Rady,Tipy,Triky

Tazzman
Quill Rat
Příspěvky:5
Rady,Tipy,Triky

Příspěvek od Tazzman » 16.05.2012, 10:16 hod.

Zdravím na první, co jsem se chtěl zeptat
Když se rozhodnu jet One handy, tak podle čeho vybírat spíše, myslím jaký attack speed weaponek, díky.

Uživatelský avatar
Rabillo
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rabillo#1236
Bydliště:Děčín

Re: Rady,Tipy,Triky

Příspěvek od Rabillo » 16.05.2012, 11:52 hod.

Ahoj, já mam zatim 31 lvl, a včera jsem dodělal normal. A musim říct že barbar je asi nejtěžší hero. Na tvojí otázku bych odpověděl kdybych znal tvůj build, záleží jaký skilly jedeš. Pokud to jedeš přes slam tak bych dal pomalou, protože na to musíš používat další skilly jako armor shout a stun abys generoval fury. Rychlost asi není nutný řešit, spíš rvy vše do strenght, vitality a armoru a máš vyhráno. To je zatim můj prozatimní názor z toho co jsem odehrál.
Your Soul is MINE!!!

Tazzman
Quill Rat
Příspěvky:5

Re: Rady,Tipy,Triky

Příspěvek od Tazzman » 16.05.2012, 12:19 hod.

A jdes two hand nebo one handky ? Zkoušel jsem obojí a přijde mi, že one handky víc sypou, jinak mám 30 lvl.
Klidně pošlu tvůj build rád se podívu.
A já to jedu zatím takto
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... ZYd!ZabZ.a
Spíše zkouším full dmg build a selfheal. Zatím to vypadá slušne na Kampaň v PvP později bych s tím asi nic neudělal.
A mám One Handky.

Uživatelský avatar
Rabillo
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rabillo#1236
Bydliště:Děčín

Re: Rady,Tipy,Triky

Příspěvek od Rabillo » 17.05.2012, 12:19 hod.

Já teď jedu spíš shield a defense, protože v nightmare dostavam s barbarem jak svine..
Your Soul is MINE!!!

Mennion
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Rady,Tipy,Triky

Příspěvek od Mennion » 17.05.2012, 13:15 hod.

Jo jo sem na začátku druhého aktu a musel sem se vzdát dvouručky ve prospěch štítu, pač ty nakládačky jsou opravdu velké.

Tazzman
Quill Rat
Příspěvky:5

Re: Rady,Tipy,Triky

Příspěvek od Tazzman » 17.05.2012, 13:32 hod.

Hraju Nightmare a zatím ten můj build funguje mám akorát problémy s těma plošnákama tam musím víc trikovat, jinak to zvládám takže zatím build neměním.

corpsen
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Corpsen#2641

Re: Rady,Tipy,Triky

Příspěvek od corpsen » 17.05.2012, 14:28 hod.

ja jedu s

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... ZUb!aaaZba

jsem 39 v nightmare 2 aktu... to je panečku řežbička :D
Všechno to padá v pár vteřinách... ale občas narazím na fatk silný elitní moby a mam co dělat...

Dualky mam

Uživatelský avatar
Vendetta
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BALROG #2851

Re: Rady,Tipy,Triky

Příspěvek od Vendetta » 17.05.2012, 14:49 hod.

Zdar ja idem zatial tento build 2 zbrane : http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... !ZbV!bZaZZ nightmare a robim to bud skok do davu stahnem to naseba a spustam kolotoc ... a ked je nieco silne tak wrath barsekra a ked neni tak to ukopavam cez seasmic slam a nasledno skoki do davu a zasa kolotoc celkom to funguje. ale urcite to neni final build :)

Marous
Fallen Shaman
Příspěvky:83
BattleTag:Marous#1984

Re: Rady,Tipy,Triky

Příspěvek od Marous » 17.05.2012, 15:08 hod.

Tak ja uz nevim co zkusit..druhej akt na hell a at mam co mam v ruce,at skousim vsechno mozny,jak se ke me nekdo dostane,tak skoro insta chcipnu.
Profil,:Maruska
aktualne goldu: 30mil
prodano RMAH: 740e

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Rady,Tipy,Triky

Příspěvek od Javurek » 17.05.2012, 15:40 hod.

Rozhodně vybírej podle typu které chceš používat. Taky ti nějaké skilly vylepšují bonusy s určitými zbraněmi..

Uživatelský avatar
Tullvan
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Rady,Tipy,Triky

Příspěvek od Tullvan » 17.05.2012, 18:57 hod.

Jedo od začátku two handed, jsem 51 lvl barbar ve čvrtým aktu v nightmare a jde to dobře,build si každou chvilku měním podle toho co zrovna potřebuji ale určitě sem začal více přidávat defensivní skilly. Jinak můžu doporučit jdi na aukci a kup si nějaké zbraně a máš vystaráno,každých pár levelů utratím goldy za zbran a pak to jen pěkně sekám :)
Obrázek

HC Crusader lvl 70 Paragon lvl 20

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Rady,Tipy,Triky

Příspěvek od HELLERcz » 18.05.2012, 06:22 hod.

Do obtížnosti NM jsem jel 2x one handky ...

Ale od Hellu jedu s jednou one handkou a štítem. A plním zatím celkem obstojně funkci tanka.
Uvidíme, jak to bude pokračovat dále.

Na štítu mám dost vitality, na zbrani mám dobrej poměr rychlosti a damage. Takže cleavuju dost efektně :)
Obrázek

Marous
Fallen Shaman
Příspěvky:83
BattleTag:Marous#1984

Re: Rady,Tipy,Triky

Příspěvek od Marous » 18.05.2012, 09:13 hod.

Tak sem si nasel build stun + dodge a zatim good, act4 na hell s two hand a docela to jde :) ale pasivni skilly porad menim,tak jeste nevim co je pro me dobre.
Profil,:Maruska
aktualne goldu: 30mil
prodano RMAH: 740e

Uživatelský avatar
Ravenwolf
Fallen Shaman
Příspěvky:66

Re: Rady,Tipy,Triky

Příspěvek od Ravenwolf » 19.05.2012, 20:34 hod.

Použivaš twohandku na hellu jo? to si snad prvni barb co slyším že chodí bez štítu :-) Nechceš se víc rozepsat? Jaké točíš skilly? co máš + - za staty?
Bratři naše činy v životě se odrazí ve věčnosti!

Postavy
Softcore:
Raven - barbar lvl 70(67+)

Avenger
Quill Rat
Příspěvky:39
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Avenger#2285

Re: Rady,Tipy,Triky

Příspěvek od Avenger » 20.05.2012, 12:14 hod.

Ja tiež idem s 2h Barba na hell, hrám to s (1)Leap, (2)Revenge, (3)Ground Stomp, (4)Wotb, (LMB)Cleave, (RMB)Seismic slam, +- 20K HP , 3K Armor, 6k DPS, resisty len +-20 ku všetkému, samozrejme pokial narazím na creepy typu jailer/molten/plague, tak si chvílku powipujem ale nakoniec aj tak padnú :) Keď budem mať chvíľku čas spíšem podrobný topic o builde.

forsaken
Quill Rat
Příspěvky:12

Re: Rady,Tipy,Triky

Příspěvek od forsaken » 20.05.2012, 12:43 hod.

taky jedu dvouručku, 2 akt na hell, použivám na trash, ground stomp, instantně mám nahozený Battle rage což je +30% dmg + 1% heal/sec a pak cleave a seismic slam s runou aby stál 15 fury a na žluté a modré elitky ta lupnu ground stom naložím jim earth quake zapnu nahodím šedívého dědulu Xd nabouchám fury, stáhnu se a dodelám to seismic slamem a celkem v poho se dá žít i bez heal abilit.revenge bych uživil ale už není místo, chci dávat elitky bez smrti a tak z 66 % se to daří díky earth quake a wrathu

Uživatelský avatar
mes
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mes #2193
Bydliště:Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: Rady,Tipy,Triky

Příspěvek od mes » 20.05.2012, 15:44 hod.

Zdravim vsechny mocne Barbarske valecniky!

Mam dotaz ohledne funkcnosti Threatning Shoutu, zkouseli jste ho pouzit proti act bossum? Ja mam takovy pocit, ze jsou na ten dmg debuff imuni, muze to nekdo potvrdit, vyvratit?
Čas je propast hluboká jak tisíce nocí , která do mě pohlíží marností každným dnem...a staletí plynou.
Obrázek

HC Inferno Diablo down

forsaken
Quill Rat
Příspěvky:12

Re: Rady,Tipy,Triky

Příspěvek od forsaken » 20.05.2012, 16:49 hod.

je možné, že bossové jsou immuní, třeba throw se stunem funguje taky nejom někde,třeba u butchera na hell se mě zdá nefugoval, tak jsem ho vyměnil za 130% dmg runu

Marous
Fallen Shaman
Příspěvky:83
BattleTag:Marous#1984

Re: Rady,Tipy,Triky

Příspěvek od Marous » 21.05.2012, 11:15 hod.

Nema tu nekdo nejaky rady jak na sampiony na infernu?POkud clovek trefi na lehkou kombinaci tak to jeste nejak haluzacky jde ustat ale jak clovek potka nejake s fire+v bublinach+ rychlost tak neudelam nic a kdyz jdou trochu kitovat,tak za chvilku maj buff a ja debuff a umiram,to me asi toci nejvic.:(
Profil,:Maruska
aktualne goldu: 30mil
prodano RMAH: 740e

Stormtouch
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Storm

Re: Rady,Tipy,Triky

Příspěvek od Stormtouch » 22.05.2012, 10:04 hod.

zdarvim.. jedu 2akt inferno...a uprimne si to nedokazu predstavit bez def skilu a shieldu.. borcum s 2h klobouk dolu..nicmene jak vsichni pisete.... menime skili na kazdou grupu jak je potreba... na 60 levlu se tim pripravite o docela prijemnej buf na MF=D.. jedu shield barda frenzy,overpower,revange,furious charge,ignoring pain a stopm.... (4healovaci spela) . nicmene sem opravdu casual hrac..takze i s tou 2h se to da pri trose skilu zvladnout..ale bez gearu tomu moc neverim..... GL vsem =)

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“