Locust swarm dotaz

Odpovědět
lepra
Quill Rat
Příspěvky:11
BattleTag:Leprosaurus-2848
Locust swarm dotaz

Příspěvek od lepra » 17.05.2012, 09:03 hod.

Ahoj,
omlouvam se za mozna debilni poznamku, ale chci se zeptat, zda tu nekdo pouziva Locust swarm spell. Pred vydanim hry jsem si ho naklikaval do zkusebnich buildu s runou pestilence, ale ve hre zjistuju, ze ho neumim moc pouzivat.
Muze mi, prosim, nekdo zkusenejsi poslat svuj build s timto spellem a hlavne vysvetlit v jakych situacich ho pouziva? Zarazi me hlavne jeji kratky dosah.
V soucasne dobe ho proto nepouzivam a je to nahrazene Acid cloud.
Diky

Grca
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Locust swarm dotaz

Příspěvek od Grca » 17.05.2012, 09:23 hod.

byl jsem na tom jak ty, strasne se mi libil, po zjisteni takoveho maleho dosahu jedu pres acid cloud

Uživatelský avatar
Siddhártha
Quill Rat
Příspěvky:25

Re: Locust swarm dotaz

Příspěvek od Siddhártha » 17.05.2012, 17:34 hod.

Zatím jsem ten skill moc nezkoušel, ale něco málo tu snad můžu přispět.
Ten range je hodně krátkej, jenže WD je celkově spíš short range caster a v partě by měl plnit úlohu prostředníka mezi přední linii (barbar/Monk) a zadní (Wiz/DH) a v těchto situacích to není špatný skill. I když ten dmg není úplně nejlepší +/- 350% weapon dmg po dobu 8 sekund není zas tak silné na normal obtížnosti, kde všechno je za 8 sekund dávno mrtvé...Uvidíme později...
Jinak k tomu použití/buildu jedině snad passivka co vylepšuje kouzla s poison dmg. Zatím jsem jen lvl 26 takže jsem toho moc neprokoumal no...:)

Uživatelský avatar
Navrc3K
Fallen Shaman
Příspěvky:82
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:NavRc3K#2994
Kontaktovat uživatele:

Re: Locust swarm dotaz

Příspěvek od Navrc3K » 17.05.2012, 17:57 hod.

Ja to taky moc nepouzivam :) Ale skousel jsem to parkrat a zda se mi ze kdyz sem to hodil do davu tak to mezi nema preskakoval :) ale mozna si to pletu s necim jinym.
Obrázek

Uživatelský avatar
Siddhártha
Quill Rat
Příspěvky:25

Re: Locust swarm dotaz

Příspěvek od Siddhártha » 17.05.2012, 18:16 hod.

Myslím, že když klikneš pravým na jeho portrét, tak je tam možnost ty skilly odnaučit...

PeeDee
Quill Rat
Příspěvky:35
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:peedee#2683

Re: Locust swarm dotaz

Příspěvek od PeeDee » 17.05.2012, 19:07 hod.

Tak ja som pužíval grasp v kombinácii so zombie chargerom ak niekto unikol z graspu zombie sa oň postaral. Keď bol prístup ku gargantuovi vymenil som ho s graspom a chvíľu na to charger so swamp (:...momentalné to skúšam, zatiaľ som spokojný, inak používam aj acid cloud....spočiatku som swamp nevedel používať efektívne tiež, potom som si uvedomil, že je to ovládaním a prehodil som to s acid cloud tak aby AC bol na right-click (:...

Tompson
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Locust swarm dotaz

Příspěvek od Tompson » 18.05.2012, 07:29 hod.

locust swarm je skvele kouzlo, na short range stejne nabehnete abyste nastackovali soul harvest a pak hodite locust swarm s runou pestilence a jen se koukate jak vam vymira cela mistnost a nekdy kdyz je to mobama preplneno i o par mistnosti dale...proste pokud si hral dkcko unholy ve wowku tak tam je to stejne s diseasy a pestilencem...
pokud za WD prihodis firebomb s runou flashfire tak na normal jsou to jatka...

Grca
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Locust swarm dotaz

Příspěvek od Grca » 18.05.2012, 08:43 hod.

Tompson : precetl jsi si spravne co runa flash fire dela? ztrati plosny utok a namisto toho skoci na dalsich 5 potvor se snizenim dmg o 15%

Uživatelský avatar
schovan
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:schovan#2614
Kontaktovat uživatele:

Re: Locust swarm dotaz

Příspěvek od schovan » 18.05.2012, 10:45 hod.

Locust swarm používám ne jako nějaké hlavní útočné kouzlo, ale jako obnovovač many. S runou devouring swarm za každého ovlivněného moba obnoví 37 many. Docela to pomáhá, protože acid cloud žere hodně. Na obnovu many je také důležitá pasivní schopnost gruesome feast - obnovuje manu za sebraný health globe.

můj build: viewtopic.php?f=108&t=4772
Obrázek
Obrázek

lepra
Quill Rat
Příspěvky:11
BattleTag:Leprosaurus-2848

Re: Locust swarm dotaz

Příspěvek od lepra » 27.05.2012, 08:33 hod.

Diky za radu, tak jak jsem ho zatratil na normalni hrani, tak ted na infernu jsem se k nemu vratil, super skill. Diky za rady

Phalios
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:PhaliosCZ#2702

Re: Locust swarm dotaz

Příspěvek od Phalios » 30.05.2012, 09:33 hod.

Já ho ted používám spolu s runou na manu a nemůžu si to vynachválit. Dmg to dává dobrej manu to doplnuje taky slušně
Obrázek

Hanthor
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hanthor

Re: Locust swarm dotaz

Příspěvek od Hanthor » 31.05.2012, 18:08 hod.

Tak já Locust swarm používám jako hlavní spell....V tuto chvilku je problém jen jedinný a to je to že na inferno je tento spelll v podstatě nepoužitelný (a to i s tím že jsem už v 2 aktu)..je to o běhání....zabíjení bossů je zdlouhavé a to si myslím že 20,000 dps není zrovna málo:( a V momentě když hraju s kámošema coop na inferno....je to v podstatě k H****:( takže jsem support...ale zpět k spellu,,,,je dobrý a zábavný spell,s tím že hra na inferno je obtížná ALE né nemožná....doporučuji alespoň zkusit

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Locust swarm dotaz

Příspěvek od Yaka » 01.06.2012, 08:01 hod.

Nepoužívat - musíš příliš blízko a příliš pomalý dmg:)

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“