První názory (SPOILER)

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:
Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Garn » 28.05.2012, 13:13 hod.

Hodnocení hráčů na metacritic je naprosto k smíchu.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

casperdeluxe
Gorebelly
Příspěvky:377
BattleTag:casperdeluxe#2494

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od casperdeluxe » 28.05.2012, 13:26 hod.

celkem se tu bavím :D Jasně. Máš level 55. A máš taky 30milionů aby sis mohl koupit item na AH? jak dlouho budeš farmit goldy abys měl nějakej slušnej gear? mezi tím než to nafarmíš ti vydropuje x dobrejch věcí. A jak tu píšu už po 3. na D2 si taky každej nakupoval gear za runy a nikomu to nevadilo. D2 bylo taky o obchodu. Akorát to bylo klasický trade ve hře. Bylo milion her s názvem třeba O SOJ. Šel jsi tam a pokud jsi měl co druhý potřeboval tak jsi to koupil. Tady nemusíš nikam chodit a podíváš se co si můžeš koupit a za kolik.

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od sklb » 28.05.2012, 13:27 hod.

kutik píše:Víš on taky D1 a D2 dělal jinej team, wowko chvilku po Burning Crusade změnilo koncept = jiná firma Blizzard co vymyslel wow a Diablo už není.
Tu zmenu konceptu by si mohol trosku rozviest, celkom ma zaujima co sa stalo a kedze som wow prakticky nehral (okrem 1 mesiaca co som si to kupil a chcel skusit) tak neviem :)
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Metalicum
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Metalicum#2727

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Metalicum » 28.05.2012, 13:29 hod.

V čem má D2 o tolik větší znovuhratelnost než D3
V čem bylo D2 těžší než D3
A proč pořád srovnáváte tyhle dvě hry. když sem vám líbí D2 víc tak ho hrajte ale neřikejte že D2 bylo lepší protože sem si mohl dávat statíky. a že sem musel rozjet postavu znovu protože sem chtěl zkusit jaký by to bylo kdybych si zvolil jinej skill. To není znovuhratelnost. Prostě je to jiná hra než D2, tak to je. A není tu skoro žádná kritika toho , co je na diablu hlavní. Hráči kritizují věci okolo ale to hlavní nikdo nekritizuje.
10 dní hratelnosti je blbost, pokud někoho baví mechanismy, vydrží u toho dlouho.

Mám taky výhrady. RMAH měl být dotažený a bylo by po problémech nebo alespoň po části. Já AH používám jenom na normal který chci proletět protože je to prostě moc lehké.
Největší problém týhle hry je to že je to Diablo :D, všichni hejtujou protože 6 milionů lidí čekalo, že si sedne na pr*el. Ta hra je objektivně dobrá, rozhodně né na 4.1/10 jak tvrdí zmíněný Metacritic.
Omg dyť ta hra tam má horší hodnocení než Loki nebo Sacred, a to si ze mě nedělejte srandu ... ale to je prostě ukázka toho jak sou lidi pitomý :D no a dávat o dost horší hodnocení hře kvůli tomu že hodinu po spuštění má problémy a pak udělá v neděli fix...
já nevím možná sem jenom naštvanej že tolik lidí haní hru která mě baví nejvíc od právě D2 Lod
"Když chceš najít pořádný kámoše, musíš se prodrat haldou ko*ot"
Eric Cartman

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od sklb » 28.05.2012, 13:38 hod.

Mna celkom bavi ten sposob akym to Activision Blizzard vydal. Nepametam si aj ked sa snazim lovit v pameti, kedy niekto naposledy vydal ocakany a prehypovany titul takto na hrubo bez 2 dolezitych hernych mechanizmov. Ten produkt je proste nedokonceny a je celkom vtipne akym sposobom sa k tomu Activision Blizzard stavia. Nemyslim teraz hernu koncepciu samotnu, ale fakt ze Blizzard predava vec ktora je nedokoncena z hladiska 2 jej nosnych dimenzii, PVP a RMAH. Este vtipnejsie na tom je, ze si za hru nechal zaplatit plnu sumu a vlastne aj to, ze hra nie je majetkom kupujuceho, ale ma ju len prepozicanu.
Dalsim zaujimavym aspektom je, ze Activision Blizzard upustil od vydavania editorov a podobnych upravovacich nastrojov na ktore sme boli zvyknuty v minulosti a okolo ktorych za vzdy vytvorila celkom zivotaschopna komunita. (w3,sc2)
Transformacia tej firmy na nieco uplne rozdielne ako su jej konzumenti zvyknuti je uplne ocividna. Ja len dufam, ze to s Diablo seriou nedopadne ako so seriou Call of Duty. Wow uz ocividne nastupilo ten trend (expanzia $$ kazdy rok, pety a blbosti za $$)
Dufam, ze sa uspokoja z vynosov za Rmah a nespravia z toho dalsiu dojnu kravu.
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

zool
Quill Rat
Příspěvky:9

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od zool » 28.05.2012, 13:52 hod.

No kdyby se ta hra jmenovala treba Nephalem a nemelo to zadnou vazbu na puvodni diabla, tak reknu ok, dobrej pokus. Ale vzhledem k tomu, ze za tim stoji 12let od D2 a 4 roky vyvoje, tak me to stve opravdu hodne. A s RPG to moc spolecneho tedy nema. Zadna postava neni unikat, protoze maji vsichni stejne skilly,staty a lisi se jen a pouze equipem tzn. RMAH a moneymake jak prase. Zadny od hracu pro hrace, ale od sr*cu pro hrace:D

Doufam, ze aspon nejak udelaj moznost mit dva profily na skilly (pve/pvp) at to nemusim porad predelavat jak kkt, napr. pred bosem atd.. A u Witch Doctora by mohli udelat neco s petama, ktery jsou k nicemu a chcipnou na ranu. WD byl proklamovanej jako summoner, ale druha vec je, ze coklove vydrzej 1 ranu a garg. cca 2,5 a zbytek summonu zmizi za 20 sec)

Gryning
Quill Rat
Příspěvky:10

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Gryning » 28.05.2012, 14:06 hod.

fakt se hrozně bavim nad tim, jak to tak dlouho odkládali, protože lidi si prej "nebudou pamatovat, jesi to vyšlo včas, ale jestli to vyšlo bez chyb" (nebo jak to hrozně prezentovali)
jooo ho*no! :DDDDDDDDDDDDD
stejně tu je milion věcí na dodělávání, který teda už mohly bejt v tý původní verzi... kdyby to aspoň vydali před těma vánocema, tak by si lidi zahráli dřív a mohli si odpustit všechny ty kecy, jak to bude ta flawless hra až to vyjde!
no, jejich smůla, do úst si * sami...

Trochu se uklidni s těmi výrazy, díky... -Garn-

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od kojot » 28.05.2012, 14:10 hod.

zool: A jak se lišili buildy v D2 mi řekni. Zkus si nějaký najít. Třeba staty: "STR na itemy, DEX na max block nebo nic, Energy nic, VIT zbytek... Nikdo to nejel jinak... Se skillama bylo taky pár cookie cutter buildů u každé postavy a ty jezdul každej.

Barevnost a podobnost s WoWkem radši ani nekomentuju. Nevím co hrajete. Tady máme ukázku z temné a nebarevné (skoro až černobílé, že?) D2: http://extreme.pcgameshardware.de/attac ... -shot3.jpg

No je fakt, že D2 opravdu barevná nebyla... :roll:

Jste fakt marní. Jenom chcete být cool, že se vám něco nelíbí, aby si každej myslel, jak jste über nároční progamers. Ve skutečnosti jste jenom whiny little b*****s :wave: .
Obrázek

Uživatelský avatar
Vinz Clortho
Fallen Shaman
Příspěvky:74
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morgion#2326
Kontaktovat uživatele:

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Vinz Clortho » 28.05.2012, 14:16 hod.

Osobne povazuju za dobrej tah, ze vydaji RMAH a PvP az patchem. Mezitim se hra odladi a vychyta a pak uz to jen pridaji. Beta muze bejt jak chce dlouha, ale nektery veci se stejne projevi az v plnym provozu. Tak si to zatim stihnou opravit, nez vydaji ty patche.
Keymaster of Gozer, Volguus Zildrohar, Lord of the Sebouillia.

Uživatelský avatar
16cmfan
Gorebelly
Příspěvky:247
BattleTag:sestnastka#2408
Bydliště:Slovakia, Bardejov
Kontaktovat uživatele:

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od 16cmfan » 28.05.2012, 14:19 hod.

Mne zo začiatku AH vadila.. ale pocit mám rovnaký, či si zbraň nafarmím alebo kúpim a to najdôležitejšie ► pocit z farmenia je stále rovnaký. Tak či tak si myslím, že nejaké to uber gear si budem musieť nafarmiť/vycraftiť sám, pretože buď sí na AH neúmerne drahé alebo verte/neverte, nevyhovujú mojim požiadavkám :D :D

Na patchovanie hry sa teším, uvidíme čo a ako to bude všetko pokračovať.

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Garn » 28.05.2012, 14:24 hod.

Hlavně pokud chceš v AH koupit fakt něco dobrého, tak za to dáš extrémní sumu, na kterou stejně musíš farmit...
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

vladik81
Quill Rat
Příspěvky:11

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od vladik81 » 28.05.2012, 14:37 hod.

Mě osobně hru ani tak nekazí AH, ale celý ten X-letý humbuk okolo. Byla to příšerná a trapná masáž, ve které nám úplně všechno prozradili a to je podle mě taky jeden hlavních kamenů úrazu. Jediné co AH zkazila je craft, ale na tom by ta hra stát neměla. Pokud by ovšem bylo možné dělat ještě něco jiného.
1. Projití bylo fakt skvělé vše bylo nové i když, už jsem o tom někde slyšel, četl o tom a nebo jsem to viděl ve videu, ale užíval jsem si každý kousek mapy.
2. projití a je úplně jedno na jaké obtížnosti jsem byl, už nemělo tu správnou šťávu. Prostředí už mě tolik neuchvacuje, skilly mám všechny otevřené, vyzkoušené a jen si vyměním runu, která skill mírně vylepší, ale jinak je to stejné. Abych vylepšil poškození skillu, stačí si hlídat jeden atribut a ten maxovat + vitalitu, abych nelehl na jednu ránu.
Předměty mě vyloženě vadí, nechápu proč, jsou modré předměty tak nabušené a žluté se minimálně vyrovnají setovým a legendárním. To je největší zklamání, protože to měl být hnací motor téhle hry a měl jsem se těšit, až uvidím na zemi zelený nebo oranžový (nechápu proč, nezachovali zlatý, ale budiž) nápis. Teď je mi to jedno, protože se spokojím s tím žlutým, který bude i s menším štěstím lepší.
Můžete klidně argumentovat tím, že D2 se vylepšovalo postupně datadiskama, ale to mě nepřesvědčí v tom, že tahle hra mi vydrží dva roky, než nějaký datadisk vyjde. Nechci srovnávat D3 s D2 jako hru, ale chci srovnávat hratelnost, rozmanitost hry a obsah, který hra nabízí. Očekával jsem, že tahle hra bude luxusní i bez datadisku, ale to by si asi pánové z Blizzárdu vystříleli veškerou munici, kterou si schovávají, právě pro pokračování. Musím bohužel za sebe říct, že D3 je pro mě hrozně strohé a nenabízí tolik zábavy, co jsem očekával a za ty dva roky se budu hodně rozmýšlet, jestli má cenu si datadisk kupovat (pokud nebude stát 500,- a to asi těžko) a věřím, že rozhodně nebudu sám.

Uživatelský avatar
Kittim
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Gotrek#2160

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Kittim » 28.05.2012, 14:37 hod.

Nečetl jsem vše, jen pár stránek. Osobně jsem normal za první postavu procházel úplně vše a četl každou blbost, lístek, knihu, dialogy followeru/obchodníků (a že jich je) Takže první průchod mi trval extrémně dlouho, ale zato jsem si ho užil o to více :-)
Nejvíce nudný mi přijde ACT 2. Je sice dobře udělaný, střídá se tam více lokací, ale naprosto mě nebaví. Nejvíce mi vadí hledání vchodů pro Zul Kulleho nebo jak se jmenuje (v jungli? a v poušti). jinak Diablo celkově super včetně příběhu a zvratů (mezi 3 a 4. actem naprosto luxusní video)
Člověk se dá urazit i mezi řádky. Není potřeba na někoho nadávat přímo ;)

Berylion
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Berylion#1380

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Berylion » 28.05.2012, 14:44 hod.

Nechapu proc znacna cast breci nad svymi ocekavanimi.

Hra je to extremne hratelna a zabavna, customizovatelnost vzhledem k D2 nesrovnatelne vetsi, kazdemu charu 'funguje' vice buildu, zalezi na stylu hry. Pribeh az na odchod Caina a cernyho Tyraela peknej. Z Leah se stava dalsi cyber-platonicka laska, nehlede na jeji morfologickou zmenu na konci hry.

Mam odehrano 100+ hodin, a jeste aspon 2x tolik nahraju, dam si to aspon na normal s kazdym charem, na HC snad take. 300 hodin pro normalniho cloveka je cca 3 mesice obcasneho hrani. btw. Diablo 2 se dalo odehrat za cca 10 hodin, D3 tak za 20?

To co na sobe pozoruju je, ze jsem o 12 let starsi a hrani proste uz neni priorita a nesednu pred tim na zadek, 60Eur me nezabije - je to zhruba cena jedoho vikendu po santanech.

Za me 9,5/10

Uživatelský avatar
Red Eagle
Fallen Shaman
Příspěvky:97
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Red Eagle » 28.05.2012, 14:54 hod.

Zool gryning a mnoho dalsich maju pravdu. Diablo III je velke sklamanie.D3 som hral uz vela krat u kamarata. Na svojom PC D3 kvoli nustnosti internetoveho pripojenia nebudem moct hrat nikdy.Kedze mi lagoval aj multiplayer v D2 D3 by som ani nerozchodil. Fanatickych fanboyov to bude bavit este take 2 mesiace fanaticky obhajovat aka je to super hra atd. ale v podstate klamu samych seba. Ludia porovnavaju D3 s D2 preto lebo je to pokracovanie tej hry . Proste D1 a D2 bola akcna RPG ktara mala nekonecnu replayabilitu, D3 je akcna arkada s pohadkovo/komixovou grafikou. Staci si porovnat nejaku zbran v D2 s nejakou zbranou z D3 myslim design spracovanie. v D2 vypada zbran realistickejsie. Aj Diablo 2 bolo barevne ale inak proste malo temnu atmosferu,mne proste tento WoW desingn style v D3 nesedi.
Best Games na PC :
1: Rome Total War
2: Diablo 2
3: Jagged Alliance 2
4: Heroes of Might a Magic III.
5: Fifa 11

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Garn » 28.05.2012, 15:07 hod.

@Berylion: Tyrael není úplně černej, je spíš takovej hispánec. :D Ale zrovna k jeho postavě mi ta lidská podoba hodně sedí. S těmi hodinami máš pravdu a obecně souhlasím s tím názorem. Psal mi jeden borec s Dh, že mu přijde customizovatelnost v D3 nulová a že jede Inferno SC a že jede jeden build a žádný jiný není hratelný, že to je trapas. No měli jsme tam stejný 1 skill a to s jinou runou. :D

Red Eagle: Nekonečná replayabilita D1? Ne, tomu sám nevěříš. :D :D :D
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Vinz Clortho
Fallen Shaman
Příspěvky:74
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morgion#2326
Kontaktovat uživatele:

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Vinz Clortho » 28.05.2012, 15:32 hod.

Ja ted zase zkousel D2 a uz bych to asi hrat nemohl. Uz je to sbirani penez klikanim :D
Ne vazne, rekl bych ze D3 ma vetsi spad a itemy maji vetsi variabilitu a ze padne fakt dobrej s idealnima statama je hodne mala sance, coz je dobre. Ani me nevadi ze jsem za nejakych 100+ hodin jeste nedropl legendarku nebo setovku, nemusi to padat na kazdym kroku.
Keymaster of Gozer, Volguus Zildrohar, Lord of the Sebouillia.

zool
Quill Rat
Příspěvky:9

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od zool » 28.05.2012, 16:07 hod.

kojot píše:zool: A jak se lišili buildy v D2 mi řekni. Zkus si nějaký najít. Třeba staty: "STR na itemy, DEX na max block nebo nic, Energy nic, VIT zbytek... Nikdo to nejel jinak... Se skillama bylo taky pár cookie cutter buildů u každé postavy a ty jezdul každej.

Barevnost a podobnost s WoWkem radši ani nekomentuju. Nevím co hrajete. Tady máme ukázku z temné a nebarevné (skoro až černobílé, že?) D2: http://extreme.pcgameshardware.de/attac ... -shot3.jpg

No je fakt, že D2 opravdu barevná nebyla... :roll:

Jste fakt marní. Jenom chcete být cool, že se vám něco nelíbí, aby si každej myslel, jak jste über nároční progamers. Ve skutečnosti jste jenom whiny little b*****s :wave: .

Čau, reaguju na tvůj print z D2 s nastaveným maximálním brightness
tady máš D3: http://www.gamearena.com.au/gameres/545 ... iablo3.jpg

Co se týče statů a skilltree v D2 tak se mi líbilo to, že když u toho někdo nepřemejšlel,taxi pok*rvil postavu, takže to nebyla hra pro děcka jako D3. Třeba necra si moh hrát jako supr summonera, nebo jenom dmg dealera, i kombinace pul na pul obojího fungovala a šly tam pěkne míchat i curses do toho, prostě variabilita, ne to co je v D3 (teď mluvim hlavně o Witch Doctorovi) kde je půlka skillu useless a jsou tam funkční pouze dva "buildy" (pokud se teda tak dá říkat narovnanejm ikonkám v baru) se kterejma jde hrát inferno resp. hell. A stejně se všechny postavy lišej jen equipem - fakt stupid.

Jinak se nepovažuju za progamera, ale za fandu série, kdy sem diablo 1 hrál od tý doby co vyšlo a D2 mám nasíťováno tisíce hodin. Prostě D3 není důstojný nástupce a pro mě je to zkažení jména legendy. Radši to neměli vydávat vůbec. Nebo to aspoň pojmenovat nějak jinak, ať to nemá se jménem Diablo nic společnýho. Sto lidí, sto názorů, zdar.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od kojot » 28.05.2012, 16:15 hod.

Ten screen není s max brightness... A ten obrázek z Whimsyshire je úplně irelevantní, protože ten level udělali takovej kvůli tomu, jak všichni whinovali, jak je D3 barevný, už před vydáním. Chtěli ukázat, jak vypadá barevný. Trošku chybí smysl pro humor co?
Obrázek

Metalicum
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Metalicum#2727

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Metalicum » 28.05.2012, 17:10 hod.

Mě se líbí jak po pár dnech hraní kdy ste ani nedošli na infrno anebo max 2 akt a to jeste skoro nikdo, tak víte že sou jenom 2 hratelný bulidy a že D3 neni variabilní ...
Nezkusily ste kombinace legendary itemu, nezkusily ste nic a vyprávíte pohádky o 2 použitelných buildech. ...

jo jasně mě taky přijdou některý skilly úplně useless ale to byli v D2 taky, tady je právě buildová variabilita úplně na jiné úrovni. Jenom za monka sem za Pár hodin na 60tce jel na inferno asi 4 hratelný kombinace ..

Říkáte, že D3 je user friendly a že je to pro děcka a přitom hru odsoudíte když nepřijdete na nic jinýho než na maxování DPS a vitality. A argument o pár přispěvků zptáky že mu zombie dogové na infernu nevydrží je taky na hlavu.. tak chcete to těžší nebo lehčí?
končím s psaním sem to se nedá číst.
"Když chceš najít pořádný kámoše, musíš se prodrat haldou ko*ot"
Eric Cartman

Zamčeno

Zpět na „Obecně“