Technické problémy

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462
Re: Technické problémy

Příspěvek od HELLERcz » 18.05.2012, 07:01 hod.

Taky mě to štve. Sice je pěkné, že přes Bashioka se Blizzard omlouvá a že na všem usilovně pracuje a další takové ty pindy, ale my chceme hrát ! A hrát bez problémů.

Jo, kdyby to trvalo tyto porodní bolesti pár hodin a dokupy třebas jeden den, ale toto se mě zdá už dlouho moc dlouho.

Rada na toto neexistuje. Prostě jen čekat a doufat, že to opraví a napraví v co nejbližší době. Nezatracuju je, jen mě štve, že tak dobrou hru nemohu hrát v pohodě od samých začátků :) a teď na Hellu s pingem 200-300 a půlvteřinovým zpožděním je to fakt na keyboard & mouse destroy !
Obrázek

Cimrman
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Technické problémy

Příspěvek od Cimrman » 18.05.2012, 08:35 hod.

Tullvan píše:Taky vám někdy dlá to že dropnuté předměty na zemi nemají nad sebou název a nefunguje na ně ani klávesa ALT ? Docela mě to štve nevím co stím dělat,takhle můžu projít kolem legendera,setového předmětu a ani si toho nevšimnu.
Mě to dělá taky až na to že klavesnice ALT zafunguje. Nejčastěji takle přehlížim gemy.

jiran81
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Technické problémy

Příspěvek od jiran81 » 18.05.2012, 10:19 hod.

Ahoj, byl bych vděčný za radu. Snažím se nainstalovat z CD a dokonce jsem i stahnul, ale pokaždé se spustí "updating setup files" a okolo 70% jako když se to zasekne i když to otevřené okno jako by se aktualizovalo. Mužete mi prosím poradit.

cinen
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

technicky proble prihlaseni pres batle net

Příspěvek od cinen » 18.05.2012, 18:03 hod.

koupil jsem hru zaregistroval na batle net zadal heslo hry a pak me neslo prihlasit se do hry skusil jsem to znovu novej batle acount ten me jel v pohode ale uz bylo napsany heslo hry v tom druhem a nemuzu se na nej stale dostat potreboval bych tem prvni vyresetovat nebo vygenerovat neve heslo.skusili jsme napsal email na blizard ale neodpovedeli nevite co mam delat ?? pls poradte

Hrobokop
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: Technické problémy

Příspěvek od Hrobokop » 18.05.2012, 22:49 hod.

Jak čtu někdo hrál "jen" pár hodin :))) já stále řeším battle.net a jeho krásnou hlášku při zadávání platby : An error has occurred.
There has been an error processing your request.
For assistance, contact Blizzard Customer Support.

:OXO :roll: :)

cinen
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: technicky proble prihlaseni pres batle net

Příspěvek od cinen » 19.05.2012, 07:28 hod.

nikdo nevi co stim??

Uživatelský avatar
R-2
Fallen Shaman
Příspěvky:62
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Arto#2669
Bydliště:Prague

Re: Technické problémy

Příspěvek od R-2 » 19.05.2012, 08:36 hod.

Blizz má asi větší problém než očekával, i přes stress-test je vidět, že to odladěné není (a asi nějakou dobu nebude), asi jediná rada je čekat. Kdyby single player byl možno hrát off, tak jsme si možná aspoň trochu pohráli, takto musíme na PC čekat, na EU na MAC mi to (zatím) zas jede, na PC nee.
Když se probudíte v den, o kterém náhodou víte, že je to středa a všechno kolem připomíná neděli, začnete tušit, že něco není v pořádku.

WD - forever [/size]

Uživatelský avatar
Deef
Gorebelly
Příspěvky:221
BattleTag:Deef#2671
Bydliště:Ried im Innkreis
Kontaktovat uživatele:

Re: Technické problémy

Příspěvek od Deef » 19.05.2012, 13:00 hod.

Potreboval by som poradit lebo uz ma to prestava bavit a neuzivam si diablo 3 ako by som chcel. Mam PhenomII X4 955 BE 4Gb 1333Mhz RAM a Ati Radeon HD5770 1Gb. Hru som uz od bety hral na 1920x1080x60hz vsync on, AA on , vsetko high a vzdy som musel pockat nejaku minutu kym sa mi hra tzv zohriala. Posledne dni dozadu sa mi ale stava ze vo vacsich melach mi pada fps az na 20, chapem ze ked tam je milion mobov tak to da zabrat, ale problem je v tom ze mi to robi len ked som v parte. Dalsi problem je ze mam fps 60ale mam take divne lagy ( nevraca ma to dozadu ale mi proste zacne mierne pretrasat obrazom ) Neviem co mam robit , neverim zeby to mohlo byt hardwarom kedze v solo hre mozem mat cely screen zatrepany mobami a ide mi to hladko , akonahle sa niekto napoji uz je to v haji.

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Technické problémy

Příspěvek od sklb » 19.05.2012, 13:13 hod.

Deef píše:Dalsi problem je ze mam fps 60ale mam take divne lagy ( nevraca ma to dozadu ale mi proste zacne mierne pretrasat obrazom ) Neviem co mam robit , neverim zeby to mohlo byt hardwarom kedze v solo hre mozem mat cely screen zatrepany mobami a ide mi to hladko , akonahle sa niekto napoji uz je to v haji.
Nelaguje ti pripojenie (ci uz tvoje alebo bnet)?
Skus popozerat ping pri tych zasekoch.
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
mafian89
Gorebelly
Příspěvky:337
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mafian89#2328

Re: Technické problémy

Příspěvek od mafian89 » 19.05.2012, 13:15 hod.

Máš zaplý V-Sync? Ten by tomuhle měl předcházet.
Obrázek

Uživatelský avatar
Deef
Gorebelly
Příspěvky:221
BattleTag:Deef#2671
Bydliště:Ried im Innkreis
Kontaktovat uživatele:

Re: Technické problémy

Příspěvek od Deef » 19.05.2012, 13:19 hod.

Ok takze este doplnim ze je jedno ake mam rozlisenie , co mam zapnute je to uplne jedno robi to v kazdom pripade. A nasiel som video robi mi presne to iste aj pri 59ms ping ( normal ) ked daco robia so serverom mam 250-400 , to uz dostavam teleporty to mi nevadi. presne toto mi to robi ked sa niekto pripoji do hry http://www.youtube.com/watch?v=iukY2L8PpSM

budem tu editovat veci ktore som skusil :
Aktualne som formatol pc, instalujem grafiku
Naposledy upravil(a) Deef dne 19.05.2012, 15:37 hod., celkem upraveno 1 x.

KnoTy
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: Technické problémy

Příspěvek od KnoTy » 19.05.2012, 13:47 hod.

Silně se mě seká hra opravdu chvílema až nehratelná a když pak na mě jde více potvor nepřežiju.Jak zjistím zda je chyba v PC nebo internetu ?

JatkaFinguzZ
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JatkaFinguzZ#2533

Nespustim D3

Příspěvek od JatkaFinguzZ » 19.05.2012, 15:39 hod.

Ahoj, nainstaloval jsem D3 Prošel veškerejma pitomostma se zadáváním údajů.A když jsem kliknul na odkaz co mi poslal blizzard.Napsalo mi to tohle:
Account Verification Error

An error has occurred, possibly for one of the following reasons:

This Battle.net account has already been verified.
The verification link you’ve clicked on is expired or invalid.
The account verification attempt was unsuccessful. Please try again, as this may be a temporary issue.
Click the button below to return to Battle.net Account Management, where you can request another copy of the verification e-mail.

Chci si to už kua zahrát po tolika letech co na to čekám.

Pomozte prosím

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Technické problémy

Příspěvek od kojot » 19.05.2012, 17:17 hod.

Napiš, co máš za PC a jakej máš internet.
Obrázek

KnoTy
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: Technické problémy

Příspěvek od KnoTy » 19.05.2012, 18:47 hod.

Procesor:
AMD Turion X2 Ultra Dual-Core Mobile ZM-82 s frekvencí 2,2 GHz
2 MB L2 Cache
Max TDP: 35 W

Čipset:
NVIDIA MCP77

Paměť:
2x 2 GB DDR2 667/800 MHz
2 sloty pro max. 4 GB

Grafická karta:
NVIDIA GeForce GT130M s 512 MB vlastní paměti

Displej:
15,4" WXGA TFT LCD
Rozlišení: 1280 x 800 bodů

Pevný disk:
500 GB
5400 RPM
Serial ATA

Mechanika:
DVD+/-RW SuperMulti

Komunikace:
Integrovaný 56 Kbit/s modem
Gigabit Ethernet (10/100/1000 NIC)
WiFi 802.11a/b/g/n
BlueTooth 2.0 + EDR
Integrovaná webkamera 2 Mpx

Ovládání:
Kompletní klávesnice s oddělenou numerickou klávesnicí
Touchpad s oblastí posouvání

Vstupy a výstupy:
1x HDMI
1x VGA
3x USB 2.0 (1x eSATA)
1x Sluchátka
1x Mikrofon
1x RJ-11
1x RJ-45
1x Čtečka paměťových karet 4v1 (SD, MMC, MS, MS Pro)
1x Express Card

Operační systém:
Bez OS

Napájení:
Li-Ion baterie
A internet mam od T-mobile vedený přes pevnou linku celkem stabilní sít a u předchozích her mě nedělala vůbec žádný problém.Rychlost přesně nevim

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Nespustim D3

Příspěvek od hami » 19.05.2012, 19:53 hod.

zajímavý, ale jelikož je tohle D1 fórum, tak zde moc lidí co hrajou D3 vážně nebude :wave:
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Technické problémy

Příspěvek od kojot » 19.05.2012, 23:06 hod.

Ten výkon není nic moc no. Zkus si ještě udělat test rychlosti připojení na http://rychlost.cz/
A až budeš ve hře tak zmáčkni Ctrl+R. Vlevo nahoře se ti objeví FPS, jestli tam budeš mít nějaký malý číslo (10-20), tak to bude pravděpodobně nedostatečnej výkon počitače.
Obrázek

Uživatelský avatar
FujiwaraCZ
Quill Rat
Příspěvky:36

Re: Technické problémy

Příspěvek od FujiwaraCZ » 20.05.2012, 07:42 hod.

Tak blizzard zase něco slušně podělal.

Od začátku hraní hry mám problém 3007 s odpojováním.
Nakonec se našel "trik" jak tuhle chybu neutralizovat a to takovou banalitou jakou bylo připojit se na general chat. Už jen tohle dokazuje, že je chyba u blizzardu, protože taková blbost určitě nemá nic společného s vaším připojením.
Takže jo, pár dní to takhle běželo bez problémů...

A dneska mě to odpojuje zase i s general chatem, chyba 3007. Hra je nehratelná protože to padá třeba každých 3-5 minut.

Nějaké nápady?

Ještě k tomu výkonu pc... Minimální požadavky hry jsou tak možná, aby ses dostal do menu. Samotné hraní je náročnější než se myslelo. Já mám dvoujádro 3.00 GHz, 4 GB ram a grafika radeon HD 4770 s 512(což asi právě grafika nestačí). Pozuruji pokles FPS při větším počtu nepřátel nebo efektů. Hratelné to je, ale je to dost znatelné.

KnoTy
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: Technické problémy

Příspěvek od KnoTy » 20.05.2012, 09:38 hod.

Tak FPS ve hřee je 6-15.Tady je výsledek testu připojení 2 testy.....
http://rychlost.cz/rs/2012202195.png
http://rychlost.cz/rs/2012202407.png
Asi Pc že? >:o
Naposledy upravil(a) KnoTy dne 20.05.2012, 09:49 hod., celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Pana_Ruplahlava
Gorebelly
Příspěvky:387
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ruplahlava #2727

Re: Technické problémy

Příspěvek od Pana_Ruplahlava » 20.05.2012, 09:41 hod.

fps bys měl mít okolo 40... 6-15 je opravdu hoooodně málo... udávané minimum fps na hraní je 25...
Nemám rád lidi, co hledají problémy jen proto, aby mohli žvanit.
Smiřte se s tím.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“