Tank buildy

Uživatelský avatar
Feenux
Quill Rat
Příspěvky:10
BattleTag:Feenux#2590
Re: Tank buildy

Příspěvek od Feenux » 27.05.2012, 17:18 hod.

Jasný, jenže muj problem je, že podle mě mam prostě crap gear, potřeboval bych trochu vylepšit, jenže akt 1 jsem prolez několikrát a nic mi nepadlo, takže už nevim, co dál.

Uživatelský avatar
evilmind
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Bydliště:Praha

Re: Tank buildy

Příspěvek od evilmind » 27.05.2012, 18:54 hod.

Jako, v act 1 ti proste nepadne nic, co bys mohl nosit, s tim pocitej. Ale v pohode se da campit Butcher, jedno kolecko s max valorem na nej je tak na 15-20 minut a 2-3 vysypany batohy, pri trose stesti se ty veci daji prodavat aspon za par tisic jeste vetsim chudakum - no, a za to si pak koupis co chces...

Warclo
Fallen Shaman
Příspěvky:51
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:#1542

Re: Tank buildy

Příspěvek od Warclo » 28.05.2012, 17:45 hod.

nebo jdi na hell do třetího a čtvrtého aktu pro zlato

Uživatelský avatar
daemon666
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Tank buildy

Příspěvek od daemon666 » 30.05.2012, 08:37 hod.

kluci díky, že sem dáváte Vaše buildy, je to dobrá inspirace. Lehce jsem upravil svůj a hned mi to jde na Hell lépe. Ještě jednou díky

Uživatelský avatar
Thulle
Gorebelly
Příspěvky:301
BattleTag:Thulle#2682
Bydliště:War Thunder

Re: Tank buildy

Příspěvek od Thulle » 31.05.2012, 07:39 hod.

Postnu sem můj názor na buildy :-)

Pure TANK buildy:

Dodge tankovací build - nutno nosit dual wield.
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/m ... dWU!Zaaaca
A cripple armor tankovací build.
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/m ... ZXU!Zaaaca

End game SOLO buildy:

A end game solo build - velká survivabilita se schopností rozdat nějaké to poškození.
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/m ... ZXU!ZZaaba
A alternativa:
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/m ... ZXU!ZZaacY
A pure dodge alternativa k solo
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/m ... dWU!ZZaaca
Názory?
Obrázek

Uživatelský avatar
evilmind
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Bydliště:Praha

Re: Tank buildy

Příspěvek od evilmind » 31.05.2012, 09:58 hod.

k cemu inner sanc a mystic ally soucasne? earth ally tauntuje, a to je presne to co nechci, kdyz se zakopu za IS... osobne pouzivam oboji, ale ne soucasne, vetsinou jen kdyz jsem v questu kde je hodne ranged nepratel, tak jdu s ally

Warclo
Fallen Shaman
Příspěvky:51
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:#1542

Re: Tank buildy

Příspěvek od Warclo » 31.05.2012, 22:58 hod.

ty buildy jsou dobré tak leda do inferna. tak jsou k ničemu. Jsem zapřísáhlý odpurce cw. je to naprd skill

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Tank buildy

Příspěvek od AlterEgo » 01.06.2012, 06:30 hod.

Zajimave, ze v endgame solo buildech nema ani v jednom deadly reach.
Ani jeden build, ktery by pouzival jednu z nejultimatnejsich abilit monka blinding flash.
U tech buildu, kde ma zvon je celkem skoda nemit transcendence (heal za pouzity spirit), kdyz ten zvon stoji tolik spiritu, tak to diky tomu da relativne slusny heal.
U mantry na heal bych spis misto runy na vitalitu dal runu na rezisty.

Uživatelský avatar
Thulle
Gorebelly
Příspěvky:301
BattleTag:Thulle#2682
Bydliště:War Thunder

Re: Tank buildy

Příspěvek od Thulle » 01.06.2012, 07:49 hod.

Warclo píše:Jsem zapřísáhlý odpurce cw. je to naprd skill
Proč konkrétně? Co ti přijde jako lepší alternativa?
AlterEgo píše:Zajimave, ze v endgame solo buildech nema ani v jednom deadly reach.
Kvůli armoru? Když stavím dodge monka, tak mi je celkem k ničemu - když si místo deadly reach můžu vzít fist of thunder s runou na dodge.


Ještě jsem se chtěl zeptat, jak je to s monkem na inferno. Ještě tam nejsem - buildy nahoře jsou čistě teoretické.
Aktuálně používám http://eu.battle.net/d3/en/calculator/m ... YXU!aZaZZa
Je to AoE zaměřený build ale předpokládám, že na vyšších obtížnostech tohle AoE farmení přes cyclone a wawe fungovat nebude - inferno se soluje s každým mobem?
Obrázek

Uživatelský avatar
evilmind
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Bydliště:Praha

Re: Tank buildy

Příspěvek od evilmind » 01.06.2012, 08:32 hod.

Ne kvuli armoru, kvuli range, DR ma nejvetsi range ze vsech spirit generatoru.

Ale pokud jeste na infernu nejsi, tak je tezke vysvetlit, proc v podstate zadny z tehle buildu nebude fungovat... :-)

Uživatelský avatar
evilmind
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Bydliště:Praha

Re: Tank buildy

Příspěvek od evilmind » 01.06.2012, 08:36 hod.

AlterEgo píše: Ani jeden build, ktery by pouzival jednu z nejultimatnejsich abilit monka blinding flash.
Ja teda musim rict, ze jsem ho taky nikdy na infernu nepotreboval zatim. V ruznych buildech co jsem hral od A1 do A3 jsem to obcas zkusil, kdyz jsem videl jak to v podstate kazdej inferno monk v buildu ma, a jako pouziti by se sice mozna naslo, ale proste pro muj styl hry na nej nemuzu najit volnej slot... Takze to nejspis uz doklepu bez nej :-)

Uživatelský avatar
Thulle
Gorebelly
Příspěvky:301
BattleTag:Thulle#2682
Bydliště:War Thunder

Re: Tank buildy

Příspěvek od Thulle » 01.06.2012, 09:24 hod.

Mohlo by fungovat na infernu tohle? Nebo je sníženej chance na miss od mobů?

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/m ... dUY!ZcYaab
Se spamováním mantry by dodge došel k 80% + heal za spirit.
Obrázek

Uživatelský avatar
passco
Fallen Shaman
Příspěvky:61
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Tank buildy

Příspěvek od passco » 05.06.2012, 06:10 hod.

Ja pouzivam toto

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/m ... XUd!Zacbaa

41,5k HP
56% rezisty
11k Damage (18k max)
9600 Armor (V akcií)

Uživatelský avatar
Thulle
Gorebelly
Příspěvky:301
BattleTag:Thulle#2682
Bydliště:War Thunder

Re: Tank buildy

Příspěvek od Thulle » 05.06.2012, 07:54 hod.

Jaký bych měl mít staty, abych mohl nějak rozumně dávat inferno?
DPS?
Armor?
HP?
Dodge?
Resisty?
Obrázek

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Tank buildy

Příspěvek od AlterEgo » 05.06.2012, 08:00 hod.

Zalezi na actu. Treba na tolik probirany A2 je to neco kolem 13k dps, 40k life, 600 rezist all a armor kolem 7k (mas tam treba deadly reach na buff armoru)

Uživatelský avatar
daemon666
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Tank buildy

Příspěvek od daemon666 » 05.06.2012, 08:09 hod.

Ahoj, tak včera jsem se dostal do inferna. od elit jsem dostal totálně na pr*el asi ve 3. nebo 4. questu prvního aktu. Moje otázka na Vás přátelé zní, dá se někde nafarmit dostačující gear ? Nechci nakupovat v AH, přijde mi to jako podvod. HP 23k, armor 3,5k, DPS 5200. Vím že je to oproti Vám strašně málo, ale lepší gear mi prostě nepadnul...Děkuji moc za odpověd

Uživatelský avatar
Thulle
Gorebelly
Příspěvky:301
BattleTag:Thulle#2682
Bydliště:War Thunder

Re: Tank buildy

Příspěvek od Thulle » 05.06.2012, 08:23 hod.

daemon666 píše:Ahoj, tak včera jsem se dostal do inferna. od elit jsem dostal totálně na pr*el asi ve 3. nebo 4. questu prvního aktu. Moje otázka na Vás přátelé zní, dá se někde nafarmit dostačující gear ? Nechci nakupovat v AH, přijde mi to jako podvod. HP 23k, armor 3,5k, DPS 5200. Vím že je to oproti Vám strašně málo, ale lepší gear mi prostě nepadnul...Děkuji moc za odpověd
Tvoje statistiky mám na lvlu 52 + 29k HP - jedu hell act 2.
Všechny itemy mám z AH - do filtru si zadám cenu buyout ne vyšší jak 5k za item a občas se tam najdou úžasný věci - a není jich málo.

Btw teď jsem koupil 600dps 1h sword s 180 dex + 120 vit za 5k (na lvl 60)
AlterEgo píše:Zalezi na actu. Treba na tolik probirany A2 je to neco kolem 13k dps, 40k life, 600 rezist all a armor kolem 7k (mas tam treba deadly reach na buff armoru)
Mě deadly reach přijde strašně neúčinný na skupinky mobů - používám cripling wave s mangle runou.
Obrázek

Uživatelský avatar
daemon666
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Tank buildy

Příspěvek od daemon666 » 05.06.2012, 08:32 hod.

Thulle píše:Tvoje statistiky mám na lvlu 52 + 29k HP - jedu hell act 2.
Všechny itemy mám z AH - do filtru si zadám cenu buyout ne vyšší jak 5k za item a občas se tam najdou úžasný věci - a není jich málo.

Btw teď jsem koupil 600dps 1h sword s 180 dex + 120 vit za 5k (na lvl 60)
takhle levně jo ??? já mám našetřeno dost, ale přece jen jsem chtěl spíš sám farmit, na to tip nemáš ?

Uživatelský avatar
Khenyk
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Khenyk#2512
Bydliště:Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Tank buildy

Příspěvek od Khenyk » 05.06.2012, 08:39 hod.

daemon666 píše:Ahoj, tak včera jsem se dostal do inferna. od elit jsem dostal totálně na pr*el asi ve 3. nebo 4. questu prvního aktu. Moje otázka na Vás přátelé zní, dá se někde nafarmit dostačující gear ? Nechci nakupovat v AH, přijde mi to jako podvod. HP 23k, armor 3,5k, DPS 5200. Vím že je to oproti Vám strašně málo, ale lepší gear mi prostě nepadnul...Děkuji moc za odpověd
Bez AH je na infernu tezkej zivot. Jedine zkus namaxovat kovare, hledej v 1 aktu inferna ToS, plany na novy veci a craftit. Ja osobne za tech 50 000 goldu na jeden craft radsi vyuziju v AH. Farmit goldy chod na hell Azmodana.

Uživatelský avatar
daemon666
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Tank buildy

Příspěvek od daemon666 » 05.06.2012, 08:41 hod.

Khenyk píše:Bez AH je na infernu tezkej zivot. Jedine zkus namaxovat kovare, hledej v 1 aktu inferna ToS, plany na novy veci a craftit. Ja osobne za tech 50 000 goldu na jeden craft radsi vyuziju v AH. Farmit goldy chod na hell Azmodana.
super, takhle jsem to myslel, děkuji za tip ;) nejspíš teda fakt omrknu konečně AH no..

Odpovědět

Zpět na „Monk“