Hardcore obecně

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Vozi
Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Vozi » 05.05.2012, 15:15 hod.

@Javurek .. Ja si primo myslim, ze na HC budou uspesnejsi hraci, kteri zvladli hell / inferno na SC. Dokazi si predstavit situace, kdy clovek umre tak rychle, ze nebude mit sebemensi tuseni, jak danou situaci zvladnout priste. Uz vidim, jak nekdo bude s nadsenim na HC expit a farmit postavy na kazdy dalsi pokus.

Uživatelský avatar
milaczech
Fallen Shaman
Příspěvky:54
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MiLaCzech#2874
Bydliště:Sev.Mor.

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od milaczech » 05.05.2012, 15:38 hod.

Javurek píše: ...Myslím si že nakonec bude hrát hardcore víc lidí z sc než z hc. To myslím tak, že časem přejde z SC víc lidí než původně začalo jen s HC, protože většina těch originálních HC vyripe a pozná, že na to nemá a půjde na SC, kde už bude oproti ostatním pozadu. Já si hezky projdu SC třeba až na inferno/hell a pak začnu také s HC postavama. Budu už mít zkušenosti, vědět co můžu čekat a jak na co reagovat .)
Moc dobre napsano... osobne budu chtit projit hned jak hra vyjde celou obtiznost Normal (SC) a po zabiti posledniho bosse zvazim, jestli pujdu na HC s novou postavou... Ale chtel bych... ;)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Abuzus » 05.05.2012, 15:58 hod.

... přijít o dobrou postavu s kvalitními předměty není žádná sranda...

no co, první hodinka psychicky na odstřel, PC potřebuje bodyquarda, pár dní zkažená nálada, zkrátka - dokonalý prožitek ze hry.
Jinak souhlasím. Na HC se netrénuje. Na HC se hraje.
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Fraxinus » 05.05.2012, 16:06 hod.

Javurek píše:Myslím si že nakonec bude hrát hardcore víc lidí z sc než z hc. To myslím tak, že časem přejde z SC víc lidí než původně začalo jen s HC, protože většina těch originálních HC vyripe a pozná, že na to nemá a půjde na SC, kde už bude oproti ostatním pozadu. Já si hezky projdu SC třeba až na inferno/hell a pak začnu také s HC postavama. Budu už mít zkušenosti, vědět co můžu čekat a jak na co reagovat .)
To já až si budu mít na D3 mašinu, tak na to půjdu stejně jako na dvojku. Prostě SC jen normal a kus nightmaru, abych viděl, jak moc velký jsou obtížnostní skoky, a pak hurá jen na HC, a z ripů já umírat steskem nehodlám.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Javurek » 05.05.2012, 17:15 hod.

Jenže na normal právě většinu těch nebezpečí ani nepoznáš. To teprve uvidíš až na vyšších obtížnostech. Takže jestli plánuješ jet HC po dohrání SC na normal. To můžeš jít na HC rovnou.

K čemu ti je projítí normal, když na tebe pak na Nightmare boss na HC vytáhné x novejch schopností a totálně tě překvapí? .)

Vozi: přesně, na SC máš ten luxus si nejdříve vše otestovat bez rizika ztráty postavy.

Uživatelský avatar
milaczech
Fallen Shaman
Příspěvky:54
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MiLaCzech#2874
Bydliště:Sev.Mor.

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od milaczech » 05.05.2012, 17:24 hod.

Na SC si napoprve bez problemu vse vychutnam a budu v klidu hrat... projdu si pribeh, tu "nebezpecnou" cestu, kde mam cekat nejakeho vetsiho bosse a vubec se s hrou napoprve seznamim... pote se zkusi ten obtiznostni rozdil... Normal / Nightmer a muzu rozjet HC postavu... a tu si vychutnam prozmenu jinak.

Takove ty male krucky, opatrne naslapovat, brat si jen co unesu a pak hodinu brecet az mne nekdo sestreli. :D A sam jsem zvedav kdy umru, protoze tohle je o umirani, ted jen otazka kdy a kde. :D

Vozi

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Vozi » 05.05.2012, 18:36 hod.

Treba nove zverejneny affix Avenger u monster. Po zabiti nejake elity ze skupinky se ostatni stavaji silnejsi neustale, nez zbyde 1 ultra silna elite. Mohou ho mit pouze skupinky elitnich monster s minimalnim levelem 51, coz odpovida obtiznosti hell. To budou kysele ksichty hracu, az na necem podobnem RIPnou na HC se svoji zkusenosti 10 lvlu na SC nebo dohrani hry na normal.

Uživatelský avatar
Qoliker
Doom Knight
Příspěvky:522
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Planet Earth

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Qoliker » 05.05.2012, 20:49 hod.

Vozi i kdybys měl projité softcore křížem krážem, tak na HC taky ripneš. Na HC hraješ jinak, někomu takový styl nevyhovuje a pro ty je tu SC. Já se smrti nebojím. ;>
Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Javurek » 05.05.2012, 21:21 hod.

Proč by měl hrát na SC jinak než na HC. Jestli myslíš umírání, tak já jsem zvyklej neumírat ani na hc .), takže to hraju stejně.

A pokud se nebojíš smrti, tak je to tvůj hendikep .) protože strach je ve spoustě situací dobrý :D

Uživatelský avatar
milaczech
Fallen Shaman
Příspěvky:54
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MiLaCzech#2874
Bydliště:Sev.Mor.

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od milaczech » 05.05.2012, 21:32 hod.

Presne tak, muzes se pripravovat... muzes zbirat zkusenosti, muzes se pri kazde hre pomodlit... ale kdyz to ma prijit, prijde to. A vetsinou to byva tak, ze podlehnes (alespon ja) pocitu "nezranitelnosti" a vbehnu na vic nez jsem schopen dat. :D Podle mne zaklad je si dat POZOR, brat moby postupne a zbytecne moc nespechat... a dost caste se i vracet z5 kdyz citim ze je toho na mne moc. :)

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od AlterEgo » 05.05.2012, 21:35 hod.

Hra je obtiznostne uplne stejna jak na SC, tak na HC. Mobove tam nemaji nic navic, ani tam nejsou jine dropy, tak by me zajimalo jak jinak se na HC hraje nez na SC.

Co se tyce toho kdo bude mit vetsi uspesnost, tak to je prirozene, ze hrac ktery to odehraje na softcore toho na HC pak zvladne vic nez ten, ktery zacal hrat rovnou HC. Uz jen tim, ze ziska zkusenosti jak proti ruznym kombinacim affixu co mobove budou mit.

Uživatelský avatar
Leon
Fallen Shaman
Příspěvky:93
BattleTag:Leon#2149

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Leon » 05.05.2012, 22:17 hod.

AlterEgo píše:Hra je obtiznostne uplne stejna jak na SC, tak na HC. Mobove tam nemaji nic navic, ani tam nejsou jine dropy, tak by me zajimalo jak jinak se na HC hraje nez na SC.
no hraje sa tam inak tým, že skáčeš do každej skupinky mobov posrany po kolena aby si nezdechol, stači? :p

Uživatelský avatar
Qoliker
Doom Knight
Příspěvky:522
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Planet Earth

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Qoliker » 05.05.2012, 23:11 hod.

Javůrku, to pernamentní umírání mění tvůj herní styl od základu. Můžeš jet na "čistý štít" i na SC, ale furt máš někde zakódováno, že když už se to podělá, tak se zas tak moc neděje.

Tvůj herní styl se prohlubuje ať chceš nebo ne. Není v tom žádná věda, jen čistá logika, čili musíš rychleji reagovat, musíš postupovat opatrněji a podobně. Tohle snad musí být každému jasné. V podstatě na to Leon kápnul, protože se chceš vyvarovat zbytečné smrti, ačkoliv nejedná se o strach, ten mít nemůžeš, protože ta smrt dříve nebo později stejně dorazí.

Strach nikdy není dobrý. Nemusíš mít strach, aby ses dokázal stáhnout z boje (když je to možné). Strach má blízko k panice a ty si potřebuješ především zachovat chladnou hlavu. Při boji o přežití není pohonem strach, jakmile je, tak jsi jednou nohou a oběma rukama v hrobě. :>
Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes.

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od AlterEgo » 06.05.2012, 08:49 hod.

Leon píše: no hraje sa tam inak tým, že skáčeš do každej skupinky mobov posrany po kolena aby si nezdechol, stači? :p
To, ze s tim mas Ty takoveto problemy neni jeste zaruka toho, ze to plati ve vseobecne rovine. D2 je totiz tak lehka hra, ze po nejakem case venovanem zabijeni tupych mobu se z toho stane rutina. Vis jak se mobove chovaji, vis co je kde nebezpecne a muze postavu sundat, vis jaka taktika na ne za danou postavu plati.
Klidne si rikej co chces, ale porad bude platit o tom nejakem tvrzeni ohledne HC, ze se tam hraje jinak nez na softcore, ze to neni pravda.

Vlastne jedna vec tam jina v D2 byla. Naslo se tam plno chudaku co zabijeli low lvl chary svyma postavama treba o 30 lvlu vys.

Uživatelský avatar
Qoliker
Doom Knight
Příspěvky:522
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Planet Earth

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Qoliker » 06.05.2012, 12:36 hod.

Já se ale nebavil o D2. -.-
Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes.

Uživatelský avatar
Leon
Fallen Shaman
Příspěvky:93
BattleTag:Leon#2149

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Leon » 06.05.2012, 13:38 hod.

AlterEgo píše:
Leon píše: no hraje sa tam inak tým, že skáčeš do každej skupinky mobov posrany po kolena aby si nezdechol, stači? :p
To, ze s tim mas Ty takoveto problemy neni jeste zaruka toho, ze to plati ve vseobecne rovine. D2 je totiz tak lehka hra, ze po nejakem case venovanem zabijeni tupych mobu se z toho stane rutina. Vis jak se mobove chovaji, vis co je kde nebezpecne a muze postavu sundat, vis jaka taktika na ne za danou postavu plati.
Klidne si rikej co chces, ale porad bude platit o tom nejakem tvrzeni ohledne HC, ze se tam hraje jinak nez na softcore, ze to neni pravda.

Vlastne jedna vec tam jina v D2 byla. Naslo se tam plno chudaku co zabijeli low lvl chary svyma postavama treba o 30 lvlu vys.
sme v rovnakom topicu? :D

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od AlterEgo » 06.05.2012, 14:43 hod.

Klidne si muzete odmyslet zminky o D2 a o zabijeni low lvlu a to co jsem rikal plati pro HC i v D3. Hra je uplne stejna jak na SC, tak na HC. Az bude v mechanice hry (jine funkce skillu, jina dmg mobu, jine dropy atd.) HC a SC neco jineho, tak se muzem bavit o tom, ze na nekterem z tech modu hraje jinak.

Uživatelský avatar
Leon
Fallen Shaman
Příspěvky:93
BattleTag:Leon#2149

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Leon » 06.05.2012, 14:48 hod.

My sa tu ale už dobru chvíľu nebavíme o tom jak je hra odlišná v zmysle nastavenia, ale jak je odlišná v zmysle ako ju budeš hrať (pristupovať k hraniu) na HC a jak na SC. Dobré ráno.

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od AlterEgo » 06.05.2012, 14:51 hod.

A to je to co tvrdim, ze je uplne stejne.
Nebo snad chcete s Qolikerem tvrdit, ze na softcore budou lidi ke hre pristupovat tak,aby jejich postavy umiraly? Tomu snad sami ani neverite.

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od TrackThor » 06.05.2012, 15:05 hod.

ne ale na hc to prostě hraješ jinak a to je fakt, nenabíháš do skupin monster, dřív použiješ flašku, máš trochu jiný itemy než by si měl, kdyby si jel sc
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“