MS v hokeji 2012

To, co se nedá zařadit jinam a netýká se D2 a D3.
Odpovědět
Uživatelský avatar
dejavu
Gorebelly
Příspěvky:200
Bydliště:Morava
Re: MS v hokeji 2012

Příspěvek od dejavu » 11.05.2012, 23:24 hod.

Ja si myslim, ze Rusaci dokonce nechaji Malkina, Datsyuka etc sedet. Riskovat zraneni techle dvou do Quarterfinal je pro ne prilis riskantni. Postup z prvniho mista maji uz "jisty". Takze mame velkou snaci na vyhru. Radsi bych teda, ale hral Quarterfinal s Rusakama nez se Svedskem:/. Vsichni vime jak nam to se Svedema nejde. Vyjimkou muze byt jedine slavny zapas Rachna kachna toto letelo #RIP:(. Nadruhou stranou nejsou rozmazleni z NHL. Takze dovi jak to nakonec dopadne.

Uživatelský avatar
DeadMeat
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Most

Re: MS v hokeji 2012

Příspěvek od DeadMeat » 12.05.2012, 00:26 hod.

No musím říct, že průběh posledních zápasů byl dost proti mému očekávání (až na ten náš úspěch proti Italům). První wtf bylo při zápasu USA s Kazachama.... že to dotáhnou Boratovci až do prodloužení a oberou Strýčka Sama o bod asi málo kdo čekal. Další wtf přišlo když naprosto skvěle rozjetí Finové si nechali od Kanady vzít dvougólový náskok.... po první třetině jsem nepochyboval že Finové vyhrajou, před domácím publikem to přece nemůžou jen tak poděl*t, a ejhle. Ani se nedivím, že fanouškům Suomi na konci zápasu ukápla slza. No a Švédi to nämlich to samý.... že Rusko dotáhlo gólovou ztrátu jsem tak nějak pochopil, ale že jim nakonec nasekaj 7 gólů???? švédští fanoušci museli být pěkně nakrklí, když začali odcházet ještě před koncem zápasu.

Jednoznačně souhlasím s Qolikerem, v neděli se může opravdu cokoliv, co třetina to jinej hokej. Bude to hodně těžký, ale ne nemožný. Určitě bych naše předem neodsuzoval, to je kravina.
"Wow. You're a Barbarian, huh?"

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MS v hokeji 2012

Příspěvek od Dark_Deamon » 12.05.2012, 09:33 hod.

Qoliker: Nevím, co na to vydíš trapného. Já to jen hodnotím podle toho, co vidím. Nic víc. To, že češi přejely špageťáky 6:0 je pěkný. Může to pomoct nastartovat psychiku, na kterou více-méně trpí každej českej sportovec. Ale aby si mysleli, jak to teďka všechno půjde parádně, mi přijde krapet ujetý. Dyť rozjeli tým, kterej není schopen si dát po sobě 3 přesný přihrávky.
Ano, máš pravdu, že to může dopadnout jakkoliv. Je to sport. Ve finále Ligy Mistrů taky každej viděl Barcelonu s Realem Madrid a nakonec se tyto dva kluby budou na finále koukat doma z gauče. Já to prostě beru podle toho, co vidím a poslední výsledek 6:0 to neobměkčí. Jediný, o co se českej tým může opravdu opřít, tak je golman.

dejavu: Tomu něvěř, že bude sedět byť jeden hráč. Pochybuju, že by trenér šetřil třeba 5 hráčů. Ale proč neodehrát zápas na dvě pětky :D Ne, Rusové, i když mají postup jistej, tak do toho dají stejně všechno. Je to jejich mentalita. Takže věřím tomu, že nastoupí v plné polní.

Uživatelský avatar
Qoliker
Doom Knight
Příspěvky:522
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Planet Earth

Re: MS v hokeji 2012

Příspěvek od Qoliker » 12.05.2012, 11:08 hod.

To je smutné, že nevíš.
Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: MS v hokeji 2012

Příspěvek od kojot » 12.05.2012, 15:34 hod.

Dark_Deamon píše:Ne, Rusové, i když mají postup jistej, tak do toho dají stejně všechno. Je to jejich mentalita.
Kdybys to napsal o jakémkoli jiném národu na světě, tak bych to chápal, ale Rusové takovouhle mentalitu opravdu nemají :D . Když je to bude bavit a bude se jim chtít tak budou jezdit nahoru dolů, ale když se špatně vyspí, nebo se jim zezačátku nepovede pár akcí, tak jsou schopní se na to úplně vykašlat, kor když o nic nejde. Ale v zápasech s náma vždycky o něco jde, takže neočekávám, že by to vypustili.
Obrázek

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: MS v hokeji 2012

Příspěvek od Grammator » 12.05.2012, 15:44 hod.

musím souhlasit s Quolikerem... viděli jsme mistrovství, kde češi vyhráli co mohli a skonali v semifinále, nebo mistrosvstí, kdy se zachraňovali z posledního postupového místa a museli projít přes finsko, švédsko, kanadu, rusko a nakonec končili s titulem... češi jsou hodně zvláštní tým, v podstatě jim pomáhá, když dostanou klepnuto přes prsty... když to nejde, tak to nejde... češi letos několikrát předvědli skvělý hokej... jde o to jestli se tahle hokejová nálada projeví zrovna ve správnou chvíli...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Rutrug
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rutrug #2852

Re: MS v hokeji 2012

Příspěvek od Rutrug » 12.05.2012, 19:41 hod.

Frantici sa dnes pochlapili 4:2 nad Švajčiarskom ktorí si myslím že nehrali doteraz zlý hokej, každopádne nám uľahčili postup do štvrťfinále >:D
We are not retreating - we are advancing in another direction.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MS v hokeji 2012

Příspěvek od Fraxinus » 12.05.2012, 20:03 hod.

Rutrug: Frantíci to před rokem až dvěma tím prohlášením, že tam jde úroveň hokeje nahoru, myslí doopravdy vážně. Jsou už kapku jinej tým než před 10 lety, kdy dostávali v elitní skupině pravidelné nářezy ode všech. Jen to vemeno Treille se tam nemuselo takhle projevit. Je na něm vidět, jakou nosil v sezóně barvu dresu.

Dark Deamon: Z tvých výroků mám pocit, jako by sis myslel, že jsme na MS poslali labilní tým plný neotrkaných juniorů. Ti hráči co tam hrajou už mají něco za sebou, a hlavně mají tu zkušenost nepříznivě se vyvíjející začátek MS zvrátit v náš prospěch. Navíc zrovna s Rusáky máme z posledních let veskrze pozitivní bilanci. Tak trochu omez to sejčkování.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Qoliker
Doom Knight
Příspěvky:522
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Planet Earth

Re: MS v hokeji 2012

Příspěvek od Qoliker » 12.05.2012, 22:21 hod.

To, co udělal Treille nebyl faul! Jen se to neuvěřitelné nafouklo. Borec, který do něho najel, byl pokrčený a přímo hlavou napřed mu vrazil do těla. Frantík se jen zapřel, ale nic mu nenastavil, aj loket dal blíž k tělu, schválně se na to někdy znova koukni.

Aj Pospíšil to potom rozebíral ve studiu (aj keď ho moc nemusím) a tvrdil to samé. Tohle byla jen nešikovnost toho hráče, když máš před sebou zeď, tak taky se ji vyhneš, popřípadě zastavíš a nenapálíš to přímo do ní. Vypadalo to sice hrozivě ale faul v žádném případě.
Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes.

Uživatelský avatar
dejavu
Gorebelly
Příspěvky:200
Bydliště:Morava

Re: MS v hokeji 2012

Příspěvek od dejavu » 12.05.2012, 22:47 hod.

Pospisil je nahodou vyborny. Celkove komentovani hokeje ma v CR vysokou uroven. Zato fotbal... Kdyz se nekdy divam na LM a slysim ty trapne dotazy a komentare Capka, Kozohorskeho, Vlaseka tak to prepinam (pri oblibenem tymu stlumim). Jediny kdo to zachranuje je Miira Bosak spolu s Taborskym. Trosku zacinam prichazet na chut i Karochovy, jeste kdyby byl mene arogantni.

btw qoliku jsem nevedel ze cechacci pisou aj:D <:

Uživatelský avatar
Qoliker
Doom Knight
Příspěvky:522
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Planet Earth

Re: MS v hokeji 2012

Příspěvek od Qoliker » 13.05.2012, 00:01 hod.

Mé češství mne neomezuje. Mám raději Hostáka, ten jeho úsměv mě vždy dostane. :>

Karach ve fotbale se nedá poslouchat, dneska mi stačil ten jeho proslov na úvod v duelu Plzeň - Liberec. Bosák ujde, ale ve srovnání s hokejovým komentářem se nechytá a přijde mi, že se poslední dobou spíše věnuje golfu než fotbalu. :>
Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes.

Uživatelský avatar
DeadMeat
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Most

Re: MS v hokeji 2012

Příspěvek od DeadMeat » 13.05.2012, 00:15 hod.

Zatr sakr!! tak nám zase zápas zasáhne do SEOCu, jestli se bude začínat zase o 19tý hodině. Alespoň s F1čkama mi to vyšlo časově dobře, ty končí 10min před hokejem. Tak snad bude McLaren na bedně, a hlavně ať potom na těch Rusácích urveme nějakej ten bodík. Ale jestli si bude Malkin zase dělat v klídku ty jeho hattricky, tak budem asi pěkně v háji. Snad ho naši udržej od naší klece co nejdál a hlavně v rámci pravidel. Hrát oslabení je ta poslední věc co potřebujem.... ty nářezový breaky v oslabení, co předváděl Rolinek a spol. tenhle rok asi moc často neuvidíme.
"Wow. You're a Barbarian, huh?"

Uživatelský avatar
dejavu
Gorebelly
Příspěvky:200
Bydliště:Morava

Re: MS v hokeji 2012

Příspěvek od dejavu » 13.05.2012, 09:55 hod.

McLaren na bedne to by byl asi trosku sen:D. To co predvedl Hamilton v kvalifikaci... n/c
!LETS GO LOTUS!

Uživatelský avatar
DeadMeat
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Most

Re: MS v hokeji 2012

Příspěvek od DeadMeat » 13.05.2012, 10:55 hod.

dejavu: Taky budeš fandit celej den co? Bude náročný :D Alesoň to rychle uteče do toho vydání. Sorry za ten offtopic, možná by jsme mohli založit nový téma, ale nevím kolik lidí tu sleduje závody F1ček, tak abych si tam pak nepovídal sám :D . No to s tím palivem si tým asi nedá za rámeček, pravda. Ale co... fandim McLarenu už od roku 1998, takže ti stejně řeknu, že to prostě vyhrajem :D ...Lotusu to ale taky docela přeju, hlavně panu "Icemanovi". Jenom ať nevyhrajou Red Bully nebo Ferrari, ty prostě nemám rád :D
"Wow. You're a Barbarian, huh?"

Uživatelský avatar
dejavu
Gorebelly
Příspěvky:200
Bydliště:Morava

Re: MS v hokeji 2012

Příspěvek od dejavu » 13.05.2012, 11:02 hod.

Jezdci a celkove Lotus je mi moc sympaticky. Mam rad i tu znacku a hlavne taky kvuli Sennovi (:
Presne tak! Kimi je muj velky oblibenec mas u me velke + :D

No ja se musim ucit uz na maturitu, ale jednim ockem to sledovat urcite budu:)

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: MS v hokeji 2012

Příspěvek od Grammator » 13.05.2012, 12:12 hod.

věnujte se opět hokeji...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
pejtrix_cz
Fallen Shaman
Příspěvky:90
BattleTag:pejtrixcz#2651
Bydliště:Karlovy Vary

Re: MS v hokeji 2012

Příspěvek od pejtrix_cz » 13.05.2012, 13:26 hod.

myslim ze by mozna bylo i lepsi dneska s rusakama prohrat ptz by jsme na ne pak mohli narazit i ve ctvrtfinale a proti nim urcite umime lip hrat nez proti svedum - muj nazor :)
ps: ferrari rules ! :D

Uživatelský avatar
Qoliker
Doom Knight
Příspěvky:522
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Planet Earth

Re: MS v hokeji 2012

Příspěvek od Qoliker » 13.05.2012, 13:44 hod.

Prohrát klidně můžem, hlavně předvést dobrý výkon.

ps: F1 závody jsou hrozná nuda. :>
Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MS v hokeji 2012

Příspěvek od Dark_Deamon » 13.05.2012, 16:30 hod.

Qoliker píše:Taky ti neříkám, že dneska dala Kanada ve druhé půli Finům 'kakačku', nebo že přístí zápas s USA prohrajete 0:5.
Jestli sis ten přesnej výsledek vsadil, tak gratuluju.

Uživatelský avatar
dejavu
Gorebelly
Příspěvky:200
Bydliště:Morava

Re: MS v hokeji 2012

Příspěvek od dejavu » 13.05.2012, 16:33 hod.

Tak to je dobry luck:D... Cesi se zatim taky moc nepochlapili.
btw sledujete nekdo jak utika Man City titul:D?

EDIT: No to me po*er takovy zapas:D! 3:2 (Man City) 90+1 Dzeko, 90+3 Kun

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“