Barbar 2x one hand + lifesteal/life on hit/life reg

Odpovědět
Xoo
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Xoo#2785
Barbar 2x one hand + lifesteal/life on hit/life reg

Příspěvek od Xoo » 03.06.2012, 18:25 hod.

Tak, rad by som podiskutoval o tejto zavaznej otazke ohladne toho, ci sa vobec vyplati/da hrat barbar na lifesteal/life on hit/life reg, ci by sa dal vytvorit perma healujuci naslapany stroj :twisted: Ide o to ze na life steal mozu byt 2druhy itemov(2x one hand + opasok) na kazdom je maximum 3% takze 2x ona hand 6% opasok 3% runa Bloodthirst 3% toje dokopy 12% maxium lifesteal. Druha vec je life on hit ktora byva na zbraniach + neck, ringy +na legendarnych handoch a setovych legoch. To je 7 itemov na life on hit. A posledna vec je life reg, ktorym by sme doplnili ostatne itemy co su head, chest, shoulders a bracer . To by bolo vetko z teorie. Teraz prejdime na fakty, lifesteal sa pravdepodobne vyplati hlavne vtedy ked budeme mat naslapany gear a davat velky dmg pretoze heal sa odvija od daneho dmgu, pricom life on hit sa zas viac hodi na gear s AS, rychlima weponama atd...pretoze cim viac/castejsie hitujete, tym viac vas to bude healovat. Na life reg sa snad nemusim vyjadrovat, toje hadam kazdemu jasne, neodvija sa to odnicoho proste heal/sek podla daneho itemu. Tak ted si to zratajme lifesteal 12%. Life on hit... na wepkach by sa dalo zohnat tak priblizne 800+ diera na gem 600 to je 1400-1500 na jedne one hande per hit(samozrejme by musela mat aj dostacujuce dps 800 by stacilo a hlavne AS tak 1.50-1.70 akurat) Dve take wepky by neboli lacne, tazko by sa zhanali ale dalo by sa, to mame 2x 1500 life on hit(do speedu potom ratame aj frenzy coje o dalsich 20%) + dva ringy po 500life on hit, neck s 700life on hit, + handy 100life on hit, a legy 100life on hit. Tak je priblizne 5000 life on hit to docela ujde. Posledny stat je life regen takze: head 100life/sek, chest 300life/sek, shoulders 200life/sek, a bracer 150life/sek. To je dokopy 750 life/sek. Teraz si to zhrnme, hlavnou otazkou je si vybrat mezdi lifesteal a life on hit(daju sa zohnat aj dvojite itemy, ale tam uz su znacne postradatelne ine staty) lifesteal 12% alebo life on hit 5000 + life reg 750. Kazdu sekundu by vas healovalo priblizne za 5000-6000 + nejaky lifesteal. S takymi 30000 hp a 70% armor reduction by to bola docela pekna healovacia masina. To je asi tak vsetko, nic z tohto som este neskusal, je na to potreba vela goldov a hladania hladania "dokonaleho gearu" no takto teoreticky to nevyzera zle, preto to tu postujem rad by som o tom podiskutoval mozno zo skusenejsimi ludmi, a ako to vidia ostatny, hlavne berte v ohlad ze tieto cisla tu postovane su zaokruhlene takze vypocty niesu na deatinu presne:)
Obrázek
Moznost predavat itemy na RHAM bez bankoveho vybavovania
http://www.diablofans.cz/forum/viewtopi ... =46&t=5947

Uživatelský avatar
Tomita
Quill Rat
Příspěvky:22
BattleTag:Influ#2149

Re: Barbar 2x one hand + lifesteal/life on hit/life reg

Příspěvek od Tomita » 03.06.2012, 18:34 hod.

long story short...

life on hit je OP, lifesteal je slabej i při aoe
Progress: a3 farming
Staty: 950 allres, 38% block, 57k hp, 24k dmg

Uživatelský avatar
Mmariner
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mmariner#1388

Re: Barbar 2x one hand + lifesteal/life on hit/life reg

Příspěvek od Mmariner » 03.06.2012, 20:55 hod.

Já doplňím o jeden fakt, co jsem tu na forku vyčetl. Už nevím přesně kde ale dalo by se to najít. A to je fakt, že se zvyšující obtížností klesá hodnota lifesteal, asi se to týká i lifeperhit... na inferno to klesá snad až na 20% původních hodnot.. Ten dotyčnej to testoval. Nebyli to ofik čísla a ani nevim jak na to přišel, když tu není ve hře výpis z dmg/heal statů. Nějak to odhadl..

Mno jeli to ale tak, má vůbec na infernu lifesteal smysl???

Xoo
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Xoo#2785

Re: Barbar 2x one hand + lifesteal/life on hit/life reg

Příspěvek od Xoo » 03.06.2012, 22:17 hod.

No preto som to prave zalozil, aby sa vyjadrili aj ludia co uz cosi skusali alebo maju nejaky podobny gear atd:) Ci to ma vlastne vyznam kupovat:)
Obrázek
Moznost predavat itemy na RHAM bez bankoveho vybavovania
http://www.diablofans.cz/forum/viewtopi ... =46&t=5947

Uživatelský avatar
Tomita
Quill Rat
Příspěvky:22
BattleTag:Influ#2149

Re: Barbar 2x one hand + lifesteal/life on hit/life reg

Příspěvek od Tomita » 03.06.2012, 22:40 hod.

Life on hit se mi moc redukovanej nezdá (případně minimálně), ten life steal je redukovanej fest...
Progress: a3 farming
Staty: 950 allres, 38% block, 57k hp, 24k dmg

Uživatelský avatar
Adagio
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Adagios#2329
Bydliště:Pardubice

Re: Barbar 2x one hand + lifesteal/life on hit/life reg

Příspěvek od Adagio » 03.06.2012, 22:44 hod.

Life steal:
Normal funguje tak jak by mělo :))
NM redukce 30 %, Hell 60% a Inf 80 %
Sumasumárum, opravdová hra začíná na Inferno, takže Life on Hit, která není nijak redukovaný
Dagger, Frenzy + Life on steal rlz

Xoo
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Xoo#2785

Re: Barbar 2x one hand + lifesteal/life on hit/life reg

Příspěvek od Xoo » 04.06.2012, 00:18 hod.

Oukej takze lifesteal uplne useless. Tak zacnu delat life on hit/life per sec gear. Itemy budem primarne skladat na AS, pak Str Vit konbinovane(nie veci typu 180str 0vit atd) pak neck, ringy, zbrane cisto na life on hit a ostatne itemy life per sec. Samozrejme veci s vacsim armorom a nejakymi rezistami na survival. Este jedna vec mi potom vrta v hlave, ak tu je nejaky profik na prepocty zaujimalo by ma ci sa viac vyplati dajme tomu one hand sword s 1.60APS alebo polearma s 1.40APS + runa weapon master ktora zvysuje rychlost utoku u polearmov o 10%.
Obrázek
Moznost predavat itemy na RHAM bez bankoveho vybavovania
http://www.diablofans.cz/forum/viewtopi ... =46&t=5947

Hromotlk
Quill Rat
Příspěvky:30
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hromotlk#2838

Re: Barbar 2x one hand + lifesteal/life on hit/life reg

Příspěvek od Hromotlk » 04.06.2012, 07:20 hod.

podla mna v koncovych cislach moze byt lifesteal lepsi :) aj ked na inferne ma 80percentnu redukciu

si predtavte keby to nebolo redukovane:
hitka za 100k (10percent lifesteal)
pri 100percent dostanes 10k hp
pri 20percent dostanes 2k


dalsia vec co by ma k tomuto zaujimalo ako to pripocita lebo to nedava hned ale kazdu pol sekundu ... dost casto sa stava ze skonci boj a stale nabiehava lifesteal

Stormtouch
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Storm

Re: Barbar 2x one hand + lifesteal/life on hit/life reg

Příspěvek od Stormtouch » 04.06.2012, 07:22 hod.

zkusil sem..zahodil... usles. na co mi je dohealovat behem 4sekund 50%hp kdyz dostanu ik prvnim hitem...pokud chce nekdo jet barbara tak bohuzel neni jina moznost nez jet pure protect... videl sem ruzny buildy kde jeli s 2h a prez CD nukli vsechno...tak to delali asi na heelu jinak si to meumim vysvetlit... mam na barbovi docela luxusni eq... a i prez cd umru za 2 sekundy v actu 2...

tomson
Quill Rat
Příspěvky:4

Re: Barbar 2x one hand + lifesteal/life on hit/life reg

Příspěvek od tomson » 04.06.2012, 09:32 hod.

life on hit je tiež redukovaný, ale nie obtiažnosťou, ale skillom
včera som našiel nejakú tabuľku, kde boli vypísane všetky percentá pre barbara, ale teraz to neviem znova vygoogliť
napríklad taký bash využíva 100% life on hit ale taký cahrge iba 33%, frenzy bolo tuším 90%, vymýšľal by som si keby sem píšem aj ďalšie percentá

Xoo
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Xoo#2785

Re: Barbar 2x one hand + lifesteal/life on hit/life reg

Příspěvek od Xoo » 04.06.2012, 11:17 hod.

Obrázek
Moznost predavat itemy na RHAM bez bankoveho vybavovania
http://www.diablofans.cz/forum/viewtopi ... =46&t=5947

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“