melee hybrid

bloodryane
Fallen Shaman
Příspěvky:68
melee hybrid

Příspěvek od bloodryane » 22.05.2012, 15:24 hod.

kazdy hleda to nejlepsi co muze wizard dat a ja jsme se zameril an melee wizarda skousel jsem ruzne varianty od zange ale nejvic se mne zlibilo melee tak sem davam svuj bild
http://us.battle.net/d3/en/calculator/w ... gWf!abZcaa
mam to odkousene sice ciste na NM ale na rubani masivnich skupin je to luxus a davam s tim dobrou dmg na ukor obrany. Mne tento bid vyhovuje mam ho odskouseny krome skillu Blizzard ta runa je az na lvl 60.
Boj probiha nasledovne nahodim si ice armor runa mne spomaluje moby a diki zmrazeni a pasivnim skillum dostavaji o 20% dmg navic od blizzardu davam slow time na dalsich 20% dmg navic a spamuju spectral blade. Na bosse pouzivam jinej druh nez melee kterej sem si natrenoval a jenom skoda ze jeste neodkousel na hell a inferno obtiznosti:D predem dekuju za komentare.
jedna vec je treba davat bacha na precisleni mobu umlati vas ani nevite jak a ani archon vam nezachrani pozadi :D

Uživatelský avatar
Aragorn
Gorebelly
Příspěvky:329
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: melee hybrid

Příspěvek od Aragorn » 22.05.2012, 17:23 hod.

Tak hlavni je jestli te to bavi samozrejme a jestli se ti to dobre hraje. Moje komenty: Desint. s Volatility je super na grupy mobu, kdyz to critne, tak to je pekna pecka. ale jestli bojujes na blizko, tak je imho lepsi runa, co dela ten cone beam. Ma to siroky zaber a vyssi dmg nez zakladni Desintegrate. Blizzard je urcite fajn, ale ja mam radsi Frost Novu, to cloveku zachrani zivot ani nevi kolikrat. Navic ta runa, co pri zmrazeni 5 a vic nepratel zvedne crit sanci o 15%!...lahudka. Ice Armor jsem jel na normal, ale pak jsem prepnul na Energy Armor a uz nemuzu jinak. Pro melee wizze imho nutnost. Slow Time jsem poradne nezkousel, ale misto Diamond Skin to urcite brat nebudu, to je totiz imho taky nutnost pro melee wizze. Archon je super, co jsem koukal na kamose, co ho pouziva, ale osobne mi to neprijde moc jako melee style a hlavne beru Magic Weapon, co mam misto toho, jako dalsi nepostradatelnost. Co se pasivu tyce, tak v Critical Mass vkladam velke nadeje, dnes to otestuju. Galvanizing Ward je pro me zklamani. Ta duration armoru se da resetovat znovucastenim a ten regen je uz na Nightmare imho slaby. Jako melee doporucuju Blur a jestli cekas na cooldowny tak Evocation. Osobne ted pouzivam i Astral Presence kvuli AP.
D2R FanaZealer lvl 96 (SC SSF, bez runových slov)
Hledá do grálu - už 'jen' Tyraels Might 8-)

Bartyx
Quill Rat
Příspěvky:28
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: melee hybrid

Příspěvek od Bartyx » 25.05.2012, 08:52 hod.

Na melee používám podobnej build, jen místo desintegrate mám Arcane Orb s runou Arcane Orbit. Jen to nahazuješ a ono to kosí celý skupinky.

bloodryane
Fallen Shaman
Příspěvky:68

Re: melee hybrid

Příspěvek od bloodryane » 27.05.2012, 19:39 hod.

predelal jsem build se kterim zatim davam inferno akt jedna solo
http://us.battle.net/d3/en/calculator/w ... agY!ccYYZa
jako kazdej mivam s nekteryma rare a elitama problem takze umirani nenecha na sebe cekat ale tohle mne zatim vyhovuje a na bosse krome beriala pouzivam kitovaci build http://us.battle.net/d3/en/calculator/w ... !ga!cZbZYa kterej se mne dobre oplatil a solo hell diabla na prvni pokus super :D Archona mam protoze s nim davam na melee hit critem az 40k zatim protoze mam s*it gear kterej vizaduje radu vylepseni vcetne zbrane :D.Ohledne party jsem jeste nad nejakym buildem neuvazoval je tu hodne na foru napsanych ale ne kazdej se hodi k DH nebo BB ci monkovy ...

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: melee hybrid

Příspěvek od Alfajk » 27.05.2012, 20:05 hod.

jeste k tomu acheronovi...myslis ze se vyplati melee mlatit do bosse? nebo je lepsi smazit tim paprskem ? ja jsem momentalne acherona uplne vyhodil a mam tam neco jiynho,ale neni lepsiho skillu proti wallerum co se sami zazdej a nechaj se smazit :)

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: melee hybrid

Příspěvek od kojot » 27.05.2012, 20:10 hod.

Na bosse se IMO vyplatí víc ten paprsek. To mlácení do země je dobrý když jseš obklopenej mobama, tak je rychle pozabíjíš, ale na single target je lepší ten paprsek.
Obrázek

bloodryane
Fallen Shaman
Příspěvky:68

Re: melee hybrid

Příspěvek od bloodryane » 27.05.2012, 20:12 hod.

na packy melee na bosse paprsek

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: melee hybrid

Příspěvek od Alfajk » 27.05.2012, 20:21 hod.

pack po me tak rychle prebehne,pokud ke me dojde,ze si s acheronem nestihnu ani uprdnout

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: melee hybrid

Příspěvek od kojot » 27.05.2012, 20:30 hod.

Já to hraju tak, že když se ke mě dostanou, tak hodím Frost Novu a pak hned Archona a všechno to pozabíjím :D .
Obrázek

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: melee hybrid

Příspěvek od Alfajk » 27.05.2012, 20:36 hod.

jedu to bez frost novy no,vic se me osvedcil diamond shell

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: melee hybrid

Příspěvek od kojot » 27.05.2012, 21:27 hod.

Diamond skin je takovej lifesaver no :) . Já mám pro tyhle případy Teleport.
Obrázek

bloodryane
Fallen Shaman
Příspěvky:68

Re: melee hybrid

Příspěvek od bloodryane » 28.05.2012, 10:17 hod.

tak jsem se trosku dodbal ze melee wizard to na inferno neda i kdyby chtel pack rare mobek je pro nej automaticka smrt takze zbyva jedine parta normal mobky jsou bez problemu ani do mne nebouchnou ale jakmile najdu elity a denejboze rare tak konec ani Temny archon mne nezachrani ...

bloodryane
Fallen Shaman
Příspěvky:68

Re: melee hybrid

Příspěvek od bloodryane » 28.05.2012, 11:33 hod.

jinak nevite jak to ma wizard se solo infernem ?

Rimmsi
Quill Rat
Příspěvky:46
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rimmsi#2243

Re: melee hybrid

Příspěvek od Rimmsi » 28.05.2012, 11:56 hod.

bloodryane píše:jinak nevite jak to ma wizard se solo infernem ?
vseobecne nebo melee wizard? :)

bloodryane
Fallen Shaman
Příspěvky:68

Re: melee hybrid

Příspěvek od bloodryane » 28.05.2012, 11:58 hod.

jakykoliv :D hledam na nete nejaky buidl ale zatim nic

Rimmsi
Quill Rat
Příspěvky:46
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rimmsi#2243

Re: melee hybrid

Příspěvek od Rimmsi » 28.05.2012, 12:33 hod.

bloodryane píše:jakykoliv :D hledam na nete nejaky buidl ale zatim nic
tak nehledej a testuj sam .... build ti musi sednout a musis mu rozumet

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: melee hybrid

Příspěvek od kojot » 28.05.2012, 13:50 hod.

Přesně tak. Build musí sednout stylu, jakým hraješ. Hlavně u Wizarda. Já jsem docela překopal build, kterej jsem měl naplánovanej, protože mi neseděl.
Obrázek

bloodryane
Fallen Shaman
Příspěvky:68

Re: melee hybrid

Příspěvek od bloodryane » 28.05.2012, 14:00 hod.

jj testuju skousim melee jako predtim ale problem spu elitky a rarecka no :D jako u kazdeho tak si prave snazim najit takovej kterej by se nemusel menit jak uhratej a byl by dobrej aspon az po akt 3 na inferno

Rimmsi
Quill Rat
Příspěvky:46
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rimmsi#2243

Re: melee hybrid

Příspěvek od Rimmsi » 28.05.2012, 14:00 hod.

kojot píše:Přesně tak. Build musí sednout stylu, jakým hraješ. Hlavně u Wizarda. Já jsem docela překopal build, kterej jsem měl naplánovanej, protože mi neseděl.
to je hlavne duvod proc sem si pred releasem ani zadny build nesestavoval ....

Rimmsi
Quill Rat
Příspěvky:46
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rimmsi#2243

Re: melee hybrid

Příspěvek od Rimmsi » 28.05.2012, 14:05 hod.

bloodryane píše:jj testuju skousim melee jako predtim ale problem spu elitky a rarecka no :D jako u kazdeho tak si prave snazim najit takovej kterej by se nemusel menit jak uhratej a byl by dobrej aspon az po akt 3 na inferno
tak tady mas jednu a asi nejdulezitejsi radu - nehrej melee build s ranged clasou ;) (pozn. - muj osobni nazor a muze se lisit u jinych)

Odpovědět

Zpět na „Wizard“