První názory (SPOILER)

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Zamčeno
Slidic
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Slidic » 25.05.2012, 15:38 hod.

Jediné, co mi vadí, je připojování do vytvořených her. Rád bych se připojil ke dvěma nebo vícero lidem, ale takto je výběr náhodný. Hráči hrají public game, ale jsou sami. Jednak se hráči nesdružují a když už, tak spíše ze seznamu přátel, které si člověk povětšinou ale sehnal navíc ještě externě na forech, aby mohl hrát vůbec z Čechy. Nj, jenže chci hrát ve vícero lidech i když přátelé nejsou u PC. Často dělám jen půlhodiny re-join jenom proto, abych natrefil na vícero lidí... Škoda.

darecekkk
Quill Rat
Příspěvky:13

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od darecekkk » 25.05.2012, 15:45 hod.

Můžu říct, že hra mě přestala bavit. Zašel jsem do AH koupil si všechno. Projel jsem hell...zašel jsem do AH a zase si koupil všechno. Tak a ted projedu nějak inferno a co pak? asi farmit setovky co? no trochu nuda nemyslíte? ...

JohnyX
Quill Rat
Příspěvky:47

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od JohnyX » 25.05.2012, 16:01 hod.

Inferno asi jen tak neprojedeš...musíš mít fakt dobrý gear a ten stojí xx milionů :D
Týpci co používali exploity a dostali se do vyšších aktů maj hold štěstí, ale i ti už dostávaj IK od všeho.
Blizzard strašně zprznil loot, kdy itemy, který by člověk potřeboval v aktu 2 se nacházej až o 1 nebo 2 akty výš.

lakai
Fallen Shaman
Příspěvky:91

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od lakai » 25.05.2012, 16:05 hod.

Moje hodnocení D3: 65%, ale věřím že s patchema a hlavně datadiskama půjde nahoru.

Metalicum
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Metalicum#2727

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Metalicum » 25.05.2012, 17:42 hod.

Nadávat na AH to je jako nadávat, že existujou cheaty do her a že vám to kazí hratelnost. Hra je udělaná tak, abyste ho používat nemuseli. to že předměty padají blbě není ani tak úplně pravda protože je tam ten crafter. Můžete farmit a equip který vám bude stačit můžete vykraftit, ty možnosti tam jsou a ani nemusíte vyloženě lootovat legendarky nebo rare. Achievmenty se mi líbí, podlě mě jsou super, kdo tvrdí, že Diablo musí být o atmosféře temna, tak ať se vrátí do jedničky.V DII už se o nějakém strašně temném pojetí mluvit nedá. (podle mě). a komu nepřijdou cinematics dost epické, tak buď nemá oči nebo je zvyklý na něco z jiné planety :D

Ty stížnosti na absenci offline SP.. To už řekli dobře v Carpinu když řekli že je to jako nadávat na Wowko, že je jenom online. Sice to není úplně stejný případ, ale ta hra tak má být a mě to rozhodně navadí.
"Když chceš najít pořádný kámoše, musíš se prodrat haldou ko*ot"
Eric Cartman

TristanTzara
Fallen Shaman
Příspěvky:86

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od TristanTzara » 25.05.2012, 18:20 hod.

A co má Giger společnýho s Diablem, nebo Blizzardem? Že je tam na něj narážka? Je to velkej fanda série, a Blizzard mu tímhle chtěl udělat radost, nebo co? Moc to nechápu. V předchozích dílech vypadal Diablo mnohem líp.
Tohle prostě není Diablo, to mně žádnej nevymluví. Je to slušná rubačka, asi mnohem lepší než Titan Questy a Sacredy a podobný odpady, ale není to nástupce takový legendy, jakou Diablo II LOD bezesporu je. :(

Uživatelský avatar
Malf
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Malf#1375

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Malf » 25.05.2012, 18:27 hod.

exofus: pokud je pro tebe hlavní problém AH a zároven nedokážeš AH nepoužívat, tak to ale není problem herní mechaniky, kterou blizz dal do hry...bud jsi na sebe přísnej a kvůli osobnímu lepšímu zážitku craftujes za težký prachy a taháš gear na magic find a nebo použiváš AH a máš to se sebou srovnaný...

Houp
Wraith
Příspěvky:169

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Houp » 25.05.2012, 18:39 hod.

Mmch moc nerozumím, proč tu mnozí srovnávají Diablo 2 +LOD 1.13 (nebo jak to končilo) s Diablo 3 téměř 1.0.

Fakt by mě zajímalo, kolik lidí by zde vychválilo D2 bez patchu a datadisku nad D3.

Uživatelský avatar
RipperOwen
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:RipperOwen#2330
Bydliště:Martin, Slovensko

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od RipperOwen » 25.05.2012, 19:02 hod.

no po niekolkodnovom hrani musim, bohuzial skonstatovat, ze Diablo 3 sa mi moc nelubi.
slaby drop (WTF co ma znamenat, ze padne staff pre wizardku s +100 strenght??????), ziadne legendarky a ak hej tak dost o nicom, setove predmety???? ale kdeze, som zvedavy kedy mi nieco dropne.aukcni dom uplna katastrofa, goldov mam dost a nic ma nenuti aby som prechadzal hru koli dropom, proste si to mozem kupit (samozrejme nemusim, ale kto odola?)

zasa na druhej strane - super classy, level design a rozmanistost prostredia, ale preboha toto nieje diablo ako som si ho predstavoval

trochu off topic ale dost mi tato hra pripomina Torchlight , ktora bola free, mala 700 Mb a vyvyjala sa v podstate potichu

TristanTzara
Fallen Shaman
Příspěvky:86

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od TristanTzara » 25.05.2012, 20:00 hod.

Diablo III 1.0 hodnotim, protože jsem ho hrál. Až bude Diablo III 1.48, tak budu hodnotit Diablo 1.48.

Houp
Wraith
Příspěvky:169

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Houp » 25.05.2012, 20:42 hod.

TristanTzara píše:Diablo III 1.0 hodnotim, protože jsem ho hrál. Až bude Diablo III 1.48, tak budu hodnotit Diablo 1.48.
Ale samozřejmě se teď hodnotí 1.0. Jen jsem chtěl poukázat, že některá srovnání zde mi přijdou trochu zvláštní, když se srovnává hra, co měla 12 let "betatestování", a ta, která se betatestuje týden(celá, nejen první akt po skeleton kinga)

Baglik
Gorebelly
Příspěvky:283
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:baglik#2817

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Baglik » 26.05.2012, 07:59 hod.

Já jsem s D3 spokojen je tam všechno co jsem od toho očekával a další věci navíc. A pro ty co si tu stěžují jak je hra nedodělaná, dost věcí se dá ještě změnit či upravit (patchy, datadisky) Zkuste si zahrát D2 bez patchů a hlavně datadisku, dost by vás asi bylo hodně překvapeno. :)

TristanTzara
Fallen Shaman
Příspěvky:86

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od TristanTzara » 26.05.2012, 11:53 hod.

No jenže já ho tenkrát hrál, když vyšlo a byl jsem nadšenej.
Diablo III je výsměch. RPG prvky tam jsou asi jako ve W3 v tý bonusový kampani Založení Durotaru.
Až vyjde čtvrtej díl, tak se bude i sám hrát. Zapnu ho a za dvě hodiny zkontroluju progres. A wowkaři to budou do krve obhajovat, jakej je to super koncept :roll:

Uživatelský avatar
Vinz Clortho
Fallen Shaman
Příspěvky:74
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morgion#2326
Kontaktovat uživatele:

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Vinz Clortho » 26.05.2012, 12:38 hod.

Me D3 baví, víc od hry nepotřebuju :D
Keymaster of Gozer, Volguus Zildrohar, Lord of the Sebouillia.

assassin1979
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MILOS#2891

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od assassin1979 » 26.05.2012, 12:39 hod.

Od oznamení do vydaní diabla 3 ubehlo dost let. Pravě tet mohu ríct že to dlouhé čekaní stálo za to.... jsem z kouzelnikem na 14 urovni a mohu říct hra je opravdu super vsem doporucuji....

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Majky_majk » 26.05.2012, 13:19 hod.

Pokud jsi na lvl 14, tak absolutně nemůžeš nic hodnotit...

... já jsem se supr bavil do levelu cca 30-35. Jenže od té doby mam z AH víceméně už všechny itemy na dost slušné úrovni. Teď jsem na HELL a za celé NM a 1/2 HELLu mi nevypadlo už nic, co bych neměl lepší z AH.

Takže ta zábava tim samozřejmě jde dost dolu :-(. Za chvilku přestanu i levelovat a už tam nebude žádná motivace hrát dál.

Tim ale neříkám, že bych nákupu litoval. I tak to stálo za to. Poměrem zábavy k ceně je to stále o moc dále, než třeba nějaké COD apod. Ale D1/2 to prostě už není.

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Majky_majk » 26.05.2012, 13:32 hod.

A samozřejmě si tu kdokoliv může psát něco ve stylu, že nikdo nikoho nenutí AH používat.

To ale u MP hry není úplně pravda, protože AH je součástí hry a tak ho automaticky používají ostatní hráči.

Já tim nejsem proti AH jako takovému... ale pokud chce Blizzard, aby D3 mělo stejnou znovuhratelnost jako D2, je potřeba s přístupem AH a itemováním něco udělat. Přece pro žádného hráče nemá smysl hrát hru na HELL, když za celé NM ani HELL už mu nevypadl žádný použitelný předmět, který by neměl lepší.

Myslim, že hra by potřebovala 4 věci...

1. Odstranění max LVL 60... s tím, že by se pak zvětšovala DMG skillů a atributy postavy

2. Mnohem větší % podíl Blizzardu z GOLDů v AH... předměty musí být řádově o moc dražší, než jsou... není možné, abych si často za směšných 30-50.000 goldů koupil nejlepší část výstroje pro můj class, co pravděpodobně vůbec ve hře je (nebo se jí hodně parametrama blíží).

3. Po projití NM věnovat hráči postavy za všechny rasy s LVL 30 bez itemů a možností rovnou hrát NM.

4. Každá postava by měla specifickou šanci najít specifický gear

5. Nové itemy

Já jinak asi už pomalu s hrou končim. Chtěl jsem ještě do inferna, ale přiznám se, že už mě to poslední 2 dny vůbec nebaví. Není kam jít dál, co dál posouvat. Leda začít s novou postavou, ale procházet znovu normal se mi vůbec nechce.... zvlášť když jsem si poměrně nudně prošel už NM a většinu HELLu. Moje nová postava na normal by navíc byla s gearem od vymakané postavy naprosto neporazitelná. A zase jí ten gear nedávat jen proto, že nemusim... to je jako si zakázat u kouzelníka kouzlit, protože to tak udělá hru těžší :-).

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od sklb » 26.05.2012, 14:23 hod.

Neviem pre mna ta hra realne zacala s hellom, ten uz ponukal aku taku porciu zabavy. Teda pokial clovek nekupil hned brutalnu zbran z aukcie, to hned islo cele do "kytek". Teraz na inferne mozem povedat, ze uz je to celkom fajn. Ale kedze som uz lv 60 a v poslednej obtiaznosti, neviem kolko mi to vydrzi. (snad dlho)
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Metalicum
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Metalicum#2727

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Metalicum » 26.05.2012, 15:19 hod.

Koho D3 baví, líbí se mu mechanismy a skilly u postav, celý feling z té hry, má v D3 sto-krát větší znovuhratelnost než v D2. (eventy, unikátní bossové na každém kroku atd.. ) Koho ta hra nebaví, tak na tom bude stejně, jako když ho nebavilo D2, co ste mohli udělat v D2 když ste došli hell.. šli ste farmit gear runama na bossy, žádná variabilita tam není. a když ste šli jiný build, procházeli ste to samé furt a furt dokola, krávy :D extrém. mega znovuhratelnost vážně. btw za 20-50k nejlepší itemy na inferno nekoupíte pokud vím, to je kec.
Mě osobně ve hře nevadí vůbec nic. AH požívám na normal max NM abych to poršel rychle a mohl na hell, teďka rozjíždím DH a urychluju to dobrým gearem za pár drobných, požitek mi to nekazí , hra pro mě začíná pořádně až na hell. ta použitelnost itemů legendary se teprve ukáže, protože teďka stejně všichni jedou jenom primární atribut a vitality, ono to přijde s časem. Po týdnu říct že je něco nepoužitelné protože to má malej armor a dává mi to o 50 mín vitality než to co koupim v aukci, to není argument.
"Když chceš najít pořádný kámoše, musíš se prodrat haldou ko*ot"
Eric Cartman

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od sklb » 26.05.2012, 15:33 hod.

tak ja som za 100k kupil 700ku luk takze myslim, ze az take strasne to nebude
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Zamčeno

Zpět na „Obecně“