První názory (SPOILER)

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Madus
Wraith
Příspěvky:169
Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Madus » 30.05.2012, 19:57 hod.

Scelo by to viac quiterov nech su neni pretazene tie servery :roll:

TristanTzara
Fallen Shaman
Příspěvky:86

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od TristanTzara » 30.05.2012, 19:59 hod.

Koho zajímá názor pár haterů?
Diablo III je nejlepčejší, i kdybych měsíce koukal jenom na přihlašovací obrazovku. :D

Kluuk
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kluuk#2670

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Kluuk » 30.05.2012, 19:59 hod.

USA i Asie jede.. to jsme tu v tý Evropě prašivý nebo co, že nám to furt padá..?

DURiN
Fallen Shaman
Příspěvky:84

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od DURiN » 30.05.2012, 20:02 hod.

V dnešní době je moderní nemít vlastní názor.

Metalicum
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Metalicum#2727

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Metalicum » 30.05.2012, 20:03 hod.

TristanTzara píše:Koho zajímá názor pár haterů?
Diablo III je nejlepčejší, i kdybych měsíce koukal jenom na přihlašovací obrazovku. :D
přesně, i kdybych měl být jenom nechutný všivý fanboy co nevidí očividné chyby ve hře, tak díky za to blizz :D
"Když chceš najít pořádný kámoše, musíš se prodrat haldou ko*ot"
Eric Cartman

Uživatelský avatar
Silblade
Wraith
Příspěvky:134
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Silblade#2187

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Silblade » 30.05.2012, 20:33 hod.

Já si vemu na ty vaše slovní přestřelky sýrovej popcorn snad.:D Ale ne, Diablo 3 na mě čeká, nenechám miláška čekat.:P

(Btw, nedostal jsem za celou dobu ani jeden error - od té doby, co jsem vyřešil v betě error 31005, je hra ke mě zdvořilá :)).
Obrázek

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od sklb » 30.05.2012, 20:35 hod.

Silblade píše:Já si vemu na ty vaše slovní přestřelky sýrovej popcorn snad.:D Ale ne, Diablo 3 na mě čeká, nenechám miláška čekat.:P

(Btw, nedostal jsem za celou dobu ani jeden error - od té doby, co jsem vyřešil v betě error 31005, je hra ke mě zdvořilá :)).
Fakt ti teraz ide lognut?:p Tak to som uz asi dostal ban od blizzardu za tie nazory.
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
Madus
Wraith
Příspěvky:169

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Madus » 30.05.2012, 20:40 hod.

DURiN píše:V dnešní době je moderní nemít vlastní názor.
aj pokrytectvo je dost moderne.

Uživatelský avatar
Silblade
Wraith
Příspěvky:134
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Silblade#2187

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Silblade » 30.05.2012, 20:45 hod.

sklb píše:
Silblade píše: Fakt ti teraz ide lognut?:p Tak to som uz asi dostal ban od blizzardu za tie nazory.
Jasnééé, jsem tam a válím to jak argnoaut.:D :D No dobře, momentálně tam nejsem, pač error 37.:D Ale to je ohlášená údržba, spíš jsem myslel, že mi to nedává errory (teď nepočítám aukci, ta byla zabugovaná dost) při loginu, kdy servery normálně běží.
Obrázek

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Garn » 30.05.2012, 20:48 hod.

Taky jsem většinu těch erorů nezažil. ;) Jediné co mi vadí je všudypřítomná latence 200+, což mi vadí opravdu hodně, obzvlášť, když je hra dimenzovaná v tuto chvíli takovým způsobem, že zaváhání na půl sekundy znamená smrt. A do toho máš čtvrtsekundovou odezvu. Paráda. :D
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Silblade
Wraith
Příspěvky:134
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Silblade#2187

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Silblade » 30.05.2012, 20:54 hod.

Garn: Ani lagy moc neznám. Teda pokud nepočítám moment, když se naloguju do hry, tak to jeden velkej lag (takových 10 sec) a už se mi dvakrát stalo, že byl checkpoint obklopen moby a já zkapal během dvou vteřin aniž bych věděl, co se vůbec děje.:D Být to HC, tak mám o "dobrou" náladu postaráno.:D
Obrázek

Uživatelský avatar
Vinz Clortho
Fallen Shaman
Příspěvky:74
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morgion#2326
Kontaktovat uživatele:

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Vinz Clortho » 30.05.2012, 21:00 hod.

Silblade: tohle mi to dela taky, ale asi mam spis pomalej disk. Je slyset jak chrousta, nez se to nacte. Pak uz to jede v pohode a i pri 200ms nepozoruju zadny zpozdeni.
Keymaster of Gozer, Volguus Zildrohar, Lord of the Sebouillia.

DURiN
Fallen Shaman
Příspěvky:84

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od DURiN » 30.05.2012, 21:13 hod.

Já mám latenci poslední 2-3 dny tak 26-60 dříve jsem taky míval 120-200 ale teď už ne.

Mě štvou ty údržby mě je jedno jestlije to dopředu ohlášený kdyby to bylo jednou za 3 měsíce ale ne 10x za 15 dnů.

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od sklb » 30.05.2012, 21:15 hod.

dnes ta udrzba bola dopredu ohlasena iba na rano. Toto je neaky bonus.
Diablo 3 payed beta :p
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
Still-Alive
Doom Knight
Příspěvky:548
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:StillAlive#2220
Bydliště:Praha/Vsetín - klasická náplava :)

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Still-Alive » 30.05.2012, 22:29 hod.

sklb: haha, vtipné :) Všechny tam nemám, to jen pár exotů kteří jsou schopni svoje argumenty "točit" pořád dokola :)
TristanTzara: Asi moje příspěvky nečteš moc dukladně, nebo si vždy jen něco vytrhneš z kontextu. Kde obhajuju to že jim nejedou servery?

To myslíš to, že jsem napsal že když nejede EU server, tak mě to nesere, protože si můžu založit postavu bez problemu na US serveru na těch pár hodin co by to nejelo? A tobě že se to nechce? :) Ok, tvůj boj :)
Taky u toho nesedím celý dny, i když bych třeba chtěl :)

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Kubis » 31.05.2012, 07:28 hod.

Garn píše:Klidněte se laskavě s těmi výrazy a napadáním se nebo to tu lockeneme a promažeme...
Ano prosím!!! Tohle téma mi vždycky zvedne srdeční aktivitu...:)

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od sklb » 31.05.2012, 07:43 hod.

Helljovany píše:
Garn píše:Klidněte se laskavě s těmi výrazy a napadáním se nebo to tu lockeneme a promažeme...
Ano prosím!!! Tohle téma mi vždycky zvedne srdeční aktivitu...:)
tak to necitaj ;p
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Baglik
Gorebelly
Příspěvky:283
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:baglik#2817

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Baglik » 31.05.2012, 08:01 hod.

TristanTzara píše:To není žádná údržba, prostě se jim to tam OPĚT podělalo. Pokolikátý už od spuštění?
Já nevím proč ti to tak vadí stejně sem pořád píšeš jak se ti hra nelíbí. :)

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Majky_majk » 31.05.2012, 12:33 hod.

Lidi... jen tu prosím už nepiště žádnou kravinu o EULA!

EULA je moc pěkná, ale pokud si někdo koupí v ČR krabicovou verzi hry, nejsou mu při nesouhlasu EULA vráceny peníze, když je zobrazena až před instalací. A na krabici je napsáno, že hra vyžaduje připojení k internetu... nikoliv, že hra nemusí kdykoliv jakkoliv dlouho fungovat, že můžete přijít o postavu nebo být nuceni platit poplatky (ano i to v EULA jako potenciální možnost je).

Víte, tvrdejm fanouškům je to třeba jedno. Ale taky tady jsou lidi, jako já. Lidi, kteří hráli D1, D2 a dneska chodí do práce a mají rodiny. A ty jsou rádi, že se večer na hodinku trhnou k PC, aby si zahráli hru, kterou zakoupili.

A očekávají, že si zahrajou... ne, že v 1/2 případů se ani nepřihlásí na server. Ve 1/3 budou kokolečka zkoušet 20min login. A když se tam dostanou, hra bude lagovat a padat při každé příležitosti.

Je jasné, že pro fanoušky, kteří chtějí v Diablo 3 trávit stovky hodin času, je tohle jen malá trapná epizoda, která jim zážitek ze hry moc kazit nebude. Pro 70% nás ostatních, co plánujeme D3 dát 15-20 hodin, to je ale průšvih jako vrata. A opravdu hodně velká ostuda pro Blizzard.

Zvláště, když je to jen kuli DRM ať si říká kdo chce, co chce. Klidně mohlo být D3 uděláno jako D2. 2 oddělené verze postav pro single a battle net. Zahrál bych si v klidu single, baz lagů a všeho a neřekl bych ani slovo :-(.

A samozřejmě... díky tomu, by MP hrálo jen třeba 50-60% současných lidí a servery by nebyly přetížené ani pro ně. Jenže Blizzard řekl NE. Je pro nás více důležité, aby se hra nepirátila... než aby si zahráli Ti, kteří si jí zakoupili.

Gotha
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Gotha » 31.05.2012, 13:15 hod.

Majky_majk píše:Víte, tvrdejm fanouškům je to třeba jedno. Ale taky tady jsou lidi, jako já. Lidi, kteří hráli D1, D2 a dneska chodí do práce a mají rodiny. A ty jsou rádi, že se večer na hodinku trhnou k PC, aby si zahráli hru, kterou zakoupili.

A očekávají, že si zahrajou... ne, že v 1/2 případů se ani nepřihlásí na server. Ve 1/3 budou kokolečka zkoušet 20min login. A když se tam dostanou, hra bude lagovat a padat při každé příležitosti.
+1

Zamčeno

Zpět na „Obecně“