Inferno

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
forsaken
Quill Rat
Příspěvky:12
Re: Inferno

Příspěvek od forsaken » 30.05.2012, 15:06 hod.

pěkně to kitoval :D

JohnyX
Quill Rat
Příspěvky:47

Re: Inferno

Příspěvek od JohnyX » 30.05.2012, 17:42 hod.

Toho beliala si nedavame na inferno....není někdo ochotný, kdo už je ve vyšším aktu nám pomoct ? JohnyX#661

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Inferno

Příspěvek od Programos » 30.05.2012, 18:04 hod.

Vcera jsme dali Beliala s kamarádem monkem. První den mu zbylo 5%, druhý den jsme ho nedávali vůbec a třetí den to bylo uplně eazy, na druhý pokus jsme ho položili ani jsme nevěděli jak, teď už není problém ho solovat, je to jen o nervech.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

JohnyX
Quill Rat
Příspěvky:47

Re: Inferno

Příspěvek od JohnyX » 30.05.2012, 18:38 hod.

No dát ho je ted nesmírně těžké....je třeba velké dps a taky luck....když mě tou prackou položí na jednu ránu

Uživatelský avatar
JamieChris
Gorebelly
Příspěvky:351
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JamieChris#2321

Re: Inferno

Příspěvek od JamieChris » 30.05.2012, 19:06 hod.

Mně přišel naopak barbar proti Belialovi celkem useless ... ale měl jsem ho slabýho a pak sem radši rozehrál Wizarda .. :)

Trhanec
Wraith
Příspěvky:182
BattleTag:Trhanec#2317

Re: Inferno

Příspěvek od Trhanec » 30.05.2012, 19:11 hod.

Čtu na offi foru že je inferno lehčí ted(lidi píšou).. Že je snadnější zabít pack championů. Nemůžu to otestovat, nejsem na infernu.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Inferno

Příspěvek od Alfajk » 30.05.2012, 19:51 hod.

prave jsem si cvicne prosel akt 1 az po butchera a bud mam lepsi equip,nebo jsou doopravdy packy jendodusi,hlavne uz neIKckujou wizarda

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Inferno

Příspěvek od sklb » 30.05.2012, 20:00 hod.

Imho je to lahsie, ale aj uplne o nicom loot z toho pada. Aspon taky pocit som mal z toho..
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Inferno

Příspěvek od Alfajk » 30.05.2012, 20:04 hod.

nepadlo me nic pouzitelnyho a ani prodatelnyho v aukci,ale nijak me to neprekvapilo...mozna ze je to ale horsi nez vcera

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Inferno

Příspěvek od sklb » 30.05.2012, 20:07 hod.

Alfajk píše:nepadlo me nic pouzitelnyho a ani prodatelnyho v aukci,ale nijak me to neprekvapilo...mozna ze je to ale horsi nez vcera
No ja som dnes harvil takmer cele doobedie ( od kedy to zapli cca do pol 2)
a 3x plny inventar s nicim takze preto som prisiel k takemuto nazoru, ale samozrejme nemusi to byt pravda, ale viem, ze po minule dni vacsinou tak 1 z 20 veci bola predajna aspon.
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Trhanec
Wraith
Příspěvky:182
BattleTag:Trhanec#2317

Re: Inferno

Příspěvek od Trhanec » 30.05.2012, 20:12 hod.

Tak s tím asi něco provedli.. každopádně jestli neikčkujou wizarda tak je to lepší ne :) Alespon se tím otevírá víc buildů nebo to zas není tak moc znát? :)

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Inferno

Příspěvek od Alfajk » 30.05.2012, 20:16 hod.

je to dobry,to je jasny,ale spis by neco meli udelat s druhym aktem,prvni byl lehkej i predtim...

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Inferno

Příspěvek od Programos » 30.05.2012, 21:09 hod.

Já toho Beliala taky zabil s tím, že všechno včetně ad mě dá na jednu ránu. Chce to hodně trpělivosti.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Uživatelský avatar
Mastrix6
Quill Rat
Příspěvky:39
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mastrix#2316

Re: Inferno

Příspěvek od Mastrix6 » 30.05.2012, 21:15 hod.

Tvle o belialovi mi ani nemluvte, druhy den ho zkouším dát s mojím wizardem, ale ne a ne ta posledni fáze fightu je hnus byl jsem to trenovat i na hellu abych se to poradne naucil, ale nekdy je to opravdu o stesti protoze vzdycky se tomu zelenemu hnusu vyhnout neda...
" Everyone dies. Sometimes we must return to finish what we started ! "

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Inferno

Příspěvek od Programos » 30.05.2012, 23:47 hod.

Ve třetí fázi jsem osobně nikdy nevykapal na bazény, vždycky to bylo na flus, kdy jsem nevěděl z jaké jde strany. Za DH jsem byl vždycky u pravého okraje a chodil podél. Třetí část na infernu je na belialovy to nejsnažší.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

corpsen
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Corpsen#2641

Re: Inferno

Příspěvek od corpsen » 31.05.2012, 10:07 hod.

njn inferno potrebuje nerf... vsechno 100x rychlejsi jak vy, vsechno dava na ranu, neda se to hrat...

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Inferno

Příspěvek od sklb » 31.05.2012, 10:10 hod.

Zazili ste uz pri dlhsom kitovani taku lebku nad hlavu ze out of time? Brutalne to ubera hp a prisery naopak healuje. Nechapem to ;p Clovek si kituje vec beha si jak retard aby ho to nezabilo a zrazu out of time a mrtvy :p
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
Still-Alive
Doom Knight
Příspěvky:548
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:StillAlive#2220
Bydliště:Praha/Vsetín - klasická náplava :)

Re: Inferno

Příspěvek od Still-Alive » 31.05.2012, 10:19 hod.

není to FEAR?

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Inferno

Příspěvek od Quetak » 31.05.2012, 10:21 hod.

Ne je to enrage, zabijíš je moc pomalu, když se objevý lebka musíš je nechat být než se dohealujou, pak jim lebka zmizí a můžeš je zkusit znovu a rychleji.

Uživatelský avatar
kiLer
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:kiLer#2688

Re: Inferno

Příspěvek od kiLer » 31.05.2012, 10:24 hod.

sklb píše:Zazili ste uz pri dlhsom kitovani taku lebku nad hlavu ze out of time? Brutalne to ubera hp a prisery naopak healuje. Nechapem to ;p Clovek si kituje vec beha si jak retard aby ho to nezabilo a zrazu out of time a mrtvy :p
To se stane když championy nebo elitku zabíjíš moc dlouho(tušim že 5minut). Pak dostanou buff a ty debuff.
EDIT: Quetak byl rychlejší
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“