Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Nabídky a poptávky po předmětech a vše týkající se obchodu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982
Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od kojot » 17.04.2012, 19:24 hod.

1. No tak já to beru tak, že ty předměty doopravdy neexistujou. Opravdu nevím, jak je v zákonech pořešeno, jestli se dá obchodovat s imaginárními přdměty.

2. Tady docela doufam, že bude nakonec možné posílat cash na PayPal po nějakých větších částkách, jinak by to byl docela opruz. Nebo se to bude posílat automaticky?

3. Legislativa, dřív nebo později, stejně bude muset přijít.
Obrázek

Vozi

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Vozi » 17.04.2012, 19:37 hod.

@kojot ..

ad 1. Tyto itemy existuji, ale jejich hodnota neni resena legislativne. Prodej techto itemu je primo vazany na PayPal, takze nemuze byt rec o darovaci dani.

ad 2. Bude volba pro pripsani trzby z prodeje na bnet balance nebo PayPal. Blizzard nekolikrat opakoval, ze zadny hromadny "cash out" z bnet balance na PayPal nebude mozny.

ad 3. Jestli se nejaka legislativa objevi, tak D3 bude davno za zenitem. To je otazka minimalne nekolika let. Online poker uz existuje radu let a teprve ted se resi, jestli jde o hazard nebo ne. Nejake reseni zdaneni je v nedohlednu. A to je uplne jina liga v porovnani prijmu oproti online hram.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od kojot » 17.04.2012, 20:23 hod.

OK no. Asi (určitě) toho o těchle věcech víš víc, takže se s tebou nebudu hádat. Nicméně hlavní pointa mýho prvního příspěvku byla v tom, že se žádné daňe z prodeje platit nebudou.

Furt mi ale není jasný to s tím PayPalem. To jako, když se budu živit třeba prodejem věcí na internetu a platby mi budou chodit na PayPal, tak mě budou danit na základě příjmů na PayPal accountu?
Obrázek

Vozi

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Vozi » 17.04.2012, 21:36 hod.

@kojot .. Pokud jsi OSVC a danovy zakon to uklada, tak je tvoji povinnosti podat danove priznani a vse dolozit (ucetnictvi + doklady). PayPal neni zadny virtualni ucet. I ty penize, ktere si tam posles ze sveho bankovniho uctu, skonci na jinem bankovnim ucte. V ramci ucetnictvi si PayPal budes vest mezi bankovnimi ucty a vse je krasne dolozitelne.

Ja na to reagoval hlavne z duvodu, aby lidi nezacali sirit zvesti o tom, ze prijem z Diabla 3 bude podlehat darovaci dani. Neco o tom vis, ale hodne lidi je zcela neinformovanych o uplne zakladnich vecech a neceho takoveho by se mohli chytnout okamzite. :)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od HELLERcz » 18.04.2012, 06:40 hod.

Dneska jedu do banky si schválně díky této hře vyřizovat Visu. Váhal jsem váhal, nakonec do toho jdu.
Hlavně, že jsem nedávno jednu kartu rušil :D tam ze mě budou mít dobrý den.
Obrázek

Reitak
Gorebelly
Příspěvky:254
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reitak#2702
Kontaktovat uživatele:

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Reitak » 18.04.2012, 07:07 hod.

no a ja mam paypal zablokovany, pretoze som cez ebay predaval fake kluce. Som z Ciny kupil USB kluce za 20 ecok a na ebay predaval za 120-160 eur po kuse, predal som ich asi 15.
Ale idem si spravit novy paypal, ucet na ebay uz mam. :D

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od kojot » 18.04.2012, 07:30 hod.

Tak já mám Visa kartu, ale z nějakýho důvodu mi nejde aktivovat na Google Checkout, tak doufám, že půjde na PayPal. Musím to co nejrychleji začít řešit.
Obrázek

Uživatelský avatar
zahadum
Doom Knight
Příspěvky:483
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zahadum#2966

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od zahadum » 18.04.2012, 07:34 hod.

treba počkať..na začiatok tam bude isto kopa chýb a system nebude vyladený...treba zhromaždovať goldy a potom to už pôjde...kombinácia GAH a RMAH a peniažky sa posypú :) teda dúfam

Vozi

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Vozi » 18.04.2012, 07:56 hod.

Embosovana platebni karta by vubec nemela byt potreba.

1. zalozis PayPal, posles si tam nejake penize z bankovniho uctu a aktivujes ho
2. propojis bnet ucet s PayPal
3. v ramci RMAH pak vyberes pripsat zisk z prodeje na PayPal
4. vetsi zustatky na PayPal budes prevadet na bankonvni ucet

hellus
Quill Rat
Příspěvky:11
BattleTag:hellus#2931

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od hellus » 18.04.2012, 13:35 hod.

Vozi píše:Embosovana platebni karta by vubec nemela byt potreba.

1. zalozis PayPal, posles si tam nejake penize z bankovniho uctu a aktivujes ho
2. propojis bnet ucet s PayPal
3. v ramci RMAH pak vyberes pripsat zisk z prodeje na PayPal
4. vetsi zustatky na PayPal budes prevadet na bankonvni ucet

Hm,meles tu pekny kraviny,jediny zpusob jak overit ucet je pres platebni kartu,jinym zpusobem to nejde.Zpusobem jakym to ty popisujes tak to jde jen na AlertPay ale ne na PayPal.

Uživatelský avatar
Qoliker
Doom Knight
Příspěvky:522
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Planet Earth

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Qoliker » 18.04.2012, 14:22 hod.

Reitak píše:no a ja mam paypal zablokovany, pretoze som cez ebay predaval fake kluce
Ti to není ani trochu blbý něco takového dělat? :roll:

Hellus, PayPal to má teď "trochu" jinak, pane kravino.
Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes.

Reitak
Gorebelly
Příspěvky:254
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reitak#2702
Kontaktovat uživatele:

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Reitak » 18.04.2012, 14:25 hod.

blbe nie je, kedze som tam normalne v popise mal, ze to je fake z ciny, blbi su skor ti, co to kupili za taku cenu :)

Vozi

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Vozi » 18.04.2012, 17:34 hod.

hellus píše:
Vozi píše:Embosovana platebni karta by vubec nemela byt potreba.

1. zalozis PayPal, posles si tam nejake penize z bankovniho uctu a aktivujes ho
2. propojis bnet ucet s PayPal
3. v ramci RMAH pak vyberes pripsat zisk z prodeje na PayPal
4. vetsi zustatky na PayPal budes prevadet na bankonvni ucet

Hm,meles tu pekny kraviny,jediny zpusob jak overit ucet je pres platebni kartu,jinym zpusobem to nejde.Zpusobem jakym to ty popisujes tak to jde jen na AlertPay ale ne na PayPal.
Neztrapnuj se vice a radeji se lepe informuj.

hellus
Quill Rat
Příspěvky:11
BattleTag:hellus#2931

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od hellus » 18.04.2012, 19:42 hod.

Vozi píše:
hellus píše:
Vozi píše:Embosovana platebni karta by vubec nemela byt potreba.

1. zalozis PayPal, posles si tam nejake penize z bankovniho uctu a aktivujes ho
2. propojis bnet ucet s PayPal
3. v ramci RMAH pak vyberes pripsat zisk z prodeje na PayPal
4. vetsi zustatky na PayPal budes prevadet na bankonvni ucet

Hm,meles tu pekny kraviny,jediny zpusob jak overit ucet je pres platebni kartu,jinym zpusobem to nejde.Zpusobem jakym to ty popisujes tak to jde jen na AlertPay ale ne na PayPal.
Neztrapnuj se vice a radeji se lepe informuj.

Vozi,pokud chces dezinformovat lidi tak se ti to dari :)

Do dnesniho dne jedina moznost jak overit "Verified" Paypal ucet je platebni kartou,jinym zpusobem to do dnesniho dne nelze viz
http://podpora.dgx.cz/paypal/ (doufam,ze umis hledat a cist)

Pro mene chapave viz Vozi:
Po zalozeni Paypal uctu ma vas ucet status "Unverified" znamena to,ze vas ucet je aktivni muzete provadet veskery operace,akorat jste omezeni v 1 veci a to nastavenym PayPal limitem,tento limit je:
Sending Limit Per year -------- 11300
Withdrawal limit per month ---- 2500
Withdrawal limit per year ----- 22550
Receiving limit per year ------- 68850

Jelikoz 90% z vas si Paypal zalozi jen kvuli moznosti nakeho vydelku,tak vas bude jen zajimat limit pro prevod penez z Paypal uctu na vas bankovni ucet
a ten je 2500 za mesic,vic vam Paypal nepovoli.

A pak je tu druha moznost a to nechat si ucet overit "Verified" a to lze podotykam jen zadanim platebni karty,jina moznost tu proste neni.Vyhoda oproti neoverenymu uctu je,ze nejste vazany zadnym limitem.

Ted si asi rikate,proc zadavat do Paypalu platebni kartu,kdyz vlaste i presto,ze je ucet "Unverified" je plne aktivni jen s limitnim omezenim.
Za 1) Muze se stat ze behem mesice si pres RMAH vydelate napriklad 5000,penize budete mit na PayPalu,ale na svuj bankovni ucet si budete moct poslat jen 2500
Za 2) Parkart se mi stalo (tu dobu co jsem mel ucet "Unverified") ze mi penize neprisli na Paypal z duvodu ze byl ucet "Unverified" (jednalo se o nake klikacky + nakej privydelak na internetu) Tim samozrejmne nechci rict ze,se to bude tykat i Blizzardu,ale je tu i moznost ze vam proste penize neprijdou z duvodu,ze nemate ucet overen "Verified" - berte to jen jako spekulaci.

Jeste teda jedna dulezita vec,hlavne pro ty kteri si planuji zalozit PayPal:
Vas Paypal ucet musi byt shodny s vasim bankovnim uctem
Pokud mate bankovni ucet na jmeno napr:Martin Koktavy tak vas Paypal ucet musi byt taky na jmeno Martin Koktavy jinak nebudete moct posilat penize z uctu na Paypal a z PayPalu na ucet.

Uživatelský avatar
Qoliker
Doom Knight
Příspěvky:522
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Planet Earth

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Qoliker » 18.04.2012, 19:47 hod.

No myslím, že kdybys napsal jen ten poslední odstavec a nehral si tu na chytrolína, tak bych ti i poděkoval.

Spekulace a CopyPastu si můžeš nechat pro sebe. :>
Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes.

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Programos » 18.04.2012, 21:14 hod.

hellus píše: Vas Paypal ucet musi byt shodny s vasim bankovnim uctem
Pokud mate bankovni ucet na jmeno napr:Martin Koktavy tak vas Paypal ucet musi byt taky na jmeno Martin Koktavy jinak nebudete moct posilat penize z uctu na Paypal a z PayPalu na ucet.
Pobavil :-p
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Vozi

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Vozi » 18.04.2012, 21:35 hod.

@hellus .. Pokud by jsi tenhle topic cetl pravidelne, tak by jsi zjistil, ze tohle se tady jiz resilo. Ptal jsem se na to, jak to je s verifikaci u PayPalu, protoze sam jsem pouzival Moneybookers. Ocividne jsem udelal chybu, ze jsem se osobne na to neinformoval a veril jinym lidem. Nejake mene chapave jedince si nechej pro sebe. Muzeme se klidne bavit o dosazenem vzdelani a zamestnani. Nepatrim k jedincum, kteri si potrebuji privydelavat "klikackama".

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: RMAH Strategia hned po vydaní hry

Příspěvek od Drakkari » 29.04.2012, 20:06 hod.

Každopádně jako fanoušek blizzardu a jejich her si myslim že výnosy z RMAH pokryjí maximálně nějaký ten měsíc předplatného wowka nebo max našetřím na datadisk na diablo, takže výběr na paypal je pro mě asi zbytečnost.

Jinak já zkusím zezačátku prodávat ten craft materiál a možná tam budu házet zlato, asi pulku toho co mi dropne zkusim prodavat jestli se to vyplati, pokud se to nebude prodavat po milionech :)

Taky budu hrát jen jednu postavu, takže vše co bude žluté na jiný class taky zkusim šoupnout na aukci, denně by mi mohlo dropnout pár kousků, no a protože většina lidí pojede povíreco postav tak snad nějaká poptávka po tom pujde. A budu dávat hodně nízké ceny.

Přemýšlel jsem taky zkusit nakupovat věci pod cenou a zkoušet to prodávat dráž, ale to mi asi nepujde a nejspíš bych natom prodělal, každopádně si zkouším pár věcí na aukcích v SWTOR a LOTRU, a docela mi to sype, jenže to je herní měna a může to bejt uplně jinak v reálných penězích.

PSK
Wraith
Příspěvky:128

Re: RMAH Strategia hned po vydaní hry

Příspěvek od PSK » 29.04.2012, 20:31 hod.

@Drakkari Nechci ti kazit plány, ale http://eu.battle.net/support/en/article ... alance-faq

Kód: Vybrat vše

Can I use my Battle.net Balance as the automatic payment method for my recurring World of Warcraft subscription?

No.
Takže wowko tím platit nepůjde, ten datadisk na D3 pravděpodobně ano.
Jinak za předpokladu, že prodej goldů za $ pojede a bude slušná poptávka, tak přeci není problém prodávat ty věci na AH za goldy a pak goldy prodávat za peníze, takže se to o tolik oproti jiným aukcím až tak lišit nebude.

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: RMAH Strategia hned po vydaní hry

Příspěvek od Drakkari » 29.04.2012, 20:38 hod.

já myslím že WoW tím platit půjde, akorát se to nebude strhávat automaticky jako subscription ale koupíš si jen jednou určitý počet měsíců a až ti vyprší tak musíš znova ale jist si nejsem

Odpovědět

Zpět na „Obchod“