První názory (SPOILER)

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Pana_Ruplahlava
Gorebelly
Příspěvky:387
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ruplahlava #2727
Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Pana_Ruplahlava » 20.05.2012, 11:36 hod.

Hele nepoučuj. Blizz je velká firma se spoustou lidí, která asi ví co dělá a pokud se něco nevede tak se to snaží napravit (teď to není ani týden od vydání). Myslím že spoustu samozvaných expertů jako ty má tak akorát plný zuby.
Přičichl si někdy vůbec k počítačovým sítím? Tvorbě her nebo něčemu podobnýmu? (Webovej kodér se opravdu nepočítá)
Dělal si něco opravdu pro masy?

Přemýšlel si vůbec nad tím, že všechny obchody sou vyprodaný, což blizz evidentně nečekal a že problémy s konektivitou budou kvůli tomu? Lidem se to líbí a chtějí to hrát. Tohle je důkaz, tak tu nemel hubou že to dohraješ a končíš.

Jak bylo mnohokrát řečeno, pokud se Ti to nelíbí, tak to nehraj a GTFO.

Tohle je můj poslední příspěvěk na tvoje přiblbý kecy.
Nemám rád lidi, co hledají problémy jen proto, aby mohli žvanit.
Smiřte se s tím.

Uživatelský avatar
Lucifer
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kalousek#nereknu

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Lucifer » 20.05.2012, 11:42 hod.

+ no konecne to vyslo
+ ano, je to Diablo
+ zpracovani prostredi (vyjma znacne casti 1 aktu ktera se mi hnusi)
+ HW nenarocnost
+ klenotnik a kovar
+ neni to tak inflacni jak dvojka
+ bavi

- grafika zbytecne podelana blbym postprocesem (za tohle nekomu zlamat ruce malo)
- jen 4 akty, malo ukolu, prislo mi to kratke a jednoduche
- nevyvazenost, slabi bossove vs. random generovana tlupa lepsich bubaku
- hra silne zavisla na pripojeni k serveru i v singleplayeru a problemy s tim spojene
- zjednoduseni (skily, runy atd...)
Obrázek

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od sklb » 20.05.2012, 11:51 hod.

Pana_Ruplahlava píše:Přičichl si někdy vůbec k počítačovým sítím? Tvorbě her nebo něčemu podobnýmu? (Webovej kodér se opravdu nepočítá)
Dělal si něco opravdu pro masy?

Přemýšlel si vůbec nad tím, že všechny obchody sou vyprodaný, což blizz evidentně nečekal a že problémy s konektivitou budou kvůli tomu? Lidem se to líbí a chtějí to hrát. Tohle je důkaz, tak tu nemel hubou že to dohraješ a končíš.

Jak bylo mnohokrát řečeno, pokud se Ti to nelíbí, tak to nehraj a GTFO.

Tohle je můj poslední příspěvěk na tvoje přiblbý kecy.
Ano, ano vypredane,kopec ludi atd, ale pokial si kupim chleba v obchode tak ho mozem hned jest a naplno si ho uzit. Nekupujem si ho na to aby mi 2 tyzdne stal nedopeceny na policke a cakal som na to kym mi ho niekto dopecie. Blizard robi pre massy uz xy rokov, mal by mat sam najviac skusenosti ako nieco spravit dobre, ako sa ukazalo, nema.
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
dejavu
Gorebelly
Příspěvky:200
Bydliště:Morava

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od dejavu » 20.05.2012, 15:06 hod.

Co rikate na system itemu a jejich kvalit?

Uznavam myslenku, ze nejlepsi item ziskam nejakym 0,0001% craftem. Taky to, ze nejlepsi itemy padaji s rare/champ packu... (neph valor buff skvela vec, velke plus u me)
Ale kdyz mi padnou z Diabla na Inferno po 20 minutach boje 2 modre predmety + recepty a goldy, to urcite nikoho nepotesi (aspon ten Quest kill drop by mohl byt vyjimecny).
Kolikrat hraju wizardku s kusi nebo lukem (kvuli dps).

Tohle vsechno bych jeste zkousl, ale ze mi padne modry item, ktery je lepsi jak nejlepsi (lvl 60) legendary/set item ve hre je i na me moc... Chapu, ze budou pridavat predmety, ale misto tech x lvl 15 legendary prdemetu, ktere nikdo nevyzuzije mohli radeji zapracovat na mensim poctu velice vzacnych itemu odpovidajicim craftum (nevidim na tom nic spatneho, ze ziskam nejlepsi predmet dropem). Mrzi me, ze odpada ten skvely pocit z toho, jak na zemi vidim legendary item, a vim ze ho stejne nepouziju a salvagnu.

Verim v to, ze Blizzard na tom zapracuje a pujdou craftit velice vzacne legendary itemy. Ne ted ty co jsou v Game Guide.

Uživatelský avatar
Pana_Ruplahlava
Gorebelly
Příspěvky:387
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ruplahlava #2727

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Pana_Ruplahlava » 20.05.2012, 15:09 hod.

taky doufám že tohle doženou :)
Nemám rád lidi, co hledají problémy jen proto, aby mohli žvanit.
Smiřte se s tím.

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Garn » 20.05.2012, 15:25 hod.

sklb píše:
Garn píše:"Ta hra je dobra, ale nie je to to na co sa cakalo. ;p"

Nevím co jsi čekal. Všechny systémy, mechanismy a principy hry jsu známé už měsíce. Hra je přesně do puntíku to, co bylo avizováno.
Tak samozrejme su zname, ale vyskusat si nieco na vlastnej kozi je nieco ine ako precitat, pozret si video o tom od PR managera blizardu biashoka.(nvm ci som dal presne meno) ...
Nejde jen o mechanismy. Jde třeba i o to, že Blizzard řekl "normal bude jako tutorial, NM bude casual, pokud chcete výzvu, tak jděte hell/inferno". Pak přijdeš na fórum a deset lidí ti tu brečí, že normal je nechutně easy. To je na kulku do úsměvu. A takových názorů tu je kamión. Pak Blizzardu říkej, ať dá na feedback hráčů. ;)

Pokud se mě někdo zeptá na Diablo, tak říkám: "Ano, má to chyby, hodně chyb a některé jsou dost zásadní, ale je to nejlepší hra jakou jsem kdy hrál, už týden po vydání se můj čas u ní počítá na desítky a zatraceně mě baví." Tím, že si budu stěžovat na českým fóru s tím fakt nehnu. Psát tu o nedostatcích by mi akorát tak zkazilo dojem ze hry.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Trhanec
Wraith
Příspěvky:182
BattleTag:Trhanec#2317

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Trhanec » 20.05.2012, 17:20 hod.

Já jsem naprosto unešenej. Zápory zatím u hry nevidím. Trochu možná kazí hru aukce, protože člověk potřebuje lepší zbraň a mrkne se do aukce kde si jí za pár šupů koupí a pak kosí nightmare jako nic. To je ale jen takovej malej zápor, ale zase na druhou stranu aukce je super, užitečná věc.
Jinak hra mě naprosto pohltila, nemůžu se od toho pomalu ani odtrhnout. To jsem dlouho u žádný hry nezažil, ani do skyrimu jsem nebyl takhle zažranej. To je furt ještě dodělám level a končim a pak Hele novej skvělej skill, jdu ho zkusit a najednou zas hrajete o hodinu dýl. Na hře je důležitý nabídnout hráči něco co ho nutí furt pokračovat hrát, prostě vidina, že můžete být furt lepší a lepší a v tomhle je diablo bezkonkurenční. Já blizzardu tleskám, je to super. Jsem na nightmare a baví mě to čím dál tím víc. Až dám lvl 60, tak zas budu mít cíl farmit v pohodě inferno a to bude trvat sakra dlouhou dobu(jestli vůbec) a potom vyjde datadisk určitě.. Takže pro mě 10/10. Uvidíme jak na tom bude ten end content a pvp. Je to prostě pecka. Navíc všechny zjednodušení beru jako pozitivní přínost. Možnost vyzkoušet si všechny skilly, nemuset rozdělovat body, teleporty na konci dungu, sbírání peněz automaticky..Člověk není skoro ničím frustrovanej v tý hře a má před sebou jen samý zábavný prvky a to je prostě zabíjení miliony nepřátel.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od kojot » 20.05.2012, 17:38 hod.

Já jsem taky naprosto spokojenej. Jenom mi trochu vadí takový malý exploity (kterých samozřejmě využívám) jako třeba, že Blizzard jde sesílat přes zeď (ale musí být otevřený dveře), nebo Electrocute, když zasáhne jednoho moba, tak se řetězuje i na moby, který vůbec nevidím (ale tohle mi přijde docela logický). Nakonec to vypadá tak, že vlezu do dveří a vyhrnou se na mě dva bosspacky, tak zacastím Frost novu, čímž blocknu dveře a pěkně zpoza dveří Blizzardem a Electrocutem usmažím všechno, co se v té místnosti nacházelo :D . Ale zas tak moc mi to nevadí a jsou to spíš jenom takový detaily.

Jinak abych taky pochválil, tak mě uchvátil příběh a hlavně výborně zpracované videosekvence. Začátek 4. aktu byl fakt Epickej :twisted: .
Obrázek

martinnohac
Quill Rat
Příspěvky:32

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od martinnohac » 20.05.2012, 17:43 hod.

Akce na vybornou. Grafika velmi vhodna. Jedine co me trochu vadi jak uz tu nekdo zminoval system tech itemu. Jinak pribeh je plitkej jak se dalo ocekavat. A obtiznost mi taky neprijde uplne vybalancovana. Zejmena zaverecni bossove vs. skupinky. Trochu me stve, ze se na hell babram s nejakou skupinkou i 10 (a mozna vice) minut a pak z ni vypadne vec kterou bych nenasadil ani na zacatku nightmare.

Uživatelský avatar
Peckoslav
Minion of Destruction
Příspěvky:878
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peckoslav#2167

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Peckoslav » 21.05.2012, 08:29 hod.

tohle je téma na první názory, není to na otázky, na to jsou jiná témata, případně si je založte. OT mažu.
Obrázek
Od konce září 2015 jsem zpět a teprve se tu rozkoukám :D

Artii
Quill Rat
Příspěvky:37
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Artii#1984

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Artii » 21.05.2012, 10:29 hod.

Takze Diablo splnilo to co sem od nej ocekaval hromada buildu vsechny skilly jsou pouzitelne (v d2 to bylo u kazde postavy o par skillech takze tohle je bomba) grafika supr naprosto dostatecna libiva a funkcni i na starsich pc (k cemu delat hru s vybornou grafikou kdyz vam to nepujde nebo se to bude kousat) co se tyce obtiznosti tak normal je opravdu tutorial prorezavate se masama monster jako by to byli papirky :) nm uz trosku prituhuje obcas nejakej ten RIP ale hell to uz je neco pro meho DH je to opravdu vyzva monstra jsou rychla silna a s mojima 16k hp si poradi na 3-4 rany elitky a championi obvykle 1-2 opravdu se tesim na inferno, no a pan butcher me mel dokonce na ranu takze sem na nem tak 15x zemrel nez sem to vsechno udelal bez chybky no mozna je to tim ze sem lamak ale co uz :), naopak v multiplayeru me to prijde podstatne jednodussi tam by se melo pritvrdit alespon to resovvani na bossech. Co se tyce aukce dalo se cekat ze kdyz budou hrat miliony lidi ze tam bude taky hromada veci takze je to jen na vas jestli to koupite nebo si vycraftite ci budete cekat na drop. Takze pro Diablo obstalo na vybornou akorat blizzard tak dlouho machroval s tou obtiznosti az se noliferi hecli a dali inferno v modrejch vecech za 5 dni :)

marrra
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od marrra » 21.05.2012, 17:12 hod.

Nakonec jsem prekousl nemoznost vyvoje postavy. Ale diky AH uz to cele tak trochu postrada smysl. Postavy se lisi pouze equipem, ktery se da koupit..

Nekdy v pulce normal jsem si na zkousku koupil lepsi zbran za 2k goldu (55DPS) a hra byla najednou mnohem jednoduzsi - prestal jsem umirat. Ted uz jsem na zacatku NM a jde to s tou zbrani uz z tuha. Kazdopadne z AH uz si nic kupovat nebudu...

Jak uz tu nekteri psali, kupovat z AH je ciste na nasi volbe. Ale spousta hracu podle me nakonec neodola a hru si tim dle meho nazoru zkazi...

Uživatelský avatar
Timpa
Wraith
Příspěvky:180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Timpa » 21.05.2012, 17:18 hod.

Já už jsem sem si to právě zkazil jsem na HELL a koupil jsem si za 120 tisic vybavu a za chvilku hraní si vydělám bez prodeje tak 120-150 tisic.

Takové věci které jsem si koupil jsem nikdy nenašel a teď jsem skončil v Hell protože mě to přestalo bavit je to jako hrát s Cheatama.

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Garn » 21.05.2012, 17:29 hod.

Pro lidi, kteří trollujou, že legendary itemy jsou k ničemu:

Obrázek

Počet rare legplates v aukci s +movement speed: 0
Movement speed na Infernu: priceless
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Reitak
Gorebelly
Příspěvky:254
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reitak#2702
Kontaktovat uživatele:

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Reitak » 21.05.2012, 17:31 hod.

no tak tie su pekne, mozes mi ich darovat :D

Uživatelský avatar
Pana_Ruplahlava
Gorebelly
Příspěvky:387
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ruplahlava #2727

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Pana_Ruplahlava » 21.05.2012, 17:46 hod.

@Garn: ten popis cannot be touched, fakt tím myslí tohle? i ta barva odpovídá :D

Nemám rád lidi, co hledají problémy jen proto, aby mohli žvanit.
Smiřte se s tím.

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Garn » 21.05.2012, 18:37 hod.

Jojo, na 100%. :D
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Leon
Fallen Shaman
Příspěvky:93
BattleTag:Leon#2149

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Leon » 21.05.2012, 19:26 hod.

Blizzard strašne veľakrát používa odkazy na nejaké veci z realu :P,... vo WoWku je tých názvov neskutočne veľa,... napr nazvy NPCčiek ako Harris Pilton a vešká kopa achievov,... napríklad aj v Diablu je čo som si všimol jeden hustý s názvom : Kulle Story, Bro
;ppp

Dante
Quill Rat
Příspěvky:13

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Dante » 21.05.2012, 20:30 hod.

Ahoj Diablaci

Pridam sem jeden subjektivni nazor obycejneho hrace na D3. Jedina vec ktera ve hre predcila ma ocekavani jsou videosekvence mezi questy, ty jsou naprosto bozi a uzasne. Kez by Blizzard z toho nekdy udelal film (zbozne prani). Co se tyce hry, grafika neni tak uplne podle mych predstav citim tam tu wowkarinu, ale v konecnem dusledku se to da v pohode prekousnout. Co me ovsem mrzi (ale je to normalni, protoze prachy jsou preci vzdy na prvnim miste) je zjednoduseni hry... rozdelovani bodu do postavy atd. Je to urcite skoda, ale bohuzel hra se prodava vice, kdyz ma kazdy podprumerny hrac sanci dohrat ji do konce. Dalsi vec co me mrzi je, ze odstranili class Paladina. Chapu, ze je tam monk a taky jsem se na nej tesil, ale.. mozna kravinka, ale pro me to kazi dojem... at uz ma monk jakoukoliv zbran nebo stit nevidite ho s ni utocit, kdyby to alespon nejak zakomponovali do toho karate stylu, ale da se rict, ze zbrane mu z ruky zmizi a na konci comba se zase objevi v rukach. Je to osobni nazor, ale tohle mne u monka zklamalo. Dale mi troch uvadi pri boji prehrsel efektu, barev a ruznych blbustek. Efekty dobra vec, ale vseho moc skodi dle me. Timto mym nazorem rozhodne nechci vyvolavat zadny flame ani nic takoveho. Jinak hra jako celek jiste ma nejake nedostatky a nekdyi zavaznejsi, ale prave jako celek i presot pusobi opet velmi navykove a clovek se tesi az se opet ponori do tohoto sveta. Mozna trosku kratke a nevydrzi tak dlouho jako D2, ale tam si myslim, ze to urcite Blizzard vykompenzuje mnozstvim datadisku atd. jako u WoW. Doufam, ze timto nazorem nikoho neurazim a dokonce se s nim mozna par lidi i z totozni. Viva la Diablo :)

Uživatelský avatar
homeles8
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Homeles#2261

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od homeles8 » 21.05.2012, 21:23 hod.

Taky když se na to koukám po prvním dohrání střízlivěji, bez euforie, kterou jsem měl celej Normal, tak to opravdu neni takový... takový :-) Třeba v D2 jsi něco hledal, to zabralo hodně času a proto to nebylo tak krátký, ale tady jdete prakticky celou hru jen jednou uličkou, akorát první akt je trochu rozlehlejší, jak pláněma, tak katedrálou, ale v D2 než jste prošli jednu lokaci, celou, tak to bylo na dýl. Navíc tady vás to i tak prakticky nutí jít furt stejně, v D2 jsem vždycky musel mít objevenej každej kousek mapy, tady mi to prostě nevadilo, protože jsem tušil, že ta nic nebude (a když jsem to prošel - nebylo :D ) A tím pádem je i generovatelnost prostředí kničemu prakticky... Skilly se mi líbily, ten systém byl ale divnej. A ať je třeba Hell nebo Inferno těžký jak chce, je to lehčí než D2 právě kvůli těm skillům, že se prakticky nemusí přemýšlet dopředu, nebo zkoušet, protože když vám build nesedí, tak si dáte jiný skilly. Možná to je jakoby lepší (hlavně když to zjistíte jak Tib3rian až ve třetím aktu :D ) protože si to nemusíte kvůli špatnýmu buildu dávat od znovu, ae to právě už neni to HC. Prostě těžký hry jsou starý hry a u Diabla jsem naivně doufal, že trojka bude v dnešní době výjimka. Není. Je to rozdíl jako mezi Hitmanem 1 a Hitmanem 4, nebo Gta 2 a Gta 4, nebo Rally Chmpionship 2000. Prostě u těchto her jste museli bádat nad tim, jak správně hrát, aby jste to neposrali. A to bylo i U Diabla 2 . Neříkám že je to špatný. Díky moderním efektům a technologii to první dohrání byl neskutečný zážitek, ne jenom herní, ale i životní :D Ale napodruhý už to tak nemůže logicky bejt, to ani to D2, nebo Hitman nebyly takový, ale tyhle hry než jste dohráli poprvý na nejlehčí obtížnost, tak to netrvalo 4 dny. Teď jsem sice sepsal všechny názory tohodle typu dohromady, ale u toho Diabla jsem fakt čekal, že to bude opravdu těžký >:'( No, kdybych psal dál, asi bych se opakoval... Takže pro mě v euforii nejlepší hra - po zpětným ohlédnutí a znovurozehrání dobrá hra, která mě sice bavila jako nic hodně dlouho, ale trpí novou dobou :-) The end. btw Dante, nehrál jsi online ligu ve fifě 09? :-)

EDIT ,nemyslel jsem obtížnost jao na skill, ale na přemýšlení :-) Jasně že Inferno asi nedám ani já :) Na to nemá potebnej Skill mačkaní myši a kláves. U D2 jste museli rozdělovat ty body i v těch abilitách síla, obratnost, energie, vitalita. Proto by to někdo ? , kdo dohrál Diablo 3, nedohrál.
Naposledy upravil(a) homeles8 dne 21.05.2012, 21:41 hod., celkem upraveno 1 x.
něco

Zamčeno

Zpět na „Obecně“