První názory (SPOILER)

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Zamčeno
Vozi
Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Vozi » 17.05.2012, 09:53 hod.

@Timpa .. Soul harvest pouzivam porad ale musis mit na to build. Uz nepouzivam ani gargantuana, protoze uz taky nic nevydrzi. Pockej na 3. a hlavne 4. act na nightmare, budes potit krev u nektery monster a bossu. :)

Uživatelský avatar
Timpa
Wraith
Příspěvky:180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Timpa » 17.05.2012, 09:57 hod.

To už snad budu hrát s kámošem tak mě to tak vadit nebude ted celou dobu hraju sám protože Xzone čachruje s odesíláním. Soul Harvest je drsná věc skoro 2x navýšení DMG to je luxus. Ale přijde mi že WD na to kolik mají všichni skullu má nejvíc skullu na houby. Když si vezmeš Pety a Odpálení a podobné věci tak má nejvíce přebytečných věcí které praktický moc člověk nevyužije.

Uživatelský avatar
Pana_Ruplahlava
Gorebelly
Příspěvky:387
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ruplahlava #2727

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Pana_Ruplahlava » 17.05.2012, 09:58 hod.

na normal je soul harvest skoro na nic, az na nightmare se da pouzit...
Nemám rád lidi, co hledají problémy jen proto, aby mohli žvanit.
Smiřte se s tím.

Vozi

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Vozi » 17.05.2012, 10:03 hod.

@Pana_Ruplahlava .. Praveze na nizsich obtiznostech je to imba boost. Treba na Hell uz to neni x2 dmg, ale mene o neco. Soloju zatim 1. act hell a jeste jsem nechcipnul, ale jsem pred SK. Hell hraju od rana. :)
Naposledy upravil(a) Vozi dne 17.05.2012, 10:06 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Timpa
Wraith
Příspěvky:180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Timpa » 17.05.2012, 10:03 hod.

Ja jsem právě sould harvest použival hlavně v normál. Ale na nightmare se ukazalo že mě wakt nesedne moc WD jeho styl. Dot jsou hodně slabí. Pro někoho jako je Vozi a ze svým spešl buildem to muže být mlýnek na maso ale mě to moc nesedí.

EDIT: ono to dává potom méně jsem myslel čím větší level a útok zbraně tím bude Soul Harvest více IMBA a ne že čím většin level a obtížnostní tím horší.

Uživatelský avatar
Pana_Ruplahlava
Gorebelly
Příspěvky:387
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ruplahlava #2727

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Pana_Ruplahlava » 17.05.2012, 10:08 hod.

na normal jsem měl opravdu zábavu s leaping spiders a s tím jsem to propavoučkoval až do konce... jsou fakt super, moc účinný to není ale zábavný stoprocentně :D
Nemám rád lidi, co hledají problémy jen proto, aby mohli žvanit.
Smiřte se s tím.

Uživatelský avatar
Chadzi
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Chadzi#2987
Bydliště:ČR

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Chadzi » 17.05.2012, 10:20 hod.

simpi píše:
Helljovany píše:Tak hlavně nazývat dohrání Normalu dohráním celé hry je docela barbařina... :wave:
... noooo tak treba moje pritelkyne zije v domeni, ze tim to konci a pak se ji vratim =)))))
dobrý :twisted:

Uživatelský avatar
Peckoslav
Minion of Destruction
Příspěvky:878
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peckoslav#2167

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Peckoslav » 17.05.2012, 11:20 hod.

tak hlásím včera v 18:59 poražen Diablo (DH lvl 32)
Hra výborná, hratelnost ještě lepší. Většinu nedostatků tu někdo z Vás už psal (zejména gemy a stránky ve stejné barvě jako trash). Škoda (téměř) naprosté nevyužitelnosti obyčejných-bílých předmětů, za těch pár goldů je nemá cenu ani sbírat.

Jedu DH dle svého, na žádný build jsem zatím nekoukal, to budu řešit až se přes něco nebudu moct dostat ;)

Průchod hrou je poměrně plynulý, větší problém jsem měl u Beliala, musel jsem se naučit co a jak dělat líp, takže těch asi 20 smrtí u něj mě opravdu vyškolilo ;)
Jel jsem solo, myslím, že v partě to bude snazší - nárůst dmg je vyšší než nárůst HP mobů = rychlejší kill, tj. menší pravděpodobnost na chcípnutí :D
jinak u Butchera a Diabla jsem je udělal na podruhé, Azmodah byl easy a šel hned z první.

Normal jsem prošel za cca 22 hodin čistého času, nijak jsem to nehrotil, myslím, že většinu lokací jsem prošel tak na 70-80%, když jsem našel východ, tak jsem se už nevracel. Délka je super, tolik času netrvají ani některé celé hry, zatímco po normalu Diablo defakto začíná ;)
Aktuálně jsem na NM (act I. jsme jeli v partě s Javůrkem-barb a pak ještě se 2 kámošema ve 4řech a Butcher padl na poprvé), act II. jedu dnes sólo a zatím jsem před sbíráním částí Zoltuna Kulleho.
Obrázek
Od konce září 2015 jsem zpět a teprve se tu rozkoukám :D

boboswariors
Quill Rat
Příspěvky:24

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od boboswariors » 17.05.2012, 14:00 hod.

Developer's hell dungeon ftw :D

Uživatelský avatar
Ordkomber
Quill Rat
Příspěvky:34

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Ordkomber » 17.05.2012, 15:48 hod.

Také jsem normal dokončil včera, něco nad 20 hodin. Co nejvíc jsem povídal a hledal knihy, abych si užil příběh.

Hrál jsem solo za wizarda a obtížnost hry byla podle mě odpovídající.
Umřel jsem u Butchera, kdy měl už minimum životů, tak jsem se na něj vrhl i když jsem na tom nebyl dobře a doplatil na to. Chyběla mi tak jedna rána, už mu nebyl vidět žádný health bar.

Beliala považuji za nejtěžšího bosse, umřel jsem dvakrát nebo třikrát. Ty jeho kyselinové jezírka pro mě byli naprosto smrtící, než jsem si přepnul skill na diamont skin (ten od té doby používám stále).

Je konci třetího aktu se mi zlepšila výbava, třetí a čtvrtý akt jsem prolétl až k Diablovi celkem suveréně. Diablo mi pak ale dvakrát vyškolil, nějak jsem si zvykl bojovat na blízko, měl jsem frost novu, diamont skin i nějaký armor. Diablo byl ale ve své poslední fázi proti a svým infernem mi dvakrát zabil. Po třetí jsem už na to šel opatrněji a snažil se k němu nepřibližovat a vyhýbat se.

Celkově hru hodnotím hodně kladně. Jedním z největších plusů oproti D2 jsou náhodné vedlejší questy a achievmenty. Také příběh je podle mě zajímavější. Trochu rozpočitý jsem ale zatím z předmětů. Na obtížnosti normal to bylo u mě jen o najití předmětů s co nejvyšším bonusem k vitalitě a inteligenci. V D2 mi přišlo, že je potřeba větší škála vlastností a bylo tam zábavnější se ty předměty snažit kombonovat. Ale dost možná je tento můj pocit daný tím, že jsem prošel jen normal a na vyšších obtížnostech už to bude v D3 něco jiného.

JohnyX
Quill Rat
Příspěvky:47

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od JohnyX » 17.05.2012, 16:48 hod.

Sem Wizzard lvl 42...10500hp,glass canon a dps přes 1300 :) Začal sem 3 akt a owním to tam jako kráva :)
Akorát na beliala sem si musel přepínat energy armor a s ním si ani neprdl :D Hold 10k hp je docela dost :) Zatím

Uživatelský avatar
Chadzi
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Chadzi#2987
Bydliště:ČR

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Chadzi » 17.05.2012, 17:47 hod.

Tak jsem normal přešl i já ... chodil jsem snad všude kde to šlo, četl a poslouchal rozhovory ... zabralo mi to 14h 30min ... konečný lvl 31. Hraju za wizarda a problém jsem žádny neměl, ani Belial mi nepřišel nijak težký. Když jsem někdy umřel, tak to bylo vlastní blbostí ... První obtížnost teda naprosta ultralehká. Za chvíli se vrhnu na nm.

JohnyX
Quill Rat
Příspěvky:47

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od JohnyX » 17.05.2012, 18:46 hod.

Sem v polovině 3 aktu na nightmare a mam s wizzardem dps 1900 a 12k HP. Sem hrozně OP :D
Připadá mi to ted s těma itemama ještě jednodušší než na normal :p

Uživatelský avatar
Winty
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:WintyBadass#2859

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Winty » 17.05.2012, 21:02 hod.

Právě jsme dohráli s kámošem (Já DH on WIZ, oba jedeme max DMG) prvni akt na NM a první pocity sou boží. Zatím celkem pohoda. Jedninej boss na kterym jsme zařvali byl Butcher normal (FAIL :D). Na D3 se mi hlavně libi fighty s act bossy (hlavne Belial a Diablo ) Trošku mi vadí nebarevnost názvů gemů a training pages a krátkost čtvrtého aktu.

JohnyX
Quill Rat
Příspěvky:47

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od JohnyX » 17.05.2012, 21:21 hod.

Ted sem dokončil 3 akt na nightmare. Celý 3 akt sem si to dával np a jakmile sem začal sestupovat k asmodanovi (3 boss), tak sem začal strašně dostávat naprdel, musel sem kompletně změnit build. Začli se tam vyskytovat hlavně hodně nebezpeční championi a ti dávali neskutečný damage, občas sem tam i vyrakvil....
Má někdo taky zkušenosti s koncem 3 aktu na NM?

Uživatelský avatar
dejavu
Gorebelly
Příspěvky:200
Bydliště:Morava

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od dejavu » 17.05.2012, 21:51 hod.

Jednou takhle na HELL aneb kiteovani az do mesta za stryckem Cainem:D

Obrázek

Uživatelský avatar
SynchR
Fallen Shaman
Příspěvky:84
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:SynchR#2411

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od SynchR » 17.05.2012, 22:08 hod.

Na Hellu začala teprve opravdová zábava s častým umíráním. Mají to dobře vymakané. Narazil jsem na grupu, že mobové byli nesmrtelní a ten hlavní eliťák ne. Takže se musí zabít ten hlavní eliťák aby potom všichni umřeli. Ten se nám spawnul na začátku catacomb, takže jsme umírali jak na běžícím pásu.

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Grammator » 17.05.2012, 22:10 hod.

Já sem se na začátku nm hrozně trápil... dmg byl dobrý (kolem 700) ale hp málo (3k)... no a pak sem si jentak chodil a trápil se, když se připojil jeden barb a s ním sem to prošel až do 2. aktu (občas ná navštívil nějaký další hráč)... když se barb odpojil zjistil sem, že už to dávám (7k hp, 1200 dmg), pak sem s nějakým monkem projel zbytek 2. aktu atd... holt jednou si kořist, za pět minut pán :D
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Cejkis
Fallen Shaman
Příspěvky:78
BattleTag:Cejkis#1290

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Cejkis » 17.05.2012, 22:49 hod.

to jsem rád, že hell bude oheň. právě jsem dorazil butchera na NM a zdá se mi to pořád docela jednoduché.
Hudba : Funk, rock'n'roll, jazz, deep a soulful house, REM, Bonobo
Tanec : Lockin', house dance, poppin'

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Garn » 17.05.2012, 23:03 hod.

Hm, já hrál s klukama v docela sehrané partě až na konec NM a teď mám DH, kterého jsem ještě upgradenul na 2600 dps, 18K HP. Jen tak ze srandy jsem si zkoušel na NM last act a nemám šanci nic dát. Ten superunikát co hlídá AA of Hope mi dává za 9,5K charge do 36% redukce. Dal jsem ho až asi na 17. pokus, kdy jsem vydodgoval všechny jeho ability během jednoho fightu, což je téměř nemožné... Mrknul jsem na ofiko fórum a nadávají tam všichni. Většina borců, co si to dává chodí DH na 4 defensivní ability + 1 generator + 1 spender, což je dost trollface. Navíc ve hře neexistuje efektivní způsob jak dostat životy zpátky mimo HO. Zkoušel jsem všechny druhy lifestealu a při výpočtu mi vyšlo, že si překopu půlku itemů a buildu, abych ve výsledku během 5 sekund vysál nějaký 2000HP, což je jeden hit jednoho moba na NM. :D Jsem zvědavý na HC... :D Pokud je latency nad 100, tak je teď DH nehratelný totálně, protože můžeš zapomenout na rotaci nebo vyhýbání se projektilům. Prostě DH v dobré partě vysype větší damage než pomalu celý zbytek týmu dohromady, ale bez party nula bodů...
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Zamčeno

Zpět na „Obecně“