Paladin

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Qoliker
Doom Knight
Příspěvky:522
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Planet Earth
Re: Paladin

Příspěvek od Qoliker » 24.02.2012, 16:42 hod.

Už to za mne udělali jiní.

Imo nejlepší guide jakou jsem kdy četl. Dobýt UT se s ním dá, teoreticky. 8-)
Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes.

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Smiter

Příspěvek od Abuzus » 03.03.2012, 02:54 hod.

Nevíte někdo, jak to teda je? Je pro dmg lepší dagger?? Rychlost není podstatná, protože Fana 20 vyžene obě varianty na max 4.1/s.

"-pri zbraniach typu Sword class a Mace class (Hammer, Scepter) dostava Smite bonus 1%ED za kazdy bod v Strength. Uvedeny bonus na dmg je korektne vidiet v character screene.

-pri zbraniach typu Dagger class udajne dostava Smite 0,75%ED za kazdy bod v Dextrity a 0,75%ED za kazdy bod v Strength. Skusal som a u mna sa tento dmg bonus v character screene nezobrazuje, teda ide pravdepodobne opat o display bug
Vďaka.
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:825
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Paladin

Příspěvek od Slw » 03.03.2012, 11:00 hod.

pokud mě paměť neklame tak smite dostává bonus jen ze str a je úplně jedno co máš za sekátko
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: Paladin

Příspěvek od siroga » 03.03.2012, 21:57 hod.

podle vetsiny zdroju je u smitera jedno co drzis za zbran, zadna neovlivnuje dmg (tim je samozrejme mysleno ze nezalezi na tom jestli je to mec nebo scepter, grief a The Redeemer samozrejme dmg pridavaji) , zbran jen ovlivni ias, proto se vsude doctes ze se nejvic vyplati pb.

Chtel bych se zeptat jakou zbran povazujete za nejlepsi pro conv avengera? mam par osobnich typu i neco malo jsem nasel v buildech na par forech. Hlavni vec co mi ztezuje rozhodovani je to, ze leach funguje jen z phys dmg a kdyz se jede setup na poradnej dmg u avengera, navic s conv aurou tak drtiva cast dmg je tvorena elementama, tudiz je sice pekny ze potvory padaji relativne rychle, ale ve chvili kdy se jich sejde trochu vice tak je treba docela chlastat lahve, navic kdyz neni poradnej manaleach tak je potreba docela chlastat i manu... nadruhou stranu kdyz vemu nejakou zbran se solidni phys dmg, napr grief tak je zas blbost vubec pouzivat vengeance jelikoz zeal je o dost ucinnejsi.

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Paladin

Příspěvek od damagedeath » 03.03.2012, 22:41 hod.

Tak já měl vždycky zato, že vengeance se počítá z physic dmg...

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: Paladin

Příspěvek od siroga » 03.03.2012, 22:58 hod.

to mozna ano ale diki conv aure jsou dmg z elementu o dost vic znatelnejsi nez phys dmg, a v pripade griefu mam takovej pocit ze tech 400 dmg co dava se na elementalni utok neprevadeji

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Fraxinus » 03.03.2012, 23:45 hod.

Vengeance se počítá pouze z fyzické dmg, co je napsaná na zbrani BEZ bonusů z jiných předmětů, skillů nebo síly. 400 z griefu je u vengeance na dvě věci.

Co se týče leachování, s vengeance to rovnou vzdej. Daleko účinnější bude X to mana after each kill nebo % Damage Taken Goes to mana.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: Paladin

Příspěvek od siroga » 04.03.2012, 00:10 hod.

jestli teda s %dmg gtm tak se nevyplati jezdit HS. a stejne ktera zbran je teda nejak nejlepsi? phys dmg je temer zanedbatelny kdyz uvazim ze stejne mlatim hlavne elementama, itd/ar neni tak dulezity diki -%def z conv, jako nejlepsi se mi zda Famine do War Spike, vsude ale dost doporucujou Stormlash.

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Paladin

Příspěvek od Vorvy » 04.03.2012, 09:04 hod.

stormlash mam vyzkousenej a doporucil bych ti ho taky, nicmene i kdyz mam stormlash, beham s Heaven's Light.. kdyz mas 2 sockety, tak si z ty zbrane udelas cokoliv dle potreb ;)
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Abuzus » 04.03.2012, 13:25 hod.

Omluvte mou nevědomost, ale když dám Smiterovi do ruky Black, bude fungovat CB i při Smite útoku???
Greenhorn s duší Throwera

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: Paladin

Příspěvek od siroga » 04.03.2012, 14:17 hod.

nezalezi na tom kde to cb mas, kdyz tu vec mas na sobe tak se do utoku zapocita.

Uživatelský avatar
mafian89
Gorebelly
Příspěvky:337
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mafian89#2328

Re: Paladin

Příspěvek od mafian89 » 10.04.2012, 15:39 hod.

Mám dotaz ohledně hammerdina. Mám ho na lvl 81, hammer mám na 18 (+all skills = 24 zatím), synergie na plno. Tak se chci zeptat, jak je to s Magic immune monstrama? Myslím tím ty Horadrim Ancient třeba u Baala. Na ty by měl BH účinkovat jako na nemrtvé, ale zdá se že jim vůbec neubírá (dmg kolem 5k). Jak to s nimi je? Ani přes auru se snížením rezistů jim nic kladiva nedělají.. Hraji na patchi 1.13 a ladder, Díky :)

EDIT: Takže v 1.13 už nejdou zabít BH? Chápu to dobře? Takže holy bolt..
Obrázek

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od BliiNky » 10.04.2012, 15:49 hod.

Holy bolt je taky magic damage, s tim nepochodíš. Zlikviduj hamerama kostry, a merc ať se postará o mumie. Jestli to chceš mít jednodušší, investuj bod do Redemption, kostry pak nebudou moct bejt oživovaný.

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Paladin

Příspěvek od DeathHero » 10.04.2012, 16:25 hod.

ahoj jak rika BliiNky kladivama sundej kostry a ozivace musi sundat merc jdeto bez problemu ale ja raci chodim do CS.
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:825
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Paladin

Příspěvek od Slw » 10.04.2012, 16:57 hod.

tož asi po 15cté patch 1.13c--

Paladin

- Blessed Hammer - No longer ignores resistances of undead and demons.


ALE o holy boltu tu není zmínka..... akdyž se podíváme na arreat...

poslední věta u holy boltu

Ignores the resistance of Undead. Increased Healing to non-monster characters.
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: Paladin

Příspěvek od Tib3rian » 25.04.2012, 15:07 hod.

Ake runove slovo je dobre dat do ruky zealerovi okrem BotD?
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Paladin

Příspěvek od DeathHero » 20.05.2012, 18:29 hod.

ahoj jaka je max DMG u hammerdina?? ja mam DMG bez buffu 15-16 s buffuma mam 16-16 a kdyz pouziju skill shrine mam 17-18 je to mozny ??
@Tib3rian mozna grief ;)
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Paladin

Příspěvek od Attia » 20.05.2012, 18:59 hod.

mylím že určitě jo. Já mám 10-12k a to nemám ani jeden SoJ, mám maru která dává jen +2 all sk, a mám jen jeden PC skiller. Navíc nemám HoZ ale jen Spirit, takže když to vemu kolem a kolem mám možnost získat minimálně tak dalších +10 skillů tím že bych nasadil +3 combat amulet, HoZ, dual SoJ, a 5 skillerů minimálně. Myslím teda že těch 18k je v pohodě reálných.

jinak zealotovi určitě Grief v Phase Blade.

Lord Excalibur
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Paladin

Příspěvek od Lord Excalibur » 15.06.2012, 06:05 hod.

Zdravim.
Mohl by někdo posoudit mého paladina a popřípadě mě usměrnit?
Hraju s kamarády multiplayer (druid - armageddon jako hlavní + synergie, hurricane jako vedlejší s minimum synergiemi, amazon s plague a poison javelin, lightning fury, a občas necromancer s bone spear), já jsem dělal paladina za účelem tankování všeho, co se nám připlete do cesty a aby pokud možno vše přežil. Teď máme dohráno NM a začli jsme hell, a upřímně už na konci NM jsem měl problém s přežitím. A teď už to je opravdu obtížné. (teď jsem se trochu hrabal ve skillech - snad to bude lepší, mám paladina poprvé v ruce a neměl jsem holy shield Po celou dobu hraní máme players 7.

Něco více o postavě:
nyní mám level 71, životů 916 bez ducha od druida, s nim se blížím 1500 (možná už přez, teď nevim) resisty na NM vše 75, na hell v přijatelných mezích.

Skilly mám rozděleny následovně:
combat skills - sacrifice 1, holy shield 20 + 4 předpoklad
offensive auras - conviction 20 + 5 předpoklad
defensive auras - defiance 20, salvation 2, meditation 5 + 2 předpoklad
další skill pointy mám v úmyslu dávat trochu do salvation, meditation, cleansing, a redemption, nějak to pěkně podělím..

staty v základu:
strengh 100 - tady nevim kolik bych měl dát, vůbec netušim, kolik požadují ty nejlepší defensivní brnění
dexterity 105 - šance na blok 67%
vitality 225 - chci přežít opravdu vše

equip:
Zde prosím berte v potaz, že já hraji hlavně sorcku, sotva dohranou na hell (mám equip hlavně na ni) a ještě nejsem schopný efektivně runnovat. Takže něco se dalo použít z ní, něco popadalo v průběhu levelování. K tomu nehraji dost dlouho na to, abych věděl, co mám chtít. Přemýšlel jsem o nějakých RW, ale ještě jsem se do toho nepustil.
takže:
zbraně - unikát rusthandle grand scepter jako hlavní, switchuju na rare +3 redemtion, +2 maditation
štíty - unikát the ward gothic shield hlavní, switch na rare +1 to paladin skills
armor - unikát toothrow sharktooth armor
helma - unikát peasant crown war hat
zbytek equipu jsou rare... nějaké ty resisty, občas se do toho přimíchá + to magic find, gold from monsters, poison lenght reduce, cannot be frozen... jen občas vytáhnu unik nekozan relic amulet kvůli max fire resist a na andariel se mi osvědčil venom ward breast plate

mercenary - mám toho z 2. aktu normal s aurou na atk rating, ale většinou ho ani nemám, hned umírá a jsem líný si pro něj do města dojít :)
časem bych mu chtěl pořídit RW call to arms, pokřiky by měly fungovat i pro ostatní hráče v partě, že?

Jinak pokud by jste mi chtěli radit nějaký equip, tak prosím něco, co je pro moje poměry reálný. To znamená, že tu nechci vidět equip co padá z bossů na hell, opravdu nemám možnost efektivně runnovat třeba Mefa hell... občas si sice zajdu, kdyby náhodou, ale je to opravdu zdlouhavé. Countess mám taky na pár minut a MF kolem 100, takže s runama taky žádná sláva. Momentálně mám na skladě nejvyžší runu Um, ale snad by něco padlo :)
Ideálně něco co může s relativně dobrou šancí padnout z baal/diablo/mef na NM. Nebo nějaké méně náročné RW no :)

Předem děkuji za jakákoliv rady a komentáře k buildu.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Fraxinus » 15.06.2012, 10:09 hod.

Takže...
nějak mi tam v rozpisu chybí zeal. Útočíš teda jen Sacrificem na levlu 1?
Jinak dle rozpisu skillů tou conviction spíš děláš support ostatním a dle equipu nejsi na tankování vůbec stavěný. Včetně Oaka bys měl mít tak 2500 života, abys byl tankuschopný. V tomhle zatlač na toho druida, ať více investuje do oaka, a zkus najít nebo zakoupit předměty, jež ti dají třeba až 100 to life.

teď k equipu:
Zbraň vyhodit, existují miliony lepších a divím se, že žádná dosud nevypadla. Např. zde si můžeš vybrat, všechny bys měl být schopen získat bez problémů na nightmaru. DOporučil bych buď The Atlantean nebo Coldsteel Eye.
Brnění: Dobrá volba by byla Smoke (runové slovo Nef Lum do dvojděrovaného obyč brnění) nebo Lionheart (Hel Lum Fal). Pokud budeš bohatší a máš šanci si to ve skupině prosadit, je možné uvažovat o Duress (Shael Um Thul) nebo Stone (Shael + Um + Pul + Lum) nebo Gloom (Fal + Um + Pul)

Štít: Ward je dobrý tak akorát na normal. Dej si runové slovo Ancients Pledge (Ral Ort Tal) nebo Sanctuary (Ko Ko Mal)

Helma: Tahle je celkem fajná.

Zbytek equipu: Oceníš pásek, boty a rukavice buď Sigons sady, nebo Immortal Kings sady. První padá po celém nightmaru, druhé padá v pátém aktu.

Na hledání věcí si sežeň MF výbavu, nejsnadněji sundej ten svůj Toothrow a dej si tam brnění se 4 dírami a v nich perfect Topasy. Tvou výkonnost by to nemělo výrazněji ovlivnit.

Na Call to Arms raději zapomeň, musel bys mít velmi velké štěstí na drop vysokých run.

Mercovi dej do rukou lepší píchátko a výbavu s life steal. Též je důležitý velmi velký defense (třeba Duress runeword v brnění, ale až později). DObře poslouží i píchátko s Malice (Ith + El + Eth) v nějaké Píce nebo ještě lepší, v Lance.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“