První názory (SPOILER)

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Zamčeno
Kmotr
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Kmotr » 16.05.2012, 14:28 hod.

simpi píše:
jediny co mi vadi je neprehlednost v questech ... absolutne nevim, jak jsem daleko, kolik mi jeste zbyva do dalsiho aktu a podobne.
Tak to nevíš u nový hry nikdy jak bude pokračovat další krok, ale až to pujdeš na NM už budeš mít jasno ;)

Mě jen trošku mrzí že celej normal mi nepadla žádná fakt dobrá věc kterou bych využil, mohly dát aspoň na first kill Diabla nějaký povzbuzení :)

Uživatelský avatar
Rusty333
Wraith
Příspěvky:114
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Rusty#2388

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Rusty333 » 16.05.2012, 14:29 hod.

Úžásný, báječný. Sice jsem to až k Diablovi dá se říct prošel s prstem v nose, Diablo mi dal zabrat, ale na NM už to trochu přísnější. Obtížnost hry se určitě soudit podle toho že projdeš normal. Ale jsem fakt nadšenej.
Kmotr píše:
simpi píše: Mě jen trošku mrzí že celej normal mi nepadla žádná fakt dobrá věc kterou bych využil, mohly dát aspoň na first kill Diabla nějaký povzbuzení :)
Asi tak, někomu padne legendary už v 1aktu ale mě nepadl za celej normal ani jeden. :D

fear.s
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od fear.s » 16.05.2012, 14:33 hod.

Procházím to fakt pomalu a celkově to "zatim" hodnotim dobře. Co mě osobně trošku zarazilo je, že v roce 2012 po 5 letech čekání jsem si včera všiml, že ta postava neumí občas sama dojít z bodu A do bodu B a zasekne se o keř:) je to drobnost - ale překvapilo mě to..

Obtížnost, možnost hraní se se skilama a všecko ostatní nemá smysl hodnotit dříve než po několika hodinách hry na infernu.. Ten login je veliký zklamání a sráží to minimálně 30% hodnocení o tom žádná.

Uživatelský avatar
Spyder
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Spyder » 16.05.2012, 14:33 hod.

NM už není taková sranda. Konečně začínám třošku umírat a přichází na řadu i trocha taktiky. Moc se těším na Hell :)
Jinak jedu za WD a je to neskutečně dobrej char. Vřele všem doporučuji.

simpi
Quill Rat
Příspěvky:20
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od simpi » 16.05.2012, 14:39 hod.

Spyder píše:NM už není taková sranda. Konečně začínám třošku umírat a přichází na řadu i trocha taktiky. Moc se těším na Hell :)
Jinak jedu za WD a je to neskutečně dobrej char. Vřele všem doporučuji.
je pouzitelnej Disintegrate ?

Uživatelský avatar
Spyder
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Spyder » 16.05.2012, 14:52 hod.

Hraju za Witch Doctora, takže ti neřeknu jak je použitelnej "Disintegrate"

simpi
Quill Rat
Příspěvky:20
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od simpi » 16.05.2012, 14:56 hod.

nj ... ja myslel, ze wizard =)

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Garn » 16.05.2012, 15:06 hod.

Prosím? To, že jsou servery těsně po vydání přetížené, snižuje hodnocení hry? Od kdy...

Mluvení o obtížnosti mi přijde směšné. Na NM mi u Diabla při 3 players dal můj klon Impale za 7,5 a hned za tím 2,2 autoattack (náš dmg soaker měl asi 16K, já asi 14 - jedu poměrně defensivně). Až dohrajete Hell, tak můžete mluvit o obtížnosti imho.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Programos » 16.05.2012, 15:09 hod.

Pro mě jediné mínus je, že jsem nevydropoval ani jeden unique/set a myslím, že v základním D3 jich ani moc nebude. Na druhou stranu jsem ale rád, protože i při takovém šíleném počtu lidíco Diablo hraje, zůstanou itemy relativně Unikátní :-)
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Krchy
Quill Rat
Příspěvky:8

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Krchy » 16.05.2012, 15:36 hod.

Rad bych napsal dobre prvni dojmy, ale nejak muj prvni dojem je error12. nemate s tim nekdo zkusenost?

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Programos » 16.05.2012, 15:46 hod.

Krchy píše:Rad bych napsal dobre prvni dojmy, ale nejak muj prvni dojem je error12. nemate s tim nekdo zkusenost?
Nemusíš to psát do 10 topiců.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Uživatelský avatar
Cejkis
Fallen Shaman
Příspěvky:78
BattleTag:Cejkis#1290

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Cejkis » 16.05.2012, 15:49 hod.

Dohrál jsem normal ve dvou Monk + WD , na normal mi ta obtížnost přišla akorát, jen bosse bych trošku ztížil. Z třetího a čtvrtého aktu byl tužší jen diablo a pak ještě někdo, jinak lehké. Nepadlo nám nic lepšího než žluté itemy. Prostředek druhého aktu mě celkem nudil, ale jinak skvělá řež a nemám tomu vůbec co vytknout.
Procházeli jsme tak 90% všech dungů. Dohromady nám to trvalo 6+6+5+1 hodin, poslední akt jsme ale proběhli rychle, jinak by trval tak 2-3 hodiny.
Hudba : Funk, rock'n'roll, jazz, deep a soulful house, REM, Bonobo
Tanec : Lockin', house dance, poppin'

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Programos » 16.05.2012, 15:54 hod.

Mě přišlo, že právě všichni bossové byli ultra eazy, jen ten v druhém aktu za něco stál, jak desingově, tak i obtížností... Hráli jsme monk+dh a než jsme ho zabily, tak nám dal sadu víc pekelnou jak sám Diablo.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Garn » 16.05.2012, 15:56 hod.

Belial mi za DH přišel nejvíc easy. :-)
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Programos » 16.05.2012, 16:07 hod.

On eazy byl, ale až potom co jsme přišli, jak na něj. Ostatní mi přišli až moc eazy. Možná je to tím, že mám zaregistrovaného Duriela jako nejtěžšího bosse, možná je to tím, že už bylo moc hodin a měli jsme zrovna "krizovku" ale pro mě zatím nejzábavnější a nejtěžší boss. Co mi přijde smutné je to, že mi víc zavařili i obyčejné elitky, než Diablo...
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Garn » 16.05.2012, 16:21 hod.

Tak my jsme Diabla roflstompnuli takovým nechutným způsobem na normal, že když jsme přišli na NM, tak nikdo z nás nevěděl, co vlastně má za ability. Díky tomu nás hned napoprvé docela slušně vyškolil. :) Ale elitky jsou fakt nechutné. A na vyšších obtížnostech teprve začíná ta pravá sranda, když začínáš potkávat comba jako Desecrator + Frozen.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
SynchR
Fallen Shaman
Příspěvky:84
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:SynchR#2411

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od SynchR » 16.05.2012, 16:32 hod.

simpi: Disintegrate tenhle skill jedu na Nightmare jsem v druhym actu mam 1380 dmg a docela to pada. Mě se docela líbí ten Disintegrate.

simpi
Quill Rat
Příspěvky:20
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od simpi » 16.05.2012, 16:44 hod.

SynchR píše:simpi: Disintegrate tenhle skill jedu na Nightmare jsem v druhym actu mam 1380 dmg a docela to pada. Mě se docela líbí ten Disintegrate.
me se prave tenhle spell libil z videi jeste pred vidanim a vicemene kvuli nemu jedu Wizarda :D pac jsem zvedavej, jak to s nim pujde ... akorat jsem znejistil kvuli Ray of Frost, kterej moc dmg nedava a zere priserne arcane power...

a prijde ti to jako nejsilnejsi AoE spell ze secondary skillu ? .. me zatim docela prekvapil Arcane Orb, kterej dava taky slusny pecky =)

Uživatelský avatar
SynchR
Fallen Shaman
Příspěvky:84
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:SynchR#2411

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od SynchR » 16.05.2012, 17:19 hod.

Ja jel Arcane Orb, ale teď jedu Disintegrate, hraje se mi s ním lépe :)

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Programos » 16.05.2012, 17:26 hod.

Garn píše:Tak my jsme Diabla roflstompnuli takovým nechutným způsobem na normal, že když jsme přišli na NM, tak nikdo z nás nevěděl, co vlastně má za ability. Díky tomu nás hned napoprvé docela slušně vyškolil. :) Ale elitky jsou fakt nechutné. A na vyšších obtížnostech teprve začíná ta pravá sranda, když začínáš potkávat comba jako Desecrator + Frozen.
Mě nejvíc štval reflect damage, a ten co přitahuje, už přesně nevím jak se jmenuje(možná wortex?), už diablo nehraju :-p Frozen je v pohodě, dycky jsem potkal ty, kteří házeli kuličky a jen Izzual dával frostnovu, které se nedalo vyhnout(co si tak pamatuju).
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Zamčeno

Zpět na „Obecně“