První názory (SPOILER)

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Zamčeno
Uživatelský avatar
LizardWizard
Wraith
Příspěvky:113
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Papin#2195
Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od LizardWizard » 15.05.2012, 20:07 hod.

ja mel nejvetsi problem s tim cunikem co veznil Auriel.... dycky udelal na me charge a bac, mrtvola :D nakonec sem to vychytal tak, ze sem si cca vytipoval kdy bude davat ten charge a jebl mu do toho diamond skin... na tomhle mini bossovi jsem zdechl asi 7x :( zatimco diabla jsem dal napoprve, beliala napodruhe...

jinak to hraju podobne jako Pana_Ruplahlava :D glass cannon sice nemam, ale jedu si for fun meteor a blizzard na vse :Dt

konec tretiho aktu je vazne az prehnane zdlouhavy, naopak ctvrty akt by mohl byt o neco delsi :)

Uživatelský avatar
Timpa
Wraith
Příspěvky:180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Timpa » 15.05.2012, 20:14 hod.

ja jsme porad po 10 hodinachv druhem aktu pro mě to nebere konce :D hlavně po 2 aktu zacnu hrat znova za Wizz ten WD mě nejak nebere

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od HELLERcz » 16.05.2012, 00:09 hod.

Jdu se na 5 hodin vyspat. Jinak hrajeme teda ve dvou lidech. Normal jsme si dali za 10h a nejake drobne minuty k tomu. Plus mam odehrany asi 2 hodiny solo hrani za sekundarku.. Monka. Uvidime jak se to vyvine dal. Nebudu delat nijak ukvapene zavery.
Zatim jsem spis spokojen. Nejake ty vyhrady mam. Doufam, ze patchema a casem se vse doladi.

SGS2 Tapatalk
Obrázek

Uživatelský avatar
pejtrix_cz
Fallen Shaman
Příspěvky:90
BattleTag:pejtrixcz#2651
Bydliště:Karlovy Vary

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od pejtrix_cz » 16.05.2012, 00:41 hod.

nechapu jak to hrajete proste to projit za 10 hodin :D ja mam 4h37m a jsem porad v 1 Actu a akorat me prevezl pres tu reku kde zombici vypalujou vesnici :D

Uživatelský avatar
zahadum
Doom Knight
Příspěvky:483
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zahadum#2966

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od zahadum » 16.05.2012, 06:47 hod.

ale kašli na druhých :)) hraj si to podla seba...tá hra si zaslúži aby som kukal a pátral vsade :)))
btw..azmodan fight bol epic !!! :))) tá grafika je pekelná :)))

Uživatelský avatar
Timpa
Wraith
Příspěvky:180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Timpa » 16.05.2012, 07:15 hod.

Kdo je boss 1.Aktu ja už jsem ve 3 Aktu ted to hraju od začátku a pořád mě to neche zaznamenat prvního bose zabití a to jsem ho zabijel 2x pokažde za jinou postavu.

Je to ten velkej Butcher nebo jak se to píše jak si vás přitahuje v té aréně že ?

Reitak
Gorebelly
Příspěvky:254
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reitak#2702
Kontaktovat uživatele:

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Reitak » 16.05.2012, 07:18 hod.


Uživatelský avatar
Pana_Ruplahlava
Gorebelly
Příspěvky:387
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ruplahlava #2727

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Pana_Ruplahlava » 16.05.2012, 07:22 hod.

zatím se mi to fakt líbí, jediný co mě štve, že jsou bílý napisy gemů a receptů...
Nemám rád lidi, co hledají problémy jen proto, aby mohli žvanit.
Smiřte se s tím.

kulisekcz
Fallen Shaman
Příspěvky:79
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DreadLady#2751
Bydliště:Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od kulisekcz » 16.05.2012, 07:30 hod.

Já nebudu dělat předčasný závěry, ale jsem mírně zklamán.
Prozatím act II.

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Kubis » 16.05.2012, 07:32 hod.

Tak včera jsem dal actI a actII a zatím paráda.. :)

Jujacek
Quill Rat
Příspěvky:9

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Jujacek » 16.05.2012, 07:36 hod.

Reitak píše:Hodnotenie 3.5/10 :)

http://www.metacritic.com/game/pc/diablo-iii
no, to nic moc :shock:

Uživatelský avatar
Timpa
Wraith
Příspěvky:180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Timpa » 16.05.2012, 07:49 hod.

Jo no ty bílí napisi mě taky štvou jsem si ke konci II. aktu všiml říkám to si dělají pr*el xD Protoze ja nic bilého jsem nebral xD

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Kubis » 16.05.2012, 07:54 hod.

Taky sem si toho všiml až když jsem v druhém aktu omylem sebral jeden recept. Takže by mě zajímalo kolik jsem jich do té doby nesebral...

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od sklb » 16.05.2012, 09:21 hod.

Timpa píše:Kdo je boss 1.Aktu ja už jsem ve 3 Aktu ted to hraju od začátku a pořád mě to neche zaznamenat prvního bose zabití a to jsem ho zabijel 2x pokažde za jinou postavu.

Je to ten velkej Butcher nebo jak se to píše jak si vás přitahuje v té aréně že ?
butcher mno
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
fanky
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:fanky#2166

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od fanky » 16.05.2012, 09:29 hod.

Akt 4 mě dosti sklamal, jinak bych to hodnotil takový menší nadprůměr. Ještě vyladit pár detailu mno, snad budou poslouchat fanoušky a udělají to podle nich trošku...
* Seasone 5 *
* Paragon: 700 *

* Seasone 4 *
* Paragon: 1011 *

------------------
- fanky párty -

Tyrion
Quill Rat
Příspěvky:19

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Tyrion » 16.05.2012, 13:42 hod.

Reitak píše:Hodnotenie 3.5/10 :)

http://www.metacritic.com/game/pc/diablo-iii
jj tiez som to cital a dost mam teda teraz zmiesane pocity z toho co tam pisu ludia na to ako to blizzard neskutocne ospevoval a vsetci ocakavali hru roka tak je tam obrovske mnozstvo negativnych vyjadreni a tych 3,5 bodov som len cumel :shock: takze som zrusil svoju objednavku ,
btw ludia vravia ze je to strasne kratke , vie to niekto objektivne odhadnut,prirovnat s dlzkou aktov s diablo 2?

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Programos » 16.05.2012, 13:48 hod.

Vůči diablo 2 je to na RUN mnohem delší. Reálně to vydím, že se to dá dohrát za 8 hodinek, asiati to dali za 6. Takže oproti D2 je to jako RUN delší... já jsem s Diablem maximálně spokojenej, nedokážu si představit, že bych mu dal v nějakém hodnocení míň jak 100%.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Uživatelský avatar
Smelina
Wraith
Příspěvky:115
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Smelina#2454
Kontaktovat uživatele:

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Smelina » 16.05.2012, 13:53 hod.

Tyrion píše: jj tiez som to cital a dost mam teda teraz zmiesane pocity z toho co tam pisu ludia na to ako to blizzard neskutocne ospevoval a vsetci ocakavali hru roka tak je tam obrovske mnozstvo negativnych vyjadreni a tych 3,5 bodov som len cumel :shock: takze som zrusil svoju objednavku ,
btw ludia vravia ze je to strasne kratke , vie to niekto objektivne odhadnut,prirovnat s dlzkou aktov s diablo 2?
Jenže většinu těch nul, které to hodnocení sráží to dostalo za to, že se člověk vůbec do hry nepřipojí.

simpi
Quill Rat
Příspěvky:20
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od simpi » 16.05.2012, 13:56 hod.

ja si myslim, ze hra roku to bude =) ... me nadchla a jsem spokojenej i pres to, ze po nainstalovani jsem se nedokazal 20 minut pripojit ...

... takze dejme jim chvilku cas, a po par upravach to bude super =)

me delka 1. aktu prekvapila, cekal jsem to mnohem kratsi a to jsem to vicemene taky probihal .... jediny co mi vadi je neprehlednost v questech ... absolutne nevim, jak jsem daleko, kolik mi jeste zbyva do dalsiho aktu a podobne.

Kmotr
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: První názory (SPOILER)

Příspěvek od Kmotr » 16.05.2012, 14:17 hod.

No tak snad bude NM troško těžší, možná ta strašná lehkost normal obtížnosti vyvolala ty negativní ohlasy, někoho to prostě může zklamat, že se zkoro ani nezapotí a je povšem.
Co do náročnosti bylo D2 LoD ( zatim teda jen zkušenost z Normálu ) rozhodně mnohem náročnější. Pořád jsem čekal kdy začnou nějaký problémy a ono nic ( aspoň s Diablem jsem očekával tuhej boj když po zkušenosti D2 po tom co jsem k němu docela v pohodě došel, jednou flusnul a bylo po mně, tady jsem na něj nepotřeboval jedinej potion. )
Normál tedy opravdu bude jak už se tu psalo, jen na to aby se lidi v klidu seznámili s příběhem a mechanikou hry a snad to na NM už přitvrdí.
Určitě se pak spousta názorů otočí.
Tak GL všem a hurá na NM >:D

Zamčeno

Zpět na „Obecně“