Papirove DH

Artii
Quill Rat
Příspěvky:37
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Artii#1984
Papirove DH

Příspěvek od Artii » 21.05.2012, 11:22 hod.

Ahoj hraju DH 56 lvl prave koncim 2 akt hell build mam takovyto:

http://us.battle.net/d3/en/calculator/d ... Yce!aaZbYY

problem je ze jsem opravdu na 3-4 rany dole u champ a elite 1-2 (butcher dokonce na ranu) rad bych s tim neco udelal hratelne to je ale je to pekelne tezke a to je teprve hell :) tak jestli by mi nekdo poradil jestli pozmenit build ci treba navysit armor nebo proste neco abych trosku vydrzel

mam 16k hp
asi 1600 armor
7200dps
resisty jsou bidne kolem 80 jenom

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Papirove DH

Příspěvek od Garn » 21.05.2012, 11:44 hod.

Na tvém místě bych vyměnil Vault za Smoke Screen a nafarmil si tak 300K goldů a s pomocí aukce vytáhl ta HPčka výš. Na tvém levelu jsem měl kolem 26K. Jinak build je myslím si docela ok. Dost dobrý způsob, jak si instantně zvednout šanci na přežití je taky koupit headku se socketem a švihnout tam +12% HP z flawless square amethyst. Chce to ale mít pomalu v každém itemu vita, aby to mělo ten správný efekt.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Artii
Quill Rat
Příspěvky:37
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Artii#1984

Re: Papirove DH

Příspěvek od Artii » 21.05.2012, 11:53 hod.

Asi jo navic sem u vaultu zaregistroval jeden bug ze kdyz ho pouziju obcas se bugne a hodi se jeste jeden na to misto odkud sem skakal = vetsinou death :D takze jde o to zvednout HP? Chodit s jednoruckou a stitem je asi blbost ze :D
Co treba nahromadit eq s physical resistance? je fakt ze elemental me taky slusne kosi ale proti melee je to nejhorsi tomu se nevyhnu...

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Papirove DH

Příspěvek od Garn » 21.05.2012, 12:04 hod.

Se štítem půjdu asi na HC, ale mám to vymyšlené trochu jinak ten build. HPčka zvednou určitě. Musíš vydržet alespoň pár ran než ti padnou nějaké orby nebo se ti nabije lahvička. S melee by ti měl pomoci Ent. Shot, mělo by to stačil. Taky záleží s čím přesně máš problémy. Ono pokud chytneš nějkou kombinaci jako Horde + Invulnerable minions + Jailer, tak ti za DH v singlu nepomůže nic. :D Ale třeba Izual mi do 36% redukce dal charge za 31 000. Dá se tomu vyhnout s trochou štěstí a dobrým kitováním, ale je to docela o ústa.

Kdyžtak zkus počkat, co ti na to napíšou ostatní hunteři. :) Ale určitě bych začal u HPček, 16K je opravdu málo. Od třetího aktu dál tě půlka monster oneshotne. Kdyžtak zkus do prvního postu doplnit ještě další staty - vitality, dexterity, typ a dps zbraně atd.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Artii
Quill Rat
Příspěvky:37
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Artii#1984

Re: Papirove DH

Příspěvek od Artii » 21.05.2012, 12:20 hod.

Podivam se z domova ted nejsme ve hre nosim crossbow koupenej z aukce s 400dps nejhorsi minioni jsou snad fast kdyz je zpomalim jsou stejne nebo trochu rychlejsi jak ja a to je konec

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Papirove DH

Příspěvek od Garn » 21.05.2012, 12:24 hod.

Na botách mám 12% movement speed, na legách 7%. :)
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Peckoslav
Minion of Destruction
Příspěvky:878
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peckoslav#2167

Re: Papirove DH

Příspěvek od Peckoslav » 21.05.2012, 12:38 hod.

dobré je používat pasti s imobilize, pokud kituješ, je to k nezaplacení. Na druhou stranu také to není ultimátní řešení, protože spousta těhle mobů to ignoruje, např. při charge atp.

Docela by mi asi chyběla Preparation s runou na 60% heal, to je hodně silné kombo, kdy doplní jak disciple, tak i životy. (já mám cca 21k hp na lvl 53 - act I. hell) a dělá to heal cca 12500 hp což je jako 2 lahvičky s vlastním cooldownem 45s.
Každopádně je to nyní o tom zvednout si tak o 5k hp abys přežil tu ránu a měl vůbec šanci se vyléčit :)
Jak doporučoval Garn, tak hodně pomůže ametyst do helmy, případně ametysty do armoru a kalhot, třeba i obětovat trochu DPS za několik tisíc HP se vyplatí. Jinak to Preparation bych asi dal místo Marked for Death, protože DPS máš hodně slušné ;)

Zkus a uvidíš, cest jak to dávat je naštěstí víc.
Obrázek
Od konce září 2015 jsem zpět a teprve se tu rozkoukám :D

Artii
Quill Rat
Příspěvky:37
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Artii#1984

Re: Papirove DH

Příspěvek od Artii » 21.05.2012, 12:44 hod.

Nad tim sem taky premyslel protoze kolikrat skapu na to ze dojde disciplina...asi to tam hodim a misto vaultu smoke s runou na prodlouzeni o 1 sec. Za chvilku pujdu na Beliala a tam mozna i s 20k dostnu ik z toho sileneho plosnaku nebo ne?

Bromus
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Papirove DH

Příspěvek od Bromus » 21.05.2012, 13:28 hod.

neřeknu ti přesnej stav HP něco kolem 8K jestli si pamatuju dobře, sem lvl 48 IIIact NM pár ran od normal mobů přežiju, zelený jedový fleky na zemi jsou instant kill, ohnivý koule od šamanů pokuď se jim nevyhnu tak odhaduju tak 4-5 ks a sem dole, mám velice málo HP, ale uběhat se toho většina dá, musí se koukat, pár výstřelů a změnit poloha, představa že 16K HP bude málo mě kapku děsí,kde to mam ksakru nabrat ? :D

a teď ještě zjišťuju že toho mam teda sakra maličko
Obrázek

Artii
Quill Rat
Příspěvky:37
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Artii#1984

Re: Papirove DH

Příspěvek od Artii » 21.05.2012, 13:36 hod.

Prvni zombik na hell dava za 2k ale treba takovej zelenej pruhovanej pavouk u konce 2 actu uz dava za 7,5 kazdou ranou takze stejne jako ja rvi to na hp :)

Artii
Quill Rat
Příspěvky:37
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Artii#1984

Re: Papirove DH

Příspěvek od Artii » 21.05.2012, 15:34 hod.

Zde jsou moje staty: http://img24.eu/v-5fol6s5c.jpg

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Papirove DH

Příspěvek od Garn » 21.05.2012, 17:01 hod.

Já teď dingnul 60. lvl a nefarmil jsem ještě nic a mám 37 000HP, kolem 14 000 blizz dps, resistance plus mínus něco málo a redukci z armoru mám něco pod 40%. A je to docela o ústa občas, pořád je to málo. Fakt doporučuji sledovat aukci. Koupil jsem včera kuši se 70 vita, asi 650 dps a hlavně 150 str (armor) a 100 intel (resisty) a především 150HP per hit. Zdá se to málo, ale při FoK to o pár tisíc nahoru skočí, u Rapidu to během 5 sekund vyhealuje skoro tolik jako potion a mám MotD s 1% lifestealem, který taky hraje docela do karet. Ta kuše stála jen asi 70K. Kuše stejného typu s mnohem horšími staty se tam prodávaly přes 150K. Jediná, která tam byla a měla víc vita byla asi za 3 milióny... a ani tak nebyla tak dobrá. Pokud chceš hoooodně velký boost, tak si našetři tak 300K a jdi do AH, nejlepší rada podle mě. :) Hoď si filtr na vita + dex gear a nekupuj hlavně nic nad 100K, jsou to přemrštěné ceny.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

LordKiller
Adviser
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Papirove DH

Příspěvek od LordKiller » 21.05.2012, 18:39 hod.

pod to se podepíšu :)

Bromus
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Papirove DH

Příspěvek od Bromus » 22.05.2012, 07:16 hod.

jak je to s life per hit ? počítá se i pokud používám elemental arrow s runou ball lighting ? když vlastně vystřelím kouli (šíp) a ta teprv dává zásahy všemu okolo ? stejně tak u marked for death s runou mortal enemy... bude každej zásah blesku z tý koule generovat 3 hatred ? když je vlastně v podstatě netrefím přímo šípem ze zbraně ? testoval to někdo ?
Obrázek

Artii
Quill Rat
Příspěvky:37
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Artii#1984

Re: Papirove DH

Příspěvek od Artii » 22.05.2012, 07:24 hod.

Mazec zmenil sem build pridal sem smoke screen a preparation s healem a muze se jit nakej vault zahrabat smoke je fakt suprovej :) HP uz sem navysil na 26k a uz skoro neumiram diky za tipy sem zase o dost chytrejsi )

LordKiller
Adviser
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Papirove DH

Příspěvek od LordKiller » 22.05.2012, 08:27 hod.

každej zásah z tý koule nemůže generovat hatred, vlastně nemůže žádnej, páč light ball je skill za hatred a ne generator. s tim life stealem si nejsem jistej.

Bromus
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Papirove DH

Příspěvek od Bromus » 22.05.2012, 08:40 hod.

no šlo mi o to že když použiju marked for death a runu mortal enemy .. pomocí který každej zásah generuje 3 hatred ... tak jestli to bude generovat jen např. pomocí rapid fire, atd prostě přímejma zásahama nebo i pomocí tý koule ...
Obrázek

Uživatelský avatar
Wozungr
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wozungr#2703

Re: Papirove DH

Příspěvek od Wozungr » 22.05.2012, 13:35 hod.

Od pocatku hry jsem tlacil itemy s Vitalitou a co nejvice Dex. Nevim jestli jsem nemel stesti na itemy, ale na NM u Izuala jsem mel 16k HP a i tak to byl IK fest. Tam jsem ho zabil jen diky SS/Preparation (samozrejme s heal runou jak jinak). No a od te doby hraju na jeden Hatred generator (Bola s rozšířeným AOE) jeden Spend (Rapid s prustrelem) a 4x survival ability ( Caltrops s imobilizaci, Smoke Screen se snizenim na discipline, Vault - kazdej druhej za polovic, Preparation s healem)

Dle bosse jeste menim bolu za lepsi generator na single target a tu nejmene pouzitelnou survival abilitu za Shadow power s Gloom.

Od hellu jsem jiz i rad kdyz rare item ma nejakou Str a Int protoze hrat singl hell je kolikrat vo drzku a pevne nervy.

Omlouvám se, že jsem build takto vypsal a neudelal na webu, ale v praci mame omezene pristupy a nepusti mě to tam.

Tolik asi za me...

LordKiller
Adviser
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Papirove DH

Příspěvek od LordKiller » 22.05.2012, 18:09 hod.

ten armor co ti hodi str je zanedbatelny, videl bych to na dulezitost: vit/dex podle situace a kdyz ma nejakej item int na resisty
dal neni marny hp per hit a hp+ kdyz se veme globe.
jinak sem se ted dostal do faze, kdy pouzivam jen smoke, 2x hatred generator ... single a multihit a 2x hatred spend ..... multi hit a single hit...

at tak ci tak, na inferno je to celkem naser, bo tech hp bych potreboval tak milion abych se citil jak v d2 :)

Wamp
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wamp#2895

Re: Papirove DH

Příspěvek od Wamp » 25.05.2012, 08:48 hod.

včera sem zabíjel diabla na normal v equipu na lvl 8-15 jediný co sem měl dobrý byla zbraň měl sem něco kolem 2000hp a to mi teprve přišlo papírový :D

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“