Druid - windlord

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:825
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world
Re: Wind druidík

Příspěvek od Slw » 18.08.2010, 08:17 hod.

já vám to kluci neberu-jako je jednodušší u winda selfound nacpat ze startu do síly 10-15 bodů, ale i s base se to dá hrát. to že si to "mistr" Konig neumí představit je jeho věc. mě i ten stealth v studded leathru stačí (27str) + bone sh rhyme chce 25. a s tím vydržíš pěkně dlouho než najdeš pěkné ringy/amuly +str. a na co proboha 80 str? :shock: na goldskin? :mrgreen: takový viper chce 43, a to nahrabeš vždy.
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
saesa
Wraith
Příspěvky:183
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Wind druidík

Příspěvek od saesa » 18.08.2010, 08:26 hod.

No neříkám, že zrovna druid, ale i on... (má potenciál). Každopádně v d2 si můžeš poskládat takové chary, že ti drtivá většina monster neubere ani 1 hp, takže ve finále je pak jedno, kolik kam dáš statů.
ambin píše:@saesa: cheatovani a editovani nema s kvalitnejsim PvP nic spolecneho a kdyby si kvalitni PvP nekdy hral
Hraju annihilus.net a projectdablo2.com

Uživatelský avatar
Mephisto
Fallen Shaman
Příspěvky:94
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Wind druidík

Příspěvek od Mephisto » 18.08.2010, 09:52 hod.

saesa: Ale jak poskládat? Na SP nesestavíš silnější RW a jestli chceš zkompletovat nějaký sety, tak musíš jak blázen MeFovat. A stejně ti padne to, co nechceš :-) Třeba já jsem chtěl sehnat aspoň jedny Bartucy pro assku, něco pro svýho nekra a nějakou sekeru pro frenzy barba. Výsledek: vypadal mi silnej unique equip pro amazonku :-)
Co se týče charů, kterým nikdo neubere ani HP, tak mám na konci normalu Frenzy barba, kterej má 2 cathans sealy a 2 díly sigons setu (sání života celkem +22%) a nikdy nepiju heal poty...
My Brothers Have Escaped You!!!
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
saesa
Wraith
Příspěvky:183
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Wind druidík

Příspěvek od saesa » 18.08.2010, 10:22 hod.

Ne, myslel jsem snadno dosažitelné věci jako Gerke's Sanctuary, obyčejný Circlet of Life Everlasting, Arkaine's Valor, Hotspury..
S takovýma věcma a třeba Cyclone Armorem ti máloco ublíží.
ambin píše:@saesa: cheatovani a editovani nema s kvalitnejsim PvP nic spolecneho a kdyby si kvalitni PvP nekdy hral
Hraju annihilus.net a projectdablo2.com

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: Wind druidík

Příspěvek od Konig » 18.08.2010, 12:28 hod.

Slw: Dobře, dohodnuto. Pošli mi Winddruida který projel HELL, s tím, že máš u něj base strenght. Až to uvidím, tak se ti omluvím, a budu ti říkat machr.
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Wind druidík

Příspěvek od Drakesis » 18.08.2010, 18:13 hod.

No snad se tu nebudete pýřit. :lol:

Uživatelský avatar
Fly
Fallen Shaman
Příspěvky:70
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

To Eol

Příspěvek od Fly » 15.11.2011, 12:25 hod.

Dlouho jsem neaktualizoval, ale stále si pročítám fórum a "učím¨ů se novým věcem ohledně DII.

V jednom vláknu o výpočtech statů postav jsem narazil na Eolův dotázek a prosbu (sice z 10.3.2010) o aktualizaci tohoto vlákna, co se týče mého tehdy založeného Druida a tak tedy:

Druidík se statečně probojoval do Peklíčka (obtížnost, mám češtinu) do II Actu a já si užíval jeho HC pokroku až sem. Už se pomaloučku chystal na Duriela a i já jsem se psychicky připravoval na tohoto bosse, kterého pro mě osobně považuji za nejtužšího.
Hrobky za mnou, statečně použitá hůl a jen vstoupit. Pro jistotu jsem si dal na čas, abych zkusil zvýšit šanci přežití (přeci jen, když jsem se prokopal až sem, nechtěl jsem jen tak umřít a něco ponechat náhodě).
Mezitím potřeboval PC nějakou tu očistu a já si dal full reinstal Windows. Vše, co jsem chtěl, jsem si zálohoval.
Instalace proběhla v pořádku a hurá do obnovy svých věcí. Jaké bylo ale překvapení, když došlo na Diablo a já zjistil, že sice zálohu itemů, které můj Druid našel a které jsem si přes HE zálohoval (jediná věc, na kterou jsem ho používal + odemčení možnosti HC hry), a dalších věcí mám, ale samotný save postavy ne.

A tak skončil můj Druid díky fatální chybě toho ňoumy, který ho "cvičil".

DII jsem tehdy už ani neinstaloval a vykašlal se na to.

Teď jsem ale začal znova (jelikož kolega v práci si chtěl DII zahrát po x letech a tak jsem to hodil na NTB a on si rozehrál paladina) a zase Druida. Kupodivu mě napadají ty samé otázky, co tehdy a zase pročítám fórum a web, abych našel odpovědi, jak divý.

Tak držte palce.
Nikdy není pozdě. :)

Lišái
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha

Re: Druid - windlord

Příspěvek od Lišái » 14.05.2012, 22:41 hod.

Poradíte někdo ja porazit Duriela s Druidem v noční můře?Jsem začátečník a nejsem schopný přes nej přejít.Díky

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Druid - windlord

Příspěvek od Vorvy » 15.05.2012, 06:28 hod.

tak ze mas 46 lvl uz vime, chtelo by to ale rozepsat jak mas rozdeleny skilly, jakeho mas merce apod..

duriel na NM ma cold res. 75 %, takze hurikanem mu toho moc neudelas.. musis spamovat twistry/tornada (podle toho co mas silnejsi) a hlavne mit porad pred sebou medveda s mercem a stale ziveho oaka ;)
Kupodivu mě to stále baví..

Lišái
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha

Re: Druid - windlord

Příspěvek od Lišái » 16.05.2012, 17:13 hod.

Mám sílu 77,obratnost49,Vitalitu 161 a Energii 28.
Většina skilů mám na 1.Na 11 mám ducha vlka,na 3 temnýho vlka.Na 10 hurikán,na 7 větrný vír a na 3 větrný krunýř
Zbraně - Milabregas Rod,The Battlebranch,Rozortine
Merc mražovací úroveň 47
Naposledy upravil(a) Lišái dne 16.05.2012, 18:36 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Druid - windlord

Příspěvek od Vorvy » 16.05.2012, 18:35 hod.

naposledy te varuji, pouzivej tlacitko edit/upravit pokud chces jeste neco dodat.. priste uz bude oficialni varovani a ban

hrajes to nejak divne.. nvm jak je to v prekladu, tak snad si to domyslis :D

summoning:
oak sage - 20
grizzly - 1+

elemental
hurikan - 20
tornado - 20
twister - 20
cylone armor - 1+ (pouze prodluzuje trvani hurikanu

premeny
nic

46 lvl na NM, no klidne muzes jeste poexpit na normal baalovi, 50 lvl se tam nasbira behem chvilky.. jinak pokud mas moznost respecu, tak ja bych ho vyuzil..
Kupodivu mě to stále baví..

Lišái
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha

Re: Druid - windlord

Příspěvek od Lišái » 16.05.2012, 18:41 hod.

Psal jsem že sem začátečník.co je respec?

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Druid - windlord

Příspěvek od raisen » 16.05.2012, 18:47 hod.

Jedná se o přerozdělení bodů, které bylo přidáno v patchi 1.13.

Více informací zde.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Druid - windlord

Příspěvek od DeathHero » 16.05.2012, 18:53 hod.

ahoj ja ho jel podobne jako Vorvy je to dost bezpecny build a jel jsem ho na max block. Respec je nova moznost v 1.13 patchi kde si muzes zrusit vsechny investovane body ve skillech a atributech da se to udelat pres akaru kdyz pro ni splnis ukol nebo dropovat esence poskladat s toho token of absolution. http://www.diablofans.cz/diablo2lod/dov ... tml#respec
Obrázek
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Fly
Fallen Shaman
Příspěvky:70
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Wind Druidík

Příspěvek od Fly » 08.07.2013, 16:03 hod.

Tak po dlouhé době zdravím.

Zase jsem si opět rozjel druida větráka (prozatím obtížnost NM).
Výčet jeho vlastností atd. (protože tady všichni jedete v angličtině, tak jsem pomocí HE přepsal vše do "vaší" řeči, tímto se i omlouvám za případné chybky, jelikož já jsem prostě na češtinu a jakýkoliv cizí jazyk je pro mě utrpení :oops: ):

Verze - 1.12 LoD, SP bez plugů (zatím, ale budu instalovat)

Level - 50

Staty (bez věcí):

Str. - 65
Dex. - 20
Vit. - 225
Ene. - 20

Výbava:

Brnění - Uniq. Rockfleece
Def=234
+5 Str.
Damage Reduced by 5
Damage Reduced by 10%
Requirements -10%

Helma - Rare (Eth.)
Def=45
+10 Life
+3 Hurricane
Repair

Rukavice - Uniq. Chance Guards
Def=27
+15 Def.
+200% Extra Gold From Monsters
+25% Magic Find.

Boty - Uniq. Treads of Cthon
Def=25
+10 Life
+12 Def.
+50 Def. vs Missile
+30% FRW
+50% Slower Stamina Drain

Opasek - Rare
Def=15
+3 Str.
+2 Life
+17 Mana
+18% Fire res.

Zbraň 1 - Magic hůlka
+13% Cold res.
Lvl. 1 Life Tap (67 charges)

Zbraň 2 - Uniq. Crushflange
+15 Str.
+50% Fire res.

Štít 1 - Uniq. Wall of The Eyeless
Def=52
+10 Def.
+20% Poison res.
+20% FCR
+5 Mana After Each Kill

Štít 2 - Uniq. Stormguild
Def=53
+30 Def.
Magic. dmg Reduced by 1
+25% Lightning res.
Attacker Takes Light dmg 3

Amulet - Rare
+8 Energy
+14 Mana
+21% Cold res.
Replenish Life +4
+27% Extra Gold From Monsters
+8% dmg. Goes to Mana

Prsten 1 - Craft Gyre Corruption
+2 Energy
+11 Mana
Regenerate Mana +7%
+19% Cold res.
+14% Poison res.

Prsten 2 - Rare
+12 Mana
+9% Fire res.
+16% Cold res.
+10% FCR

Žoldáka mám NM Holly Freeze a jeho výbava:

Brnění - Uniq. Spirit Forge socketnuté 2x Perfect Ametystem
Def=444
+35 Str.
+5% Fire res.
+20-65 Fire dmg.
+62 Life (podle levelu)

Helma - Rare
Def=97
+6 Life
+10% Cast lvl3 Nova

Zbraň - Setová Hwanin´s Justice
Dmg= 42-159
+330 Attack Rating
+5-25 Lightning dmg.
+40% IAS
+10% Cast Lvl. 3 Ice Blast

Skilly:

Arctics Blast - 1
Cyclone Armor - 1
Twister - 1
Tornado - 20
Hurricane - 20
Oak Sage - 1

Takže to je vše k mému druidíkovi. U skillbodů se teď rozmýšlím, kam nacpu ty, co mám nyní navíc (11), zda do Twisteru pro dmg. tornáda a hurikánu, nebo do cyclone Armoru pro ochranu před elementy, popřípadě si začít budovat trochu druhého tančíka ala méďa a zlepšit Oaka.

Bohužel na runy nemá tenhle druidík vůbec žádné štěstí a tak runová slova zatím asi moc nejdou (2x Eld, Tal, Amn, 2x Ith, Ort a Thul). :cry:

Rád přivítám názory, návrhy, jak dál s postupem (hlavně tedy asi výbava) atd.
Prostě doporučení pro další postup.

P.S.: Jsem pořád stejný lumík, jako kdysi, tak prosím na mě jako na laika a nejlépe s odůvodněním, proč to a to, abych věděl. ;)

Předem moc díky.
Nikdy není pozdě. :)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid - windlord

Příspěvek od Fraxinus » 08.07.2013, 16:12 hod.

No, až rozjedeš plugy, tak si sestav do meče Spirita (Tal Thul Ort Amn).
A wandku na switch vyměň za tu s lower resistem a tu co máš teď si nech v záloze pro případ, že by bylo potřeba zabíjet jen mercem a tornády kvůli imunitám.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Fly
Fallen Shaman
Příspěvky:70
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid - windlord

Příspěvek od Fly » 08.07.2013, 21:30 hod.

Díky, už sem si ho našel na webu a jak to tak vidím, tak plugy asi testnu možná i hned. 8-)

Jinak ve výčtu výbavy sem uváděl vlastnosti itemů, ze kterých dle mého mám alespoň nějaký užitek (i když to jste asi poznali).
Charmy sem neuváděl, jelikož sem je všechny do teď prodával - padají stále + poison dmg, + cold dmg, + dex, + peníze navíc (prostě mám na ně šílenou smůlu stejně jako s runama :cry: oproti druidovi z kdysi, který měl run plnou truhlu a charmy taky užitečné).

Napadlo mě ale několik otázek, na které jsem zatím nenašel odpověď (pokud někdo chce odvětit, že to je na fóru, tak ať raději hodí odkaz a rád si to pročtu, fórum pročítám celkem poctivě a i stránky):

1) Když mám charm "+ xx - xx cold dmg" nebo "+ xx - xx dmg", vztahuje se to i na poškození kouzel (cold do huricánu a normal dmg do tornáda a hurikánu, atd.)?
Já si osobně myslím, že se bonus uplatní jen v dmg, kterou bych udělil úspěšným zásahem zbraní, ale raději se hloupě zeptám. :oops:

2) Trošku mám zmatek ve zbraních, které přidávají +x ke skillu (v mém případě tuším kyje snad mohou mít + skill), nebo spíše s jednorázovým použitím výbavy, kterou poté přepnu/vyměním.

Příklad 1: Budu mít kyj třeba s + 2 oak sage -> vyvolám ho -> přepnu na druhou zbraň.
Bude mít oak vlastnosti stále s oním navýšením a nebo se to zredukuje dle přepnuté zbraně (bonus +x skill se odečte?). To samé například u Cyclone armoru a dalších skillů.

Příklad 2: Když mám helmu s + Sumon grizzly např. a sundám jí (sám při tom v tomto skillu nemám ani bod), tak medvěd zmizí, ale pokud mám aspoň jeden bod v tomto skillu a vyvolám jej s nasazenou +skill helmou (nebo charmem) a tu poté vyměním za jinou, zůstane medvěd ( či jiný summon nebo skill //cyclone armor//) stále s navýšenými vlastnostmi dle +skill helmy a nebo se zredukují na výši skillu, jaký mám bez ní.

V práci mě toho tak při uvažování napadlo více, na což jsem zatím nenašel odpověď (třeba k tomu časem na fóru/webu dojdu), ale hlava děravá po směně už nějak vypovídá službu. :roll:
Nikdy není pozdě. :)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Druid - windlord

Příspěvek od raisen » 08.07.2013, 21:40 hod.

1) Jen na škodu, kterou udělíš zbraní, tedy ne na kouzla.

2) Oak bude mít stále stejné vlastnosti, dokud nezemře. Stejně tak u medvěda. Toho se například využívá, že si hráč na switch a sebe nahází co nejvíce + all skills a pak přepne na hlavní slot, sundá amulety atd.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Fly
Fallen Shaman
Příspěvky:70
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid - windlord

Příspěvek od Fly » 08.07.2013, 22:30 hod.

Aha, toho se dá využít, děkuju.

A předpokládám, že to platí i u ostatních skillů, které mají nějaký trvalejší efekt (např. armory u čarodějek, necra a samozřejmě druida. Další podobné skilly mě nenapadají, když za jiné postavy jsem nehrál), je tak?
Nikdy není pozdě. :)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Druid - windlord

Příspěvek od Attia » 08.07.2013, 22:37 hod.

přesně tak jen bacha u některých skilů to tak úplně není. Třeba u necra si tím vyvoláš kostry aby byly silnější, jejich počet ale nezvýšíš. Tzn pokud budeš mít na druhém slotu hůlku +3 skelleton a jejich počet bude s hůlkou 9 a bez hůlky jen 8, při vyvolání sice vyvoláš 9 koster, ale po přepnutí na druhej slot (snížení skillu) ti jedna kostra umře na max povolených 8 koster. Síla koster ale zůstane stejná jako na hůlce +3.

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“