Gemy, sockety

Vše o předmětech a craftování
Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:
Re: Gemy, sockety

Příspěvek od Programos » 29.04.2012, 14:44 hod.

Fyzikální model, grafika - na co? Jsou to právě herní mechanismy, které hru udrží naživu několik let - a tohle k nim patří.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Uživatelský avatar
Pana_Ruplahlava
Gorebelly
Příspěvky:387
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ruplahlava #2727

Re: Gemy, sockety

Příspěvek od Pana_Ruplahlava » 29.04.2012, 15:22 hod.

@Rakiii, runy v D2 byly supr, systém dropu byl horší :) Hraješ doteď zaklínače nebo crysis2? Nemám ten pocit. Dů/úležitá (teď fakt nevim) je hratelnost a právě ty mechanizmy...
Nemám rád lidi, co hledají problémy jen proto, aby mohli žvanit.
Smiřte se s tím.

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Gemy, sockety

Příspěvek od Rakiii » 29.04.2012, 16:01 hod.

@ Programos -Záleží jak se ty herní mechanismy nastaví ... mně se ten systém gemů příliš nelíbí a proč nemít obojí, jak hratelnost tak i fyzikální model/grafiku ... takový halflife 2 měl obojí a hratelnost to jedině podpořilo ...

@ Pana_Ruplahlava
Nehraji ...proč?
jinak viz post výše .. a runy v d2 byly fajn ... ale jak to dopadlo na battlenetu víme...

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Gemy, sockety

Příspěvek od Programos » 29.04.2012, 16:08 hod.

Rakiii píše:@ Programos -Záleží jak se ty herní mechanismy nastaví ... mně se ten systém gemů příliš nelíbí a proč nemít obojí, jak hratelnost tak i fyzikální model/grafiku ... takový halflife 2 měl obojí a hratelnost to jedině podpořilo ...
Já oceňuji blizzard za to, že jako jeden z mála se nežene za nejnovějšími trendy v podobě real fyziky a úžasné fotogenické grafice. Pro mě by to hru jedině degradovalo. Právě, že Diablo je o té rozmanitosti. Čím víc monster, čím víc itemů, čím víc challange - tím lepší. Do dneška si občas zahraju Ultimu Online, protože žádná jiná hra nemá takové výzvy, je to hra u které nemáš všechno hned a musíš se snažit, aby jsi měl něco cenného. Má na dnešní dobu strašlivě zastaralou grafiku a o nějaké fyzice se nedá už tuplem mluvit ale pořád mě drží svojí hratelností.

Tím, že se budeš muset snažit, aby jsi něco získal (perfekt gem) hra dostává na hodnotě. Mám rád výzvy a tímhle se mi nabízí.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Vozi

Re: Gemy, sockety

Příspěvek od Vozi » 29.04.2012, 16:15 hod.

Diablo nikdy nebylo o grafice a nikdy nebude. Dokonce bych rekl, ze D3 po graficke strance prekonalo i moje ocekavani. Od D3 ocekavam zabavnou plynulou akci, obtiznost a farmaggedon. Rovnez se tesim na PVP. Tohle neni Crysis nebo Skyrim, kde je grafika velmi dulezita.

Kdyby D3 bezelo na grafice jako Crysis, tak hracska zakladna by byla podstatne mensi. Hry Blizzardu se hraji nekolik let narozdil od techto graficky skvele vypadajicich titulu.

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Gemy, sockety

Příspěvek od Rakiii » 29.04.2012, 16:21 hod.

To očekávám též, ale proč nemít i to ostatní , přecijenom jsme v roce 2012 ..a je to hra na x let ...

@ Programos - od hry očekávám jinačí výzvy než hromadění nějakých gemů, ale každý má své priority ...

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Gemy, sockety

Příspěvek od Programos » 29.04.2012, 16:31 hod.

Třeba já bych si Diablo moc neužil s nároky které má například Crysis 2. Jsem rád, že to rozjedu. Strategie blizzardu mi v tomhle naprosto vyhovuje - Prostě potřebujou zaujmout co největší segment trhu a já jsem zrovna z té části, kvůli které dělají ústupky. Ale jak už psal Vozi - Diablo není a nikdy nebylo o grafice a doufám, že nikdy nebude a raději se bude soustředit na vzhled. Jen mi pověz, které z ultra graficky vyspělých her se hraje... zahraješ si to chvilku, dohraješ to a konec. E-sport některé hry možná drží dýl ale velký segment trhu to nezaujme.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Gemy, sockety

Příspěvek od Rakiii » 29.04.2012, 16:42 hod.

Dobře, ale kdybys měl lepší stroj, nechtěl bys mít i lepší vizuální stránku hry? (hratelnost sem pls netahej) ?

@ sry za OT ,,,tímto končím tuhle debatu.

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: Gemy, sockety

Příspěvek od Tib3rian » 29.04.2012, 17:01 hod.

Ja osobne som toto nikdy nechapal. Ako moze dobra grafika zabit hratelnost? To moze len vyvojar, ktory sa na hratelnost vykasle. Ublizila by trebars Skyrimu technologicky lepsia grafika? Ak by nebola stagnacia grafiky, tak aj Skyrim by bol graficky lepsi. A to uz bol aj tak nadherne spracovany. Proste tu niekde existuje mytus, ze grafika zabija hratelnost. Pozrite sa napriklad na Half-Life 2. Skvela grafika, skvela hratelnost. A stihli to v uplne normalnom case. Aj ked im ukradli zdrojovy kod. Od 2 dielu ubehlo 5 rokov, co nie je vobec vela.
Jasne, ze je tazke stihnut urobit v castokrat sibenicnych terminoch spickovu grafiku a neochudobnit hratelnost. Ale to neznamena, ze graficky spickova hra nemoze mat dobru hratelnost. Jasne debata skoncila, to som len tak naokraj napisal svoj pohlad. S Diablom 3 to nema nic spolocne, ten ma dobru grafiku.
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Uživatelský avatar
Johny
Fallen Shaman
Příspěvky:86
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Johny#2228

Re: Gemy, sockety

Příspěvek od Johny » 29.04.2012, 17:28 hod.

Me osobne zalezi mnohem vic na UI te hry, ovladaci prvky, interface musi mit logiku, inventar atd... pokud todle hra podceni, muze mit skvelou grafiku, ale pokud je pro me samotne hrani trapeni s tim, jak to programatori vymysleli, tak je to obrovsky fail.. grafiku hram odpustim, slabej pribeh atd taky, musi se to dobre hrat.. Blizzard todle umi, aspon pokud jde o me..

A popravde "lepsi" grafiku byh nechtel, uzivam si atmosferu hry, ne polygony whatever super shiny eff...
Are you ever afraid in battle ? Fear is a part of life, if you live, you fear

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: Gemy, sockety

Příspěvek od Tib3rian » 29.04.2012, 17:59 hod.

Ja si na grafiku potrpim. Preto som mal vzdy rad linearne strielacky. Aj taky BioShock ukazal, ze hra moze byt po grafickej stranke dokonca umenim. V D3 sa mi strasne paci interface a ovladanie. Ale o tom vie kazdy, ze Diablo 3 je po vsetkych strankach perfektne vyladene. Ja dam dost na efekt a preto musim povedat, ze co Diablo straca na technologii, tak to vynahradza uzasnym spracovanim. Uz aj to UI cloveka uputa na prvy pohlad. Gemy su fantasticky prvok, nie ani tak v hratelnosti, ale prave v tom vizuale a atmosfere. Je proste super si enchantnut zbran nejakym efektom. Navyse Blizzard urobil az 14 urovni a tym ma velmi potesil, lebo ja som fandil vzdy viac gemom nez runam :)
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Rathanuviel
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Gemy, sockety

Příspěvek od Rathanuviel » 23.05.2012, 09:12 hod.

Ahoj,

hraju D3 jiz par dni, mam Demon Huntera na 17. urovni a zatim jsem nenasel zadny gem.
Nevite nahodou, jestli je stejne, jako runy neodstranily z finalni verze hry?

Diky za odpoved.

Rathanuviel

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: Gemy, sockety

Příspěvek od Kubis » 23.05.2012, 09:27 hod.

Gemy ve hře samozřejmě jsou. Myslim, ža začínají padat až od druhého aktu...

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: Gemy, sockety

Příspěvek od marian_r » 23.05.2012, 09:40 hod.

Kúp si v AH gemy level 5, prípadne viac, sú skoro zadarmo. Spájať sa neoplatí.

Odpovědět

Zpět na „Předměty“