Diablo 3 - speedrunning

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
JamieChris
Gorebelly
Příspěvky:351
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JamieChris#2321
Diablo 3 - speedrunning

Příspěvek od JamieChris » 02.06.2012, 22:42 hod.

Mezi achievementy Diablo 3 najdete i vypsané odměny za "splnění actu I,II,III nebo IV do 1 hodiny".

Nenašel jsem tady žádnou diskuzi, která by se tomu věnovala, tím pádem jí zakládám, protože myslim, že to neni jen zbytečnej spam a né každej na fóru k tomu bude psát blbosti. Snad. (Může to tu sloužit i jako diskuze k jiným složitějším achievůmm, ale nepletl bych si to s diskuzí stylu "na jakej achieve jste pyšní", to už tu je a to neni moc přínosný.)

Dneska jsem poprvé zkoušel takovej rychlej styl farmení - 1. akt hell - a přitom jsem si zkusil vzít to co nejrychleji. Jsem Wizard lvl 60, ale dps low jen něco kolem 23k, na infernu mě žlutý a fialový sviňky dávaj (nebo já je 15 min.) ... Tak jsem přemýšlel o speedrunu na normal .. Myslim, že pokud nejedete achieve na normalu, je to skoro nemožný... Navíc class taky dost rozhoduje, DH bude určitě rychlejší než barbar (např.?) ... Moje hodina uplynula, když jsem sundal pavoučici Aranea. Ale jak říkám, hell, ze začátku jsem tolik nepospíchal (šlo by to rychleji) a sbíral jsem věci (padalo mi dost žlutých a potřebuju goldy, takže beru i modrý a prodávam vendorovi) ...

Myslim, že to chce trochu štěstí, např. při hledání dalšího vchodu v katedrále apod., ale u mě byla největší krize najít v obrovským Fieldu of Misery (je to tak doufám, pokud ne, omluvte chybu) nějaký to Khzara doupě ... určitě víte, co myslím :) Můj tip při hledání na velký ploše je např. u Wizarda křižovat mapu s občasnou dopomocí teleportu (blbej cooldown:)), lehkej kříž určitě lepší než běžet rovně a nakonci zjistit, že jsem to nenašel a musim úplně nazpátek :) Nějaký vaše tipy, problémy, co se vám nedařilo ..?

Tak i tak, po dnešním prvním pokusu celkem obdivuju každýho, kdo tenhle achieve dá - jo, někoho to může odrazovat, pro něj ovšem neni tahle diskuze určená. Mě to bavilo :) celkem mi to hodilo asi +100k goldů (a ještě zkusim prodat pár žlutejch věcí, ceny měly kolem 30k) a hodně hodně gemů radiant-square. Pro achieve je asi nutný nesbírat skoro nic ... (?) :) jakou máte zkušenost ? Určitě si ten achieve na 1. akt zkusim udělat, ne ovšem s farmením u toho :)

Holcik
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Holcik#2718

Re: Diablo 3 - speedrunning

Příspěvek od Holcik » 02.06.2012, 22:51 hod.

Ja to nezkousel ale kdyz sem si delal Demon Huntera tak se mi povedl udelat na normal (28+ lvl) ten achiev ze sem to zvladl za hodinu xD nejaka haluz, ale urcite si to potom na normalu udelam ten achiev.
Obrázek

Uživatelský avatar
Peckoslav
Minion of Destruction
Příspěvky:878
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peckoslav#2167

Re: Diablo 3 - speedrunning

Příspěvek od Peckoslav » 02.06.2012, 23:03 hod.

Myslím že toto téma se určitě hodí. Díky za něj :)

A rovnou mám dotaz: pokud jste to někdo udělali, nevíte zda se počítá pouze herní čas, tj. když v singlu dám esc a pauznu hru, tak jestli stojí i čas?

Mám to v plánu splnit v nejbližší době, vezmu to určitě na normal, bez sbírání věcí, jen proběhnout, nebojovat s trashem. Jako DH si vezmu vault a boty s 11%movement speed a mělo by to klapnout. Zkusím schválně stopnout, kolik času mi to zabere ;)
Obrázek
Od konce září 2015 jsem zpět a teprve se tu rozkoukám :D

Uživatelský avatar
JamieChris
Gorebelly
Příspěvky:351
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JamieChris#2321

Re: Diablo 3 - speedrunning

Příspěvek od JamieChris » 02.06.2012, 23:06 hod.

Jedinej, o kom vim, že to zkoušel, je Heller a ten to prej udělal jen tak tak ... (s DH předpokládam) :) Jestli čas stojí nevim, ale taky mě to napadlo, když jsem si před Aranea zmáčkl ESC (pauzu) ...

Holcik: Nechci ti tu nějak vyvracet, co píšeš, třeba to tak bylo, ale přijde mi krajně nepravděpodobný, že bys nepospíchal / nesnažil se to udělat co nejrychlejc a stejně bys to do tý hodiny měl :) je to fakt nelehký ( i když já to zkoušel jen na hell ;) )

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo 3 - speedrunning

Příspěvek od Javurek » 02.06.2012, 23:22 hod.

Ideální je na to mnich se vším na navýšení spirit a jeho regeneraci +tempest rush s vyšší rychlostí.

lukas1135
Wraith
Příspěvky:149
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LukasSVK#1365

Re: Diablo 3 - speedrunning

Příspěvek od lukas1135 » 02.06.2012, 23:37 hod.

Najlahsie je spravit ach. za act 4. Ten sa mi podarilo dat pri farmeni hell :D . Ostane acty ale treba asi len prebehnut a aj to bude asi natesno
Najtazsie asi bude act 2 tam vzdy bludim pri hladani tela zoltuna kulla :)

Uživatelský avatar
satik
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Satik#1911
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3 - speedrunning

Příspěvek od satik » 03.06.2012, 02:13 hod.

Ja mam vsechny, idealni je to na normal s nejakou 60kou, nejlepe jeste v parte (muzete se rozdelit a pak se na sebe pripadne portnout), my to hrali ve trech (dve 60ky a jeden s novou postavou, udelal asi 15 level behem toho, obcas jsem do nejakych vetsich packu priser/do elit hodil nejakej one hit plosnak, aby mel expy)

Nejrychlejsi je to asi s DH - nahodit vault s runou, ze dalsi vault do 6 sekund stoji jen pulku a s preparation s sanci na nespusteni cooldownu, to pak muzete skakat skoro porad.

Creepy jinak uplne ignorovat (pokud s vama nejde nekdo, kdo by z nich mel expy) a jen plnit Q a da se to stihnout v pohode, pokud aspon trochu tusite, kam zhruba mate kdy bezet :)

ngshkflck
Quill Rat
Příspěvky:31

Re: Diablo 3 - speedrunning

Příspěvek od ngshkflck » 03.06.2012, 06:53 hod.

A1 a A3 se daji projit na normal se 60 za 55 resp 50 minut naprosto bez problemu, akt 4 je tak kratkej ze se da zvladnout i za mnohem min

nicmene akt 2 je velice zabavnej :D doporucuju coop dvou lidi, na mumblu, kde se domluvite a rozprchnete a popripade na sebe portujete, a i tak to je docela časovej stres, nejhorší je rozhodně hledání krve

Holcik
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Holcik#2718

Re: Diablo 3 - speedrunning

Příspěvek od Holcik » 03.06.2012, 07:16 hod.

JamieChris: Ja sem pospichal xD nebyl to muj prvni walkthrought tak sem valil abych byl uz na nightmaru :)
Obrázek

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Diablo 3 - speedrunning

Příspěvek od AlterEgo » 03.06.2012, 08:45 hod.

V patek sem dal za demon huntera act 4 za 32 minut a zadny achiev mi nenaskocil, tak nevim jak to funguje.

Uživatelský avatar
Pana_Ruplahlava
Gorebelly
Příspěvky:387
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ruplahlava #2727

Re: Diablo 3 - speedrunning

Příspěvek od Pana_Ruplahlava » 03.06.2012, 12:19 hod.

4 sem dal na hell při farmení a 3 sem teď udělal na normal... i tak to byla fuška za wizza, plošňáky se tam fakt hodí :D
Nemám rád lidi, co hledají problémy jen proto, aby mohli žvanit.
Smiřte se s tím.

Simiux
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Simiux

Re: Diablo 3 - speedrunning

Příspěvek od Simiux » 03.06.2012, 14:29 hod.

AlterEgo píše:V patek sem dal za demon huntera act 4 za 32 minut a zadny achiev mi nenaskocil, tak nevim jak to funguje.
V pátek od rána do cca 14:00 nefungovalo získávání achievementů, občas to Blizzu bugne.

Uživatelský avatar
Peckoslav
Minion of Destruction
Příspěvky:878
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peckoslav#2167

Re: Diablo 3 - speedrunning

Příspěvek od Peckoslav » 03.06.2012, 15:19 hod.

tak act I. na normal s DH (lvl 60) za 41 minut ;)
uvidíme jak se bude dařit v dalších aktech, ale teď si dám oddech :D
Obrázek
Od konce září 2015 jsem zpět a teprve se tu rozkoukám :D

Uživatelský avatar
Pana_Ruplahlava
Gorebelly
Příspěvky:387
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ruplahlava #2727

Re: Diablo 3 - speedrunning

Příspěvek od Pana_Ruplahlava » 03.06.2012, 15:42 hod.

uf tak mám 1 3 4... jednička suverénně nejtěžší... zatím. aktu 2 se bojím nejvíc..
Nemám rád lidi, co hledají problémy jen proto, aby mohli žvanit.
Smiřte se s tím.

Uživatelský avatar
JamieChris
Gorebelly
Příspěvky:351
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JamieChris#2321

Re: Diablo 3 - speedrunning

Příspěvek od JamieChris » 03.06.2012, 17:19 hod.

Pro mě je tohle velká výzva, protože jsem měl dycky problém najít cestu, když jsem přesně nevěděl kam jít (např. Wretched Mother boss 1. quest je jasnej, furt po cestičce, ale v katedrále máte 4 různý směry, kde se to může objevit :/ ) ... za 40 min. normal určitě nedam :/

Uživatelský avatar
JamieChris
Gorebelly
Příspěvky:351
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JamieChris#2321

Re: Diablo 3 - speedrunning

Příspěvek od JamieChris » 03.06.2012, 18:55 hod.

Obrázek

:green: :green: :green:

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Diablo 3 - speedrunning

Příspěvek od DeathHero » 03.06.2012, 19:04 hod.

gratulka hral jsi sam nebo v parte kdyz je dobre sehrana parta tak to jde dost rychle.
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

ikski
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:ikski#2800

Re: Diablo 3 - speedrunning

Příspěvek od ikski » 03.06.2012, 20:07 hod.

Asi to bude hodne OT ale sou vubec k necemu achievment points ? Nebo to je jen ego boost ? Hledam tak trosku duvod vubec achievy sbirat.

Uživatelský avatar
JamieChris
Gorebelly
Příspěvky:351
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JamieChris#2321

Re: Diablo 3 - speedrunning

Příspěvek od JamieChris » 03.06.2012, 20:08 hod.

Tenhle typ achievu chci pro svůj pocit, takže ho dělam sám :) a je to low, vidim, že to tu hodně lidí udělalo a i líp než já ... ale byl sem za to fakt happy, že jsem nepromarnil hodinu kvůli pár minutovýmu zpoždění ...

Jinak největší problémy ? ... všude ! kryptu s portálem na hřbitově kde máte možnost ze 3 jsem trefil až na třetí pokus, mnou obávaný Khzara doupě jsem hledal asi 10 minut, ke konci 10 minut left a já mam 5/6 vězňů a 6. nikde .....? :D zlo ! ale mam to, yahoo ... před dalšími akty si dám pauzu, času dost, priorita byl 1. :)

jinak jsem u toho splnil ještě 2 další achievy, jen náhodou sem dal 50. elite z nějakýho seznamu tam a cíleně jsem sundal s way of force všechny 4 sloupky před Skeleton Kingem najednou ... :) ale who cares, že ;P

sura7
Quill Rat
Příspěvky:22

Re: Diablo 3 - speedrunning

Příspěvek od sura7 » 03.06.2012, 20:46 hod.

Tak sem 1 act nestihl o 2 minuty.....

Odpovědět

Zpět na „Obecně“