Inferno barbar

Odpovědět
forsaken
Quill Rat
Příspěvky:12
Re: Inferno barbar

Příspěvek od forsaken » 03.06.2012, 20:37 hod.

dotaz: zabíjíte všechny elity? a jak? já tak půlku vynechávám protože to fakt někdy snad ani nejde, prostě se nemám jak dohealovat proti jednomu rare apod. většinou se snažím rychly zerg, wob+earth, ale jak je to waller jailer molten extra healt tak je to blbee :))

head
Quill Rat
Příspěvky:30

Re: Inferno barbar

Příspěvek od head » 04.06.2012, 04:44 hod.

Bohuzel barbar je jasne a bez diskuze nejhorsi a nejslabsi charakter na inferno.
Potrebuje snad 10x lepsi gear nez treba takovej demon hunter aby vubec byl schopnej farmit act2.
Sem zvedavej jak to blizzard chce opravit, protoze tohle je opravdu hruza.

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Inferno barbar

Příspěvek od AlterEgo » 04.06.2012, 06:05 hod.

head píše:Bohuzel barbar je jasne a bez diskuze nejhorsi a nejslabsi charakter na inferno.
Potrebuje snad 10x lepsi gear nez treba takovej demon hunter aby vubec byl schopnej farmit act2.
Sem zvedavej jak to blizzard chce opravit, protoze tohle je opravdu hruza.
Barbar je na tom lip nez monk.

forsaken
Quill Rat
Příspěvky:12

Re: Inferno barbar

Příspěvek od forsaken » 04.06.2012, 06:31 hod.

a já blbec si po zkušenostech z wowka stejně zase vzal meleeka, no prostě neponaučitelný, no nic budu pokračovat se svou demon hunterkou :)

Hromotlk
Quill Rat
Příspěvky:30
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hromotlk#2838

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Hromotlk » 04.06.2012, 06:39 hod.

barbar nieje natom vobec zle ... treba si to chvilu odtrpet s stitom a potom ked bude lepsi gear tak to pojde urcite rychlejsie ako DH, monk, wizard atd.


napr. s takym Demon huntrom davam kazdu druhu ranu za 100k ale co z toho ked je rare boss portovaci a da ma na jednu ranu.

Barbarom tankom maximalnu hitku dam za 40k a to je asi kazda 10 ale zas si kludne mozem stat namieste (treba mat aspon 10k armoru a 300resist v act1) .... v act2 to len vynasobte 2

Uživatelský avatar
Lomax
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lomax#2574

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Lomax » 04.06.2012, 06:48 hod.

Hromotlk píše:barbar nieje natom vobec zle ... treba si to chvilu odtrpet s stitom a potom ked bude lepsi gear tak to pojde urcite rychlejsie ako DH, monk, wizard atd.


napr. s takym Demon huntrom davam kazdu druhu ranu za 100k ale co z toho ked je rare boss portovaci a da ma na jednu ranu.

Barbarom tankom maximalnu hitku dam za 40k a to je asi kazda 10 ale zas si kludne mozem stat namieste (treba mat aspon 10k armoru a 300resist v act1) .... v act2 to len vynasobte 2

A v act 3 to muzes klidne vynasobit 5 a stejne barbal lezi na 3 rany
Obrázek

Stormtouch
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Storm

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Stormtouch » 04.06.2012, 07:18 hod.

rad bych te videl v aktu 2 s 20k armoru a 600 resisty =D ja mam 60khp,10karmor a 250+- resisty...a pravdu si v aktu 2 nemuzu dovolit stat na miste!!! a to nemluvim o aktu 3 kam se mi nakym zazrakem podarilo projit v publiku.ani kdybys mel 10 stitu tak neprezijes jedinej hit... hit za 100k je beznej

Hromotlk
Quill Rat
Příspěvky:30
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hromotlk#2838

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Hromotlk » 04.06.2012, 07:31 hod.

Stormtouch píše:rad bych te videl v aktu 2 s 20k armoru a 600 resisty =D ja mam 60khp,10karmor a 250+- resisty...a pravdu si v aktu 2 nemuzu dovolit stat na miste!!! a to nemluvim o aktu 3 kam se mi nakym zazrakem podarilo projit v publiku.ani kdybys mel 10 stitu tak neprezijes jedinej hit... hit za 100k je beznej
600resist sa da, ale s tym armorom som to prehnal :) kedze maximalne je asi tych 20k

.. ja mam 35k hp 11k armoru 400+- resist:
... act1 uz som stal na poisne + ohen a vpohode som to prezil (cez arcane pascu musim zdrhat)
... act2 som skusal zatim sa tam nechytam :)

Marous
Fallen Shaman
Příspěvky:83
BattleTag:Marous#1984

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Marous » 04.06.2012, 08:32 hod.

Lomax: at3 uz neni o resistech ale spis o blocku/dodge...mam 850-900 all resist, v act1 muzu stat v cem chci,nic mi to nedela,i s butcherem muzu stat celej fight v ohni a preziju v pohode.

Act 2 dam 90% championu,pokud maj buble,tak preskakuju ale jsou i championi ktery me hrozne nalozes i prez ability redukujici damage.

V actu 3 muzu zapomenout na championy,sem rad ze me nejaci mobove neonehitujou.
Tady bude potreba vetsi dodge,nebo vetsi block aby clovek proste ty rany neschytaval,jinak nevim,resist uz tolik zvedat nepujde.

Jinak mam 45k hp , 10k armor ,850-900 all resist ,15k dps.Momentalne sem asi u 4 questu v act3 na inferno.
Profil,:Maruska
aktualne goldu: 30mil
prodano RMAH: 740e

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Rakiii » 04.06.2012, 08:44 hod.

Dodge moc nevytáhneš (20-30%?) a block je v d3 celkem k ničemu.
imo bych nabral dmg 15k je fakt málo a asi i life. Nevím co máš za itemy, ale vzal bych věci na redukci škody (např. string 10-20% melee redukce)

Marous
Fallen Shaman
Příspěvky:83
BattleTag:Marous#1984

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Marous » 04.06.2012, 09:14 hod.

Dodge moc nedas,ale block bude zasadni na act3 - 4.
Profil,:Maruska
aktualne goldu: 30mil
prodano RMAH: 740e

Uživatelský avatar
V-tec
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vtec#2519

Re: Inferno barbar

Příspěvek od V-tec » 04.06.2012, 12:38 hod.

Jak to tady čtu, napadá mě otázka...Má vůbec cenu tlačit se do aktu 2, případně 3, když tam skipujete rare packy a nenabíhá vám NV buff (čili v podstatě neni taková šance dropu hezkýho předmětu) ?
Řídil jsem se vašima radama, překopal jsem build, ressisty mam +-800 a DPS 16,5K...První akt dávám naprosto v pohodě a dobře se tam farmí...Zkoušel jsem act 2 a je to o poznání horší a věci co padly, tak nebyly nic extra..
Co je teda lepší ? Farmit v jedničce nebo ztrácet nervy dál ? :)

head
Quill Rat
Příspěvky:30

Re: Inferno barbar

Příspěvek od head » 04.06.2012, 12:43 hod.

V-tec píše:Jak to tady čtu, napadá mě otázka...Má vůbec cenu tlačit se do aktu 2, případně 3, když tam skipujete rare packy a nenabíhá vám NV buff (čili v podstatě neni taková šance dropu hezkýho předmětu) ?
Řídil jsem se vašima radama, překopal jsem build, ressisty mam +-800 a DPS 16,5K...První akt dávám naprosto v pohodě a dobře se tam farmí...Zkoušel jsem act 2 a je to o poznání horší a věci co padly, tak nebyly nic extra..
Co je teda lepší ? Farmit v jedničce nebo ztrácet nervy dál ? :)
Uplne nejlepsi je zacit demon huntera nebo wizarda a cekat az blizzard opravi barbara :D

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Inferno barbar

Příspěvek od AlterEgo » 04.06.2012, 12:46 hod.

Dostat se do 3. nebo 4. actu a farmit pomoci Tyraela.
Me osobne to moc nebavi, tak sem po dokonceni 3. actu rozjel zbyle 2 chary (wizz a doc) co jeste nemam na 60, protoze mam v truhle pro ne plno haraburdi, ktere zuzitkuji, abych si uvolnil misto.

head
Quill Rat
Příspěvky:30

Re: Inferno barbar

Příspěvek od head » 04.06.2012, 12:49 hod.

AlterEgo píše: Barbar je na tom lip nez monk.
Podle me neni.
Koukam na stream kugena co hraje na HC a RIPnul tam barbara a ted ma 60lvl monka a jasne tam rikal, ze monk je daleko lepsi.
Btw s barbarem tam asi 14dni farmil act1 a do actu2 si netroufnul proste na to nemel.
Ted ma monka druhej den a uz je ve 2 aktu a to ma absolutne smesnej gear proti barbarovi.
Takze i monk je lepsi jak barbar.

Demon hunter a wizard je pak uplne jina liga.

Uživatelský avatar
Tomita
Quill Rat
Příspěvky:22
BattleTag:Influ#2149

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Tomita » 04.06.2012, 16:43 hod.

Docela ten 3 act de i za barbara, ale člověk se musí snažit. Momentálně dělám siegebreaker runy pod 20 minut a neskipuju žádné elity (kromě těch tlustejch se sekerou). Jinak jedu vlastní build, žádnej copy-paste z fór (například nemám must-have "revenge". Ono občas není na škodu popřemýšlet namísto slepého následování "funkčních" taktik.

Co se srovnání s DH týče, tak bratr má klasického 100k+ dps huntarda a ty runy nám ve výsledku trvají asi stejně dlouho. On rychlejc zabijí elity, já se k nim zase rychleji dostanu (skipuju normal moby).
Progress: a3 farming
Staty: 950 allres, 38% block, 57k hp, 24k dmg

forsaken
Quill Rat
Příspěvky:12

Re: Inferno barbar

Příspěvek od forsaken » 04.06.2012, 18:56 hod.

V-tec píše:Jak to tady čtu, napadá mě otázka...Má vůbec cenu tlačit se do aktu 2, případně 3, když tam skipujete rare packy a nenabíhá vám NV buff (čili v podstatě neni taková šance dropu hezkýho předmětu) ?
Řídil jsem se vašima radama, překopal jsem build, ressisty mam +-800 a DPS 16,5K...První akt dávám naprosto v pohodě a dobře se tam farmí...Zkoušel jsem act 2 a je to o poznání horší a věci co padly, tak nebyly nic extra..
Co je teda lepší ? Farmit v jedničce nebo ztrácet nervy dál ? :)
to že obejdeš pár packu neznamená, že nebudeš mít 3-4 NV.. ja osobně bych to chtěl dohrát na barba solo i kdbych měl obejít všechny elity ve hře xD, ono výzva budou i ty boss fighty ;)

Uživatelský avatar
Ravenwolf
Fallen Shaman
Příspěvky:66

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Ravenwolf » 04.06.2012, 23:01 hod.

Zdarec pánové tak jsem tu zase :-D Stále jsem nezabil Beliala solo ale mám pár nových poznatků s kterýma se chci podělit.

V prvné řadě jsem si udělal jakýsi předbězný Gear build. Tedy něco kam + - budou směřovat moje kroky při nakupovaní a gearování mého milovaného barbara k vysvěnému výsledku a to je pohodové farméní posledního aktu stejně lehce jako v aktu I :-D

Tady je má prezentace budu rád za všechny připomínky a návrhy:

Hlava - The Helm of Command (89 vitalita, 8% chance na blok, 70 ressity, Soket a něco do síly) Ressisty, Soket a Síla jsou jedny ze 4 nahodně generovaných affixu.

Ramena - cokoliv co vám dá 80 all ressity a alespoň po 100 a 100 do str a vit.
Torso - Cokoliv s 80 ressity spoustou statu, popřípadě sokety
Wristy - Cokoliv s 80 ressity a staty
Rukavice - Staty, 80 ressisty a atak speed
Opasek - String of Ears(20 ressity, nějake staty ale hlavně 20% redukce meelee damage)

Kalhoty - staty, 80 ressity, popřípadě sokety
Boty - Staty, 80 ressisty, movemnt speed
Amulet - Staty, 70 ressisty, Atack speed
1ring - Staty, 70 ressisty, Atack speed
2Ring - Justice Lantern (11% chance na blok + nějake staty)

Štít - Stromshield s (32% block chanci, 70 ressity a staty)
Zbraň - Alespon 850+ Dps ( 800+ Life per hit, staty a soket) do soketu šutr ametyst (300-600 life per hit)

Shrnutí:
Str a Vit okolo 1200
Armor okolo 8k
Damage 10-15k
Hp - 40-50k
All ressity - 710 s wc - 1065
Bloc chance - 51%
Block amount - 3700
Melee redukce - 24-30
Ranged redukce 4-8

Tohle jsou tedy + - čísla kam bych chtěl svého barbara směřovat. Aktualně je to otázka asi 500 000 000 goldu :-D Je to hrubá vize do budoucna. Jakýsi cíl. Určitě to projde ještě nějakýma změnama ale věřím, že stímhle už bude prakticky dohráno :-)

Budu rád za kritiku, připominky a návrhy.
Bratři naše činy v životě se odrazí ve věčnosti!

Postavy
Softcore:
Raven - barbar lvl 70(67+)

Uživatelský avatar
Ravenwolf
Fallen Shaman
Příspěvky:66

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Ravenwolf » 04.06.2012, 23:01 hod.

Zdarec pánové tak jsem tu zase :-D Stále jsem nezabil Beliala solo ale mám pár nových poznatků s kterýma se chci podělit.

V prvné řadě jsem si udělal jakýsi předbězný Gear build. Tedy něco kam + - budou směřovat moje kroky při nakupovaní a gearování mého milovaného barbara k vysvěnému výsledku a to je pohodové farméní posledního aktu stejně lehce jako v aktu I :-D

Tady je má prezentace budu rád za všechny připomínky a návrhy:

Hlava - The Helm of Command (89 vitalita, 8% chance na blok, 70 ressity, Soket a něco do síly) Ressisty, Soket a Síla jsou jedny ze 4 nahodně generovaných affixu.

Ramena - cokoliv co vám dá 80 all ressity a alespoň po 100 a 100 do str a vit.
Torso - Cokoliv s 80 ressity spoustou statu, popřípadě sokety
Wristy - Cokoliv s 80 ressity a staty
Rukavice - Staty, 80 ressisty a atak speed
Opasek - String of Ears(20 ressity, nějake staty ale hlavně 20% redukce meelee damage)

Kalhoty - staty, 80 ressity, popřípadě sokety
Boty - Staty, 80 ressisty, movemnt speed
Amulet - Staty, 70 ressisty, Atack speed
1ring - Staty, 70 ressisty, Atack speed
2Ring - Justice Lantern (11% chance na blok + nějake staty)

Štít - Stromshield s (32% block chanci, 70 ressity a staty)
Zbraň - Alespon 850+ Dps ( 800+ Life per hit, staty a soket) do soketu šutr ametyst (300-600 life per hit)

Shrnutí:
Str a Vit okolo 1200
Armor okolo 8k
Damage 10-15k
Atack speed - 2+
Life per hit - 1200-1500
Hp - 40-50k
All ressity - 710 s wc - 1065
Bloc chance - 51%
Block amount - 3700
Melee redukce - 24-30
Ranged redukce 4-8

Tohle jsou tedy + - čísla kam bych chtěl svého barbara směřovat. Aktualně je to otázka asi 500 000 000 goldu :-D Je to hrubá vize do budoucna. Jakýsi cíl. Určitě to projde ještě nějakýma změnama ale věřím, že stímhle už bude prakticky dohráno :-)

Budu rád za kritiku, připominky a návrhy.
Bratři naše činy v životě se odrazí ve věčnosti!

Postavy
Softcore:
Raven - barbar lvl 70(67+)

Uživatelský avatar
Matysp
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Matysp » 04.06.2012, 23:59 hod.

ahojky lidičky,
pařím na infernu(tam už je to pro mě masakr :D),a potřeboval bych poradit s mým buildem-http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... ZYh!bYacaY
Předem děkuji za vaše rady,co byste změnili atd..:-)

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“