Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích run

Odpovědět
Uživatelský avatar
Peckoslav
Minion of Destruction
Příspěvky:878
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peckoslav#2167
Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Peckoslav » 20.05.2012, 16:17 hod.

OT: je super kolik se tu za dnešek díky maintance objevilo zajímavých buildů, člověk si alespoň může prohlédnout jak hrajou ostatní :D
Obrázek
Od konce září 2015 jsem zpět a teprve se tu rozkoukám :D

LordKiller
Adviser
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od LordKiller » 20.05.2012, 17:10 hod.

LvL 59
Hungering Arrow
jedinej hatred generator pouzivam hungering arrow s runou na nejakej add pierce, nevypada to nic moc, ale sip se vraci do targetu a zpusobuje navysene poskozeni.
pri dps 5500 sem s nim videl crit 17,5K a to je pekne. Pouzivam na single target, celkem ultimatni jen musite tomu skillu dat sanci

Elemental Arrow - Lightnign Ball
jak uz nekdo psal, velmi mocne aoe ... pocita se s tim, ze je ve predu templar nebo nejaky tank

Vault - se stunem
pri potrebe zmenit pozici

Smoke Screen - nevim s cim
safety skill, krasne jak dokaze zachranit pred mortarem nebo u beliala :)

Fan of Knives - range runa
ultimátní dps, občas si zabíhám i do chumlu, hodim FoK a pres vault prcham plosnit s elemental arrow

Whatever ...
nezajimave skilly, absolutne, zerou mi moc hatred, ktere potrebuju jinde, jedine raina jako podporu malou, ale ten stejne zapominam mackat, takze tenhle "strom" mi na muj build nevyhovuje :)


Passivky nevim jak se menujou a nechce se mi hledat, ale +25 hatred - archery a .... loading .... tech 20%dmg kdyz u me nikdo neni (myslim) :D

Hell 4 akt, blizim se k infernu
velky problemy mi delaj snad jen mortar champove/bossove zbytek se da utaktizovat
belial a azmodan na prvni pokus na hellu, tak to asi tak spatne nedelam :)

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od kojot » 20.05.2012, 17:21 hod.

Když si v Options zapneš Elective mode, tak si na ten poslední slot můžeš hodit něco z ostatní větví.
Obrázek

LordKiller
Adviser
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od LordKiller » 20.05.2012, 17:27 hod.

aha :D dík, rád sem za blbečka, ale tohle mi asi pomůže :D ani nevíš kolikrát sem nadával jak blbě to tam sesumírovali :D

Uživatelský avatar
GrOsO
Gorebelly
Příspěvky:293
BattleTag:groso#1722
Bydliště:stolicka

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od GrOsO » 20.05.2012, 17:28 hod.

aktualne sa mi najpohodlnejsie hra s tymto buildom na infernu
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/d ... cYe!bZbZZZ
hungering shatter - generator dobry na jeden target decentny aj na skupiny
ele frost arrow-10 hatred,. ma to 170% dmg + pasivka curl the weak 15% dost silne a hlavne ten slow dost uzitocny
moze sa zamenit napr za ball lighting runu ale pride mi to dost pomale na infernu typci su dost rychly a je tam chaos
dalsia alternativa multy shot alebo twin chakram, dost zalezi v akej ste lokacii..
preparatio-battlescars(+60%hp)
smoke screen- 3 sec tak toto je pecka vec neviem si bez toho predstavit zivot za DH, na infernu kapem casto na ranu,, po aktivacii ste nezranitelny aj na aoe, s kombinaciou preparation vam to dava dostacujucu ochranu, vault je podla mna neefektivny na vyssej obtiaznosti
companion-3hatred per sec, toto ludia dost podcenuju ono to generuje fakt rychlo, je to zretelne vidiet, na infernu musim spamovat dlhu dobu kym zdolam nejake velke skupiny a hlavne rare packy tam je hatred hned prec
impale-chemical burn extremne silny single target
Obrázek

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Garn » 20.05.2012, 18:21 hod.

Mě u Bola a Hungering arrow vadí, že tam není slow. Přeci jen kituju jak o život a nemít na hatred generatoru slow mě docela omezuje.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Spyro
Fallen Shaman
Příspěvky:95
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Spyro#2728

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Spyro » 20.05.2012, 18:26 hod.

Dík za odpovědi,konečně se tu trochu rozjela diskuze o DH (možná je to spíš tím, že nejdou servery :)) Otestuju co doporučujete.

Uživatelský avatar
Winty
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:WintyBadass#2859

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Winty » 20.05.2012, 18:59 hod.

Teď sem s kámošem (on Wiz) v půlce druhého aktu Hell.
Jedu tenhle build: http://eu.battle.net/d3/en/calculator/d ... bYe!bbbabZ a jediné s čím máme problém je mortar. Jinak to padá dost slušně. Jako zbraň mám luk (padl fakt luxusní) ale radši mám 2-h crossbow (s ní mam hatred prakticky pořád full).

Bromus
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Bromus » 21.05.2012, 08:13 hod.

Takže po různejch testech jsem ustálil build prozatím takto ...

http://us.battle.net/d3/en/calculator/d ... bYe!ZYZZba

Preferuju 2x 1h kuše

Prozatím sem v 3 act NM a nic nedělá extra problémy, sem tam nějakej rare pokud má extra hnusný vlastnosti, ale skoro vždy se podařilo pomocí smoke screen utýct a dorazit ho.

Jako hlavní skill je elemental arrow a runa lighting bolts (úžasnej pohled jak se valej koule bojištěm a smažej vše v dosahu) díky regeneraci z netopíra se dá spamovat defacto nonstop ( po podpoření regenrací na itemu bude nonstop snad 100%), hatred mi padne na nulu naprosto vyjmečně, stačí vyřešit pár ranama hungering arrow a spamuje se dál ...

Marked for death s runou contagion a hungering arrow využívám nejvíce u silnných elitních mobů pokud zůstanou osamoceny tak na doražení .. když critne tak dá solidní pecku :)

Fan of knives s rozšířenou působností je jedna z posledních záchran, po něm následuje smoke screen a hurá pryč .. :)

pasivy sou snad jasný :)

Tak do mě, určo to jde vylepšit... nebo ne ? :D
Obrázek

Nornagest
Quill Rat
Příspěvky:9

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Nornagest » 21.05.2012, 09:12 hod.

doporucuju vyzkouset spike trapu s runou scatter.
Za 30 hatred se polozi 3 trapy,idealni na cisteni packu v infernu nebo na butchera,protoze je velkej a vyslapne vsechny 3.

Jinak se me build ustalil takhle.
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/d ... TYe!YZbZcZ

akorat se me nelibi impale jako single target dmg,prijde me ze stoji desne moc hatred.Bohuzel nevim co jinyho na single davat:
RF: musim stat na miste a dmg taky neni nic moc
elemental arrow:slaba dmg na single
a nic dalsiho tu neni co by bylo dobre na single

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Garn » 21.05.2012, 10:47 hod.

Nestalo se vám někdy, že hodíte nějaký skill za di+scipline a potom vám třeba nezbyde na Smoke Screen, když potřebujete? Přijde mi docela riskantní dávat si nějaké další discipline spendery kvůli tomuto. Mám jen MotD, která je skoro zadarmo.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Nornagest
Quill Rat
Příspěvky:9

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Nornagest » 21.05.2012, 11:14 hod.

nestalo mam quiver s +10 disciple takze smoke dam 3x nez me dojde disciple+preparace dalsi 3x smoke to mas 18s nesmrtelnej.

Nornagest
Quill Rat
Příspěvky:9

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Nornagest » 21.05.2012, 11:15 hod.

nenasel ste nekdo jak prepocitavat dexteritu,attack speed a crit dmg?? nejaky pomery co je vyhodnejsi???

Wizi
Quill Rat
Příspěvky:35
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wizi#2979

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Wizi » 21.05.2012, 13:12 hod.

Garn píše:Nestalo se vám někdy, že hodíte nějaký skill za di+scipline a potom vám třeba nezbyde na Smoke Screen, když potřebujete? Přijde mi docela riskantní dávat si nějaké další discipline spendery kvůli tomuto. Mám jen MotD, která je skoro zadarmo.
Mam Shadow Power a Smoke Screen, obe krasne pouzivam podle situace (42 max discipline, tj kazdej 3x nez to dojde..)

Bromus
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Bromus » 21.05.2012, 13:13 hod.

mě se to taky nestalo pokud nebyl boj extra tuhej a nevyplácal sem to pomocí smoke, pak holt musíš zdrhat jak vo život :D nebo nebejt srab a chcípnout hrdině .. :D (na HC to kapku naštve, věřím :D )
Obrázek

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Ksinbad » 23.05.2012, 06:55 hod.

Dotáhl jsem to na 60 level a zkusil jsem opravdu velké množství kombinací skillů a zatím u mě vyhrálo toto složení skillů.

http://us.battle.net/d3/en/calculator/d ... bYe!ccZbac

Hraju otevřenou hru a měl jsem možnost hrát se spoustou DH stejně jako z jinými char. a musím říct, že nikdo z nich nepoužívá ani vzdáleně mojí taktiku se Smoke screen. Když jsem si plánoval DH myslel jsem, že Smoke screen je pouze na únik a pokud pod jeho vlivem zaútočíte, tak se zruší. To jsem se ale sakra splet. Pod vlivem Smoke screen můžete beztrestně útočit a opravdu nic vás nemůže zranit. Asi se jim to zdálo nevím proč málo a přidali jako chuťovku i to, že skill Smoke screen ruší i zmražení. Asi nejlepší skill DH.

Moje taktika je vcelku jednoduchá. Snažím se o co největší množství disciplíny (nutnost je mít jí alespoň 45), dále o co největší armor a vitalitu. Kvůli tomu používám jen jednu jednoruční kuši plus štít (tohle jsem odkoukal od jednoho DH, se kterým jsem hrál, dříve jsem nevěděl, že to jde). Ve hře před nepřáteli téměř nikdy neustupuji a neutíkám (neplatí to vždy), nechám je přijít blíž zatímco do nich pořád střílím, potom nahodím Smoke screen jednou, dvakrát, třikrát (pokud neaplikuji opravdu rychle za sebou můžu dát i čtyřikrát) rychlá aplikace Preparation (dokáže i léčit) a znovu to samé. Většinou to stačí a pokud ne tak potom trochu ustupuji a čekám na dobití dis. či preparation, ale nijak závratně dlouho (většinou zhruba těch 5 vteřin). Hraju to také hodně na kritický zásah, který podporuje pasivka Archery. Možná by se zdálo logické vyměnit Steady Aim za Night stalker, ale zatím mi dis dostačuje, takže si nechci krátit útok. Na Infernu to možná budu muset změnit.

V partě jsem téměř vždy poslední kdo zůstane na živu a oživuje ostatní (obtížnost Hell třetí a čtvrtý akt). Jsem také jediný, kdo se dokáže dostat za nepřátele nebo na chvíli odlákat nepřátele od slabších členů party. To odlákání funguje jen na krátký čas, protože po aplikaci Smoke screen se přesunou na ostatní viditelné cíle, ale můžu tím odlákat část skupinky silných nepřátel, nahodit neviditelnost a vrátit se k hlavní skupině a pomoci jim. Velmi silnou partu jsem tvořil především s WD. Nejméně vhodný byl jiný DH nebo Wiz, který měl málo obranných skillů.

Ještě ke skillům:
Díky mé taktice se mi vyplatí mít Chakram s runou Shuriken Cloud, což je velká pomoc, když jsou nepřátele blízko. Není to ovšem těch 30 % v kalkulátoru, ale 55 % poškození.

Elemental Arrow s runou Nether Tentacles byl pro mě příjemným překvapením. Přinutil mě vyměnit ho za Rapid Fire. Nejen že tento útok vypadá skvěle (černé koule energie), ale je i hodně efektivní. Tento útok proletí naprosto vším a ještě dokáže docela dobře léčit, také je docela silný a pokud máte rychlou zbraň (jednoruční kuše) a slušnou šanci na kritický zásah, tak je to super i proti bosům. U mě je to 155% + 20% (pasivka) základ + 26 % šance na krit. (+106% poškození navíc). Rychlost zbraně mám na 1,84 rychlosti základního útoku, takže je dávám fakt rychle (ty koule ne bossy). Další výhodou je nízká cena Hatred, která je na 10.

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Garn » 23.05.2012, 17:46 hod.

Zjistil jsem, že lifesteal je nejspíš s vyšší obtížností redukovaný stejně jako life per hit. Buď to a nebo se hodně špatně ukazuje v interface. Mám 3% lifesteal a při 10 000 critu mi přijde heal za 55 (4-5 mám hps z gearu). Stejně tak je redukovaný health per hit a health per kill a taky runa na MotD a runa na Ent. shot a nejspíš i Nether Tentacles, které zmiňuje kolega výše. Jakýkoli lifesteal je šíleně neefektivní. Pro představu monstra mi dávají 5-15K na infernu a nejvíc jsem schopný heal vytáhnout 4% s Rapid Firem, kde dávám asi 30K dps do cíle a healuju se za 200/s ... podle jednoduchého výpočtu by to mělo být asi 1200/s.<trollface>
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

zafata
Quill Rat
Příspěvky:19
BattleTag:Zafata#2223

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od zafata » 23.05.2012, 20:49 hod.

Ahoj tak pridam i ja svuj build:
http://us.battle.net/d3/en/calculator/d ... TYe!ccYZcc

Co me zajima zda se vyplati jet jinou past a jak pise viz vyse nevim co dat jako singl target mam tam Impale jenze zere to strasne hatred. Jinak momentalne 59 lvl a ve tretim aktu na hell tesne pred Asmodanem. Co me celkem vadi jsou nevyvazene boje s champama. Radsi bych uvital celkove o trosku silnejsi obyc monstra nez nektere preboostle champy se kteryma se clovek s prominutim sere i 10 minut a umira tam neskutecne.

Houp
Wraith
Příspěvky:169

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Houp » 23.05.2012, 21:00 hod.

Přijde mi, že používám jiné skilly než mnozí. Ale možná je to tím, že jsem lvl 30 - http://us.battle.net/d3/en/calculator/d ... Ybe!ZaaZaZ

Mmch nějaký tip na výměnu skillu proti Diablovi? (v buildu místo charkram používám rapid fire). První fáze i fáze stínů OK, ale pak dost často nezdrhnu před tím "modrým bleskem".

werty1
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:werty1#2932

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od werty1 » 23.05.2012, 21:14 hod.

A ja zase svuj (nm 3.akt)
http://us.battle.net/d3/en/calculator/d ... bYe!ZaZaba
Je tam AoE, utok bez hatred, impale na single enemy a screen na utek. Pri pouzivani vaultu, caltropu a tak mne prislo, ze je pouzivam vzdy jen kdyz jsem v uzkych. Screen cloveka z problemu dostane a zbude tak misto na dva podpurne pomocniky, o ktere se clovek nemusi vubec starat. Takovy build pro zacatecniky, coz ja jsem :).

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“