Par dotazu od zacatecnika

osf
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Par dotazu od zacatecnika

Příspěvek od osf » 23.05.2012, 15:31 hod.

Se hrou jsem vcera zacal, takze i kdyz jsem si ohledne informaci prolezl toto forum, ve hre jsem se jeste moc nerozkoukal a driv nez neco zdrbu se radsi zeptam.

Zde je moje nastaveni WD http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... !dZ!aZZZaa

Pouzivam dyku +int +str +dex + 8% Aspeed
Jak moc a ktery stat konkretne nejvice ovlivnuje napriklad jedovou sipku? Zkousel jsem 1% Aspeed zbran a pak 8%, rozdil skoro zadny. Pak me taky zajima, jak moc moje skilly ovlivni DPS zbrane, jestli se mam soustredit hlavne na bonusy u zbrani (na jake presne) a nebo jestli se vyplati vic vetsi DPS. Jo a jeste do jake staty mam co nejvice zvisit? INT a co pak?

diky za info

Uživatelský avatar
Siddhártha
Quill Rat
Příspěvky:25

Re: Par dotazu od zacatecnika

Příspěvek od Siddhártha » 23.05.2012, 15:45 hod.

DPS zbraně a Intellect ovlivňuje dmg nejvíc. Attack Speed se zrovna třeba na šipku taky hodí.

osf
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Par dotazu od zacatecnika

Příspěvek od osf » 23.05.2012, 15:48 hod.

Siddhártha píše:DPS zbraně a Intellect ovlivňuje dmg nejvíc. Attack Speed se zrovna třeba na šipku taky hodí.
no ze se hodi o tom zadna, ale jak rikam, testoval jsem to a rozdil nic moc, tak me spis zajima, do ceho dalsiho je lepsi investovat a celkove na jaky staty zbrany a armoru se soustredit.

Uživatelský avatar
Sullysun
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sullysun#2772

Re: Par dotazu od zacatecnika

Příspěvek od Sullysun » 23.05.2012, 15:52 hod.

jak WD jdi do Inteligence, dvíha to dmg

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Par dotazu od zacatecnika

Příspěvek od DeathHero » 23.05.2012, 15:53 hod.

ahoj ono se da rozdelovat stat body jak me se zadny neukazaly a jeste kde se sehnap town portal??
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

osf
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Par dotazu od zacatecnika

Příspěvek od osf » 23.05.2012, 16:05 hod.

DeathHero píše:ahoj ono se da rozdelovat stat body jak me se zadny neukazaly a jeste kde se sehnap town portal??
jestli jsi lvl4, tak na portal mas pak quest a ty staty myslim u armoru, zbrani atd.

Uživatelský avatar
Siddhártha
Quill Rat
Příspěvky:25

Re: Par dotazu od zacatecnika

Příspěvek od Siddhártha » 23.05.2012, 18:02 hod.

Nejdůležitější máš 3 staty. Weapon Dmg a pak intellect a vitality. Poměr mezi int. a vit. si musíš určit sám. Záleží na to na tvým stylu hraní a na tom, jak moc rád umíráš. Attack Speed ti dmg nezvedne, jen ti umožní tu šipku střílet rychleji. Když si v inventaří rozklikneš detaily, tak tam máš napsáno jak rychlej máš útok. Např. 1.7 Atk/s.

PeeDee
Quill Rat
Příspěvky:35
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:peedee#2683

Re: Par dotazu od zacatecnika

Příspěvek od PeeDee » 23.05.2012, 21:10 hod.

No attack speed robí so šípkou skutočne divy, neviem v akých hodnotách si to skúšal, ale ak narazíš na bless +25% attack speed tak uvidíš (:

Uživatelský avatar
Pantadeas
Fallen Shaman
Příspěvky:51

Re: Par dotazu od zacatecnika

Příspěvek od Pantadeas » 23.05.2012, 21:19 hod.

Jak tady psali, každopádně k tomu nastavení skillů doboručuju Spirit walk, dle mého názoru klíčový spell u WD.
Obrázek

osf
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Par dotazu od zacatecnika

Příspěvek od osf » 23.05.2012, 22:24 hod.

Jsem asi slepej nebo blbej, ale jak se cestuje treba z Act 3 do Act 1? v portalu jsem to nenasel a mam v tom nejak moc zmatek :( Muze me to nekdo nejak vysvetlit :)? Nebo to jde vybrat jen na zacatku jak jsou questy a uz ne tak jak v predeslem dile?
diky

Uživatelský avatar
Siddhártha
Quill Rat
Příspěvky:25

Re: Par dotazu od zacatecnika

Příspěvek od Siddhártha » 23.05.2012, 23:36 hod.

Když si vybíráš postavu, tak dáš zvolit Q a tam si vybereš obtížnost/akt...

osf
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Par dotazu od zacatecnika

Příspěvek od osf » 24.05.2012, 14:29 hod.

Siddhártha píše:Když si vybíráš postavu, tak dáš zvolit Q a tam si vybereš obtížnost/akt...
jojo o tom vim, ale jinak to tedy nejde jo? V tom pripade diky za info.

osf
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Par dotazu od zacatecnika

Příspěvek od osf » 24.05.2012, 17:08 hod.

Jaky skilly doporucujete pouzivat na NM ?

sokol
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:paulie#1971

Re: Par dotazu od zacatecnika

Příspěvek od sokol » 24.05.2012, 18:28 hod.

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... Zbc!aaZZZZ
tohle zatím jedu já a jde to v pohodě, uvidím, jak dlouho mi to vydrží :D

Uživatelský avatar
Siddhártha
Quill Rat
Příspěvky:25

Re: Par dotazu od zacatecnika

Příspěvek od Siddhártha » 24.05.2012, 23:22 hod.

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... ZVW!aZaZZZ Vyzkoušej kdyžtak něco takovýho. Já s tím hraju pořád. Hell se s tim da dohrát v pohodě. S tím že místo Firebomby můžeš dát Dire bats a místo Hexu jsem spíš používal Fetish army/Voodoo

Možná je to trošku těžší na ovládání, ale dá se.

Jo a na bosy je dobry si dat na right Click Haunt s healing runou...

osf
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Par dotazu od zacatecnika

Příspěvek od osf » 24.05.2012, 23:30 hod.

Jeste dotaz, zvedne INT hodne dmg skillu? Mam par socketu, tak jestli tam mam hodit +INT nebo radsi VIT?. Jo a jak zvednu dmg svych pomocniku?

Grca
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Par dotazu od zacatecnika

Příspěvek od Grca » 25.05.2012, 06:31 hod.

1 int je 1% dmg, to co dostanes z vit se s lvl meni, jinak jedna dobra rada vyser se na vsechny tzv buildy co tu jsou, hraj si tak jak te to bavi toto neni d2 kdes musel narvat presne 80 bodu aby jsi mnel aspon nejaky dmg se skillem

osf
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Par dotazu od zacatecnika

Příspěvek od osf » 25.05.2012, 15:44 hod.

Grca píše:1 int je 1% dmg, to co dostanes z vit se s lvl meni, jinak jedna dobra rada vyser se na vsechny tzv buildy co tu jsou, hraj si tak jak te to bavi toto neni d2 kdes musel narvat presne 80 bodu aby jsi mnel aspon nejaky dmg se skillem

podle toho co tu ctu kdo ma jaky build, jedu uplne neco jineho nez vsichni, takze neboj, ze bych tu kopiroval neci nastaveni a hru si tak neuzil ;) Pouze se ptam co a jak, protoze to hraju chvilu a nemam moc zkusenosti. Jinak INT je 1% do dmg kouzel a nebo i treba do flusacky ? a jakym zpusobem muzu zvednout staty pomocniku jako treba tech psu ?

Uživatelský avatar
Plachtak
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Plachtak#1281

Re: Par dotazu od zacatecnika

Příspěvek od Plachtak » 25.05.2012, 16:44 hod.

osf píše:
Grca píše:1 int je 1% dmg, to co dostanes z vit se s lvl meni, jinak jedna dobra rada vyser se na vsechny tzv buildy co tu jsou, hraj si tak jak te to bavi toto neni d2 kdes musel narvat presne 80 bodu aby jsi mnel aspon nejaky dmg se skillem

podle toho co tu ctu kdo ma jaky build, jedu uplne neco jineho nez vsichni, takze neboj, ze bych tu kopiroval neci nastaveni a hru si tak neuzil ;) Pouze se ptam co a jak, protoze to hraju chvilu a nemam moc zkusenosti. Jinak INT je 1% do dmg kouzel a nebo i treba do flusacky ? a jakym zpusobem muzu zvednout staty pomocniku jako treba tech psu ?
Intelect ti zvisuje celkovy dmg a kazky tvoj spell ,,vratane flusatka a aj dmg tvojich petou" ma silu niekolkych % z tvojej celkovej dmg.

osf
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Par dotazu od zacatecnika

Příspěvek od osf » 25.05.2012, 20:42 hod.

Plachtak píše:
osf píše:
Grca píše:1 int je 1% dmg, to co dostanes z vit se s lvl meni, jinak jedna dobra rada vyser se na vsechny tzv buildy co tu jsou, hraj si tak jak te to bavi toto neni d2 kdes musel narvat presne 80 bodu aby jsi mnel aspon nejaky dmg se skillem

podle toho co tu ctu kdo ma jaky build, jedu uplne neco jineho nez vsichni, takze neboj, ze bych tu kopiroval neci nastaveni a hru si tak neuzil ;) Pouze se ptam co a jak, protoze to hraju chvilu a nemam moc zkusenosti. Jinak INT je 1% do dmg kouzel a nebo i treba do flusacky ? a jakym zpusobem muzu zvednout staty pomocniku jako treba tech psu ?
Intelect ti zvisuje celkovy dmg a kazky tvoj spell ,,vratane flusatka a aj dmg tvojich petou" ma silu niekolkych % z tvojej celkovej dmg.
vyborne, v tom pripade jdu do +int ;) diky

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“