pocity z cekani na D3 :)

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tenebrae
Quill Rat
Příspěvky:23
BattleTag:Tenebrae#2683
Bydliště:Praha
Re: pocity z cekani na D3 :)

Příspěvek od Tenebrae » 12.05.2012, 05:27 hod.

Jak travite vikend aby vám co nejrychleji utekl? :-D

Odjíždím na chalupu, bude grilovačka a další věci co dají zapomenout na chvilku na Diablo! A uteče to jedna dvě!!!!! >:D
Obrázek

Uživatelský avatar
Raahk
Wraith
Příspěvky:100
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Raahk#2416
Bydliště:Štětí/Litoměřice

Re: pocity z cekani na D3 :)

Příspěvek od Raahk » 12.05.2012, 05:30 hod.

Bohužel v práci :(
Obrázek

pfajja
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: pocity z cekani na D3 :)

Příspěvek od pfajja » 12.05.2012, 09:30 hod.

Mě už je to jedno strašně jsem se těšil na 15.,ale včera se se mi porouchal notebook (Nabíječka je pod proudem, ale když je připojená k notebooku tak se notebook chová jakoby připojená nebyla.) takže ho budu muset v pondělí v alze reklamovat.

ZeroOne
Quill Rat
Příspěvky:48
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: pocity z cekani na D3 :)

Příspěvek od ZeroOne » 12.05.2012, 10:24 hod.

Neco podobnyho s nabijenim notebooku se mi taky kdysi stalo. Uz nevim co presne pomohlo, ale prosel jsem nastaveni power managementu ve win a v aplikaci od vyrobce nootebooku. Pak jsem vypnut notebook a jeste jsem tusim vyndal baterku. Po nejakych tehle ukonech zas vsechno zacalo fungovat jak ma asi to byla nejaka prkotina. Takze doporucuju vyzkouset podobne kroky treba se ti to taky podari vyresit.

pfajja
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: pocity z cekani na D3 :)

Příspěvek od pfajja » 12.05.2012, 13:16 hod.

Už sem to vše zkoušel bohužel problém je nejspíš někde jinde, ale i tak díky za radu :D

pfajja
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: pocity z cekani na D3 :)

Příspěvek od pfajja » 12.05.2012, 18:38 hod.

Tak mam možná nějakou naději. Zítra jedu vyzvednout počítač, bohužel nwm co je v něm je za grafárnu a jestli to bude stačit na D3.

Uživatelský avatar
Chadzi
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Chadzi#2987
Bydliště:ČR

Re: pocity z cekani na D3 :)

Příspěvek od Chadzi » 12.05.2012, 20:22 hod.

Dneska ranní, v neděli ranní, v pondělí ranní ... hned po šichtě formátovat PC, ve 23:00 stepovat před Xzone v Ostravě, pak do rána hrát, trochu se vyspat před úterní noční a pak hurá volno!

pulec7
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Xpulec7#2294
Kontaktovat uživatele:

Re: pocity z cekani na D3 :)

Příspěvek od pulec7 » 12.05.2012, 20:31 hod.

No já si počkám na 14. nainstaluju, v pulnoci to pustim :). No sem zvedavej mam pomerne slabou masinku graficiky :), Macbook pro :), ale pro me na praci jedina volba :), no prinejhorsim ve stredu pojedu pro naky komponenty a poskladam si nakej stroj ciste jen na diablo :), nic jineho hrat nechci a na praci me vyhovuje Mac :). Po 4 letech si zase zahraju nejakou hru :) a to právě Diablo :)

Uživatelský avatar
JamieChris
Gorebelly
Příspěvky:351
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JamieChris#2321

Re: pocity z cekani na D3 :)

Příspěvek od JamieChris » 13.05.2012, 00:00 hod.

no jestli to v úterý nebudou mít/nepůjde nainstalovat/hrát/jakejkoliv jinej problém, tak se asi rozbrečim :D včera a dneska se slečnou celej den, vyřízenej, konečně jdu spát, zítra se učim na pondělní zkoušku + nějaký videa o D3 a samozřejmě forum :P

a potom v pondělí škola 8.00 - 20.00, vřele doporučuju, jako čekačka na D3 úplně bezkonkurenční :D

Uživatelský avatar
pejtrix_cz
Fallen Shaman
Příspěvky:90
BattleTag:pejtrixcz#2651
Bydliště:Karlovy Vary

Re: pocity z cekani na D3 :)

Příspěvek od pejtrix_cz » 13.05.2012, 00:12 hod.


Uživatelský avatar
DeadMeat
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Most

Re: pocity z cekani na D3 :)

Příspěvek od DeadMeat » 13.05.2012, 01:02 hod.

pulec7: tak tomu se říká žluté peklo, máš smajlíky úplně všude :D
... Jinak já na třetí díl Diabla čekám hodně dlouho, pamatuju jak jsem o tom pořád diskutoval se spolužákama ještě na základce, to mohl bejt tak rok 2002-03... nedlouho potom taky nezapomenu aprílový žertík časopisu Score, který vtipně napsal na obálku, že CD obsahuje demo Diabla 3... jsem to na tom cédu hledal skoro hodinu a pak se v časáku dočtu, že si ze mě udělali dobrý den. Na jinou hru jsem nečekal tak dlouho a tak vytrvale, v porovnání s D3 mi jsou ostatní hry v podstatě ukradený :D Takže moje pocity, už jenom pár hodin před vydáním, si asi každý dokáže představit. :)
"Wow. You're a Barbarian, huh?"

Uživatelský avatar
Stillson
Quill Rat
Příspěvky:14
BattleTag:Stillson#2635
Kontaktovat uživatele:

Re: pocity z cekani na D3 :)

Příspěvek od Stillson » 13.05.2012, 05:05 hod.

pejtrix_cz píše:tak tohle je dobrej blazen :D
http://www.youtube.com/watch?v=vn7Vy0mb ... ture=share
Tak ten je jasnej...žádná sůl ale kokain.Po dokončení to vyšňupal a bude do 15.5 do půlnoci v limbu :D

Uživatelský avatar
Alexík
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alexík#2720
Bydliště:Jindřichův Hradec

Re: pocity z cekani na D3 :)

Příspěvek od Alexík » 13.05.2012, 06:50 hod.

Nedá se říct nic jiného než krása. 8-)
Hardcore

pulec7
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Xpulec7#2294
Kontaktovat uživatele:

Re: pocity z cekani na D3 :)

Příspěvek od pulec7 » 13.05.2012, 07:39 hod.

DeadMeat píše:pulec7: tak tomu se říká žluté peklo, máš smajlíky úplně všude :D
... Jinak já na třetí díl Diabla čekám hodně dlouho, pamatuju jak jsem o tom pořád diskutoval se spolužákama ještě na základce, to mohl bejt tak rok 2002-03... nedlouho potom taky nezapomenu aprílový žertík časopisu Score, který vtipně napsal na obálku, že CD obsahuje demo Diabla 3... jsem to na tom cédu hledal skoro hodinu a pak se v časáku dočtu, že si ze mě udělali dobrý den. Na jinou hru jsem nečekal tak dlouho a tak vytrvale, v porovnání s D3 mi jsou ostatní hry v podstatě ukradený :D Takže moje pocity, už jenom pár hodin před vydáním, si asi každý dokáže představit. :)
Ahoj, taky jsem si všiml po odeslání, je to taková deformace určitá, ani nevím že je tam mačkám když píšu naopak se musím kontrolovat abych je tam nepsal.

No v roce 2002-2003 to sem byl na střední, strašně sme žrali ultimu online, pro mě naprosto bezkonkurenční MMO, zkoušel sem pak kde co, WoW, LOTR online, Warhammer atd.. ale nic uz me nebavilo tak jako ultima, tak komplexnost a hlavne neni nad to sedet v dole, tamovat lamy a zosty, pripadne vyuzivat dalsi craft skills, takhle rozsahle crafteni uz se nikdy nikde neobjevilo, no jak o tom mluvim snad si ji pudu zahrat.

na to Score si naprosto jasně pamatuju, taky sem ho hned na stanku kupoval. No ja se taky tešim hodně, nicméně neplanuju, že bych u toho seděl od nevidim do nevidim, planuju tak max hodku denně :) v tu stredu dam asi vic než hodku :).

Uživatelský avatar
Talis
Burning Soul
Příspěvky:669
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Talis#2996
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: pocity z cekani na D3 :)

Příspěvek od Talis » 13.05.2012, 08:02 hod.

Jooo Ultima, to byla hra, nic lepšího už nikdy nebude, snad jen Diablo 3 :)
Seasonal Hc
Diablo III Collector's Edition.
ROS:Digital Deluxe Edition.

Uživatelský avatar
SynchR
Fallen Shaman
Příspěvky:84
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:SynchR#2411

Re: pocity z cekani na D3 :)

Příspěvek od SynchR » 13.05.2012, 08:21 hod.

S ultimou souhlasim, tam jsem zažil krásné chvíle, nevyjímaje i ty začátky. Někdo mi prodal brnění, pak si na mě počíhal zabil mě a vzal si ho zpátky. A nebo zabití PK když utikalo s malo HP střelou z vlastního baráku a pak následné okradení. A další. Hra která se prostě jentak nevidí. Ale teď je tu Diablo 3!

Uživatelský avatar
16cmfan
Gorebelly
Příspěvky:247
BattleTag:sestnastka#2408
Bydliště:Slovakia, Bardejov
Kontaktovat uživatele:

Re: pocity z cekani na D3 :)

Příspěvek od 16cmfan » 13.05.2012, 08:31 hod.

To bude tá pravá polnočná atmoška. Nočný Tristram. Paráda :)
Btw, bude podcast dnes alebo v Pondelok. Len mi tak napadlo, že v Pondelok by sa to viac hodilo. Podcast by mal "launch" atmosféru :) Všetci by sme sa triasli na 00:01 :D

Vozi

Re: pocity z cekani na D3 :)

Příspěvek od Vozi » 13.05.2012, 08:50 hod.

Podcast bude mit stejnou atmosferu i dnes si myslim. Clovek se diva na ten odpocet a nemuze tomu skoro uverit.

V pondeli mne prijde klic z MMOBoost, Blizzard doplni info na web, vecer se spusti instalacni servery, takze urcite bude co delat. :)

Uživatelský avatar
16cmfan
Gorebelly
Příspěvky:247
BattleTag:sestnastka#2408
Bydliště:Slovakia, Bardejov
Kontaktovat uživatele:

Re: pocity z cekani na D3 :)

Příspěvek od 16cmfan » 13.05.2012, 08:58 hod.

Nj to bol len taký skromný návrh :) Ale máš pravdu, ono je to jedno. Ja si Habra pustím až zajtra, dneska hokej hráme 19:15

Vozi

Re: pocity z cekani na D3 :)

Příspěvek od Vozi » 13.05.2012, 09:00 hod.

@16cmfan .. Ja ani nevim, jestli opravdu chci videt ten vyklep, co dostaneme od Rusu zive. Mozna se na to radeji podivam ze zaznamu. :)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“