Drop itemu

Vše o fungování herních mechanismů a vlastností předmětů
honzik1212
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Drop itemu

Příspěvek od honzik1212 » 20.05.2012, 10:47 hod.

Hele chtěl bych se zeptat dohrál jsem normal a ted hraju nightmare a už jsem zabil Sceleton kinga a Butchera a Maghdu a padaj jen magic itemy a ani jeden Rare čím to ?? z normal elitek padaj rare

Uživatelský avatar
Pana_Ruplahlava
Gorebelly
Příspěvky:387
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ruplahlava #2727

Re: Drop itemu

Příspěvek od Pana_Ruplahlava » 20.05.2012, 10:50 hod.

to je způsobeno tzv first dropem, boss má napodruhé (a více) drop jako obyč champion aby to nedopadlo jako v D2, kde se běhali jen bossové...
Nemám rád lidi, co hledají problémy jen proto, aby mohli žvanit.
Smiřte se s tím.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Drop itemu

Příspěvek od kojot » 20.05.2012, 10:51 hod.

Máš prostě smůlu. Nic jinýho v tom nehledej. Magic bývají často stejně lepší než většina Rare. Aspoň v této fázi hry.
Obrázek

honzik1212
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Drop itemu

Příspěvek od honzik1212 » 20.05.2012, 10:52 hod.

No jako takže když už jsem ho hrál na normal tak už na nightmare drop mít nebudu to je debilní ne že takle bude boss drop jen na normal vždy ?

Uživatelský avatar
Spyro
Fallen Shaman
Příspěvky:95
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Spyro#2728

Re: Drop itemu

Příspěvek od Spyro » 20.05.2012, 10:55 hod.

Jako ochrana proti boss runům je to pěkné, ale taky mi přijde hodně nelogické, že to platí pro první drop ever a ne v každé obtížnosti zvlášť

Uživatelský avatar
Pana_Ruplahlava
Gorebelly
Příspěvky:387
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ruplahlava #2727

Re: Drop itemu

Příspěvek od Pana_Ruplahlava » 20.05.2012, 10:56 hod.

jo no, taky jsem doufal že first drop bude pro každou obtížnost zvlášť...
Nemám rád lidi, co hledají problémy jen proto, aby mohli žvanit.
Smiřte se s tím.

honzik1212
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Drop itemu

Příspěvek od honzik1212 » 20.05.2012, 10:57 hod.

docela blbost no že když půjdes třeba hell Butchera tak ti z toho nic nepadne proto že jsi ho šel už na normal :-D

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Drop itemu

Příspěvek od Javurek » 20.05.2012, 13:08 hod.

Hlavní je mít co nejvíce MF, stále ale platí to že štestí hraje obrovskou roli .)

Uživatelský avatar
Still
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stillovy#2593
Bydliště:Jihlava

Re: Drop itemu

Příspěvek od Still » 20.05.2012, 13:36 hod.

takže hellovej diablo dropne 3 goldy, chiped ruby a čau :D

Hrk
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hrk#2232

Re: Drop itemu

Příspěvek od Hrk » 28.05.2012, 15:36 hod.

Nikde jsem se to zatím nedočetl, jak je to z dropem itemů? to co vidím dropnuté já nevidí můj parťák a naopak? Protože se mi třeba stalo, že mě boss zabil vypadl žlutý prsten, ale týpek si ho vůbec nevšímal a nechal ho ležet. Tak bych rád věděl jestli je má doměnka správná nebo je to blbost.
Obrázek

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Drop itemu

Příspěvek od Garn » 28.05.2012, 15:39 hod.

Ano, každý má drop zvlášť.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

semrohatej
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Drop itemu

Příspěvek od semrohatej » 29.05.2012, 08:30 hod.

Celé je to naprosto postavené na hlavu, Blizzard prohlásil, že nechtějí, aby hráči neustále dokola farmili bosy a tak ti místo toho dají nephalem buff, který zvyšuje šanci na magic find. No a ten si nastackuješ 5x a jdeš farmit bosy :roll:

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Drop itemu

Příspěvek od kojot » 29.05.2012, 08:35 hod.

Jim šlo o to, aby lidi nedělali runy jenom na bossy. Takhle musíš projít určitou část hry (než se ti nastackuje NV). V D2, když jsi běhal Mephista, tak jsi všehno oběhl (proportil), abys byl co nejrychleji u něj a dělal jsi to pořád dokola do zblbnutí. Myslím, že v tomhle NV účel splnil.
Obrázek

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Drop itemu

Příspěvek od Reve » 29.05.2012, 12:48 hod.

jj to je dobre udelany...predejit harveni bossu, ale na druhou stranu mel byt ten first drop opravdu na kazdou obtiznost...pac opravdu zabit diabla na hell a vedet ze na 99% ti nepadne zluta vec !....me za celej NM a prvni act hellu nepadla RARE vec ani z jednoho z hlavnich bossu

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Drop itemu

Příspěvek od Drakkari » 29.05.2012, 13:22 hod.

nejlepsi je zacit questem c.1, vymlátit komplet vse a zakoncit to bossem, celej akt mi dava 2-3 plny truhly rarek +1 legendary nebo setovku tak obden dva, nicmene ten run je celej den, probiram vse nicim vse, vyplati se to nejlepsi veci mi padly ze sudu nebo ze zombika lol

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Drop itemu

Příspěvek od Antabus » 03.06.2012, 23:15 hod.

Lidi nadávají, ale mě se to vlastně libí čímdál víc. Celé mě to příjde fakt chytře promyšlené. Blizzard si byl moc dobře vedom všech předchozích D2 neduhů, ač už je někdo měl rád nebo neměl, fakt, že poslední roky se v D2 hralo stylem vyexpi si char na 80lvl za jedno odpoledne v třech lokacích na různých obtížnostech, 1000krát udělej mepha,100krát kravy, slož RWs a zbytek hry farmi tak max 5-10% té hry je určitě škoda.

Snaží se to změnit a myslím že se mu to docela solidně daří. NV valor se mi jeví že funguje dobře. Akt bosům určite first kill drop nedavat, dyt na to se vytvařely specialni buildy opet, co nepouzivaly mf, ale FK, stačilo jenom mit jednu postavu, která už akt bosse zabila a tou zakladat hru.

To, že legendárky nejsou nějaky super uber elitní předmety, která chce mit každy ve sve finalni vybave, (bez alternativy), je podle mě jenom dobře. Najednou človeka zajímají ve hře dropy i "obyč" rare, nebo i magic věcí, v D2 se tohle ani nezvedalo ze země. Navíc ty legendárky jsou taky dost variablní, což je dle mě taky zábavný. Že jich je hodně slabých? Hold mají různé lvls, kolik unikatních věcí z D2 jste nosili na sve postavě z těch několika tuctů. Navíc je skoro jísté, že v datadisku nějaky ty uber legendary budou.

AH je taky kontroverzní prvek, ale komu se nelibi at ju nepouziva, forma AH fungovala aj v D2, jenom nebyla pod kontrolou blizzu a kdo hraval na BN tak jiste d2jps zna/l . Dalo se tam sehnat vše a díky invazi botovacíh programů poslední roky za naprosto směšné sumy. Přal bych si, aby se to na D3 nikdy nerozlezlo tento mor podvodných farmících programů, bojím se, že to asi mi asi nesplní.

Diablu ZDAR :twisted:

Uživatelský avatar
passco
Fallen Shaman
Příspěvky:61
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Drop itemu

Příspěvek od passco » 18.06.2012, 05:49 hod.

Antabus.. Ani to dlho netrvalo a uz to je aj v Diablo 3 ..
70% hier na publicku som hral s nejakym botom.. Public hravaju na inferne skoro iba boti

Uživatelský avatar
Pana_Ruplahlava
Gorebelly
Příspěvky:387
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ruplahlava #2727

Re: Drop itemu

Příspěvek od Pana_Ruplahlava » 18.06.2012, 08:43 hod.

to že se seká a chová jako pako, ještě neznamená, že je to bot...
Nemám rád lidi, co hledají problémy jen proto, aby mohli žvanit.
Smiřte se s tím.

Uživatelský avatar
passco
Fallen Shaman
Příspěvky:61
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Drop itemu

Příspěvek od passco » 18.06.2012, 09:02 hod.

Pana_Ruplahlava píše:to že se seká a chová jako pako, ještě neznamená, že je to bot...
Vzhladom že mam s botmi a makrami kopu skúseností tak viem posúdiť kto je človek a kto bot .. Natočím si niekedy video ak sa mi bude chcieť a dam si tu namahu ho sem uploadnuť.. som zvedaví aká bude tvoja obhajoba už len na ten zvláštny move :lol:

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Drop itemu

Příspěvek od AlterEgo » 18.06.2012, 09:23 hod.

kojot píše:Jim šlo o to, aby lidi nedělali runy jenom na bossy. Takhle musíš projít určitou část hry (než se ti nastackuje NV). V D2, když jsi běhal Mephista, tak jsi všehno oběhl (proportil), abys byl co nejrychleji u něj a dělal jsi to pořád dokola do zblbnutí. Myslím, že v tomhle NV účel splnil.
To se jim povedlo, ze lidi nedelaji jen runy na bosse, kdyz delaji runy jen na gobliny :D

Odpovědět

Zpět na „Herní mechanismy“