Váš PC na hraní diabla :)

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462
Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od HELLERcz » 09.05.2012, 08:30 hod.

No ještě to zvážím ... než mít nervy, že mi to tu ten kompl nestíhá a trhá se mi to, tak to raději počkám na doma.
Já myslel, že tu bude o něco lepší CPU i RAMky více .. škoda.
Obrázek

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od coyd » 09.05.2012, 10:11 hod.

Diablo 3 je hra diky ktere jsem uz pred par lety kupoval Core 2 duo E8400 (pak dokoupen core 2 quad QX9650) + gtx460 a nakonec skoncil u i5 2500k + gtx560ti jednoduse chci mit dost vykonu na hrani Diabla na max i s dostatecnou rezervou. U Diabla bych zkratka neprezil nejake kompromisy a nebo neplynulou hru. Tak nejak to u mne patri k zazitzku z hrani. Chapu, ze ne kazdy ma na "nove" PC, ale hrat to na necem podobnem jako postoval heller a ostatni uz mi prijde trochu moc. Zvlast kdyz D3 neni extra narocne a i nove PC poskladane za +- 10k ho utahne s prstem v nose. Sam za sebe bych radeji delal 2 mesice brigady a koupil neco takoveho, nez se to snazil rozjet na tech archivaliich.. To, ze sla beta i na relativne zastaralem HW je fakt, otazka je "jak sla".. a jak bude behat v pokrocile fazi hry kdy bude mit kazda postava pokrocile spelly ktere jsou podle videi pomerne graficky odvazne. Myslim ze bude stacit parek WD + wizard a nejaky boss co bude spellit o106 a vsechny ty kompy se muzou jit s bitrate klouzat a vas zazitek z boje s bossem bude v zadnici. A to je prave to ceho jsem se nechtel dozit a vcas jsem se zaridil.. muj nazor
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
Raahk
Wraith
Příspěvky:100
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Raahk#2416
Bydliště:Štětí/Litoměřice

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od Raahk » 09.05.2012, 10:21 hod.

Talis píše:No ale ta už se neprodává :)
Prodává ale je přeznačená na HD 6770 :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talis
Burning Soul
Příspěvky:669
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Talis#2996
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od Talis » 09.05.2012, 10:32 hod.

Aha, to sem nevěděl :)
@coyd:To co postoval Heller je jeho prac. Pc, doma má něco trochu jinyho :)
Seasonal Hc
Diablo III Collector's Edition.
ROS:Digital Deluxe Edition.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od Alfajk » 09.05.2012, 11:16 hod.

ted jsem koukal na screeny z max a min detailu,oboje vypada uplne stejne...na low jsou lehce orezany stiny(v diablu ale neni moc cas sledovat kraviny jako zrovna stiny) a par drobnejch detailu na "podlaze" jako jsou kameny nebo kosti

=> HW rozdily mezi low a high jsou temer nulovy,komu to na high absolutne neslo,tak na low to nepujde s nejvetsi pravdepodobnosti taky

Uživatelský avatar
Pana_Ruplahlava
Gorebelly
Příspěvky:387
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ruplahlava #2727

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od Pana_Ruplahlava » 09.05.2012, 19:45 hod.

@Alfajk: blbost doslova, na statickým snímu nic nepoznáš dokuď to nevyzkoušíš tak nic nepoznáš.
V reále je to vidět opravdu hodně...
Nemám rád lidi, co hledají problémy jen proto, aby mohli žvanit.
Smiřte se s tím.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od Alfajk » 09.05.2012, 19:55 hod.

Pana_Ruplahlava píše:@Alfajk: blbost doslova, na statickým snímu nic nepoznáš dokuď to nevyzkoušíš tak nic nepoznáš.
V reále je to vidět opravdu hodně...
vubec ne...skoro ani nebylo videt,kterej screen jsou max detaily a kterej min,musel jsme si to precist(a nebyl jeden,ale cela serie)

Uživatelský avatar
Pana_Ruplahlava
Gorebelly
Příspěvky:387
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ruplahlava #2727

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od Pana_Ruplahlava » 09.05.2012, 20:00 hod.

ne že bych to nepsal o příspěvěk výš, ale "dokuď to neuvidíš v pohybu a nejsi v akci tak to nepoznáš" omg
Nemám rád lidi, co hledají problémy jen proto, aby mohli žvanit.
Smiřte se s tím.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od Alfajk » 09.05.2012, 20:04 hod.

asi si nerozumime...tady to mas i na videu http://www.youtube.com/watch?v=TutdbPcubqY a rozdil proste skoro neni videt,jestli tim myslis to samy,tak "aha",jestli ne,tak to uz neres

Uživatelský avatar
Pana_Ruplahlava
Gorebelly
Příspěvky:387
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ruplahlava #2727

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od Pana_Ruplahlava » 09.05.2012, 20:08 hod.

no já to zkoušel, viděl a poznal.. sem na chalupě a net tu video nezvládne...
Nemám rád lidi, co hledají problémy jen proto, aby mohli žvanit.
Smiřte se s tím.

VOID
Quill Rat
Příspěvky:3
BattleTag:VOID

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od VOID » 09.05.2012, 22:22 hod.

Nemuzes objektivne posuzovat kvalitu Low vs High detaily podle nejakeho screenu nebo videa. Ve hre to proste poznat jde a to hodne! Jak uz nekdo psal vyse... Bude najednou vice spellu, hracu, mobu a sestava postavena na hranici spustitelnosti D3 bude mit problemy, coz bych psychicky nedal :-) . Jsem uchyl na detaily a D3 je hra, ktera si zaslouzi uber ultra high full detaily a ne rozliseni 1200x1000. :D Jde mi o ten zazitek!

Synergycz
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Synergycz

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od Synergycz » 10.05.2012, 08:59 hod.

Proboha, i ta nejvyšší kvalita toho zmíněného videa na YT se nepřibližuje kvalitě réalné, tzv. že to sami hrajete, na tom videu to jde i tak znát, ve hře by to pocítil i slepec.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od HELLERcz » 10.05.2012, 09:06 hod.

Presne tak. Rozdil mezi low a high je ve hre znat. Video nebo screeny jsou k nicemu.

SGS2 Tapatalk
Obrázek

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od Alfajk » 10.05.2012, 09:11 hod.

zkuste si pustit treba crysis 2 HD DX11 na maximalni detaily a potom na minimalni - tomu ja rikam viditelnej rozdil mezi high a low...nebo treba battlefield,metro,avp...

a tohle proste u diabla neni,ve srovnani s tim(i kdyz to moc dobre srovnat nejde :D ) je proste high = low

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od coyd » 10.05.2012, 09:17 hod.

Ja se priklanim k ostatnim a tvrdim ze Diablo 3 ktere nejede na max neni Diablo3 ale Diablo 2,5.. Clovek se tim totiz pripravuje o spoustu drobnych nuanci a chutovek, ktere dotvareji atmosferu a hratelnost ;)
Nezapomen ze jakekoli video na youtube uz je po dvojnasobne kompresi (z frapsu a pak jeste pri uploadu na YT) a tedy ani zdaleka nezobrazuje puvodni kvalitu hry..
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od Alfajk » 10.05.2012, 09:25 hod.

ja se low detailu nebojim,me to pojede v klidku na max,ale nekteri takovy stesti nemaj...

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od kojot » 10.05.2012, 09:44 hod.

Mě tohle nezajímá. SC2 hraju třeba na Medium detaily, bez efektů i když bych mohl hrát na High. Je to přehlednější a nerozptyluje to. Podobně to budu praktikovat v D3.
Obrázek

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od Drakkari » 10.05.2012, 09:58 hod.

kdyz je clovek rozjetej a hraje tak na grafiku kasle a moc ji nevnima, spis hratelnost, krasna grafika cloveka otupi a po chvili hrani uz zni tak odvarenej neni a hraje stejne zazrane jako na low settings, tot ma zkusenost, u novych her low nastaveni uz neni takova tragedie aby to lidem muselo nejak extra vadit, kazdopadne lidi co maji na super vykony masiny si hraji na plno ale zrovna u diabla kde grafika neni nic extra bych jí moc váhy nepřidával, ten rozdíl mezi high a low není tak markantní :)

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od Alfajk » 10.05.2012, 10:10 hod.

Drakkari píše:...kazdopadne lidi co maji na super vykony masiny si hraji na plno ale zrovna u diabla kde grafika neni nic extra bych jí moc váhy nepřidával, ten rozdíl mezi high a low není tak markantní :)
a to je myslenka,na kterou se snazim poukazat celou dobu :wave:

Vozi

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od Vozi » 10.05.2012, 10:12 hod.

Neni velky rozdil mezi low a high detaily. Vzhled a dojem z hry ovlivnuje predevsim rozlizeni, fyzika a AA, coz uz potrebuje vykonnejsi stroje. Zaroven cekam, ze v plne hre bude vice moznosti v ramci nastaveni grafiky.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“