a hromádek , s tím musím jen souhlasit z mých 5ti Legendary itemů , co jsem za celou dobu dropnul , byly právě 3 ze sudů a hromádek :) Kamarád je na tom podobně ...

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: Tutorial: Jak správně farmit ACT I Inferno

Příspěvek od Tib3rian » 04.06.2012, 15:28 hod.

Dufam, ze sa D3 komunita postupne dostane k tomu, ako je to u D2, ze je preskumana kompletne cela hra. A prave takyto ludia ako ty, su v tomto procese dolezity. Ak by nikto neodviedol vela mravencej roboty, neporovnaval statistiky a rozne moznosti, neprebdel dlhe noci, nikdy by D2 a ani D3 nebolo tam kde je resp. bude. Velka vdaka za tvoju snahu. Mozno ak sa tam niekedy dohrabem, vyuzijem prave tvoj navod.

Edit: S tymi sudmi a hromadkami, mozem len potvrdit. Aj v D2 to tak bolo. Uz len tie LK truhly to dokazuju, ale viacero elitnych itemov mi vypadlo prave z takychto priestorov. Napriklad s pod jedneho kostlivca Herald of Zakarum, a pamatam si este na truhlu v LK, z ktorej mi vypadol Jalals Mane. A bolo toho viac, len si to vsetko nepamatam.
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Uživatelský avatar
Saesenthessis
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Saesenthesis#2818

Re: Tutorial: Jak správně farmit ACT I Inferno

Příspěvek od Saesenthessis » 04.06.2012, 20:26 hod.

Zdravím, celý způsob je ještě pěkně popsán a hlavně názorně ukázán na YT, kde jsem na to náhodou narazil. :-)

http://www.youtube.com/watch?v=3bPkUwMG ... 4ECED855CA

Uživatelský avatar
JamieChris
Gorebelly
Příspěvky:351
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JamieChris#2321

Re: Tutorial: Jak správně farmit ACT I Inferno

Příspěvek od JamieChris » 04.06.2012, 20:28 hod.

ne, vážně, máte pravdu, že za chybu nikdo hlavu neutrhne, ale úplně první mě přesně napadlo to, co je v prvním příspěvku ... když vidim tutorial a delší text, takový maličkosti přesně rohodujou o tom, jestli budu číst dál a budu to brát vážně...

Uživatelský avatar
Fight
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Amth#2679

Re: Tutorial: Jak správně farmit ACT I Inferno

Příspěvek od Fight » 04.06.2012, 21:51 hod.

Romadur píše:sakra, mam tam pravopisnou chybu... tak to si zasloužim ukamenování

edit: pro disgrafika bohužel není tak snadné udržet vzhledný a bezchybný pravopis...
Správně je "dysgrafik". ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Spyro
Fallen Shaman
Příspěvky:95
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Spyro#2728

Re: Tutorial: Jak správně farmit ACT I Inferno

Příspěvek od Spyro » 04.06.2012, 21:57 hod.

Díky za návod, vypadá to dobře.

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Tutorial: Jak správně farmit ACT I Inferno

Příspěvek od sklb » 04.06.2012, 23:03 hod.

Dobry navod, ale neoplati sa predsa len nahodit quest na kinga leorica, nabuchat neph val na 5 stackov a ist rovno odtial cely akt so 4 bossmi? (leo, pavuk, jailer, butch )
Kedze prakticky aj tak sa to cele prejde a bossi jaksik ani nie su neaky vyrazny problem.
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
Peckoslav
Minion of Destruction
Příspěvky:878
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peckoslav#2167

Re: Tutorial: Jak správně farmit ACT I Inferno

Příspěvek od Peckoslav » 04.06.2012, 23:42 hod.

hezky napsané, upusťte od offtopicu a spamu.

Btw. to že jsi udělal hrubku není projevem dysgrafie, více viz: http://cs.wikipedia.org/wiki/Dysgrafie ;)
Obrázek
Od konce září 2015 jsem zpět a teprve se tu rozkoukám :D

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Tutorial: Jak správně farmit ACT I Inferno

Příspěvek od TrackThor » 05.06.2012, 03:13 hod.

jen bych ještě upřesnil, pokud by si běhal jen urničky s full gf gearem, tak si vyděláš něco přes 300k za hodinu (vyzkoušeno s wd se skákající lebkou na rychlé čistění)
ale už to není taková sranda
Obrázek

Romadur
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Tutorial: Jak správně farmit ACT I Inferno

Příspěvek od Romadur » 05.06.2012, 09:15 hod.

sklb píše:Dobry navod, ale neoplati sa predsa len nahodit quest na kinga leorica, nabuchat neph val na 5 stackov a ist rovno odtial cely akt so 4 bossmi? (leo, pavuk, jailer, butch )
Kedze prakticky aj tak sa to cele prejde a bossi jaksik ani nie su neaky vyrazny problem.

no to samozřejmě můžeš, tenhle tutorial je o tom, jak za co nejkratší čas efektivně nafarmit co nejvíc

Uživatelský avatar
LizardWizard
Wraith
Příspěvky:113
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Papin#2195

Re: Tutorial: Jak správně farmit ACT I Inferno

Příspěvek od LizardWizard » 05.06.2012, 09:19 hod.

moc povedene, o vikendu snad vyzkousim :)

Uživatelský avatar
Talis
Burning Soul
Příspěvky:669
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Talis#2996
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Tutorial: Jak správně farmit ACT I Inferno

Příspěvek od Talis » 06.06.2012, 14:55 hod.

Dík moc, zkusím :)
Seasonal Hc
Diablo III Collector's Edition.
ROS:Digital Deluxe Edition.

Volph
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Tutorial: Jak správně farmit ACT I Inferno

Příspěvek od Volph » 16.06.2012, 17:31 hod.

Kamaráde, to je hooodně hezky popsaný a já Ti moc děkuji za zpříjemnění hraní týhle NEJLEPŠÍ pařby :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Tutorial: Jak správně farmit ACT I Inferno

Příspěvek od Programos » 17.06.2012, 14:55 hod.

A já bych to taky upřesnil, protože jsem dělal taky takový výzkum.

Hell, třetí akt cesta ka zmodanovi - 20 minut farmení - 60K
Inferno, první akt, Cemetry of forsaken + krypty - 20 minut farmení - 60-65K + lepší itemy
Inferno, první akt, Imprisoned angel + butch - 20 minut - 60-70K + více lepších itemů

Co já považuji tedy za farmu nejlepší - Imprisoned Angel, port do Cemetry, vybijení všech 3 krypt a potom na Jailera a butche. Za hodinu - 180-200K + itemy.

Půlka textu od Romadura je vlastně uplně k ničemu(bo patche) , nehledě na to, že kvůli botům jsou Royal Crypts nerfnuté a už tam nenadropuješ nic, kromě toho to postihlo i 4. akt. Nenechte se tedy opíjet rohlíkem a najděte si raději místo, kde to vyhovuje přímo vám.

Někdo chodí poníky a doufá, že mu něco padne(mě nepadá nic, proto farmím jen goldy), někdo chodí 4. akt, někdo chodí 3. akt, někdo chodí goblinit, někdo chodí na truhly.

Být vámi, tak si opravdu najdu to svoje vlastní místečko.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Odpovědět

Zpět na „Obecně“