Male VS Female

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572
Re: Male VS Female

Příspěvek od Kubis » 10.05.2012, 11:11 hod.

No jo, když tady polovině lidí ještě vousy ani nerostou, tak asi závidí :P

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Male VS Female

Příspěvek od kojot » 10.05.2012, 11:23 hod.

Já mám taky fousy. Ale zároveň dlouhý vlasy, tak se to ztratí :D . Ale female Monk podle mě vypadá podstatně líp, než chlap.
Obrázek

Uživatelský avatar
Hellknight
Fallen Shaman
Příspěvky:50
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hellknight#1178

Re: Male VS Female

Příspěvek od Hellknight » 10.05.2012, 16:35 hod.

Spyro píše:Baví vás psát pořád dokola tyhle "defaultní" kombinace male/female stejné jako jsou v trailerech a jiných propagačních materiálech :)?
Ne nebaví :D , ale když jsem si pouštěl i ty srovnávací videa, tak jsem se v tom ještě víc utvrdil.Barbar male je jasná záležitost ten hlas k němu krásně sedí, oproti female, který mi příjde takový málo drsný.WD je můj main char, takže toho plánují jako 100pro male, nic proti female.DH, ta female je prostě božská, jak vzhledově, tak hlasem, tak animacema >:D .Wizzardka, taky super vzhledově, hlasem(hahahaha I just warming up :green: ), animacema(se mi strašně líbí třeba, že frost ray dává dvěma rukama a né jednou jak male),a navíc za male budou hrát kámoši, tak se musím nějak odlišit ;) .No a konečně Monk, tam mi to přijde takový typičtější, že to dělá male takový povolání ;) , ta female je vzhledově cool, ale co mě odradilo je ruský přízvuk, zatímco u chlapa se to dá překousnout, tak u tý ženský teda promiňte ale ne! :OXO
:wave:
EDIT:Tak nějak jsem to ani nevnímal, že mi to vyšlo podle toho jak ty postavy zveřejňovaly.Jay Willson někde říkal, že to hraje podle toho jak je Blizz prezentoval, ale mě by to bylo upřímně jedno kdybych to náhodou hrál za jiné pohlaví ;)(Kámoši jedou všechno male) .Jen jsem chtěl odpovědět jak to cítím prostě já, a prostě mi to takhle vyšlo. 8-) :wave:
Naposledy upravil(a) Hellknight dne 10.05.2012, 17:43 hod., celkem upraveno 1 x.
We who are about to die, salute you!
Obrázek

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Male VS Female

Příspěvek od kojot » 10.05.2012, 17:31 hod.

Je pravda, že mi ta female Monk připadá hlasem, jak nějaká ukrajinská prostituka :D . Ale tak někomu se to třeba líbí. Mě to nevadí, naučil jse se nevnímat ženskej hlas, když nechci :lol: .
Obrázek

Uživatelský avatar
warfare
Wraith
Příspěvky:185

Re: Male VS Female

Příspěvek od warfare » 10.05.2012, 17:51 hod.

jj presne vychodni evropa:)) Nemuze me nekdo rict jak se vyjadruje barbarka?:) vubec jsem ji v bete nezkousel,ted me to mrzi...
Si vis pacem, para bellum
Obrázek

Uživatelský avatar
Timpa
Wraith
Příspěvky:180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Male VS Female

Příspěvek od Timpa » 10.05.2012, 17:52 hod.

kojot: Blahopřeji to je užitečná vlastnost která se v životě hodí. :D

Uživatelský avatar
Spyro
Fallen Shaman
Příspěvky:95
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Spyro#2728

Re: Male VS Female

Příspěvek od Spyro » 10.05.2012, 17:53 hod.

warfare píše:jj presne vychodni evropa:)) Nemuze me nekdo rict jak se vyjadruje barbarka?:) vubec jsem ji v bete nezkousel,ted me to mrzi...
Máš toho plný youtube :)

Uživatelský avatar
Hellknight
Fallen Shaman
Příspěvky:50
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hellknight#1178

Re: Male VS Female

Příspěvek od Hellknight » 10.05.2012, 18:36 hod.

warfare píše:jj presne vychodni evropa:)) Nemuze me nekdo rict jak se vyjadruje barbarka?:) vubec jsem ji v bete nezkousel,ted me to mrzi...
Co takhle tohle videjko:
We who are about to die, salute you!
Obrázek

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Male VS Female

Příspěvek od kojot » 10.05.2012, 20:05 hod.

Timpa: Jo taky si myslím, že je to docela užitečná vlastnost :D .

Hellknight: Měl jsem sice betu, ale hrát Barbarku jsem odvahu neměl. Po shlédnutí tohohle videa jsem rád, že jsem ji nehrál. Ani ji hrát nebudu. Ten hlas a přízvuk je hroznej. Jako by byla trochu mentálně zaostalá :D . No a ten konec toho videa mě úplně dorazil.
Obrázek

Uživatelský avatar
Hellknight
Fallen Shaman
Příspěvky:50
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hellknight#1178

Re: Male VS Female

Příspěvek od Hellknight » 10.05.2012, 21:46 hod.

kojot píše:Timpa: Jo taky si myslím, že je to docela užitečná vlastnost :D .

Hellknight: Měl jsem sice betu, ale hrát Barbarku jsem odvahu neměl. Po shlédnutí tohohle videa jsem rád, že jsem ji nehrál. Ani ji hrát nebudu. Ten hlas a přízvuk je hroznej. Jako by byla trochu mentálně zaostalá :D . No a ten konec toho videa mě úplně dorazil.
Kojot:Aspoň nejsem sám kdo to tak cítí, podle mě má mít Barbar hlas, že se ho každý zalekne když zařve, a né, že se mu budou smát, že je mentálně zaostalej jako té Barbarce :green:
We who are about to die, salute you!
Obrázek

Trhanec
Wraith
Příspěvky:182
BattleTag:Trhanec#2317

Re: Male VS Female

Příspěvek od Trhanec » 10.05.2012, 22:09 hod.

Musím trošku přehodnotit svoje tvrzení, že budu hrát za wizarda chlapa z hlediska ztotožnění.. Zkoukl jsem pár videí a wz male vypadá fakt nějak divně, trošku jako taková buznička.. Ta ženská mi příjde líp zpracovaná a má lepší provedení kouzlení, takže asi pojedu ženskou. Ztotožnění u týhle hry stejně nebudu pocitovat, když to vidim ze shora a navíc ten chlap vypadá jak ženská taky, tak je to fuk :D
Naposledy upravil(a) Trhanec dne 11.05.2012, 11:16 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
LizardWizard
Wraith
Příspěvky:113
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Papin#2195

Re: Male VS Female

Příspěvek od LizardWizard » 11.05.2012, 11:05 hod.

ten witch doctor vypada jako fetak, kterej s nosem u zeme hleda lajny, nemuzu si pomoct.. :D

Uživatelský avatar
Hellknight
Fallen Shaman
Příspěvky:50
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hellknight#1178

Re: Male VS Female

Příspěvek od Hellknight » 12.05.2012, 08:58 hod.

LizardWizard píše:ten witch doctor vypada jako fetak, kterej s nosem u zeme hleda lajny, nemuzu si pomoct.. :D
Hele neurážejte moji oblíbenou postavu :green: :wave:
We who are about to die, salute you!
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“