První názory (SPOILER)

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Zamčeno
kutik
Quill Rat
Příspěvky:15
Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od kutik » 31.05.2012, 13:24 hod.

Gotha píše:
Majky_majk píše:Víte, tvrdejm fanouškům je to třeba jedno. Ale taky tady jsou lidi, jako já. Lidi, kteří hráli D1, D2 a dneska chodí do práce a mají rodiny. A ty jsou rádi, že se večer na hodinku trhnou k PC, aby si zahráli hru, kterou zakoupili.

A očekávají, že si zahrajou... ne, že v 1/2 případů se ani nepřihlásí na server. Ve 1/3 budou kokolečka zkoušet 20min login. A když se tam dostanou, hra bude lagovat a padat při každé příležitosti.
+1
No tak to si dovolím nesouhlasit - nahráno už mám myslím min 150 hodin nepočítal jsem to, ale štve mě to minimálně jako vás občasné hráče, ani o chlup míň.

kikopp
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mastipuska#2338
Bydliště:Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od kikopp » 31.05.2012, 13:49 hod.

mňa to tiež štve ale treba si uvedomiť, že za prvých 7 dní sa predalo 6,3 milióna nosičov, to je hrozne veľa hráčov, dajte Blizzardu dva týždne a som si istý, že to vyladia....a tie výpadký štvú každého, ale kvôli tomu nadávať na D3 je podľa mňa blbosť, veď keď sa mi niečo nepáči tak to vrátim/predám a hotovo

Uživatelský avatar
Vinz Clortho
Fallen Shaman
Příspěvky:74
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morgion#2326
Kontaktovat uživatele:

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Vinz Clortho » 31.05.2012, 13:55 hod.

Jo dejte tomu cas, oni to vychytaji. To samy bylo u WoW.
Keymaster of Gozer, Volguus Zildrohar, Lord of the Sebouillia.

Uživatelský avatar
passco
Fallen Shaman
Příspěvky:61
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od passco » 31.05.2012, 14:48 hod.

Btw.. stale to nefunguje? Error 37 4 ever .. datadisk ak bude tak by mali dat gratis

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Kubis » 31.05.2012, 14:50 hod.

POčkat, počkat. To fakt ještě nejede? Dneska mám manželku pryč tak se těšim až přídu z práce a budu pařit až do večera...

TristanTzara
Fallen Shaman
Příspěvky:86

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od TristanTzara » 31.05.2012, 14:58 hod.

Helljovany píše:POčkat, počkat. To fakt ještě nejede? Dneska mám manželku pryč tak se těšim až přídu z práce a budu pařit až do večera...
Teď jsem se zkusil přihlásit ... a nejde to :D :D :D
Výborně.

Uživatelský avatar
Chadzi
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Chadzi#2987
Bydliště:ČR

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Chadzi » 31.05.2012, 15:00 hod.

Helljovany píše:POčkat, počkat. To fakt ještě nejede? Dneska mám manželku pryč tak se těšim až přídu z práce a budu pařit až do večera...
Jede to v pohodě ...teď jsem se lognul bez problému.
Btw .. mě to za celou dobu nehodilo ani jeden error ... asi mám štěstí. :)

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Kubis » 31.05.2012, 15:02 hod.

Taky jsem neměl s připojením žádnej problém až do včerejšího večera kdy jsem měl poprvé tu čest se slečnou error 37 :)

Uživatelský avatar
Chadzi
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Chadzi#2987
Bydliště:ČR

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Chadzi » 31.05.2012, 15:03 hod.

Já se včera zkoušel připojit až kolem 22:30 a to bez problémů.

werty1
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:werty1#2932

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od werty1 » 31.05.2012, 15:03 hod.

Tak za me
- obcasne vypadky mne nevadi, u online her se da ocekavat, ze to proste nekdy spadne.. Navic mne neprijdou nijak caste
- co mne vadi jsou lagy - vetsinou je to vporadku, ale cas od casu hra hodi treba dvouvterinovy lag; to mne samo o sobe neva, maximalne umru, nicmene pokud hra nabizi HC mod, tak by se to melo nejak vyresit.
- system skillu se mi libi, jenom by to mohli trosku vic propojit s vybavou, aby to nebylo az tak moc flexibilni
- trosicku mne vadi, ze legendary padaji tak malo, zvlast, kdyz nejsou o moc lepsi nez dobre vygenerovane rare.
- jinak s koupi spokojenost :)

Metalicum
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Metalicum#2727

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Metalicum » 31.05.2012, 15:16 hod.

Majky_majk píše:Lidi... jen tu prosím už nepiště žádnou kravinu o EULA!

Zvláště, když je to jen kuli DRM ať si říká kdo chce, co chce. Klidně mohlo být D3 uděláno jako D2. 2 oddělené verze postav pro single a battle net. Zahrál bych si v klidu single, baz lagů a všeho a neřekl bych ani slovo :-(.

A samozřejmě... díky tomu, by MP hrálo jen třeba 50-60% současných lidí a servery by nebyly přetížené ani pro ně. Jenže Blizzard řekl NE. Je pro nás více důležité, aby se hra nepirátila... než aby si zahráli Ti, kteří si jí zakoupili.
plácáš. online only hra není kvůli pirátství. jo jasně tvůj argument je hezkej ale když chceš D3 dát 15-20 hod tak proč ti tolik vadí že to bude o týden později když tě ta hra tolik nezajímá jako jiný (btw argument na kočku, stejně tak jako tvůj)
to že to bude online všichni věděli a kdo alepoň někdy hrál něco podobnýho tak věděl že tohle bude. a navíc děláte jako kdyby hra neběžela nikdy .. ja hraju od 15. mám asi 70 hod cca a nemohl sem se připojit jenom dvakrát, hra mě kopla 2krá (a to mi díky checkpointum fakt nevadilo) a lagy nemám prakticky vůbec
"Když chceš najít pořádný kámoše, musíš se prodrat haldou ko*ot"
Eric Cartman

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Majky_majk » 31.05.2012, 15:35 hod.

Plácám? Opravdu?

Teď jsem přišel domu z práce... mam do 18.00 čas. Venku je hnusně. Paráda. Proč si nezahrát Diablo 3? Další příležitost budu mít asi až příští týden. A E37.

Stejně jako jsem ho měl včera, když jsem si chtěl zahrát. K tomu neni co dodat.

Samozřejmě máš pravdu, že jsem si mohl zahrát později. Kdybych věděl, že to bude probíhat takhle... udělal bych to. Ale přece nebudu mít rozehráno několik her, ne?

Taky nemam pocit, že by tohle byla vyloženě MP hra. Velká část hráčů jede SP jako u minulých dílů. Ale nebudu se hádat.

Diablo 3 je dobrá hra, ale tyhle problémy mi z ní dávají 50% hodnocení dolu. Já přece jako platící zákazník nejsem betatester hry. Blizzard měl spoustu možností hru o betatestovat... mohl udělat open betu pro všechny na měsíc, mohl cokoliv.

Gotha
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Gotha » 31.05.2012, 15:37 hod.

Vinz Clortho píše:Jo dejte tomu cas, oni to vychytaji. To samy bylo u WoW.
Tohle je trošku zcestný názor. Já jsem si koupil hru od firmy, kterám má (spíše měla) dobré refence a očekávám od ní funkčnost. Na krabici nebylo nic napsáno o tom, že jde o polotovar.

Dám příklad. Koupíš auto a ono nejde nastartovat. Odpovědí ti bude, že se to časem vychytá.

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Majky_majk » 31.05.2012, 15:38 hod.

Tak jako tak... tohle je debata o prdu.

Já jsem tu konečný zákazník a nemusí mě zajímat, jakou technologii vývojář udělal to a tamto. Důležité je, jestli to funguje nebo nefunguje. A nefunguje, protože jdu koukat na TV místo toho, abych si šel zahrát.

Gotha
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Gotha » 31.05.2012, 15:42 hod.

Metalicum píše: jo jasně tvůj argument je hezkej ale když chceš D3 dát 15-20 hod tak proč ti tolik vadí že to bude o týden později
To same jako u Vinz Clortho. Nesmysl. Jako koncoveho zakaznika me nezajima jejich problem, ale ma na me bohuzel dopad. Uz proto, ze jde o online problemy, ktere bych pri moznosti offline nemel, stacila by pouha obcasna aktualizace pres patche.

A ano, online pripojenim se firmy chrani proti piratstvi neb je to zatim nejlepsi zpusob jak to ztizit piratum. Kdyz uz nekomu chces psat o placani tak si nejprve precti nejake clanky o boji proti piratstvi.

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Garn » 31.05.2012, 15:45 hod.

Včera mi nešlo se lognout hodinu. Po vydání se mi nedalo lognout asi hodinu a půl. Mimo to hraju 24/7. Teď se mi zalogovat jde v pohodě.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Metalicum
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Metalicum#2727

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Metalicum » 31.05.2012, 15:46 hod.

Gotha píše:
Metalicum píše: jo jasně tvůj argument je hezkej ale když chceš D3 dát 15-20 hod tak proč ti tolik vadí že to bude o týden později
To same jako u Vinz Clortho. Nesmysl. Jako koncoveho zakaznika me nezajima jejich problem, ale ma na me bohuzel dopad. Uz proto, ze jde o online problemy, ktere bych pri moznosti offline nemel, stacila by pouha obcasna aktualizace pres patche.

A ano, online pripojenim se firmy chrani proti piratstvi neb je to zatim nejlepsi zpusob jak to ztizit piratum. Kdyz uz nekomu chces psat o placani tak si nejprve precti nejake clanky o boji proti piratstvi.
To plácáš bylo na názor, že hra je online kvůli pirátství!!! alespoň si to přečtěte když kritizujete.
jo jasně je blbý že sou tam ty problémy, já jenom říkám, že je to očekávaný.
Patche dělají. mě už se hra měnila několikrát. To je hejt :D
"Když chceš najít pořádný kámoše, musíš se prodrat haldou ko*ot"
Eric Cartman

Metalicum
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Metalicum#2727

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Metalicum » 31.05.2012, 15:48 hod.

Majky_majk píše:Plácám? Opravdu?

Teď jsem přišel domu z práce... mam do 18.00 čas. Venku je hnusně. Paráda. Proč si nezahrát Diablo 3? Další příležitost budu mít asi až příští týden. A E37.

Stejně jako jsem ho měl včera, když jsem si chtěl zahrát. K tomu neni co dodat.

Samozřejmě máš pravdu, že jsem si mohl zahrát později. Kdybych věděl, že to bude probíhat takhle... udělal bych to. Ale přece nebudu mít rozehráno několik her, ne?

Taky nemam pocit, že by tohle byla vyloženě MP hra. Velká část hráčů jede SP jako u minulých dílů. Ale nebudu se hádat.

Diablo 3 je dobrá hra, ale tyhle problémy mi z ní dávají 50% hodnocení dolu. Já přece jako platící zákazník nejsem betatester hry. Blizzard měl spoustu možností hru o betatestovat... mohl udělat open betu pro všechny na měsíc, mohl cokoliv.
50% dolů za to že se nešlo za 14 dní čistýho času nalogovat do hry tak 5 hodin .. to je masakr
"Když chceš najít pořádný kámoše, musíš se prodrat haldou ko*ot"
Eric Cartman

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Quetak » 31.05.2012, 15:49 hod.

Gotha: když si to přirovnal k autum tak dám jeden reálnej příklad od nás z práce, že ne vše jde otestovat.....nejmenovaný vozy kterých jezdí po celém světě statisíce možná miliony maj problém s nádržkou na brzdovou kapalinu, jednoduše když přijedeš domu a máš třeba sjezd ke garáži prudkej a zastavíš v něm to auto čumákem dolu tak ti do rána vyteče půlka brzdovky....a to je průser u auta za 0,5M a ještě když brzovka je prudce jedovatá. S těma autama se najezdili miliony testovacích kilometrů, ta nádržka byla X tisíc hodin na různejch testech....přesto, přišlo se na to až po zahájení prodeje auta. Prostě sou věci který neotestuješ NIKDY!!!

Mimochodem určitě všichni kdo si tu stěžujete jak vydali polotovar, tak vždy uděláte vše na 100% vpořádku aby ste to nemuseli potom opravovat a vracet se k tomu. Já to tak určitě nemám a dělám chyby který pak musím napravovat.

Gotha
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Gotha » 31.05.2012, 15:49 hod.

Metalicum píše:To plácáš bylo na názor, že hra je online kvůli pirátství!!! alespoň si to přečtěte když kritizujete.
jo jasně je blbý že sou tam ty problémy, já jenom říkám, že je to očekávaný.
Patche dělají. mě už se hra měnila několikrát. To je hejt :D
Vsak kdyz to poradne prectec a nebudes upirat zrak pouze na quote tak se doctes, ze to placani je z tve strany ;)

Zamčeno

Zpět na „Obecně“