Kde kupit Diablo 3 - list

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Sullysun
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sullysun#2772
Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od Sullysun » 14.05.2012, 11:36 hod.

ta pokud je to klasika FUP tak ti jen sníží rychlost a budeš to stahovat dal ale pomalu

Uživatelský avatar
Venom
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:339
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Venom#21979
Bydliště:Slovenská republika

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od Venom » 14.05.2012, 11:37 hod.

Akurát som dostal echo že do tunajšieho Tesca dorazilo 6 ks Diablo III !!! :!: Zajtra o 8:30 drtím ako divý!! :D :D
Obrázek
Redaktor webu
http://www.diablofans.cz
Obrázek

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od DeathHero » 14.05.2012, 11:39 hod.

@Venom to neni fer :-x
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Qoliker
Doom Knight
Příspěvky:522
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Planet Earth

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od Qoliker » 14.05.2012, 11:42 hod.

Počkej až zjistí, že za těch 700 tam bude mít jen půlku DVD a půlku klíče. ;D
Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes.

Uživatelský avatar
Venom
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:339
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Venom#21979
Bydliště:Slovenská republika

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od Venom » 14.05.2012, 11:46 hod.

Nasralo by...nehorázne... :D Inak, nie za 700 Kč, som na SVK, takže zhruba za 35 eur ako som už písal, čiže 39.99 + ešte zľava na elektro tovar a je to... ;)
Obrázek
Redaktor webu
http://www.diablofans.cz
Obrázek

Uživatelský avatar
Ali209
Quill Rat
Příspěvky:49
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ali#2525
Bydliště:Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od Ali209 » 14.05.2012, 11:49 hod.

Dobrý den,

jelikož je vydání za dveřmi, mnoho z Vás očekává svůj cd klíč na emailu a chodí dotazy, kdy je budeme odesílat.

Jaká je současná situace? První várka klíčů odešla v Pátek. Bohužel dnes ráno nás kontaktoval distributor, že došlo k pochybení a druhá rezerva cca pro Vás 35 zákazníků nebyla brána v potaz.

Samozřejmě došlo k zajímavé výměně názorů a jelikož víme, jak moc je zrovna tato hra a náši zákazníci důležití, domluvili jsme se, že jako satisfakce by měly být klíče poskytnuty z dnešní zásilky.

Není jisté, jestli opravdu dnes něco dorazí, jelikož záleží na společnosti Blizzard zda uvolní klíče. Lhůtu dávám do půlnoci dnešního dne, což je také nejvyšší čekací slibovaná hranice. Určitě se ozveme hned jak se něco změní.

Od této doby bereme v potaz všechny storno objednávky a vracíme peníze.
Pokud klíče nedojdou dnes, měli bychom je mít do 1 - 2 dní a samozřejmě všechny zákazníky, kteří vytrvají, odměníme.

Pokud do stanovené půlnoci klíče nebudou dostupné, pište na email Vaše čísla účtu pro vrácení peněz, připomínám, že storno do půnoci nebude bráno v potaz.

Děkujeme za pochopení a mrzí nás tyto komplikace, doufejme, že se všechno včas vyřeší!

Ještě jednou se omlouváme.
GAMEPLUG.cz

To mi přišlo na mail. V hlavičce je dokonce i těch cca 35 adres.

Reitak
Gorebelly
Příspěvky:254
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reitak#2702
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od Reitak » 14.05.2012, 11:56 hod.

Kecy, kecy, kecy, same kecy ...

Dobrý deň,

týmto mailom by sme radi uviedli na správnu mieru dátum doručenia balíčka s dlho očakávanou hrou Diablo 3. Prvých 1000 kusov hry na nám dorazilo už cez víkend, a keďže sme nechceli nechať nič na náhodu, ihneď sme začali expedíciou. S balením objednávok sme začali jednoduchým princípom - kto prv príde, ten prv melie - čiže od najskôr vytvorených predobjednávok, a pokračovali sme smerom k čerstvejším preobjednávkám, dokiaľ sme prvú várku hry kompletne neminuli. Keďže ste si vytvorili predobjednávku včas, vaša objednávka bola už v nedeľu zabalená a pripravená na expedíciu.
A tu nastalo z našej strany menšie informačné nedorozumenie. Email o odoslaní balíčka sa z nášho systému generuje automaticky po samotnom zabalení, čiže sme vám ho odoslali už v nedeľu s informáciou, že balíček bude doručený nasledovný pracovný deň. Náš expedičný email však akosi neberie do úvahy balenie tovaru cez víkend, keďže cez víkend za normálnych okolností tovar nebalíme. Diablo 3 však nie je normálna okolnosť ;) V sobotu a nedeľu však kuriérske služby nepreberajú balíčky - nepreberajú tovar a ani ho nerozvážajú na expedičné depá - GLS v tomto ohľade nie je výnimka. Napriek tomu, že balíky sme zabalili už v nedeľu, odovzdať kuriérovi ich môžme až dnešným dňom. Balík vám teda bude doručený až v utorok, ako sme aj dopredu avizovali na stránke. Sledovanie balíka cez Track&Trace bude možné až v pondelok vo večerných hodinách, keď prejde centrálnym depom GLS.
Ďakujem za pochopenie, a za informačné nedorozumenie sa ešte raz ospravedlňujeme.

S pozdravom
ProGamingShop.sk

styv
Quill Rat
Příspěvky:9

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od styv » 14.05.2012, 11:58 hod.

Ali209 píše:Dobrý den,

jelikož je vydání za dveřmi, mnoho z Vás očekává svůj cd klíč na emailu a chodí dotazy, kdy je budeme odesílat.

Jaká je současná situace? První várka klíčů odešla v Pátek. Bohužel dnes ráno nás kontaktoval distributor, že došlo k pochybení a druhá rezerva cca pro Vás 35 zákazníků nebyla brána v potaz.

Samozřejmě došlo k zajímavé výměně názorů a jelikož víme, jak moc je zrovna tato hra a náši zákazníci důležití, domluvili jsme se, že jako satisfakce by měly být klíče poskytnuty z dnešní zásilky.

Není jisté, jestli opravdu dnes něco dorazí, jelikož záleží na společnosti Blizzard zda uvolní klíče. Lhůtu dávám do půlnoci dnešního dne, což je také nejvyšší čekací slibovaná hranice. Určitě se ozveme hned jak se něco změní.

Od této doby bereme v potaz všechny storno objednávky a vracíme peníze.
Pokud klíče nedojdou dnes, měli bychom je mít do 1 - 2 dní a samozřejmě všechny zákazníky, kteří vytrvají, odměníme.

Pokud do stanovené půlnoci klíče nebudou dostupné, pište na email Vaše čísla účtu pro vrácení peněz, připomínám, že storno do půnoci nebude bráno v potaz.

Děkujeme za pochopení a mrzí nás tyto komplikace, doufejme, že se všechno včas vyřeší!

Ještě jednou se omlouváme.
GAMEPLUG.cz

To mi přišlo na mail. V hlavičce je dokonce i těch cca 35 adres.
to same mi prislo, docela by me zajimalo kdo ze stastnych je v te prvni varce, kdy si to objednaval ?

Uživatelský avatar
Ali209
Quill Rat
Příspěvky:49
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ali#2525
Bydliště:Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od Ali209 » 14.05.2012, 12:00 hod.

styv píše:
Ali209 píše:Dobrý den,
.........................
To mi přišlo na mail. V hlavičce je dokonce i těch cca 35 adres.
to same mi prislo, docela by me zajimalo kdo ze stastnych je v te prvni varce, kdy si to objednaval ?
07.05.12 Bral jsem to jen jako zálohu za Tesco.

bloodyvc
Quill Rat
Příspěvky:22

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od bloodyvc » 14.05.2012, 12:03 hod.

Osobně jsem u gameplugu taky až v té nešťastné várce... tak pevně doufám, že do večera cdkey přijde. V každém případě dovolenou si na zítra neberu... ;-(

Paulik83
Quill Rat
Příspěvky:26
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od Paulik83 » 14.05.2012, 12:21 hod.

bloodyvc píše:Osobně jsem u gameplugu taky až v té nešťastné várce... tak pevně doufám, že do večera cdkey přijde. V každém případě dovolenou si na zítra neberu... ;-(
já si dovolenou beru v každém případě. Každopádne mě gameplug pěkně nasr...
Taky jsem jim odpověděl že okamžitě stornuji objednávku jestli ten klíč nedorazí do tech 00:00 ikdyž podle mě by měl peníze vrátit okamžitě protože mám možnost si jít diablo koupit jinam. Upřímě s takovým přístupem si gameplug vykopal pěknej hrobeček. Já už tam nekoupím nic !! Udělám na netu pěknou recenzi pokud to pujde ! Si nejhůř pojedu koupit Diablo o pulnoci do Brna, ale stejně , člověk chce dát příležitost začínajícím shopum a oni si to takhle ....

styv
Quill Rat
Příspěvky:9

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od styv » 14.05.2012, 12:25 hod.

Paulik83 píše:
bloodyvc píše:Osobně jsem u gameplugu taky až v té nešťastné várce... tak pevně doufám, že do večera cdkey přijde. V každém případě dovolenou si na zítra neberu... ;-(
já si dovolenou beru v každém případě. Každopádne mě gameplug pěkně nasr...
Taky jsem jim odpověděl že okamžitě stornuji objednávku jestli ten klíč nedorazí do tech 00:00 ikdyž podle mě by měl peníze vrátit okamžitě protože mám možnost si jít diablo koupit jinam. Upřímě s takovým přístupem si gameplug vykopal pěknej hrobeček. Já už tam nekoupím nic !! Udělám na netu pěknou recenzi pokud to pujde ! Si nejhůř pojedu koupit Diablo o pulnoci do Brna, ale stejně , člověk chce dát příležitost začínajícím shopum a oni si to takhle ....
no ja bych to nevidel zatim tak horke , i kdyz mi prijde podezrele ze tu vseci sme v te druhe varce

budu taky asi stornovat, a koupim hned battle netu

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od Alfajk » 14.05.2012, 13:13 hod.

Obrázek
je to tam :twisted:

Hugh
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hugh#2255

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od Hugh » 14.05.2012, 13:30 hod.

V pripade kdyby to od gameplugu do pulnoci nedoslo, tak je vlastne moznost primo na bnetu od blizzardu pres paypal ze? Tim padem by myl byt klic k dispozici temer okamzite ze? Nebo se v necem mylim...?

styv
Quill Rat
Příspěvky:9

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od styv » 14.05.2012, 13:34 hod.

Hugh píše:V pripade kdyby to od gameplugu do pulnoci nedoslo, tak je vlastne moznost primo na bnetu od blizzardu pres paypal ze? Tim padem by myl byt klic k dispozici temer okamzite ze? Nebo se v necem mylim...?
nevim jak pres paypal, ale jestli mas kartu (visa nebo nekterou s tech co tam je na vyber) tak zadas udaje a jedes :) blizz si to pak casem strhne z tvyho uctu

ale musis mit povolene platby pres internet na karte samozrejme

bude to sice vyhozenych 500kc , ale co uz

Zirunka
Wraith
Příspěvky:108
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zirunka#2764
Bydliště:Inferno, jsem zalezlej v kobkách :-)

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od Zirunka » 14.05.2012, 13:42 hod.

Jak dlouho se vám stahovalo D3 z battle.netu?

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od AlterEgo » 14.05.2012, 13:45 hod.

Asi 25 minut.

Hugh
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hugh#2255

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od Hugh » 14.05.2012, 13:46 hod.

styv píše:
Hugh píše:V pripade kdyby to od gameplugu do pulnoci nedoslo, tak je vlastne moznost primo na bnetu od blizzardu pres paypal ze? Tim padem by myl byt klic k dispozici temer okamzite ze? Nebo se v necem mylim...?
nevim jak pres paypal, ale jestli mas kartu (visa nebo nekterou s tech co tam je na vyber) tak zadas udaje a jedes :) blizz si to pak casem strhne z tvyho uctu

ale musis mit povolene platby pres internet na karte samozrejme

bude to sice vyhozenych 500kc , ale co uz
No já stále věřím ze to do té půl noci přijde... Když ne, tak to přímo blizzard jistí. A těch pět set už člověk přežije :-)

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

Zirunka
Wraith
Příspěvky:108
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zirunka#2764
Bydliště:Inferno, jsem zalezlej v kobkách :-)

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od Zirunka » 14.05.2012, 13:49 hod.

AlterEgo píše:Asi 25 minut.
To muselo být přímo po optickém vlákně, ne? Přemýšlím jak se svým 4MBitem pojede dlouho...

Uživatelský avatar
Sullysun
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sullysun#2772

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od Sullysun » 14.05.2012, 13:55 hod.

3-4 hodiny a maš to doma, poud začneš teď v pohodě to stíhaš

Odpovědět

Zpět na „Obecně“