První názory (SPOILER)

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Zamčeno
lakai
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od lakai » 19.05.2012, 12:35 hod.

Mě by hlavně zajímalo, kde vidí blizz ty měsíce či roky paření. Replayabylita je tu dost slabá a myslím si, že ti největší blázni tam nebudou mit do měsíce skoro co dělat. Možná se pletu, ale jsem si jistý tím, že v tomto se to D2 nevyrovná. Nechci posuzovat jestli je to dobře nebo špatně, prostě se bavím čistě o době hraní.

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od sklb » 19.05.2012, 12:39 hod.

Timpa píše:Proč téma je první názory když řeknu že se mě to nelíbí ten systém jak je že mě to nebaví tak hned otravuji ostaní a mám jít jinam. Je to prostě názor. To jsem rovnou místo "První Názor" dejte nadpis jenom pozitivní věci které chváli D3 za názor zklamáni BAN a neotravuj.
Zvykaj si stary :)
Garn píše:Vezmi si prášky na nervy. Já se jen divím, proč to hraješ. Když já mám ke hře takovéto výhrady, tak ji hodím do šuplíku a nehraji ji. Asi jsi masochista. :D (A nebo ta hra není tak špatná, jak říkáš. ;) )
Zrejme to hra kvoli tomu ze hral xy rokov diablo 1&2, okolo d3 bol brutalny hype, ze aj ja som na to cakal ako v detstve na vianoce a pokial clovek nedostane to co ocakaval tak je logicke, ze je sklamany + dalsia podstatna vec, ZAPLATIL ZA TO.
Ta hra je dobra, ale nie je to to na co sa cakalo. ;p Za seba by som tu hru premenoval na Wowblo. :p Hrat to samozrejme budem bo som za to zaplatil, ale nemozno ocakavat, ze to clovek kedze za to dal peniaze nebude kritizovat.
Zacinam celkom chapat preco blizzard tak makal na tom anti pirat systeme, polovica ludi by to po zahrati cracknutej verzie zrejme nekupila. ;)
E: nikdy na zrejme
Naposledy upravil(a) sklb dne 19.05.2012, 12:56 hod., celkem upraveno 1 x.
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Rhoand
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Rhoand » 19.05.2012, 12:49 hod.

Mno bavit se o tom zda bylo D2 lepsi ci horsi je na diskuzi, ktera muze potrvat vecnost.Pravda ale je, ze i D3 ma svoje mouchy,ktere se doufam vychytaji v prubehu nejakych opravnych patchu.Abych nemluvil uplne do prazdna,tak zde napisu par "chyb".

Hraji za WD lvl 56 obtiznost hell a u tehle classy mi rozhodne vadi spatne AI minionu (psu a gargantua).Peti jako tzv. tanci dle meho nazoru absolutne nesplnuji moje ocekavani.At je clovek necha jako prvni zautocit nebo je necha at vas sami brani,tak behem jakekoliv zmeny pohybu vasi postavy prestanou tankovat a bud se k vam portuji nebo vubec neudrzi mobky na sobe.Tohle je fail jak prase.Monstra je totalne ignoruji, nemluvim o elitkach s teleportem ci vortexem, ale o beznych mobkach,kterym je jedno ze do nich reze armada coklu s big gargantuou,ale stejne jdou po vas.Vydrz psu je otresna! Dalsi vtip mi prijde passivka od 45 lvl,ze thorny a heal je vazany s vasim eq,ktery je prenesen na pety (trny,monstra busi do petu a vraci to damaz).Zde by me osobne zajimal nazor A.jey ,ktery prezentoval build s touhle passivkou,zda je spokojen. Tohle jsou moje postrehy ohledne WD, ktere mi nejvice vadi a doufam ze se v nejblizsim patchi tohle opravi.BTW i maximalni podpora vasich petu pomoci passivek neuchrani vase pety pred totalni destrukci elitek a naslednemu vysmechu.Pro me jako milovnika necra summonera je tohle zklamani.
Jinak D3 je spickova hra, ktera si urcite zaslouzi cas.Az se vse vychyta, tak hratelnosti urcite prekona D2.

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Garn » 19.05.2012, 13:21 hod.

@sklb: Tak já třeba taky miloval Dragon Age dokud jsem ho nedohrál na nejtěžší obtížnost a neviděl ty chyby. Potom jsem si zahrál betu DA2 a věděl jsem, že to není pro mě, takže jsem dvojku už nekupoval. Je tu starter edition a open beta. Nikdo tě nenutí to kupovat, dokonce ani sentimentalita vůči sérii. Je to jen o přístupu člověka.

"Ta hra je dobra, ale nie je to to na co sa cakalo. ;p"

Nevím co jsi čekal. Všechny systémy, mechanismy a principy hry jsu známé už měsíce. Hra je přesně do puntíku to, co bylo avizováno.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od sklb » 19.05.2012, 14:09 hod.

Garn píše:"Ta hra je dobra, ale nie je to to na co sa cakalo. ;p"

Nevím co jsi čekal. Všechny systémy, mechanismy a principy hry jsu známé už měsíce. Hra je přesně do puntíku to, co bylo avizováno.
Tak samozrejme su zname, ale vyskusat si nieco na vlastnej kozi je nieco ine ako precitat, pozret si video o tom od PR managera blizardu biashoka.(nvm ci som dal presne meno) Ale ako kolega vyssie spomina, casom sa ta hra urcite upravi, vylepsi a opravi do ztravitelnejsej podoby. Len aby tento "polishing" netrval dalsie 2 roky. :p
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Programos » 19.05.2012, 14:21 hod.

2Rhoand:
A to si jako myslíš, že ti upraví psy aby všechno vydrželi, aby monstra nechodili do tebe a ty pak budeš stát jenom v dostatečné vzdálenosti a házet tam high dps spelly? To je hodně trapnej styl hraní. Nevím jak si hrál nekromanta v D2 ale kdyby to měly upravit tak jak ty píšeš, tak by každej hrál WD protože by to bylo nejvíc easy. Fakt nechápu, od toho je to hell aby to bylo těžké, trololo.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od sklb » 19.05.2012, 14:24 hod.

Programos píše:2Rhoand:
A to si jako myslíš, že ti upraví psy aby všechno vydrželi, aby monstra nechodili do tebe a ty pak budeš stát jenom v dostatečné vzdálenosti a házet tam high dps spelly? To je hodně trapnej styl hraní. Nevím jak si hrál nekromanta v D2 ale kdyby to měly upravit tak jak ty píšeš, tak by každej hrál WD protože by to bylo nejvíc easy. Fakt nechápu, od toho je to hell aby to bylo těžké, trololo.
imho ked si hral nekra v d2, tak najprv vacsinou monstra zabili sumov a az potom teba, takze co je take divne na tom?:p
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
Pana_Ruplahlava
Gorebelly
Příspěvky:387
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ruplahlava #2727

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Pana_Ruplahlava » 19.05.2012, 14:28 hod.

ale tohle není D2 omg ...
@Programos: + deset bludišťáků
Nemám rád lidi, co hledají problémy jen proto, aby mohli žvanit.
Smiřte se s tím.

Rhoand
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Rhoand » 19.05.2012, 15:03 hod.

Panove kde jsem napsal vyslovne prani at je to jako D2 ?

Programos: Samozrejme pet ma byt od toho, aby tankoval a ne aby pobihal jak stresteny a vubec nebranil sveho pana.Nevidim logiku mit peta, ktery nesplnuje zakladni dovednost a tu,aby sli po nem.Nevidim logiku v tom,kdyz naboostujes pety, aby stejne sli na dva hity dolu.Proc, protoze jestli mi predtim je tvrzeno,ze je takrka mozne jet jakykoliv styl hrani a ve finale zjistim,ze pres nedodelane AI petu a jejich slabou vydrz to nejde(me to nejde),tak je nekde chyba.Nikdo nerika ze to ma byt easy, naopak jsem s obtiznosti velmi spokojen.Pisi jen o tom,ze urcite veci nefunguji a jsou nedodelane dle meho nazoru.Hra sama o sobe neni 100% dokonala a ktera hned po vydani byla ze?

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Programos » 19.05.2012, 16:17 hod.

Na AI se nemůžeš nikdy spoléhat. Kromě toho tak co jsem hrál WD tak jsem nikdy neměl problém s ovládáním petů. V tvém "problému" nevidím chybu jako ty, ale spíš záměr.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Grammator » 19.05.2012, 23:06 hod.

Už za sebou pár těch prohraných dnů mám, tak se zkusím vyjádřit trochu obšírněji a vypíchnout plusy a mínusy, které mě zaujaly...

Plusy:
Grafika a propracovanost - to že to bude vypadat skvěle jsme věděli dávno, ale když se člověk skutečně rve a v krásnym prostředí si užívá hromady démonů, který má téměř každý nějakou tu svojí abilitku (počítal sem "klasické bijce" a fakt jich tam moc není...), každé je něčím zvláštní... to sámé prostředí, člověk má během jednoho aktu pocit že vystřídal tak čtyři...
Délka hry - nesrovnatelné s D2, i když člověk letí tak se v každém aktu zdrží alespoň dvě hodinky a přitom projde různá prostředí (nejdelší mi připadá druhý), člověk to prošel už několikrát a stejně nacházím místa, na které sem zapoměl, vše navíc umocňují eventy... člověk dojde akt a už si nepamatuje, jak vlastně začal...

Mínusy:
Obtížnost - nejde o obtížnost jako takovou, ale o nevyváženost... na hell one-hitnu skeletona a o screen dál mě one-hitne molten boss, to damage je občas přehnané, až sem si u toho vzpoměl na Avalon, tam ale aspoň obtížnost stoupala postupně... Kdyby alespoň ten drop stál za to... Skeleton King na hell mi hodil dva magicy po desetiminutovém boji... to naštve :D
Komunikace - celý systém chatu, přidávání přátel a zvaní do part mi příjde naprosto odfláklý... chybí mi tam spousta funkcí (třeba jen pitomý vystoupení z party, které sem na obrazovce marně hledal snad pět minut, nakonec sem se odlogoval - nevím, možná sem jen slepý), chat je taky maximálně zmatený, a pro některé lidi špatně čitelný... písmo bych určitě zvětšil, v zápalu boje si často nevšimnu, že vůbec někdo něco psal... když mi někdo nabídne přátelství tak absolutně nemám šanci zjistit, kdo to je... mohlo by tam být aspoň tlačítlo na profil... je to nepřehledný... neorientuju se v tom, kdežto ve hře je vše krásně dané...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Garn » 19.05.2012, 23:17 hod.

Pravým na svoji postavu a "leave party", pokud jsi ingame, tak pravým na svůj avatar vlevo a "leave party". Jinak ty ostatní problémy u mě řeší VoIP komunikace, takže chat fakt hodnotit nebudu... :-P
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Grammator » 19.05.2012, 23:19 hod.

Jo, pokud hraju po domluvě, ale v public game na výběr nemám... někdy zapaříme :D
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Cejkis
Fallen Shaman
Příspěvky:78
BattleTag:Cejkis#1290

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Cejkis » 19.05.2012, 23:50 hod.

na první dohrání normal se člověk soustředil na novinky a ovládání a příběh ( nebo aspon já ) takže hru-gameplay jsem tolik nevnímal. Teď, na NM a s druhou postavou už je to jiný a začínám cítit ten správnej "šmak", jako je v diablu 2.

Co se mi nezdá ( a nevšiml jsem si, že by to někdo zmínil ) je ekonomika.
Kovařina se velmi silně nevypláci provozovat, protože aukce vychází asi tak 5x levněji a ještě mám staty, které chci. jsem ale na levelu 40, třeba na 60 to je jinak.
Hudba : Funk, rock'n'roll, jazz, deep a soulful house, REM, Bonobo
Tanec : Lockin', house dance, poppin'

Uživatelský avatar
Durhil
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Durhil#2299

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Durhil » 19.05.2012, 23:57 hod.

libili se mi videosekvence parada... ale hrozne kratkej pribeh... jeste neni ani tejden od vydani a uz je tu hromada 60tek vsichni uz jezdej hell inferno apod... takze na to ze to delali tri roky by to mohli trosku vylepsit pribehove aby se u toho clovek pobavil dele.... ty obtiznosti to uz neni tak uplne ono.... tim to moc nevykompenzovali je to takovy hodne zjednoduseny neresis staty, portal, identifikacni svitky nesetris gemy pokazde si ho vyndas kdy potrebujes.... apod minimum predmetu vsechno lehci... cekal bych od toho za 3 roky prace vic tohle byla slabota... ja teda porad doufam ze to nejak casem poupravej treba patchema apod... treba udelat pokracovani delsi lepsi nebo nejaky pvp boje apod. Proste je ted dulezity co dal s diablem kdyz to co maj ted je za par dni hotove. Chybi tam ta spoluprace s lidma - Guildy, Raidy, PVP boje apod.... Nekdo muze rict ze tohle neni wow ( wow nehraju) ale diablo, ale tohle co momentalne maj je proste malo

Uživatelský avatar
Cejkis
Fallen Shaman
Příspěvky:78
BattleTag:Cejkis#1290

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Cejkis » 20.05.2012, 00:11 hod.

neříkám, že bych se za další akt nezlobil, ale dohrát normal trvá 16 hodin, když si to užíváš. další obtížnosti přidávaj novou zábavu a honbu za buildama a equipem a trvají ještě dýl. +Máš mraky achievmentů na stoprocentní dokončení hry.
Raidy jsou docela mimo mísu, když je maximální parta 4 lidí. Je víc než jistý, že by v tom byl obrovskej guláš. Já hraju ve dvou a přijde mi to dostačující, ale časem zkusím i ve 4.
Pvp bude brzo, až ho doladí.
Hudba : Funk, rock'n'roll, jazz, deep a soulful house, REM, Bonobo
Tanec : Lockin', house dance, poppin'

Uživatelský avatar
Timpa
Wraith
Příspěvky:180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Timpa » 20.05.2012, 00:50 hod.

No tak já si zaden vydělám 100 tisíc a více a zato nakoupím kvalitní výbavu pro mě obtížnost Nightmare byla lehčí než normál. Honba za výbavou a farmení nevím no najdu něco co mě padne během cesty a střelím to za 20-50 tisic.

Když nemám co dělat zahraju si ale že by to bylo pro mě něco uchvatného co bych hrál roky. Vždyť tady už jsou skoro všichni v Hell někteří už dělají Inferno nebo už ho i pokořili během 5 dnů tak nevím co chcete hrat roky :) a honit se za předměty není až takový potřeba když se dají lehce sehnat na Akci.

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od sklb » 20.05.2012, 10:36 hod.

A to sa vravelo, ze cassual hraci sa do inferna ani nedostanu. Voala 5 dni od vydania a vsetci su na inferne. Len mi nechcite tvrdit, ze vsetci ste progameri :p
Ta hra ma tolko chyb az mi je z toho zle...
Ale ked si to tak zoberieme ani d2 nebolo dokonale ked vyslo a patche postupne vylepsovali. Na tu dobu vsak malo o vela lepsi zaklad ako ma d3 dnes.
Ale fakt nechapem co tu robili 8 rokov na tomto systeme, je to maximalne odflaknute cele.. Clovek zabije co chce, kedy chce len na to potrebuje vela casu, skill? netreba. nakupis veci cez aukciu a ked si nolifer za par dni to mas cele prejdene.
Je 5 dni po vydani. Malo by tu byt mnozstvo oslavnych od na blizzard o tom aku super hru urobili. Opak je, ale pravdou, postupne aj tym najvacsim fanboyom dochadza, ze tato hra je jedna velka nevybalancovana prehypovana predrazena herna tragedia ktora je navyse este aj technicky a pripojitelnostou nestabilna. + azijsky problem kde moze poriadne hrat len Korea a ostatne azijske staty maju proste smolu. A blizzard miesto toho aby sa s tym snazil nieco spravit pocita peniaze a nekompromisne maze kriticke prispevky na svojom fore nech su akokolvek konstruktivne....
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
Aragorn
Gorebelly
Příspěvky:329
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Aragorn » 20.05.2012, 10:51 hod.

Tohle je asi házení hrachu na zeď, ale stejně mi to nedá.
NUTÍ někdo někoho používat aukce?
To si někdo myslel, že když tu hru hrají miliony lidí, že tam nepůjde nic použitelného koupit?
V D2 nikdo nikoho taky nenutil přehazovat si předměty nebo používat Enigmu.
Za počítačem sedíte VY a vy děláte rozhodnutí o tom, co použít a co ne, aby vám to nezkazilo zážitek ze hry.

Omlouvám se za velmi pravděpodobnou nepřínosnost tohoto postu, ale absolutně mi hlava nebere, když si lidi sami vlastními volbami kazí něco na co se těšili a ještě si to ani neuvědomují.
D2R FanaZealer lvl 96 (SC SSF, bez runových slov)
Hledá do grálu - už 'jen' Tyraels Might 8-)

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od sklb » 20.05.2012, 11:24 hod.

Pana_Ruplahlava píše:Tak si běž stěžovat na blizz fórum, tohle je strának pro fanoušky.
fanusik =/= slepy konzument.To si zapametaj. Preto ta hra vyzera tak ako vyzera, miesto toho aby dal blizzard na konstruktivnu kritiku pocuval fanboyov. ;p Potom si na mna spomen ked to dohras a uz nikdy nezapnes (respektive najskor za rok, 2 ked vyjde datadisk) :)
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Zamčeno

Zpět na „Obecně“