Inferno

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
JohnyX
Quill Rat
Příspěvky:47
Re: Inferno

Příspěvek od JohnyX » 30.05.2012, 06:28 hod.

Včera sem se dostal v 2 actu k belialovi, ale byl to neskutečný porod. Některé části byli fakt šíleně demotivující a frustrující. Ten závěr byl opravdu šílenost...na každém rohu elite packy....doslova na každém rohu. Často byly tak OP, že sem je musel odlákat někam do rohu a obejít.
Nejvíc do kolen mě dostali naspeedovaní brood hatchlingové, které sem potkal hned 2 packy kousek za sebou. I jeden minion mi naložil neskutečný damage.

Pro lidi, co to ještě čeká, tak přeju hodně pevné nervy a hlavně dobrej gear, aby ste nedopadli jako já. Ovšem stále mě ještě čeká Belial.

Jen pro info - Wizzard 38k HP, resisst all něco přes 300, dps 37k. Musím říct, že mě hodně zachranovalo to dps...

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Inferno

Příspěvek od Programos » 30.05.2012, 07:00 hod.

Alfajk píše:jedu wizarda full dmg(31000dps),na hp a resisty se*u,hraju jeste s jednim wizem co ma full resisty a tankuje,on neco ustoji a ja zase neco zabiju,idealni kombinace - prvni akt s butcherem farmime jak nic
Celej první akt se dá krásně kitovat i s basic gearem. Druhý akt už je hold horší ale dá se to. Mám maina DHčko, potom sec. Wizza a musím hrát tak, že se nenechám ničím hitnout, jinak je konec.

Včera jsem konečně zabil Beliala na inferno. Když už má člověk nakoukaný jak přesně co dělá, kdy a kolik se spawne ad, tak je to žůžo labůžo. Skok v obtížnosti mezi II. a III. aktem ale není tak velký jako mezi I. a II.

A kecy si o tom, že na AH nejsou lepší věci než máte na sobě si nechte od cesty :-p
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

JohnyX
Quill Rat
Příspěvky:47

Re: Inferno

Příspěvek od JohnyX » 30.05.2012, 07:29 hod.

Progamos: Na kolik pokusů si dal toho beliala ? Co ti doom vipeři před tím. Já ted budu muset asi hodně používat blizzard, abych je zpomalil, jinak oni mi nakládaj neskutečný dmg. Jinak celkově belial tě v 3 fázi asi nesmí ani jednou hitnout tím meteorem co ? Jinak je s tebou amen

Uživatelský avatar
Winty
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:WintyBadass#2859

Re: Inferno

Příspěvek od Winty » 30.05.2012, 08:24 hod.

Ja se za DH teprve na Belial na Infernu chystám. Největší problém bude asi první nebo druhá fáze, když tam bude hodně mobů -> na malém místě se špatně kituje. Snad to nějak dám. Azmodan s Diablem už budou v cajku (snad :D ).

Trhanec
Wraith
Příspěvky:182
BattleTag:Trhanec#2317

Re: Inferno

Příspěvek od Trhanec » 30.05.2012, 08:29 hod.

Programos píše:
Alfajk píše:jedu wizarda full dmg(31000dps),na hp a resisty se*u,hraju jeste s jednim wizem co ma full resisty a tankuje,on neco ustoji a ja zase neco zabiju,idealni kombinace - prvni akt s butcherem farmime jak nic
Celej první akt se dá krásně kitovat i s basic gearem. Druhý akt už je hold horší ale dá se to. Mám maina DHčko, potom sec. Wizza a musím hrát tak, že se nenechám ničím hitnout, jinak je konec.

Včera jsem konečně zabil Beliala na inferno. Když už má člověk nakoukaný jak přesně co dělá, kdy a kolik se spawne ad, tak je to žůžo labůžo. Skok v obtížnosti mezi II. a III. aktem ale není tak velký jako mezi I. a II.

A kecy si o tom, že na AH nejsou lepší věci než máte na sobě si nechte od cesty :-p
Já teda na infernu nejsem, jsem na hellu v druhým actu, ale fakt by mě zajímlo jak se dá udělat, aby tě nehitnuly ty rychlý boost packy. Tam se člověk ráně neuhne.

Uživatelský avatar
LizardWizard
Wraith
Příspěvky:113
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Papin#2195

Re: Inferno

Příspěvek od LizardWizard » 30.05.2012, 09:59 hod.

JohnyX píše: Jen pro info - Wizzard 38k HP, resisst all něco přes 300, dps 37k. Musím říct, že mě hodně zachranovalo to dps...
Hrajeme stejnou hru? :D kdes nabral tolik hp a zaroven takovej dmg? :O

Uživatelský avatar
Pana_Ruplahlava
Gorebelly
Příspěvky:387
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ruplahlava #2727

Re: Inferno

Příspěvek od Pana_Ruplahlava » 30.05.2012, 10:15 hod.

viděl bych to na glass cannon familiar a magic weapon... už jsem takhle taky viděl kohosi pobíhat a dost si to dával... jo a měl štít :D
Nemám rád lidi, co hledají problémy jen proto, aby mohli žvanit.
Smiřte se s tím.

JohnyX
Quill Rat
Příspěvky:47

Re: Inferno

Příspěvek od JohnyX » 30.05.2012, 11:35 hod.

Jj, magic weapon, familiar a glass cannon. Mám super offhandu. Dává mi 79-350 damage, + 75 vitality. To je asi tím, že mám takový dmg no :) Ale stejně sem dostával nářez celkem. Musím dneska nebo zítra kuchnout už toho beliala....

Uživatelský avatar
Duno123
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Duno123#2924
Bydliště:Zvolen

Re: Inferno

Příspěvek od Duno123 » 30.05.2012, 11:52 hod.

Obrázek

Uživatelský avatar
dejavu
Gorebelly
Příspěvky:200
Bydliště:Morava

Re: Inferno

Příspěvek od dejavu » 30.05.2012, 12:05 hod.

skvele:D

Uživatelský avatar
Winty
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:WintyBadass#2859

Re: Inferno

Příspěvek od Winty » 30.05.2012, 12:14 hod.

Chudák kluk. Bude mít doživotní trauma z ptáku :D

Jinak teď sem si vzpomněl, že Blizz dříve chtěl aby Inferno bylo celou dobu stejně těžký. Kdyby bylo jako v prvním aktu, tak by to byl opravdu fail :D

Reitak
Gorebelly
Příspěvky:254
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reitak#2702
Kontaktovat uživatele:

Re: Inferno

Příspěvek od Reitak » 30.05.2012, 12:15 hod.

[quote="Duno123"][/quote]

uz som to tu hodil hodinu pred tebou :)

Uživatelský avatar
Duno123
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Duno123#2924
Bydliště:Zvolen

Re: Inferno

Příspěvek od Duno123 » 30.05.2012, 12:25 hod.

sorry nikde som si to nevšimol :)
Obrázek

JohnyX
Quill Rat
Příspěvky:47

Re: Inferno

Příspěvek od JohnyX » 30.05.2012, 12:37 hod.

Zkusím dneska na beliala ten archon full dps build...snad to zvládnu včas :)
Wizzard 38k hp, 40k dps a 300 + all resists.

Nejvíc mám strach z těch nag...ty dávaj nechutný dps :)

Uživatelský avatar
VoDvaR
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vodvar#2402
Kontaktovat uživatele:

Re: Inferno

Příspěvek od VoDvaR » 30.05.2012, 12:55 hod.

Hoj, tak jsem to prosel na inferno cely krom Diabla, daval jsem to solo krome Beliala, DH 60k dmg s passivkama... je to masakr :D hlavne bossove ve 4. aktu obzvlast Rakanoth potrapi.... Diablo musi jeste chvili pockat bo dovolenka...

JohnyX
Quill Rat
Příspěvky:47

Re: Inferno

Příspěvek od JohnyX » 30.05.2012, 13:06 hod.

VoDvaR píše:Hoj, tak jsem to prosel na inferno cely krom Diabla, daval jsem to solo krome Beliala, DH 60k dmg s passivkama... je to masakr :D hlavne bossove ve 4. aktu obzvlast Rakanoth potrapi.... Diablo musi jeste chvili pockat bo dovolenka...
Nj, DHčko je ted nejsilnější char :) Měl by být trochu nerfnutý.....ty jeho passivky sou fakt neskutečné. Ale jinak Gj. Patrně si ještě stihl projít 2 aktem před tím nerfem co ? :)
Ted po tom nerfu to musí být o dost těžší.

Uživatelský avatar
VoDvaR
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vodvar#2402
Kontaktovat uživatele:

Re: Inferno

Příspěvek od VoDvaR » 30.05.2012, 13:08 hod.

dik, praveze ne, az po nerfu a delal jsem ho tak 5 dni v kuse, to nejhorsi na celym infernu ;)

Uživatelský avatar
Winty
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:WintyBadass#2859

Re: Inferno

Příspěvek od Winty » 30.05.2012, 13:10 hod.

VoDvaR: S kým jsi dal Beliala? Já se na něj chystám a silně pochybuji že ho dám sám.

Uživatelský avatar
VoDvaR
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vodvar#2402
Kontaktovat uživatele:

Re: Inferno

Příspěvek od VoDvaR » 30.05.2012, 14:03 hod.

Winty píše:VoDvaR: S kým jsi dal Beliala? Já se na něj chystám a silně pochybuji že ho dám sám.
jo to ti bohuzel uz nereknu, nejaky barb v publicu...

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Inferno

Příspěvek od Alfajk » 30.05.2012, 14:18 hod.

ten barbar je docela dobra postava proti bossum,to se musi nechat,vsechno popne a bosse nukne driv nez sam zdechne 8-)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“