*SPOILER* Lvl 60 LIVE STREAM - Inferno Act 1

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
citizen
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: *SPOILER* Lvl 50+ LIVE STREAM

Příspěvek od citizen » 16.05.2012, 10:27 hod.

Nebudou prodavat nic, pokud neprestanou pred tema championama utikat. Je nutno podotknout, ze proti nim nemaji sanci. Mozna se to zmeni az se k nim prida Yuri (barb), ktery jeste nema 60 lvl.

Uživatelský avatar
pejtrix_cz
Fallen Shaman
Příspěvky:90
BattleTag:pejtrixcz#2651
Bydliště:Karlovy Vary

Re: *SPOILER* Lvl 50+ LIVE STREAM

Příspěvek od pejtrix_cz » 16.05.2012, 10:34 hod.

by me zajimalo jestli na ten stream koukaj i v blizzu a jak na nej asi reagujou :D

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: *SPOILER* Lvl 50+ LIVE STREAM

Příspěvek od sklb » 16.05.2012, 10:36 hod.

co tak citam v tom chate tak vraj uz niekto dokoncil aj akt 2 na inferne :p
Ja byt blizzard rychle to vypnem. Bo to este dnes vecer padne..
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

citizen
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: *SPOILER* Lvl 50+ LIVE STREAM

Příspěvek od citizen » 16.05.2012, 10:43 hod.

V tom chate jsem cetl hodne blbosti

Uživatelský avatar
pejtrix_cz
Fallen Shaman
Příspěvky:90
BattleTag:pejtrixcz#2651
Bydliště:Karlovy Vary

Re: *SPOILER* Lvl 60 LIVE STREAM - Inferno Act 1

Příspěvek od pejtrix_cz » 16.05.2012, 10:47 hod.

no psat to muzou ...tady v tom streamu mas aspon dukaz ze tam jsou a hrajou

Trhanec
Wraith
Příspěvky:182
BattleTag:Trhanec#2317

Re: *SPOILER* Lvl 60 LIVE STREAM - Inferno Act 1

Příspěvek od Trhanec » 16.05.2012, 11:02 hod.

Zklamanej nejsem :) Já se tam rozohodně nedostanu tak snadno. Na stream nekoukám, tak nevim jak hrajou, ale asi to nebudou žádný másla, normální playeři to takhle dávat asi nebudou.

Uživatelský avatar
lokijop
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zaxon#1601
Kontaktovat uživatele:

Re: *SPOILER* Lvl 50+ LIVE STREAM

Příspěvek od lokijop » 16.05.2012, 11:10 hod.

Prave to vypli, skoncili nekde v polovici prveho aktu (pri pavukoch). Co som videl tak uz to nedavaju tak lahko ako si mysleli. Zabijaju ich aj najmensie potvorky. Videl som ako sa spustil pavuk zo stropu a Wizz dostal IK. A kedze uz nemaju prachy na opravu vyzera to pre Blizz nadejne :)
Pravda je ze ked som to sledoval boli uz len dvaja. Uvidime ako to bude ked si poriadne oddychnu a napoja sa vsetci styria. GL

edit: Spustia to zasa o 23:00 (16.5.2012)

Uživatelský avatar
Leon
Fallen Shaman
Příspěvky:93
BattleTag:Leon#2149

Re: *SPOILER* Lvl 60 LIVE STREAM - Inferno Act 1

Příspěvek od Leon » 17.05.2012, 01:10 hod.

no a načo sa budú zdržiavať na moboch keď z nich už nič nemajú ? (expy etc), gear im padne aj tak lepší z bossov.

... inak ja sledujem ten stream už od začiatku nightmare, a to inferno je strašná bolesť :D pred chvíľou progresovali Butchera, a dali tam tak 30-35x wipe :D momentálne sú u Butchera Method http://www.twitch.tv/justw8?utm_campaig ... hodwow.com

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: *SPOILER* Lvl 60 LIVE STREAM - Inferno Act 1

Příspěvek od Tib3rian » 17.05.2012, 02:53 hod.

Podla toho co tu citam, tak sa mi to zda presne to co hovoril Blizzard, ze nemozu zarucit, ze hra nebude dohrana pomocu nejakych exploitov. Proste prebehnut akt, to neni podla mna hranie. Aky to ma vobec zmysel?
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Kmotr
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: *SPOILER* Lvl 60 LIVE STREAM - Inferno Act 1

Příspěvek od Kmotr » 17.05.2012, 03:53 hod.

No mam teda pocit, že to nějak Blizz neodhad s tou obtížností i když tahle parta je extrem, ale i tak, čekal jsem to o mnoho delší, až jim na tom Infernu nadropuje nějakej slušnej eqip tak to brzo dotáhnou do finise.

Pro standartní hráče to určitě bude daleko větší oříšek, ale i tak mi to příde zatim podle těchle zprostředkovaných informací trošku nevyvážený.
Tří obtížnosti projít celkem v pohodě a pak na Infernu už se jen trápit s každým mobíkem 15 minut, 5x u něj zhebnout a nedělat pak nic jinýho než shánět prachy na servis......

No uvidíme jaká bude osobní zkušenost, zatim jsem asi v 1/3 druhého actu NM a žádnej velkej problem, nakoupí se na aukci lepší equip a v podstatě skoro pak nepocejtíš rozdíl mezi Normálem a NM, zheb jsem teda trošku častěji zatím, ale to jsou jen chvilkové závary, kdy neuváženě vletim do houfu a člověk si v tom zmatku nevšimne, že na zemi je nějaký svinstvo co tě během chvilky vycucne, obzvlášt takový fialový lasery co se tam točej dokolečka atd.... nějakej zásek se zatim nekoná.

Přeju si aby to všechno Blizz doladil a pořádně dorychtoval, moooc jsem se na pokračování Diablika těšil a tak mu přeju aby to pro nás všechny byla zase hra která bude bavit dlouhý roky.

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: *SPOILER* Lvl 60 LIVE STREAM - Inferno Act 1

Příspěvek od sklb » 17.05.2012, 09:30 hod.

Tib3rian píše:Podla toho co tu citam, tak sa mi to zda presne to co hovoril Blizzard, ze nemozu zarucit, ze hra nebude dohrana pomocu nejakych exploitov. Proste prebehnut akt, to neni podla mna hranie. Aky to ma vobec zmysel?
No taky to ma zmysel aby to ukazalo blizzardu, ze to pos*al. :p
Neviem ci su v tej US uz absolutne vypatlany alebo je skutocne taky problem nastavit na inferne v urcitych miestach generovane napriklad dvere na kluc ktory ma neaky sampion a tym stazit prebeh. Popripade dat priseram take schopnosti aby nesli prebiehat...
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Vozi

Re: *SPOILER* Lvl 60 LIVE STREAM - Inferno Act 1

Příspěvek od Vozi » 17.05.2012, 09:37 hod.

@kmotr ... Blizzard to neodhadnul s obtiznosti? Jakou obtiznost hrajes ted ty? Ja act 1 hell a reknu ti, ze srandu uz definitivne skoncila. Umres ani nemrknes. Probihat a farmit inferno jsou 2 rozdilne veci. A tahle parta je navic extrem. Jen je mne trochu lito HC hracu, protoze tohle uz neni hra pro HC fanousky. :)

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: *SPOILER* Lvl 60 LIVE STREAM - Inferno Act 1

Příspěvek od Kubis » 17.05.2012, 09:41 hod.

Proč se rozčilujete. Teď se to probíhá, protože to chcou co nejdřív dohrát. Ale pokud chcou nějakej slušnej drop, budou muset využívat Naphalem valor a hledat a zabíjet rare a elite. Takže po prvnim dohrání se teprve začne huntit a drtit vše co vám příde pod ruce :)

Vozi

Re: *SPOILER* Lvl 60 LIVE STREAM - Inferno Act 1

Příspěvek od Vozi » 17.05.2012, 09:44 hod.

Nezapomente, ze act 1 a 2 jsou obtiznosti zhruba stejne. Ac3 uz je 2x tezsi a act 4 je 2x tezsi nez act 3. Timhle stylem bez farmeni to proste nedokonci kvuli enrage timerum. To by na ne musela farmit hromada lidi na hell minimalne. Jdete si zahrat hell a nikdo z Vas uz nenapise nic o tom, ze je hra lehka.

Uživatelský avatar
pejtrix_cz
Fallen Shaman
Příspěvky:90
BattleTag:pejtrixcz#2651
Bydliště:Karlovy Vary

Re: *SPOILER* Lvl 60 LIVE STREAM - Inferno Act 1

Příspěvek od pejtrix_cz » 17.05.2012, 09:55 hod.

jak je to s tema predmetama v infernu ? na blizzconu jednou ukazovali obrazek a na prvni pohled slo videt ze jde o veci z inferna (az si hodne lidi stezovalo ze to vypada jak z nejakyho korejskyho MMO ) pada jim teda neco takovyho nebo maj zatim "standartni" veci ?

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: *SPOILER* Lvl 60 LIVE STREAM - Inferno Act 1

Příspěvek od Drakkari » 17.05.2012, 10:30 hod.

Hoši se asi zasekli, koukám že farmí první akt, a umíraj jak na běžícím pásu :)
Stačí trošku potunit předchozí obtížnosti a bude to fajn, věřím Blizzu, jsem zvědav na první patch, jak nám zpřísní NM a Hell, aspoň doufám.
Teď teprv dochází k tomu pravému betatestu, a věřím že rusherům Blizz zvedne mandle nejbližsím updatem...

Uživatelský avatar
Pana_Ruplahlava
Gorebelly
Příspěvky:387
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ruplahlava #2727

Re: *SPOILER* Lvl 60 LIVE STREAM - Inferno Act 1

Příspěvek od Pana_Ruplahlava » 17.05.2012, 10:32 hod.

http://www.twitch.tv/thegdstudio
já se koukám na tohle, a už třetí hodinou jedou bosse druhyho aktu :D
Nemám rád lidi, co hledají problémy jen proto, aby mohli žvanit.
Smiřte se s tím.

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: *SPOILER* Lvl 60 LIVE STREAM - Inferno Act 1

Příspěvek od Tib3rian » 17.05.2012, 18:01 hod.

A Diablo 2 je snad tazke?
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

citizen
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: *SPOILER* Lvl 60 LIVE STREAM - Inferno Act 1

Příspěvek od citizen » 17.05.2012, 20:02 hod.

Nevite nekdo, jak se dostat na Method stream? Ten link v prvním uz postu nefunguje.

Uživatelský avatar
mafian89
Gorebelly
Příspěvky:337
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mafian89#2328

Re: *SPOILER* Lvl 60 LIVE STREAM - Inferno Act 1

Příspěvek od mafian89 » 17.05.2012, 20:09 hod.

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“