Diablo 3 a authenticator k bnet accountu

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
sid.cz
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Re: Diablo 3 a authenticator k bnet accountu

Příspěvek od sid.cz » 31.05.2012, 11:20 hod.

Freezac: Holborn narazel na to, ze v auth. ktery mas v telefonu mas servisni kod pro obnovu, to znamena, ze kdyz wipnes telefon, nainstalujes znova auth, tak zadas zpet svuj puvodni servisni kod a voala - mas puvodni auth, kterej si mel pred wipem telefonu..


edit: tak to neni servisni kod ale restore kod.. pri instalaci aplikace ti to psalo at si to nekam opises urcite

Freezac
Quill Rat
Příspěvky:48
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Freezac

Diablo 3 a authenticator k bnet accountu

Příspěvek od Freezac » 31.05.2012, 11:59 hod.

Funkci tech kódů znám, ja jeho post pochopil tak že si stači opsat pár vygenerovanejch kódů a ty pak použít, což je blbost.

Uživatelský avatar
Holborn
Fallen Shaman
Příspěvky:84

Re: Diablo 3 a authenticator k bnet accountu

Příspěvek od Holborn » 31.05.2012, 12:43 hod.

Autentifikátor verze klíčenka generuje 6 místný kód, který je navázaný na sériové číslo této klíčenky. Tzn., že každá klíčenka má určitý omezený počet kódů, které po stisknutí tlačíka vygeneruje. Omezení je pouze v počtu možných kombinací 6 čísel na počet unikátních sériových čísel/klíčenek.

Netestoval jsem, jestli se např. včera vygenerovaný kód dá vložit dnes a projde to, ale myslím si, že pokud včera vygenerovaný kód nebyl ještě vložený, tak ho můžu použít třeba za měsíc a bude přijat.

Pokud máš lepší vysvětlení, jak a. funguje, sem s ním. Jinak nemel, že píšu blbosti.
RATS LIVE ON NO EVIL STAR

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Diablo 3 a authenticator k bnet accountu

Příspěvek od Alfajk » 31.05.2012, 12:46 hod.

kazdej vygenerovanej kod je navazanej na urcitej casovej usek,myslim ze 3 minuty,po ktery je platnej,potom uz se neda pouzit

Uživatelský avatar
Holborn
Fallen Shaman
Příspěvky:84

Re: Diablo 3 a authenticator k bnet accountu

Příspěvek od Holborn » 31.05.2012, 12:47 hod.

kde se to píše, hodíš zdroj?
RATS LIVE ON NO EVIL STAR

Freezac
Quill Rat
Příspěvky:48
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Freezac

Re: Diablo 3 a authenticator k bnet accountu

Příspěvek od Freezac » 31.05.2012, 13:50 hod.

Zdroj ti nehodim, bavil sem se o tom se známim kterej to používá v práci. Každej kod se vypočítává z čísla toho auth. a momentálního času, jak dlouho bude platit si určuje provozovatel služby.

Uživatelský avatar
st.ranger
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:stranger#2818

Re: Diablo 3 a authenticator k bnet accountu

Příspěvek od st.ranger » 31.05.2012, 14:01 hod.

A mohu mít jak aplikaci, tak i klíčenku? Zatím mám jen aplikaci a o nákupu uvažuji, ale autentifikátor s motivem Diabla je pouze pro US a Asii.
Decepticon Justice Division
Crusader
Barbarian
Monk
Wizard
Demon Hunter

Achievements: 7780


Uživatelský avatar
st.ranger
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:stranger#2818

Re: Diablo 3 a authenticator k bnet accountu

Příspěvek od st.ranger » 31.05.2012, 14:07 hod.

Helljovany píše:http://eu.battle.net/support/en/article ... -faq-36010
Tady máš potřebné info...
Dík, přehlédl jsem to, proto jsem se ptal.

Can I use a Battle.net Mobile Authenticator and a Battle.net Authenticator at the same time?

You can only have one Authenticator added to a Battle.net account at any given time.
Decepticon Justice Division
Crusader
Barbarian
Monk
Wizard
Demon Hunter

Achievements: 7780

sid.cz
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3 a authenticator k bnet accountu

Příspěvek od sid.cz » 01.06.2012, 10:40 hod.

Holborn: pohledej si neco o RSA ;) tech kodu ktere to generuje je opravdu mnohem vic nez "par" opakujicich se.

Ano je tam omezeni pouze v poctu kombinaci sestimistneho cisla, coz je docela dost ;)

Uživatelský avatar
Holborn
Fallen Shaman
Příspěvky:84

Re: Diablo 3 a authenticator k bnet accountu

Příspěvek od Holborn » 02.06.2012, 08:33 hod.

Počet kombinací 6 místného čísla se při přípustných hodnotách 0-9 rovná 6na10, tedy 60 466 176.

Každý a. má jedinečný sériový kód, tenhle kód má podle mě přidělený určitý počet kombinací šestimístného čísla, které jsou uloženy v databázi na straně blizzardu a svázány se sériovým kódem.

Teď budu dost spekulovat. Diablo 3 hraje v současnosti cca 7 milionů hráčů, z nich při střízlivém odhadu má autentifikátor (mobilní nebo klíčenku) 500 tisíc (a jsou tu ještě hráči jiných her od Blizzardu).

120 kombinací na jeden autentifikátor, to je fakt extrémně málo. Navíc počet autentifikátorů může růst v podstatě neomezeně.

Tyhle počty mě vedou k úvaze, že celá věc není tak jednoduchá a zřejmě do hry opravdu vstupuje nějaký šifrovací algoritmus.


Možná uvažuju špatným směrem, kdyžtak mě opravte...
RATS LIVE ON NO EVIL STAR

sid.cz
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3 a authenticator k bnet accountu

Příspěvek od sid.cz » 02.06.2012, 09:09 hod.

Holborn: zacatek tve uvahy jde spravne.. prvni veta urcite.. a dale si precti opravdu neco o tom RSA

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Diablo 3 a authenticator k bnet accountu

Příspěvek od kojot » 01.07.2012, 14:38 hod.

Máte někdo zkušenosti se zrušením authenticatoru? Potřeboval bych vědět, co všechno je k tomu třeba. Měl jsem authenticator v mobilu a ten mi byl ukraden, takže pokud s tím máte nějaký zkušenosti a víte, co všechno je třeba, byl bych moc rád, kdybyste mi napsali co a jak.
Obrázek

Uživatelský avatar
Pindik
Fallen Shaman
Příspěvky:55
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Diablo 3 a authenticator k bnet accountu

Příspěvek od Pindik » 01.07.2012, 19:32 hod.

kojot píše:Máte někdo zkušenosti se zrušením authenticatoru? Potřeboval bych vědět, co všechno je k tomu třeba. Měl jsem authenticator v mobilu a ten mi byl ukraden, takže pokud s tím máte nějaký zkušenosti a víte, co všechno je třeba, byl bych moc rád, kdybyste mi napsali co a jak.
Zdravím
http://eu.battle.net/support/en/article ... leshooting
Tady to máš vysvětlené. Pokud máš restoration code mělo by to být raz,dva. Pokud ne budeš to muset řešit přes občanku (z WoWka s tím mám celkem dobré ale zdlouhavější zkušenosti) Já zrovna založil authenticator přes emulator do windows "Bluestacks" takže to teď čerstvě řeším.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Diablo 3 a authenticator k bnet accountu

Příspěvek od kojot » 01.07.2012, 20:00 hod.

Díky moc za radu, ale bohužel jsem o tomhle vůbec nevěděl, takže serial ani restore code jsem si nikde nezapsal :{ . Takže se asi volání na support nevyhnu, co?
Obrázek

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: Diablo 3 a authenticator k bnet accountu

Příspěvek od marian_r » 02.07.2012, 09:08 hod.

Holborn píše:Počet kombinací 6 místného čísla se při přípustných hodnotách 0-9 rovná 6na10, tedy 60 466 176.

Každý a. má jedinečný sériový kód, tenhle kód má podle mě přidělený určitý počet kombinací šestimístného čísla, které jsou uloženy v databázi na straně blizzardu a svázány se sériovým kódem.

Teď budu dost spekulovat. Diablo 3 hraje v současnosti cca 7 milionů hráčů, z nich při střízlivém odhadu má autentifikátor (mobilní nebo klíčenku) 500 tisíc (a jsou tu ještě hráči jiných her od Blizzardu).

120 kombinací na jeden autentifikátor, to je fakt extrémně málo. Navíc počet autentifikátorů může růst v podstatě neomezeně.

Tyhle počty mě vedou k úvaze, že celá věc není tak jednoduchá a zřejmě do hry opravdu vstupuje nějaký šifrovací algoritmus.


Možná uvažuju špatným směrem, kdyžtak mě opravte...

Čo tak namiesto špekulácií naštudovať zdrojáky? :wave:
http://code.google.com/p/winauth/

Last_Elf
Quill Rat
Příspěvky:49
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Diablo 3 a authenticator k bnet accountu

Příspěvek od Last_Elf » 02.07.2012, 11:18 hod.

Jen taková drobnost, počet kombinací není 6 na 10, ale 10 na 6, což je milion. Což mimochodem odpovídá číslu, které jste schopni napsat 6 ciframa. :)

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: Diablo 3 a authenticator k bnet accountu

Příspěvek od marian_r » 02.07.2012, 11:23 hod.

Konečne niekto kto neprepadá z matematiky.

Xkryspin
Wraith
Příspěvky:191

Re: Diablo 3 a authenticator k bnet accountu

Příspěvek od Xkryspin » 02.07.2012, 11:24 hod.

1) Máš pravdu Elfe....
2) Je to úplně zbytečné řešit, protože s ohledem na princip fungování authentifikátoru, je to jen velmi málo významný údaj.

Last_Elf
Quill Rat
Příspěvky:49
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Diablo 3 a authenticator k bnet accountu

Příspěvek od Last_Elf » 02.07.2012, 11:27 hod.

Xkryspin píše:1) Máš pravdu Elfe....
2) Je to úplně zbytečné řešit, protože s ohledem na princip fungování authentifikátoru, je to jen velmi málo významný údaj.
Však říkám, jen taková drobnost. :)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“