Hack account serverov/mobile autentifikátor ?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
prasox
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Prasox#2109
Bydliště:Nový jičín
Re: Hack account serverov/mobile autentifikátor ?

Příspěvek od prasox » 24.05.2012, 17:22 hod.

Posilali ste Ticket?
MB: Asus P5Q Deluxe v2301 CPU: Intel Core 2 Quad Q6600 2.4Ghz @ 3.2Ghz + Zalman CNPS9500
GPU: Asus HD5870 RAM: OCZ 4GB DDR2 1066 Mhz HDD: WD Black 1TB OS: Windows 7 Ultimate x64

Uživatelský avatar
Michal86
Quill Rat
Příspěvky:30
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Michal86#2598

Re: Hack account serverov/mobile autentifikátor ?

Příspěvek od Michal86 » 24.05.2012, 17:38 hod.

Zalozil jsem jim ticket no, at aspon vedi ze jim to nekdo hackuje. Toto neni chyba uzivatelu, ja sem snad nikdy vzivote podobny problem nemel, hesla mam bezpecne(pismena, cisla, velke, male) a nikomu je nedavam a na nic neklikam.

Uživatelský avatar
Michal86
Quill Rat
Příspěvky:30
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Michal86#2598

Re: Hack account serverov/mobile autentifikátor ?

Příspěvek od Michal86 » 24.05.2012, 18:29 hod.

Tak mi napsali, ze vidi, ze muj ucet byl hacknut a ze v tomto pripade mi nabizi obnovu veci.

crudus
Quill Rat
Příspěvky:6

Re: Hack account serverov/mobile autentifikátor ?

Příspěvek od crudus » 24.05.2012, 18:37 hod.

ticked ? jak a kam napsat pls ?

Uživatelský avatar
Michal86
Quill Rat
Příspěvky:30
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Michal86#2598

Re: Hack account serverov/mobile autentifikátor ?

Příspěvek od Michal86 » 24.05.2012, 19:02 hod.

Na Battlenetu dat vpravo nahore Support -> Your Support Tickets -> Submit a ticket

crudus
Quill Rat
Příspěvky:6

Re: Hack account serverov/mobile autentifikátor ?

Příspěvek od crudus » 24.05.2012, 19:08 hod.

dikes

Uživatelský avatar
Michal86
Quill Rat
Příspěvky:30
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Michal86#2598

Re: Hack account serverov/mobile autentifikátor ?

Příspěvek od Michal86 » 24.05.2012, 19:19 hod.

Tak uz mi to obnovili, mam vse zpet. Pry to takhle ale muzou udelat jen 2x

prasox
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Prasox#2109
Bydliště:Nový jičín

Re: Hack account serverov/mobile autentifikátor ?

Příspěvek od prasox » 24.05.2012, 20:23 hod.

Michal86 píše:Tak uz mi to obnovili, mam vse zpet. Pry to takhle ale muzou udelat jen 2x
jak dlouho jim trvala odpoved? kdy si ten ticket psal? ja vcera odpoledne a zatim zadna odpoved :(
MB: Asus P5Q Deluxe v2301 CPU: Intel Core 2 Quad Q6600 2.4Ghz @ 3.2Ghz + Zalman CNPS9500
GPU: Asus HD5870 RAM: OCZ 4GB DDR2 1066 Mhz HDD: WD Black 1TB OS: Windows 7 Ultimate x64

diabolsvk
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Hack account serverov/mobile autentifikátor ?

Příspěvek od diabolsvk » 24.05.2012, 21:54 hod.

Takze prispejem aj ja, takisto som vcera vecer nasiel vycistenu postavu bez itemov a zlatych myslel som si, ze sa to stalo koli tomu ze hram z domaceho PC a aj z firmy teda druhe pc, tak som hral nanovo nazbieral som znova itemy a posunul som sa o 5lv vyssie teraz pridem domov zapnem a zasa vycistena postava, tak som podal ticket a uvidime. Heslo je tiez OK, uz som ho zmenil. Je to este len zaciatok hry, neviem si predstavit ze sa to stane po polroku hrania a uz vobec nie po spusteni RMAH. Co vy na to cele poviete?

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hack account serverov/mobile autentifikátor ?

Příspěvek od Javurek » 24.05.2012, 23:09 hod.

Michal86 můžeš sem skopčit přesnou odpověď co ti poslali? Samozřejmě bez tvých přístupových údajů :D

Uživatelský avatar
Michal86
Quill Rat
Příspěvky:30
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Michal86#2598

Re: Hack account serverov/mobile autentifikátor ?

Příspěvek od Michal86 » 25.05.2012, 00:11 hod.

Hello Michal,

I can see that your account has been hacked, and we can offer a restore in this case. However there are several details you need to be aware of before we proceed.

Firstly, we only perform restores twice. After that any further incidents cannot be restored.

The second issue is that unlike WoW, the restores are done by rolling back your entire account to a previous point, which in this case will recover your gold and items, but will also remove any levels gained since the incident took place, to a fixed point before the hacker had damaged your characters.

Finally, the RMAH will be disabled until your battle.net account has an authenticator attached.

Please reply and state clearly "I confirm that I wish the restore to go ahead, and accept the possible losses that may occur as a result." and we can process your request. Please note that once done this process is not reversible for any reason.

Regards,

Niall,
English Game Master Team,
Blizzard Europe.

-------------------

Na toto uz jsem jen opovedel, ze teda opravdu chci a tak do pul hodky uz prisel dalsi mail, ze to mam obnoveny a at si poridim autentikator a bla bla :)

Prekvapila me rychla reakce a i to jak to rychle obnovili.
Jinak uz mam radsi aktivovany jak SMS protect tak Authenticator v mobilu.
Ted uz mi to snad nehacknou.

Uživatelský avatar
Holborn
Fallen Shaman
Příspěvky:84

Re: Hack account serverov/mobile autentifikátor ?

Příspěvek od Holborn » 25.05.2012, 06:43 hod.

Nelíbí se mi dvě věci: Blizzard nese svůj díl viny, měl lépe zajistit, aby nedošlo k nabouráním hráčských účtů, proto je nekorektní, že provede obnovení účtu jen dvakrát (ani při plném zabezpečení přes autentifikátor a alerty není účet 100% nehacknutelný).

A pak to vnucení autentifikátoru, který je sice šikovný, ale ne stoprocentní... Z hlediska hráče je tohle blbá politika.
RATS LIVE ON NO EVIL STAR

Boykins
Quill Rat
Příspěvky:6
BattleTag:Boykins#2369

Hacknutý účet

Příspěvek od Boykins » 25.05.2012, 10:19 hod.

Zdravím, je tu už někdo, nebo jsem první :D, komu někdo "hacknul" acc, prodal mu všechny itemy z postavy, z truhly a goldy si někam přesunul?

Jen, jestli už to někdo řešil, případně jak .. Sice mám trošku nervy, protože nechápu, jak se přes moje heslo mohl dostat, nicméně se stalo, takže je někdo takový, kdo by pomohl? :)

Uživatelský avatar
mafian89
Gorebelly
Příspěvky:337
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mafian89#2328

Re: Hacknutý účet

Příspěvek od mafian89 » 25.05.2012, 10:28 hod.

No takové témat tu bylo, je a bude. Trochu příště hledej.;) Jak řešit? Koukni sem a nebo uplně konkrétně sem.
Obrázek

Boykins
Quill Rat
Příspěvky:6
BattleTag:Boykins#2369

Re: Hacknutý účet

Příspěvek od Boykins » 25.05.2012, 10:39 hod.

Toto jsem našel též, nicméně heslo jsem již změnil (2), samozřejmě nepanikařím (1) :D, obnovení přístupu k účtu nepotřebuju (3), žádná z těch akcí popisující (4) se mi nestala (tudíž bych na ten mail asi nepsal), na vhodném protiopatření už makám (5) a (6) je mi k hovnu, protože ten odkaz nefunguje :D

Spíš jsem chtěl někoho, kdo tam psal konkrétně někam, co psal apod. :-)

Uživatelský avatar
Winty
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:WintyBadass#2859

Re: Hacknutý účet

Příspěvek od Winty » 25.05.2012, 10:42 hod.

Doporučuji zajít sem: http://eu.battle.net/support/en/
Zde se řeší podobné problémy.

Uživatelský avatar
Winty
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:WintyBadass#2859

Re: Hacknutý účet

Příspěvek od Winty » 25.05.2012, 10:49 hod.

Battle.net je udělaný opravdu dobře. Heslo si změníš pomocí e-mailu. Já jsem přišel i o ten e-mail a povedlo se mi to vše resetovat pomocí kreditní karty.

Boykins
Quill Rat
Příspěvky:6
BattleTag:Boykins#2369

Re: Hacknutý účet

Příspěvek od Boykins » 25.05.2012, 10:52 hod.

V pohodě, díky moc .. už to řeším :)

Nicméně jsem rád, že jsem flegmatické povahy, protože bejt cholerik a mít wize 59 nahatýho, tak už to tu asi lítá :D

Stejně ironie, že jsem si říkal, že tohle se mi stát nemůže s mojim heslem (fakt nechápu, jak to můžou nabourat, ač máš comp čistej a vše ok :) )

Uživatelský avatar
Holborn
Fallen Shaman
Příspěvky:84

Re: Hack account serverov/mobile autentifikátor ?

Příspěvek od Holborn » 25.05.2012, 11:30 hod.

Mohli byste vy, kterých se týká hack battlenet účtu, napsat do tohoto fóra, jestli:

a) jste otevírali hru pro veřejnost nebo akceptovali ve hře žádost o přátelství někoho cizího,

b) máte battlenet authenticator?

Předem díky.
RATS LIVE ON NO EVIL STAR

Uživatelský avatar
Michal86
Quill Rat
Příspěvky:30
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Michal86#2598

Re: Hacknutý účet

Příspěvek od Michal86 » 25.05.2012, 11:37 hod.

Taky jsem si rikal, ze se mi to nemuze stat, ze mam vse bezpecne, nikomu hesla nedavam, nikam nevyplnuji, na nic neklikam, PC zavirovane nemam a ejhle vcera naha postava. Moc by me zajimalo, jak to delaji. Kazdopadne mi veci vratili zpet a aktivoval jsem si jak SMS protect, tak Mobile Authenticator, vic uz to zabezpecit nejde, tak uvidim :)


Edit: Jinak se nemusite bat toho mobilniho authenticatoru, vygeneruje vam to serial a restore code a pri porizeni noveho telefonu, reinstalaci aplikace atd tam restornete ten serial a fungujete dal.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“