Opravdu je diablo 3 tak krátké?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
BBB
Quill Rat
Příspěvky:27
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: Opravdu je diablo 3 tak krátké?

Příspěvek od BBB » 23.05.2012, 10:37 hod.

hami píše:dle mě se herní doba nedá násobit pěti - pro každou postavu zvlášť
si vemte ňákej oblivion nebo skyrim, taky se tam nehodnoti, že jednou budeš hrát mága, pak bojovníka, potom to budeš kombinovat a k tomu eště střídat rasy
Přesně tohle sem chtěl taky napsat na ty kecy o násobení herní doby.
Navíc natahování herní doby za důvodem grindu itemů, sorry ale to je možná tak pro korejce a čiňany, u kterých je národním sportem opalování se u monitoru.

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Opravdu je diablo 3 tak krátké?

Příspěvek od Programos » 23.05.2012, 10:51 hod.

Diablo bylo, je a bude vždycky o itemech.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Opravdu je diablo 3 tak krátké?

Příspěvek od Reve » 23.05.2012, 12:56 hod.

Programos píše:Diablo bylo, je a bude vždycky o itemech.
jj diablo vzdy bylo,je a bude o itemech a proto je velka chyba, ze zrovna toto blizzard podle me vubec nevychytal (aukce,RMAH a taky to, ze kazdy muze nosit skoro vse a take to prodavat porad dokola az to nebude chtit nosit)...

..dalsi vec...loot z bossu je opravdu zalostny..kdyby ten first loot dali aspon na kazdou obtiznost zvlast(nebo aspon kazdou druhou)

Uživatelský avatar
Winty
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:WintyBadass#2859

Re: Opravdu je diablo 3 tak krátké?

Příspěvek od Winty » 23.05.2012, 13:20 hod.

Reve: Až budeš mít nephalem valor, tak loot z bossů opravdu není žalostný. Měl sem +83% magic find a z Azmika na Hellu vypadly tři žlutý a asi šest modrých itemů. To je lepší než jakejkoli quest drop.

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Opravdu je diablo 3 tak krátké?

Příspěvek od Reve » 23.05.2012, 13:23 hod.

Winty:Jj ja nechci zadnej extra drop.Sem zastance cim min tim lip at jsou ty veci vzacnejsi.Ja mluvil jen o first dropu.Pac si vem ze budes brutalne dlouho chcipat na bossovi na hellu nebo infernu s vedomim ze ti stejne pravdepodobne padne jen modra vec.:)

Uživatelský avatar
Winty
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:WintyBadass#2859

Re: Opravdu je diablo 3 tak krátké?

Příspěvek od Winty » 23.05.2012, 13:27 hod.

Todle mě osobně moc nevadí protože bossové normal-hell nejsou žádná extra výzva (ještě nemám Diabla na Hell) a na Infernu už ten Nephalem Valor je takže tam ten drop bude.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Opravdu je diablo 3 tak krátké?

Příspěvek od Alfajk » 23.05.2012, 13:29 hod.

jenze na infernu mobove farmej tebe a ne ty je :wave:

Uživatelský avatar
Winty
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:WintyBadass#2859

Re: Opravdu je diablo 3 tak krátké?

Příspěvek od Winty » 23.05.2012, 13:30 hod.

Uvidíme. Já na Infernu ještě nebyl a tak nechci soudit.

Uživatelský avatar
Still
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stillovy#2593
Bydliště:Jihlava

Re: Opravdu je diablo 3 tak krátké?

Příspěvek od Still » 23.05.2012, 15:38 hod.

Mě normal trval taky cca kolem 20 hodin, s tím že jsem si prošel všechny lokace, dungeony, udělal všechny bokovky a jsem s délkou hry max spokojenej :) D2 byl cca stejně dlouhej, a když to mám porovnat tak moc her s tak dlouhou hrací dobou na nejlehčí obtížnost není.Co já vím tak Fallout serie 1 až taktic, pak dragon age 1, a ještě si vybavím např Gothic 4.Naopak oproti vysloveně krátkým hrám jako je například CoD nebo Crysis 2 mě diablo přijde akorátní :)

Uživatelský avatar
st.ranger
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:stranger#2818

Re: Opravdu je diablo 3 tak krátké?

Příspěvek od st.ranger » 23.05.2012, 15:40 hod.

Upřímně, nechápal jsem řeči o krátkosti a nechápu do teď. Někdo to dohrál za 9 hodin (Normal). V tom případě hru proběhl. Mě jen 6 hodin trval první akt, všechno sbírám, všechno procházím, dialogy čtu a vnímám příběh. Krátká není hra jako spíše rozvoj samotné postavy, který je během Hell na maximálním levelu.
Decepticon Justice Division
Crusader
Barbarian
Monk
Wizard
Demon Hunter

Achievements: 7780

Uživatelský avatar
Still
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stillovy#2593
Bydliště:Jihlava

Re: Opravdu je diablo 3 tak krátké?

Příspěvek od Still » 23.05.2012, 16:14 hod.

Asi tak, je to na každým jak to chce hrát.Když to hraje čistě na úkoly a chce být první mezi známejma co to dohrál, tak se pak nesmí divit že to má za půlku dne za sebou...

Tompson
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Opravdu je diablo 3 tak krátké?

Příspěvek od Tompson » 24.05.2012, 09:16 hod.

Souhlasím že diablo je příměřeně dlouhé. Mám odehráno 40 hodin a jsem na Hellu po čerstvém zabití SKinga, ALE na druhou stranu aukce je pěkný zabiják hratelnosti. A souhlasím, že blizz měl zavést na jiné než žluté a modré předměty picked up a nejít jak křečček čistě po zisku RMAH.

casperdeluxe
Gorebelly
Příspěvky:377
BattleTag:casperdeluxe#2494

Re: Opravdu je diablo 3 tak krátké?

Příspěvek od casperdeluxe » 24.05.2012, 10:14 hod.

Já jsem hrál normal asi 20 hodin. Teď jsem 1act hell a mám odehráno 56 hodin. Ano, AH hru usnadňuje. Ale v D2 jste si taky mohli koupit equip když jste to nedávali. Komplet vybavená sosa za HF nebyl problém...

Zirunka
Wraith
Příspěvky:108
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zirunka#2764
Bydliště:Inferno, jsem zalezlej v kobkách :-)

Re: Opravdu je diablo 3 tak krátké?

Příspěvek od Zirunka » 24.05.2012, 11:32 hod.

Diablo je proste DIABLO. Kdo z nás prožíval bezesné noci při hraní D1, pak i s datadiskem, o D2LOD včetně různých MODů ani nemluvím, ten musí být spokojen. Je to srdcovka a je chyba ji porovnávat s ostatníma RPG. Diablo je samo sebou, je králem a my se oddaně vrháme do boje >:roll:
Ano, doba pokročila a věci jako aukční síň musejí na pořádné hodnocení ještě nějakou dobu počkat. Kdo ví, co pro nás Bliz připravuje?
Mají možnost zasahovat do hry tak, jako nikdy před tím, tak ať se ukážou :-)

Uživatelský avatar
LizardWizard
Wraith
Příspěvky:113
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Papin#2195

Re: Opravdu je diablo 3 tak krátké?

Příspěvek od LizardWizard » 24.05.2012, 11:36 hod.

je skoda, ze akt IV je kratsi nez ostatni, mohl byt propracovanejsi...a ze vytahli kostlivce, eh, tedy Izuala, ze skrine... to je podle me zbytecne... asi napisu nejaky obsahly nazor na nekolik stranek ktery stejne nikdo cist nebude :D

persoholic
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:persoholic#2240

Re: Opravdu je diablo 3 tak krátké?

Příspěvek od persoholic » 24.05.2012, 13:19 hod.

nechapem reci o aukcii ako o zabijakovi hry? to ste co za trollov? v d2 ste neobchodovali? nenahanali pgemy, alebo runy na vymenu? ze nie? ok. a kto vas dopekla nuti to robit teraz? fakt nechapem... v com to zabija? ze si janko nakupi itemy a bude lepsi ako vy? a to zabija hru? hrate tak ako chcete a vsetci su spokojni... teda az na par jedincov ufrflanych...

ps: a k tej dlzke - pre priemerneho hraca je to uuuuplne v poho... ak clovek pracuje a nema cas pri tom sediet nonstop, tak je to akurat...
a narocnost? ako hrate , tak mate... kupujete vymienate - ide to lahsie. idete s tym co najdete - je to tazsie... ale chapem - ofrflat je jednoduche... pch...
Naposledy upravil(a) persoholic dne 24.05.2012, 13:22 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Opravdu je diablo 3 tak krátké?

Příspěvek od Reve » 24.05.2012, 13:21 hod.

persoholic: jojo par ufrflanych zapadoevropanu si koupi celej equip v RMAH... :P

Uživatelský avatar
Winty
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:WintyBadass#2859

Re: Opravdu je diablo 3 tak krátké?

Příspěvek od Winty » 24.05.2012, 13:21 hod.

Jde o to, že věci pro non 60ky jsou na aukci hodně levné. Opravdu velmi levné. Naštěstí ty lepší itemy pro 60ky už jsou drahé. Některé jsou opravdu velmi drahé :D

Uživatelský avatar
Jersi
Quill Rat
Příspěvky:26
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jersi#2635

Re: Opravdu je diablo 3 tak krátké?

Příspěvek od Jersi » 24.05.2012, 20:47 hod.

no já jsem hodně zklamaný třeba, ja nejsem z lidi co si musi zahrat každou postavu na všechny obtížnosti, a jeste na HC..

ale když vyjde hra a hraju jí poprvé a jsem za 35hodin na infernu s 60lvlem tak to je pro mě zklamání, dialogy mě neberou, navic nejsem profi angličtinář.

nemám moc času a tak jsem si říkal že diablo bude idealní hra kde si pujdu na hodku denně odfrnknout, ale prd je to cele o nekonečné farmě a čekání na dobrý item aby se dalo zvladnout inferno kde uz skill (skoro) nic neznamená

zkrátka když nejlepší hrači světa dokázali projet i inferno po 2 nebo 3 dnech tak to je dost sprosté na hru na kterou se čekalo nekolik let.. vymaxujou geary a inferno bude směšná obtíznost
Odesláno klavesnici pomocí mých prstů

Uživatelský avatar
Silblade
Wraith
Příspěvky:134
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Silblade#2187

Re: Opravdu je diablo 3 tak krátké?

Příspěvek od Silblade » 24.05.2012, 21:52 hod.

Achjo...
No dnes jsem dohrál normal a hodiny strávené nad hrou se blíží 40 hodinám. Ale co všechno za těch 40 hodin jsem ve hře dělal? Každou lokaci jsem si projel minimálně dvakrát, s každým jsem pokecal ve městě, četl si dialogy, craftil a především jsem lovil (jak je u mě zvykem) nové achievy. Jinými slovy - hru jsem si užíval. Ti z vás, koho příběh nebere nebo kdo není moc kamarád s angličtinou a jeli jste prostě jak namazanej stroj bez přestávky - ok, neberu vám to, ne všichni musí být zažraní do světa Sanctuary. Ale potom se nedivte, když na vás hra nijak nezapůsobí. Spousta lidí očekávala něco velkolepého, ale přitom když už ji dostala do ruky, tak ji doslova zprznili quick runem. Kdybych Diablo 3 bral taky jenom jako tupou řežbu a neužíval jsi všeho, co nabízí, tak taky budu zklamanej. Ale to není chyba hry, na to pamatujte.

Jinak ještě k tématu: od III.aktu hra nabírá obrátky a IV.akt už je opravdu jen symbolický. Spíš se mě zdá, že na prvních dvou aktech vývojáři dělali fakt nejdýl a nejprecizněji, třetí akt že začali snad na začátku roku a čtvrtý akt pár dní před koncem bety. Je to tam useknutý, určitě bych si ještě s příběhem pohrál a vyšperkoval jej. Ale nic, hra je prostě taková, musíme si počkat na datáč s novým aktem a příběhem (no to jsem zvědavej, co za padoucha vymyslí :D). Ale hra je zábavná o tom žádná, však se o tom dost obšírně zmiňuju v jiným topicu.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“